• BartekB
  • Opublikowano:
  • Wyświetlono: 5269

Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecie

Awanse nauczycieli i akty powierzenia stanowisk dyrektorom w powiatowej oświacie.

W czwartek 29 sierpnia w Starostwie Powiatowym miało miejsce uroczyste ślubowanie oraz wręczenie aktów uzyskania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego dla 11 nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wągrowiecki.

Nauczyciele, zgodnie z przepisami złożyli wniosek o podjęcie postępowania egzaminacyjnego, i po odbyciu wymaganego stażu zdali egzamin przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu.

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela otrzymali:

* Aleksandra Godawa – nauczyciel psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wągrowcu,
* Beata Głusiec – wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Gołańczy,
* Dominika Bulera – nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu,
* Natalia Hasińska – wychowawca  w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Gołańczy,
* Emila Paradowska – nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu,
* Magdalena Wojtasiak Kozica - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu,
* Waldemar Rojtek – nauczyciel wychowania fizycznego i kryminalistyki w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu,
* Michał Matusiak – wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Antoniewie,
* Bartosz Świerad – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu,
* Dominik Przybylski – nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół nr 2 w Wągrowcu,
* Jakub Cierzniak – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy.

Na spotkaniu członkowie Zarządu Powiatu Wągrowieckiego podziękowali także za wieloletnią współpracę dyrektorom, których okres powierzenia stanowiska mija 31 sierpnia br. Beacie Dobrochowskiej-Byczyńskiej, pełniącej funkcję dyrektora Zespołu Szkół nr 2 im. ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu oraz Jackowi Domagalskiemu pełniącemu funkcję dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gołańczy.

Następnie wręczono akty powierzenia stanowiska dyrektorom wyłonionym w drodze konkursu ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Wągrowieckiego:

* Iwonie Brudz – stanowisko dyrektora Bursy Szkolnej nr 1 w Wągrowcu,
* Iwonie Muszyńskiej-Synoradzkiej – stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Wągrowcu,
* Justynie Bartol-Baszczyńskiej – stanowisko dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gołańczy,
* Zbigniewowi Smolińskiego – stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu.

Komentarze   

Janowy
-4 #48 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-11 08:00
Golem - nie interesowąło cie moje IP? Post 26 ... resztę belkotu kopiowanego z portal Lisa pominę milczeniem
Golem
+4 #47 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-11 01:14
Janowy ja nie chciałem i nie chcę znać twojego IP. Nie wiem co znowu wbiłeś sobie do głowy. Trudno zrozumieć trudną pokrętną logikę. Nie nazywaj mnie synkiem, bo gdybym miał takiego starucha za ojca, to zapadł bym się pod ziemię. TRWAM obiektywne???!! ! Jaja sobie robisz z ludzi?! Za przekazane ponad 200 mln. przez rząd PiS, to rzeczywiście może być obiektywne. Za 200 mln. to ja również mogę być obiektywny na rzecz PiS. Zapewne takich obiektywnych znajdzie się wielu. Nie ośmieszaj się i nie wciskaj propagandy. Wypisujesz tutaj o ACTA 2, które działa w rzeczywistości na niekorzyść dużych internetowych mediów jak Gogle czy Facebook. To ustawa o ochronie praw autorskich. Określ się w końcu, po jakiej stronie stoisz, a nie pierdzielisz propagandowy hejt. Skończ z tą bzdurą, bo gubisz się w tych bzdurach. Wystarczy wpisać wujkowi Google i wyszukuje prawdę. Jeżeli owiadywałeś się o prawdzie z internetu kiedy rządziła PO-PSL, to zapewne z mediów braci Karnowskich. Ta mafia PiS działa od bardzo dawna. Poczytaj o tym jak bracia Karnowscy próbowali przejąć Radio ZET. Miliony wyprowadzane na portal Puszcz.TV, kolejne miliony dla Rydzyka, a co z senatorem Biercekim i milionami wyprowadzonym poprzez SKIKI. Udowodnij nam, że SKOKI, to nic w porównaniu z Amber Gold. Chcieliście aferę ze SKOKami przykryć aferą Amber Gold. A dlaczego PiS wycisza informacje na temta tego, że pieniądze na rozruch Amber Gold pochodziły ze SKOKów kontrolowanych przez senatora Biereckiego z PiS i kontrolującego SKOKi. Robicie sobie z ludzi kompletne żarty. Afera z hejtem na temat sędziów, wg ciebie nikogo nie obchodzi. To przekaz dnia z Nowogrodzkiej, więc go powtarzasz. Nas mieszkańców i wyborców Polski, obchodzą przekręty władzy. Przypomnę tobie raz jeszcze, że PiS powinien wygrać najbliższe wybory, aby ponieść konsekwencje swojego populizmu. Zapewne za najbliższe spowolnienie gospodarcze będzie winny Brexit, UE i ogólnie zła koniunktura na świecie. Oczywiście PiS niczemu nie będzie winny. Idiotów równych sobie szukasz? Czy za koniunkturę gospodarczą odpowiada PiS, czy może przedsiębiorcy i pracownicy m.in. w Polsce. Na tą koniunkturę gospodarczą w Polsce pracowali Polscy pracownicy i przedsiębiorcy, a nie PiS i ich żołnierze. Za chwilę może okazać się, że jeżeli Wielka Brytania podpiszę umowę o Brexicie, to będzie zasługą PiS. Co do Wojciecha Mana, to widzę że twoja znajomość muzyki i krytyków muzycznych zatrzymała się na poziomie przeglądu piosenki wiejskiej w Pcimie.
Jakoś cały czas odnoszę wrażenie, że Janowy to obecny komendant AB lub jego żołnierz. Takie sianie propagandy w necie to w jego stylu. Uaktywnia się lub jego żołnierze w okresie wyborczym i próbuje sprzedawać te kłamstwa, a raczej próby wybielenia PiS. To nic innego jak przekaz dnia z Nowogrodzkiej.
Co do systemu inwigilacji społeczeństwa, lub jak to wolicie nazywać suwerena, czyli systemu PEGASUS, to nie mam nic do ukrycia. Płacę uczciwie podatki w US, uczciwie płacę ZUS. O co jeszcze możecie mnie pomówić?! Jak nagle służby Ziobry lub urzędników PiS, zaczną ryć wokół mojej osoby, to uwierz mi, dowiedzą się o tym odpowiednie media, a przede wszystkim ten portal. Dość zakłamania obecnej władzy. To że mieszkałeś w Wągrowcu nie znaczy, że jesteś z Wągrowca. Przypominam, ze urodziłeś się w Gnieźnie. Od dziecka mam taki mały problem, że mam dobrą pamięć.Wolę nie odkurzać dalej swojej pamięci. Zapewne nie masz nic do ukrycia, jako przykładny wyznawca PiS.
Janowy
-8 #46 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-10 10:21
golem - Skąd dowiedziałem sie o aferach PO? Z Interentu , synek, z Internetu ... dopiero gdy te informacje wylewały sie jak gówno z szamba to pokazywały sie na krótko w tych twoich "obiektywnych mediach". Wpisz sobie hasłow Google to zobaczysz, he, he, he ...Rozumiesz... ? Tego jeszcze nie mozna na szczęście kontrolować, chociaz ACTA 2 , za która głosowąła PO w PE jest krokiem w tą stronę, chociaz na Facebooko czy YT tresci niezgodne z "nowoczzesną linią" są blokowane ale istnieje mnóstwo inych możliwości.
Dalej - czy wy naprawdę jesteście tak przygłupi czy tylko udajecie? Juz po raz kolejny pisze, ze NIE MA MEDIÓW OBIEKTYWNYCH i nigdy nie będzie. Nie jest nim TVN, nie jest nim TVP, najbardziej ponoć zblizonym jest TRWAM (to cię pewnie zdziwi) ale wciaż z odchyłem. Dlatego najlepszym rozwiazaniem jest posiadanie wglądu na dwie strony medalu - tak jak jest teraz - kontrolowana przez PIS publiczna i walące w PIS wszelkie komercyjne (tak jest np. w ostoji demokracji - USA - lewackie, demokratyczne CNN i konserwatywne, republikańskie FOX). Nie tak jak za komuny i PO/PSL- jeden przekaz, jedna strona medalu we wszystkich mediach. Masz lepszy pomysł - przedstaw proszę. Czego tutaj nie rozumiecie?!
Man jak Szopen? No jasne ... rozumiem.
PEGASUS - zajebisty pomysł - jakieś narzędzia służące do zapewnienia bezpieczeństwa państwa muszą być - bpjisz sie GOELM podsłuchów zakałdanych przez służby bezpeiczeństwa Polski? Masz coś do ukrycia? Ja nic nie mam, nie boję się CBA, kontroli US, nie boję się PEGASUSA, nie boję się zatrzymać do kontroli przez policję i wychowuję dzieci tak, aby tez sie nie bały. Niedawno moje IP chciałeś oglądać a teraz masz jakis problem gdy ABW sie unowoczesnia? Trochę konsekwencji, proszę.
Golem
+11 #45 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-10 01:59
Janowy imbecylu, skoro PO miała media po swojej stronie, to skąd dowiadywałeś się o aferach PO. Czy to nie było TVP, Polsat, TVN, Onet, Wyborcza? A może ty jakimś jasnowidzem jesteś i docierały do ciebie przekazy dnia. Co do mojego wykształcenia, to nie wiem skąd wbiłeś sobie do tego pustego łba, że ukończyłem uniwerek. Napisałem że skończyłem państwową uczelnię wyższą. W Poznaniu jest ich całe mnóstwo. Nie wypowiadaj się o środowisku inżynierów, którego zupełnie nie znasz. To że masz okazję z nimi pracować nie znaczy, że znasz to środowisko. Jak sam wspomniałeś, kierują się logiką, a więc będą z tobą rozmawiać, ale nie dowiesz się w wielu przypadkach czy podzielają twoje poglądy. Możesz wręcz odnieść wrażenie, że podzielają twoje poglądy polityczne. Po co dyskutować z zaczadzonym PiS idiotą? Taki jak ty imbecyl, będzie próbował sprowadzić rozmówcę do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem. Nie dowiesz się jaką uczelnię skończyłem. Ja się bawię twoimi nizinami intelektu. Przykładem jest choćby przykład o tym jak dowiedziałeś się aferach PO i jak to nazywasz państwie teoretycznym. Słowo "państwo teoretyczne" padło zarówno w TVP, Polsacie i TVN. Dziś PiS robi nagonkę na TVN, bo zdaje sobie sprawę, że to jedyna niezależna telwizja na którą nie ma i nie będzie mieć wpływu, bo należy do amerykanów, a nie jak większość trolli PiS twierdzi do Niemców. TVN należy do grupy Discovery, a to raczej nie jest Niemiecki właściciel. Cieszysz się dziś, że w TVPiS masz prawdziwy przekaz, ale to jest ten twój i dla ciebie prawdziwy przekaz. Nie zastanawiasz się już, że inny przekaz jest TVN Superstacji, Onet, WP, Interii czy GW. Polsat przemilcza pewne fakty, bo Solorz wszedł w układ z telefonią mobilną Plus, gdzie udziały ma KGHM, czyli spółka państwowa. Solorz przez to nie może być samodzielny, bo PiS pozbawi go udziałów w spółce państwowej i tak straci Plusa, w którego zainwestował miliony. Niestety, ten manewr nie wyjdzie PiSowi z innymi niezależnymi mediami. Jaki trzeba mieć duży defekt intelektualny, żeby cieszyć się z tego, że media które zawładnęli politycy mogą mówić prawdę wyborcom?! Upadłeś chyba kompletnie na głowę. Dlaczego zwolniono Wojciecha Manna z Polskiego Radia Program Trzeci, a w uzasadnieniu podano zbyt słaby warsztat muzyczny i dziennikarski? TO jak by zwolnić Chopina, bo miał słaby warsztat muzyczny. W latach 80-tych ten człowiek tworzył Listę Przebojów Programu Trzeciego wraz Niedźwieckim. Słuchali tego wszyscy, a tylko komuchy i wywrotowcy komunistyczni, unikali jego programów. Co nam oferujesz dziś? Powrót do komuny i ich przekaz.
Janowy to albo obecny komendant wojewódzki PSP w Poznaniu, który jest z Wągrowca. Albo jest to jego "żołnierz" do którego trafiają przekazy dnia. Andrzejek już próbował przeforsować swoich w wyborach samorządowych. Nic mu z tego nie wyszło. Po co się dalej błaźnić. Takie kretyństwa, które wypisuje Janowy, to nic innego, jak przekaz z Nowogrodzkiej. Ciekawe po co zakup systemu PEGASUS przez ABW?! Janowy, odpowiedz, po co ABW zakup systemu PEGASUS, który służy do inwigilacji? Czy tak chcecie słuchać suwerena, przeglądając jego pocztę e-mail i podsłuchując rozmowy telefoniczne?! Tak chcecie słuchać suwerena?!
Na zakończenie zarówno ja jak i JbcPiS piszemy prawdę, która jest dla ciebie niewygodna. Do teraz nie podałeś przykładów krytyki PiS, w TVP i mediach zależnych od PiS. Nie znajdziesz ich w Google, bo służby PiS pilnują odpowiedniego pozycjonowania stron. Robią to po to, aby odpowiedni przekaz trafił do młodych odbiorców nie zorientowanych w waszych przekrętach. Gimbaza nie skuma, że robicie ich w wała. Trzeba przyznać, że pobiliście komuchów w robieniu propagandy. Goebels też, przy was wysiada i mógłby się uczyć. Działacie w myśl Goebelsa - kłamstwo 1000 razy powtórzone staje się prawdą. Brawo Wy.
W dobie nadchodzącego spowolnienia gospodarczego uważam, że PiS powinien wygrać wybory, aby zapłacić za swoje oszczerstwa i błędy. Każdy powinien głosować zgodnie ze swoimi przekonaniami. Idiotów wierzących w bajki PiS nie brakuje w Polsce, tak więc nie ma co wam pomagać. Idioci sami zapłacą za swoje błędy. Ważne, aby idioci nie dali większości konstytucyjnej obecnie rzązącym, bo nie oderwiemy ich od koryta. Dlatego tyle wspominają o odrywają od koryta, bo oceniają sami po sobie. Obecnie rządzący, oceniają nas wyborców po sobie i swoim postępowaniu.
Janowy
-11 #44 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-09 16:53
Nbnb .... - Dzieki Bogu nigdy w zyciu nie musiałem z ich "usług" korzystać. Spytaj takich ludzi którzy to robili - masz takich w Wagrowcu mnóstwo. Ja nie wiem, słyszałem jednak ,ze ich praca polega głownie na wydawaniu zaświadczeń, ze jest się bezrobotnym. Jesli tak ma się sprawa to sam sobie odpowiedz. na pewno trzeba by z 50% urzędasów zwolnić - tutaj mamy potężne pole manewru ...
nbnbnbnbn
+11 #43 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecienbnbnbnbn 2019-09-09 16:06
JANOWY pewna partia prawicowa chce zlikwidować Urzędy Pracy,co ty na to? W PL dobrobyt i sa niepotrzebne. Hahahaha
Janowy
-13 #42 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-09 09:21
Jbcps - wieobicielu Kopacz - ale piekne powody wyrzucania dziennikarzy prawicowych znalazłeś. No cudowne wrecz .... ale jednak zwalniano dziennikarzy - nie jednego a całą rzeszę. To po pierwsze- dalej nie bedę szukał dla idioty artykuów krytycznych dla PIS w polityce.pl, niezalezna.pl, czy Gazeta Polska. Bo ich tam nie znajdę tak jak nie znajdę artykułów popierajacych PIS a walacych w Tuska i jego zgraję czy tzw. SROKOPOKO w Wyborczej, TVN-ie, Polsacie, Onecie, Interii, Wp.pl i dzisiątakch innych (przewazających nawet dzis - przykład najbliższy POrtalu WRC czy Glosu Wagrowiekiego).
I TO JEST DOBRE!! BO MASZ DWA OBRAZKI DO PORÓWNANIA,, BO TO CIE ZMUSZA DO SZUKANIA PRAWDY! Tak jest w normalnych krajach, tak NIE BYŁO za PO zarzadzanej przez cipytuska - praktycznie wszystko waliło w PIS. Dzień w dzień, godzina po godzinie - jesli chcesz wiedziec jak włącz sobie TVN, Supertsacje czy wez do reki Wyborcza, Angorę czy Politykę. Tam do dzisiaj to trwa ....
Porównujesz Portal Polityka.pl do Onetu, WP.PL czy Interii? Porównujesz Gazete Polską do Wyborczej czy Rzeczypospolite j (tej samej którą Gras sprzdał Hajderowiczowi w 2012, zeby nie patrzyła zbyt krytycznie na łapy PO)?!
Mrówke do słonia porównujesz? Gigantów medialnych do niszowych portali czy gazetek porónujesz...? Masz rację - spie..m - z pajacami pisac to tylko szkoda czasu
JbcPiS
+11 #41 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJbcPiS 2019-09-08 22:46
No i czekam na przykłady krytycznych artkułów o PiS w TVP, wPolityce czy Gazecie Polskiej! Nie ma takich? To przeproś i spierd*aj! :lol:
JbcPiS
+15 #40 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJbcPiS 2019-09-08 22:41
Widzę Janowy, że choroba się odezwała i zaczynasz znów pisać sam ze sobą! :lol:
Co do dziennikarzy, to nie wiem czy ty kłamiesz, czy masz po prostu mózg wyżarty przez kurwizję. Wildsteina program "Bronisław Wildstein przedstawia" zdjęto, bo miał oglądalność na poziomie błedu statystycznego. Z tego samego powodu wyleciał po roku zaledwie emisji w prawicowej TV Republika. Tam też PO z Tuskiem go wywaliło? Ziekiewicz z TVP wyleciał za zaangażowanie w konkurencyjny projekt - właśnie w TV Republikę. W tym samym czasie wyleciał zresztą Żakowski, który raczej do fanów PiSu nie należy. PiS też Ziemkiewicza ostatnio ogranicza - to rozumiem też wina Tuska? Reszta nazwisk to też kłamstwa, doedukuj się partaczu! :lol:
adsd
-17 #39 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieadsd 2019-09-08 21:22
janowy że chce Ci się tłumaczyć tym popaprańcą różne tematy ,oni i tak tego nie zrozumieją , tak wierzą Tuskowi że jak im rudy nasra do talerza i powie że to gulasz to zjedzą i poproszą o dokładke
Janowy
-17 #38 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-08 20:37
Widzę, ze jbcPis to głupsza omiana Golema. Przykłady - zwolniono Bronisława Wildsteina, Rafała Ziemkiewicza, Krzysztofa Skowrońskiego, Marka Pyzę, Anitę Gargas, Katarzynę Hejke, Tomasza Sakiewicza, Jacka Sobalę, Michała Karnowskiego, Annę Sarzyńską, Piotra Skwiecińskiego, Wandę Zwinogrodzką, Artura Dmochowskiego .... Podawac ci wiecej, człoweiku z kurza pamiecią? W publiczej został sie tylko biedny Pospieszalaki. A moze znasz jakiegos innego prawicowego dzinnikarza poza nim? Bo ja ni w ząb nie moge sobie przypomnieć ..
Ekipa Tuska nie maiła przychylnych TVN i GW ...?! Ha, ha, ha! Ja pierd...! Tak samo jak teraz są jej nieprzychylni (chociaż .... teraz gdy widzą tą nędzę inetelektulaną opozycji, ta ciągłe zdejmowanie im gaci przez TVP, gdy widzą, ze z tego konia senatora nie będzie to może w koncu zacznie szukac innego "wodza"". Co za ....Jesli ktos szukał człowieka absolutnie, całkowicie zPOmatriksowane go przez, to jesteś tego największym przykładem jaki spotkałem w zyciu. Takiego argumentu to nawet od przygłupiej Wielgus bym nie usłyszał - choć tyle ma zaczepu z rzeczywistością . Jesli teraz publiczne nie krytykuje rządu to swiadczy to zmądrzeniu PIS. W 2006/2007 starali sie byc obiektywni - zostali zjedzeni przez to. Dziś już wiedzą - z chamami i prostakami trzeba jak z chamami i prostakami. A moze nam, zaKODowany przyjacielu, wspomnisz o programie PO czy tej całej PPOsranej opozycji, co? Co oni chcą Polakom zaoferować gdy władzę zdobędą? dalszą reprywatyzacje warszafki tyle tylko ,ze pod skrzydełkami ucznia HGW , Czaszkowskiego? Bo nic nie mogą znależć ...
Juzek
+12 #37 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJuzek 2019-09-08 17:15
Iwona Muszyńska Synoradzka najważniejsza pomyłka jak będzie tak dbać o uczniów i szkołę jak o własną mamę to gratuluję byle jaki Janusz z ulicy byłby lepszy
JbcPiS
+17 #36 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJbcPiS 2019-09-08 17:13
Janowy, ech Janowy... Ładnie tak kłamać w niedzielę? Podaj nazwisko choćby jednego dziennikarza zwolnionego za poglądy za rządów PO. Ekipa Tuska nigdy nie miała mediów sobie przychylnych, GW i TVN waliły w nią jak w bęben chociażby przy okazji reformy OFE czy po odmowie zakupu przez Kopacz szczepionki na A/H1N1. Daj mi przykład chociażby 1 (słownie: jednego) krytycznego artykułu o obecnej ekipie w TVP, wPolityce czy Gazecie Polskiej? Nie potrafisz, bo te media są wobec PiS BEZKRYTYCZNE! I o jakiej równowadze tu mówisz?
Janowy
-18 #35 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-08 10:11
Golem - idz do koscioła to ci cisnienie troche moze spadnie i przestaniesz tutaj za naczelnego głupa oPOzycji robić. Wolność mediów to miałeś za PO - praktycznie wszystkie miedia walące w PIS i ochraniające przekręty ma miliardy, robienie lodów, interesy posłów na cmentarzach i stacjach beznzynowych, a na koniec ch..j dupoa i kamieni kupa czy robienie państwa teoretycznego. Gdzie byłeś, intelektualisto POwski gdy PO zawładnęło mediami publicznymi i wywalało dziennikarzy prawicowych? Gdzie byłeś gdy miałeś , jeden , ten sam obraz we wszystkich mediach głównego scieku medialnego jaki wtedy istniał? Zaręczam ci, ze sytauacja jaka jest teraz jest o 100% lepsza od tamtej - masz szanse obejrzeć dwie strony medalu w TV - za PO nie było tej opcji - jedynie jakies TRWAM z satelity i wyszydzane RM. Mylę się? Zaprzeczysz temu? A trole - chłopie - nie porównuj trolowania w sieci (mistzrami w tym jest PO - podać ci fakty czy oszczędzić z okazji niedzieli?) czy niedokładności na oświadczenie w przypadku remontowanej przez lata rudery w lesie przez staruszka z ucziwiei zarobionych pieniędzy z aferami na miliardy, nie wpisywaniem do oświadczeń w ogóle mieszkań (Adamowicz) czy zamykaniem redakcji za napisanie słów przeciwko rządowi PO. Chesz przykładów czy znów jak dziecku poszukać.
Aha - Szyszko nie musiał wpisywac rosnącej wartości stodoły. Doczytaj, absolwencie uniwersytetu. Wegry maja się dzis doksonale - przypomnij sobie do czego doprowadziło ten kraj rządy takich jak POzgaraja - tez tego nie pamiętasz? Naprawdę? Jaki ty uniwerek skonczyłeś z taka pamięcią? Specjalizacja tańce czy gender? Ja pisze o inzynierach i doktorach z krwi kości , po polibudach - bo z takimi mam do czynienia. Poza tym cieszę się bardzo, ze masz kolegę po tej twoim uniwerku, który jest jednak madrzejszy od ogółu jej absolwentów (bo lubi PIS).
Miłej niedzieli zyczę.
brawo GOLEM!!!
+19 #34 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powieciebrawo GOLEM!!! 2019-09-08 06:43
BRAWO GOLEM!!! CIESZĘ SIĘ, ŻE WRESZCIE KTOŚ MYŚLĄCY TU PISZE!!!!
Golem
+19 #33 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-08 03:01
efr - nie będę skomleć na kolanach i patrzeć jak PiS rządzi. Jestem za tym, aby PiS wygrał wybory, a konsekwencje złych wyborów poniesiesz ty i tobie podobni. PiS powinien wygrać najbliższe wybory, ale w takiej skali, aby nie uzyskali większości konstytucyjnej, ponieważ wtedy mamy kolejną Białoruś i nikt ich nie odklei od koryta. Dziś się śmiejesz, bo masz wpływ na to kogo wybierasz, ale jeżeli PiS uzyska większość konstytucyjną, to zmienią ustawę zasadniczą tak, abyśmy szli do wyborów jak za komuny. Wtedy będzie dokładnie jak za komuny - nie ważne na kogo głosujesz i tak wygrywa jedna partia. Tak było przez ponad 40 lat. Nie po to Polacy walczyli o wolność. Chodziło właśnie o wolność wyboru. Tego wyboru nie będzie, jak PiS dostanie zbyt dużą władzę. Węgrzy do dziś nie mogą odzyskać kontroli nad rządzącymi. Wybory to moment kontroli, nad tymi którzy nami rządzą. Wolność wyboru, między innymi tych, którzy nami rządzą, to jest właśnie demokracja. Nie chcę obudzić się w kraju jak Białoruś lub Węgry, gdzie od kllku lu kilkudziecsięci u lat nie można oderwać od koryta włodarzy. Chcę żyć w Polsce, na którą mam wpływ. Czy to kurna takie trudne do zrozumienia? Chcesz zrobić na złość staruszkom, to zrobisz na złość sobie i swoim dzieciom. Temat trudny i nie do ogarnięcia mając zaćpany mózg.
Na zakończenie raz jeszcze powtórzę - najbliższe wybory powinien wygrać PiS, tak aby ponieść konsekwencje swoich złych i populistycznych decyzji. Jeżeli dacie im władzę absolutną to nie oderwiecie już ich przez najbliższe dziesięciolecia od władzy. Wasz późniejszy opór już nic nie będzie znaczyć.
Wolność to wolność wyboru!!! Wolność, to wolność słowa!!! Wolność, to wolne media!!! W pewnym momencie jednej z wyżej wymienionych wolności wam zabraknie, Kiedy władzę absolutną, jednej partii politycznej to wasza wolność się skończy.
Na zakończenie, uważam że PiS powinien wygrać najbliższe wybory, aby ludzie zrozumieli, jak bardzo zostali oszukani, Jak będę głosować, to moja sprawa, podobnie jak i wasze decyzje.Wasze decyzje, to wasz wybór i wasze życie. Jeżeli wychowano was w komunie i to wam wpojono, to wasz problem. Jak wasze dzieci was ocenią, to też wasz problem, Ciekawe jak swoim dzieciom wytłumaczycie, co to jest wolność?!
ytcru
-6 #32 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieytcru 2019-09-07 22:40
Waldemar Rojtek to emerytowany n policjant ?
efr
-18 #31 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieefr 2019-09-07 22:38
Golem możesz jeszcze napisać sto komentarzy ale fakt jest jeden kolejne 4 lazta będziesz skomleć na kolanach i patrzeć jak pis eządzi
Golem
+21 #30 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-07 22:34
q3kmg - farmę troli w Inowrocławiu wymyślili PiSowcy na potrzeby takich ciemniaków jak ty i abyprzykryć tym własną aferę, z hejtowaniem na temat sędziów. To gdzie studiowałem to moja sprawa i na pewno nie była to prywatna uczelnia. Skończyłem poważną Polską uczelnię wyższą, co dla ciebie zapewne nie było osiągalne ze względu na niski poziom wiedzy. O twoim niskim poziomie wiedzy i inteligencji świad czy twój szacunek do Konstytucji, jako najwyższego aktu prawnego. Konstytucję tylko gnom odporny na wiedzę może nazwać prostytucją. To raczej ty jesteś prostytutką, którą dyma rząd, a ty cieszysz się że dostajesz 500+.
q3kmg
-19 #29 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieq3kmg 2019-09-06 22:06
golem z inowroclawia jestes z po_jebanej farmy troli? taki p_rzedstawiciel o_szolomow jak ty mogl ewentualnie studiowac w smiesznej prywatnej szkole zarzadzania i innego kierowania. Zaloz koszulke prostytucja,kom promitujesz sie jak bolek, zul, debil , budyn i reszta idiotow promowanych przez tvn/TW-n czyli konfidentow
Golem
+21 #28 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-06 19:35
Janowy żadnymi faktami mi nie dowaliłeś, a jedynie udowodniłeś, że szerzysz tutaj propagandę Kurwizji. Twoja pokrętna logika, ma niewiele wspólnego z logiką. Wśród inżynierów są też osoby, które pokrętnie rozumieją rzeczywistość. Sam mam kolegę z którym studiowałem i jest zaślepiony tą władzą. Ten człowiek od wielu lat miał odmienne od wielu z nas poglądy. Fascynował się również Korwin-Mikke. Hest on jedyną osobą z roku. Tak więc takich egzotów wśród inżynierów jest bardzo mało. Co do Szyszki, to nie zazdroszczę mu niczego, ale wkurza mnie chamskie oszustwo i udawanie głupka, że czegoś nie wiedział. Jakim cudem poseł, który głosuje nad przyjęciem ustaw, stanowi m.in. prawo w Polsce, nie wie tak elementarnej rzeczy, że po remoncie budynku podniósł jego wartość i nie zgłosił faktycznej jego wartości.
Afera hejterska może ciebie nie obchodzi, ale wielu Polaków interesuje się tą aferą. Dotyczy ona bezpieczeństwa każdego z nas. Sędzia Radzik podobno wczoraj nabluzgał w TVN, a dziś ubolewa nad słowami które wypowiedział. Jesteście śmieszni z tym hejtem. Podobnie jak wcześniej bluzgaliście na sędziów, tak bluzgacie na TVN, nauczycieli, lekarzy i inne grupy zawodowe.
Janowy
-22 #27 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-04 18:41
Golem -widzę,ze ci dowaliłem faktami, ze aż się zatkało i słowa nie mozesz napisac normalnego tylko plujesz. Po kolei, synek - młokosem juz nie jestem (a chciałbym) - taki idiotyczny sposób myślenia jak twój (uwielbienie dla Bolka, Owsika, przekretasów) reprezentowałem około 16 lat temu. Ale duzo czytam, słucham uwaznie mądrzejszych od siebie, rozglądam się, obserwuje dokładnie i zmadrzałem. To tzw, doświadczenie zyciowe - Ciebe to raczej nie spotka - oczadzenie jest z byt duże.
Dalej - moje IP - chcesz to ci podam od razu - nie rozumiem twojego gówniarskiego wywodu?
Inzynierowie nigdy mi nie przeszkadzali - sam jestem z tej grupy i uważam, ze to jest najczystsze, aPOlityczne środowisko naukowe. Zdarza się, ze są tez "oczadzeni" TVN-em ale gdy konfrontują te informacje z faktami potrafi znależć prawdę. Inzynier musi być logiczny i konkretny.
Prawnicy, sędziowie, urzędnicy,lekar ze - zawody bardzo dobrze opłacane Opłacane po to aby byli krystalicznie czyści , uczciwi. A takich szmat którym mało i wykorzystują te swoje togi do robienie przekrętów i ochraniania złodziei to nienawidzę szczerze. Przyznaje się. Żaden kraj z takim gównem się nie rozwinie, a okazuje się, ze środowisko prawniczo sędziowskie przesiąknięte jest takimi okazami na wylot. Kilka przykładów ci podałem a to jest tylko czubek góry lodowej, synku ...
Nauczyciele - jeszcze do kwietnia miałem do nich szacunek. Myslałem - są gorsi i lepsi - jak wszędzie, ale jako całość trzeba szanować. Ale okazało się, ze jest to w 90 % POekipa, głupia jak but, która dała sie omamić hasełkami Broniarza i jego absurdalnemu żądaniu 1000 na ręke jak dzieci. Piosenki o krowach i świniach oraz "strajki rotacyjne" dopełniły reszty... Ich nie nienawidzę a po prostu mam pewnego rodzaju pogardę. Nie do wszystkich ale ogólnie tak (proszę o minusy za szczerość).
Farma trolii - synku - ja nie zniżam się do takich pierdół - rozumiesz? Te "hejtowanie" , ta afera dla przygłupów, ma takie same znaczenie dla Polaków jak nasze bazgrolenie tutaj na forum. Rozumiesz? Zadne - może tylko nieco ożywienia wprowadza, nowych wulgaryzmów uczy (w tym jesteś dobry - az mnie zaskakujesz czasami, he, he, he ...) co niektórych zmusi do myślenia .... A w ogóle cto podali ci w twoim wspaniałym TVN-ie, ze ci wymienieni - Cichocki, wraz z sędziami Konradem Wytrykowskim, Tomaszem Szmydtem, Dariuszem Drajewiczem, Jakubem Iwańcem i szóstym sędzią, który chce pozostać anonimowy, zamierza złożyć pozwy przeciwko dziennikarzom Onetu, „Gazety Wyborczej", "Faktu" i portalu Oko.Press, a także wobec mec. Romana Giertycha (słynna błazenska postać - za co go szanuje - to za pomysł z mundurkami w szkołach gdy z PIS jeszcze trzymał). Bo nie ma żadnych dowodów na to, ze którykolwiek z nich napisał kiedykolwiek jakiś komentarz "hejtujący" (ja pierdo..ę - co za słowo).
A na koniec Szyszko. Na początek - przyznaję sie do pomyłki w obliczeniach - za szybko, za gorąco. Wstyd czuję. Ale widzę, ze albo nie skojarzyłes faktów i nie obejrzałes filmiku do którego ci podałem albo masz jakieś problemy ze zroumieniem obrazków i tekstu pisanego. Chcesz kupić stodołe (nie dacze ni willę - bo to nie jest to) od Szyszki - zapłać z 700 tys - moze ci sprzeda ale wątpię. Chcesz kupic stodołę w takim stanie jak Szyszko kupił - prosze bardzo - 3 minuty szukania
https://www.olx.pl/oferta/zabytkowa-stodola-200-m2-z-pieknej-ceglowki-z-zajazdem-CID3-IDB3pcD.html#791ed5da26;promoted - 110 tys zł, zabytkowa 200 m kwadratowych plus zajazd 200 m, przy drodze asfaltowej - wyremontuj przez lata jak Szyszko i na stare lata (jak Szyszko) mozesz klub dla gejów zrobić. Albo tutaj:
https://www.olx.pl/oferta/stodola-CID3-IDBdclO.html#08de013a23 - tylko 83 tys - mozesz sobie przez kilka lat robić z tego daczę czy willę Na starość jak znalazł .. Szukac dalej?
Tak z ciekawości zapytam- ty naprawdę zazdroscisz 75 letniemu profesorowi odremontowania jakiejś rudery na zadupiu i chwalenia się tym? Spełnienia swojego hobby, stworzenia muzeum swoich zbiorów i sali seminaryjnej dla studentów? Pomimo, ze złotówki nie ukradł na to a kupił to za oszczędności swoje i pracującej zony? To jest dla ciebie afera, a to, ze zawód sędziego i prawnika został w Polsce "schermetyzowan y" dla rodzin prawników i sędziów (o czym każdy normalny Polak wie od dawna i wszelka konkurencja z poza tego srodowiska nie miała szans tam się dostać) nie rusza cię w ogóle? Ty Golem wierzysz, ze gdy jest sie córka pranika to bedzie się w przyszłości doskonałym prawnikiem? A jak ojciec był sportowcem to syn tez będzie ? Tym się Golem róznimy - ja już mam doświadczenie zyciowe i bzdur nie wypisuje, ty wciąż musisz przepisywac wycinki od Ojca Adama.
A teraz zegnam - wczoraj dostałe w kość od swoich dzieciaków w piłkę, dzis czas na rewanż... Pozdrów partnera i wyimaginowane dzieci swoje ...
Golem
+20 #26 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-04 03:00
Haha - co ukradło tobie PO?! Po co wykazujesz się swoją niewiedzą?! Chcesz udowodnić jak nisko upadłeś, czy może chcesz zaimponować swoją wiedzą? Porwał sìę młokos do klawiszy i myśli, że jest anonimowy w Internecie
Ciekawe co wiesz o ustaleniu IP w necie. Poczytaj, dowiedz się, a następnie odpisuj. Na wniosek pewnej instytucji RODO nie chroni. Nadal fakty są zabawne?!
Golem
+18 #25 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-04 03:00
Haha - co ukradło tobie PO?! Po co wykazujesz się swoją niewiedzą?! Chcesz udowodnić jak nisko upadłeś, czy może chcesz zaimponować swoją wiedzą? Porwał sìę młokos do klawiszy i myśli, że jest anonimowy w Internecie
Ciekawe co wiesz o ustaleniu IP w necie. Poczytaj, dowiedz się, a następnie odpisuj. Na wniosek pewnej instytucji RODO nie chroni. Nadal fakty są zabawne?!
Golem
+22 #24 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-04 02:51
Janowy w czym tobie przeszkadzają prawnicy, sędziowie, nauczyciele, lekarze, inżynierowie, urzędnicy?! Pytam, bo z twoich wpisów można wyczytać nienawiść do tych ludzi. Podobne podejście mieli komuniści. Dlatego wymordowali całą Polską inteligencję m.in. w Katyniu, Miednoje czy Ostaszkowie. Dla ciebie podobnie jak dla komuchów Polska inteligencja, była zagrożeniem. Przed II wojną światową inteligencję w Polsce tworzyli ludzie z wykształceniem średnim, bo zdobycie średniego wykształcenia w Polsce przed II wojną światową było bardzo trudne i bardzo drogie. Czy wychowałeś się w ideologii komunizmu, gdzie tacy ludzie, byli wrogiem narodu? Czy może twoje poglądy to efekt Twojego lenistwa i zazdrości, że ktoś może więcej osiągnąć. Nie wystarczy robić kolejne dzieci. Trzeba mieć świadomość tego, czy te dzieci się utrzyma i wychowa, nie licząc na pomoc państwa, czyli nas podatników.
Golem
+20 #23 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-04 01:47
Janowy ty masz kompletnie ten mózg rzuty. Szyszko kupił za 17 tyś. ruinę, wyremontował ją i podniósł wartość tej stodoły o 13 - 15 tyś. A więc ta stodoła jest warta około 30 tyś., co daje jakieś 100 PLN/m kw. No rewelka, to kupuję tą stodołę od Szyszki. Ty obłąkany cepie, właśnie obnażyłeś swoją niewiedzę na temat cen nieruchomości. Za około 13 tyś. to ukradli mu z stamtąd kolekcję cennego zbioru pororzy i wtedy sprawa się rypła, bo powinien tą kolekcję wpisać do posiadanego majątku. Do majątku zalicza się wszystko o wartości powyżej 10 tyś. Dlatego, że ta nieruchomość znajduje się na jakimś zadupiu to cena za metr wynosi około 1670 wraz ziemią. Gdyby to było jakieś bardziej atrakcyjne miejsce, to cena była by około 3000 PLN/m kw. Zadziwiający jest fakt, że kiedy polityk PiS nie wpisze czegoś w oświadczeniu majątkowym to twierdzisz, że się pomylił lub zapomniał. Z kolei jeżeli polityk opozycji lub nie daj Boże PO, nie wpisze czegoś do oświadczenia majątkowego, to na pewno chciał oszukać lub ukraść. Kto tak bardzo zrył tobie mózg?! Typowy partyjny aparatczyk, dla którego propaganda partii to jedyna i cała prawda. Komuchy dzięki takim jak tt pożytecznym dla nich istotom, funkcjonowali w Polsce, przez ponad 40 lat.
Co do afery z hejtem i oszczerstwami przeciw sędziom to Emilka jest jedną z wielu. Emilka to żona sędziego Szmydta, który też w tym uczestniczył. Kolejny sędziowie to Piebiak, Iwaniec, Cichocki, Wytrykowski, który był pomysłodawcą. Działali w zamkniętej grupie o nazwie Kasta Watch na komunikatorze Whatsapp. Czego jeszcze nie dowiedziałeś się w Kurwizji? Może warto zacząć czytać, dzbanie i ślepy wyznawco Paranoi i Schizofremi. Co do rodzin prawniczych, zapewne nie wpadłeś na to, że nie tylko wiedzą prawnicza, ale również doświadczenie prawnicze przekazywane jest od pokoleń. W przypadku Ćwiąkalskich boli ciebie pasożycie, stan finansowy posiadania tej rodziny. Oceniając ludzi, patrzysz ile kto ma. Skoro nic nie masz, to znaczy, że jesteś nieudaczników i zazdrością innym. Tylko tak potrafisz oceniać ludzi, ty PiSowski pasożycie. Takie łajzy i nieudacznicy jak ty, doszły właśnie w Polsce do głosu i mają swoich reprezentantów przy korycie. Kiedy oderwane was po raz pierwszy od koryta, darliście mordy i dlatego tak dziś oceniacie innych. Czujecie zagrożenie, to drzecie gęby, jak trzoda odrywania od koryta, a innym próbujecie to przypisać. Jesteście jak złodzieje, którzy krzyczą "łapać złodzieja".
Haha
-19 #22 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieHaha 2019-09-03 21:02
Założę się, że Janowy to troll PO, który swoim chamskim zachowaniem i głupimi wypowiedziami ma zniechęcać do głosowania na partię Pobożności i Socjalizmu :lol:Pełen szacun, robi to bezbłędnie!
jaceki
+21 #21 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powieciejaceki 2019-09-03 18:53
Janowy z....eńcu jakie Ty masz potrzeby.
Janowy
-22 #20 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-03 18:05
Golemie - mafia hejterska czy tez ferma trolii skadała się z jednego członka(-ini). Pani Emili. znasz drugiego czy trzeciego...? Przybliz bo mi na kurwizji nie napisali ale liczę, ze na TVN-ie wymienili jakąś inną osobę. Poza tym - nie obchodzi mnie co tam sobie wypisują sędziowie na siebie - te bagno i tak śmierdzi bez tego.
A teraz ta "dacza" twoja - wysiliłem sie dla siebie i przedstawię ci fakt, zebys juz więcej nie robi z siebie ofiary propagandy TVN:
65 letni profesor Szyszko zakupił ruderę (a nie daczę) na kompletnym zadupiu gdzie nawet drogi nie ma, w 2008 lub 2009 roku.
Zdjęcia tej daczy, słuchaczu ojca Adama masz tutaj
https://gloria.tv/video/WVkAuhZ6gBEk3LBzntmEYwTDQ
dokładnie w 4 minucie 45 sekundzie.
"Dacza" w sam raz dla ciebie ...
Od czasu zakupu remontował tą ruderę aby w 2014 roku ten remont zakończyć. I nie jest to żadna luksusowa budowla - córka Cwiąkalskiego, oczywiście mecenas ( a jakze inaczej - dziadzia prawnik, tatuś prawnik i córka też prawnik - rodzinny biznes bronienia skurwesynów z kasą - domyśl się czy miała jakieś problemy z magisterką), uwikłana w "reprywatyzacje " w warszafce (kurator 118 letniej osoby), ma większe luksusy w altanie przygrodowej.
Szyszko zawsze od chwili zakupu wykazywał w swoim oświadczeniu ta stodołę (wartość 17 tys zł) ale w związku z tym, ze ja remontował jej wartość wzrastała. Doprowadził ja do porządnego stanu i przeznaczył na swoje hobby (zbiera okazy owadów - zrobił tam muzeum i salę seminaryjną, a nie wille, jak ci do banki wbito) ale popełni błąd, nie wykazując zwiększonej o 13 -15 tys wartości budynku co podjęły zaraz TVN, GW i inne POmedia walczące z rządem PIS, skamląc i ujadając jak pieski w 2016 roku. Ale zaraz okazało się, ze to lipa jak każda afera POmediów - dla przygłupów z KOD-u i fanów oPOzycji ... A Szyszko niczego nawet nie krył - zaprosił dziennikarzy, pozwolił zdjęcia porobić a nawet był oburzony, gdy jacyś "POeksperci" od nieruchomości zaczęli wyliczać mu, że takie cudo w lesie to z 500 tys jest warte. Powiedział, ze o wiele więcej dla niego ... A zaraz za nim zaczęły skamleć takie POjetne , inteligentne wytresowane małpy jak ty. I ty porównujesz to do Adamowicza czy Jurasa z puchą? Powaznie...? Aha - jeszcze jedno bo pewno zaraz zajęczysz - kasa na remont pochodziła z nagrody "Nauka dla pokoju" a nie z pełnienia funkcji w zarządzie Złotego Melona czy spółki w mieście w którym się rządzi ...
Na razie - idę pograć w piłkę z dzieciakami a ty pozdrów ode mnie twojego pieska.
Golem
+26 #19 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-02 23:43
Janowy wykazuję się chamstwem, bo konwersuję z chamem. Staram się pisać na twoim poziomie, ty intelektualny tuzie, na poziomie Suskiego. Co do Szyszki, to w Kurwizji nie poinformowali ciebie, że nie wpisywał do oświadczenia 300- tu metrowej stodoły, która okazała się zabytkową dadzą, położoną obok zabytkowego kościoła, murowane schody i zabytkową łódź przerobione na altanę. Według agentów nieruchomości z Wałcza i Piły, ta posiadłość położona na malowniczym pojezierzu Wałecko-Myślibo rskim, jest warta co najmniej pół miliona złotych. To wpłynęło już w czerwcu 2016, a do ciebie tempaku nie dotarło do dziś. Co do Ziobry, to gpożagodnyłowan ia jest twój podziw dla jego wytrwałości. Ktoś, kto ma ukończone studia i bronił pracy magisterskiej, wie jaką miernotą jest Ziobro. Nie obronić się w pierwszym podejściu oznacza, że jego stan wiedzy jest bardzo mały i niewiele wyniósł z nauki na studiach. Nie obrażaj sędziów i nie wypisuj hejtu na ich temat, bo jak się okazuje to mafia hejterska wypisująca kłamstwa na temat sędziów była w Ministerstwie Sprawiedliwości , którego szefem jest człowiek bez honoru, czyli Ziobro. Gdyby miał odrobinę godności, to podał by się do dymisji, jak to zrobił Ćwiąkalski, prawnik z krwi i kości. Sam jesteś miernotą i nieudaczników, któremu inni podatnicy muszą opłacać wychowanie dzieci, więc takie miernoty są twoimi idolami. Coś poza robieniem dzieci i pasożytowaniem na innych podatnikach, potrafisz?! Taki dzban jak ty, wychoduje, kolejne dzbany, które będą chciały pasożytować na naszych dzieciach. Na szczęście gospodarka hamuje, a PiS ma dużą szansę wygrać te wybory i utopić to łajna jak Janowy. Może wreszcie gu..O pójdzie razem z PiS na dno.
Janowy
-25 #18 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-02 22:43
Golem, golem - od kiedy to Przyłebska jest w PIS? Dalej - profesor Szyszko , jak dla ciebie chamie. I co z tym majątkiem jego jest nie tak? Objasnij nam, malutkim, jakie to nieprawidłowośc i i złodziejstwa były w jego wykonaniu. Co tam niby zataił ...?Zrób po raz kolejny durnia z siebie ...
Ziobro moze zaliczył magisterkę za drugim razem. Ale zaliczył i zrobił to sam z nie z pomocą teście pułkownika UB (Komórkowski). Szacu nek za upór i samozaparcie - robić magisterkę w tym POsranym środowisku mafijnym w togach i bez znajomości czy koligacji rodzinnych to cud naprawdę. Podając taki zarzut tylko potwierdzasz swoją małostkowość i fakt, ze nie masz się naprawdę czego czepić. Ułożyłes już swoją dwójkę dzieci do snu, Golem? Pewnie unikają cię jak ognia dziś bo wyjątkową tepota i chamstwem się wykazujesz ...
Golem
+23 #17 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-02 22:17
Janowy rozbawiłeś mnie tym, że w PiS są doktorzy i profesorowie. Zapewne jak magister Przyłębska, przekupa będąca prezesem Trybunału Konstytucyjnego , która zanim zrobiła karierę w PiS była wielokrotnie karana dyscyplinarnie, za przewlekłość prowadzonych spraw. Jej kariera sędziowska wisiała na włosku. Kolejny to Ziobro, który obronił pracę magisterską dopiero za drugim razem i to z marnym wynikiem. Następny to były już marszałek sejmu Kuxhciński, który jest tylko ogrodników. Co do agentów, to dowiedz się o współpracy z SB Kujdy lub męża Przyłębskiej, pseudonim Wolfgang. Zarzucasz innym, że nie umieją się rozliczyć z majątku, a spróbuj się dowiedzieć ile ma Morawiecki lub Dworczyka, który zstąpił działkę z domem, udziały w spółce. O Szyszce, już nie wspomnę.
Ten nie dość, że zatsił majątek, to prawie wyrżnął Puszczę Białowieską, bo widział tam kornika drukaża. Kolejny po Maciarewiczu, który widział coś czego nie było. Rzeczywiście, kryształowi są ci twoi złodzieje. W kwestii dzieci, to niczego nie zrozumiałeś dzbanie. Nie mam zamiaru utrzymywać twoich dzieci. Skoro je narobiłaś to zapierdzielaj pasożycie do pracy i pracuj na tę dzieci, a nie licz na 500+. Trzeba było myśleć głową, a nie główką. Typowy pasożyt i wyborca PiS.
Janowy
-22 #16 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-02 17:33
Polak katolik - nigdy nie pisałem, owieczko czerwono-różowo , pod czyims nikiem - zawsze byłem Janowym i będę. Raz tylko kolega z pracy wpisał się na forum z mojego komputera, co wyjasniłem dokładnie ...Tym sie zajmuje twój kolega i prawdopodobnie ty, bo bardzo często o tym wspominasz. Sumienie lekko pali. Proponuje napisać do admina, intelektualisto , to ci zaraz wyjasni - jest to tak proste do sprawdzenia, ze az wstyd wyjasniac ... Co do matek 4 dzieci - absolutne widoczne jest po tych słowach, ze nie wiesz kompletnie co znaczy wychowanie 4 dzieci, jaki ogrom pracy się za tym kryje. Mogę cię zapewnic, przyjacielu Biedronia, ze dzis kobiety wola kilka razy pracować zawodowo niż wychowywać dzieci. Dowód masz na przykładzie Wagrowca - na 26 tys meszkańców masz 260 rodzin 3Plus (gdzie 75% to te z 3 dziecmi). Nawet nie wiesz o czym piszesz, no ale tacy spedaleni jak ty maja o tym wiedzieć. Jest jednak jeden aspekt o którym zapominacie - te matki 4 dzieci mają na starość zycie wokół siebie. Wy - pedały i aborcjoniści będziecie mieć pustkę i frustracje którą wypluwasz juz wypluwasz z siebie w kierunku ludzi szczęsliwszych od ciebie. Obserwuje to bardzo często dziś i zal mi cie troszkę biedaku ...
I na zakonczenie dla ciebie - grupa "ambasadorów" (mam nadzieje, ze PIS tym szmatom wręczy dymisje i emerytury pozabiera) napisało list otwarty do Pana Prezydenta USA, Donalada Trumpa. Tego samego co to tuskowi nawet reki nie podaje, bo od razu rozpoznał smiecia.Te ekipa pod wodzą Ryszard Schnepf (kolejnego synka pułownika LWP i rozwodnika, ulubienca tuska pouczającego innych) poskarzyła sie na "łamanie praworządności" w Polsce. W odpowiedzi wiceprezydent USA stwierdził:"
...Podczas naszych rozmów dwustronnych rozmawialiśmy o istocie niezależności sądownictwa, ale też praworządności. Powiedziałem prezydentowi Dudzie, że jesteśmy wdzięczni prezydentowi Dudzie za jego zaangażowanie, aby wzmocnić podstawy praworządności w Polsce
— podkreślił wiceprezydent Pence.
Cieszę się, że pan prezydent wykazuje się tutaj przywództwem i będą podejmowane dalsze kroki, aby wzmocnić niezawisłość sadownictwa...
— dodał wiceprezydent USA.
Chcę jasno powiedzieć, że sojusz Polski i USA nie był nigdy silniejszy niż obecnie..."
czytaj dokładnie Polaku patrioto, bo na twojej obiektywnej TVN czy w GW tego nie zobaczysz.
A co do wiz. o które się martwiłeś niedawno - ""Polska osiągnęła już gotowość do uczestniczenia w programie ruchu bezwizowego i wkrótce dołączy do tego programu" - zapowiedział wiceprezydent USA Mike Pence.."
Szykuj się na odszczekiwanie ...
Janowy
-24 #15 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-02 16:59
Golem, he, he, he ....!! Co się stało dziś z tobą? Jakis atak masz chyba ...Po pierwsze ja nie jestem IDOLEM Suskiego tylko Suski jest w ekipie ktorą popieram - ekipie profesorów i doktorów myślących o Polsce. A ty tam komu dupe całujesz? Omało co magistrowi Kwachowi, elektrykowi Bolkowi czy mgr historykowi co to napisal prace magisterską w 11 dni, Komórkowskiemu? W mojej ekipie jest Suski - i nie przeszkadza mi. Moze słabszy element, ale poczciwy chłop, z zona i normalną rodziną, nierozwiedziony i , co najwaznijesze. umie się rozliczyć z majątku!! (czego nie potrafia twoi idole klasy Adamowicz, HGW czy Owsik). Dzieci mi zazdrościsz? No w końcu zrozumiałeś, góro intelektualna, co jest w zyciu najwazniejsze. Zapomniałes jeszcze napisać, że siadam ze swoja zona latawica wieczorami i wale wódę do upadłego. Wtedy twój komentarz nabrałby 100% blasku - jak prawdziwego KOD-ziarza które,mu rente PIS zmniejszył . A teraz idz juz spac , zebyś miał siłę jutro tyrać na podatki dla mnie i moje dzieci.
Polak katolik
+26 #14 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powieciePolak katolik 2019-09-02 12:53
Zgadza się, każdy ma jeden głos i ten po kilku fakultetach i ten co chleje od rana, a później robi dzieci z młodą emerytką (4 dzieci), która ma każde dziecko z innym patriotą, piewcą dobrej zmiany. Wie o tym dobrze deweloper i jego gang, stąd 500+ i inne plusy aby tylko przeważyć głos tych, którzy naprawdę chcą dobrze dla kraju. Wierzę, że tych myślących o przyszłości jest nadal więcej niż patologii i sprzedawczyków jak Janowy, olo, sdsd, zyguś, Realista itp, itd. Może to być dwych czy trzech bydlaków pod kilkoma nicka i, Janowemu z resztą udowodniono, że zmienia nicki i pisze za srebrniki.
adsd
-16 #13 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieadsd 2019-09-02 09:38
Po plusach przy komentarzach widać że tegoroczne wybory pis przegra Tylko na wyborach nie jest tak że jeden obywatel ma 10 głosów panie Golem ,Janowy z PO itd
Golem
+26 #12 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieGolem 2019-09-02 04:49
Janowy, to że jesteś ograniczony intelektualnie, to już nie raz udowodniłeś swoimi wpisami. Cieszysz się z tego, że nareszcie nie musisz pracować w soboty i spędzasz ten czas z rodziną. Super, cieszymy się z Tobą idolu Suskiego. Przykre jest to, że za twoje spędzanie czasu z rodziną musimy płacić my podatnicy. Janowy bzyka się na morgi, nie zabezpiecza, bo my podatnicy będziemy mu utrzymywać dzieci. Zapewne żona siedzi w domu i nie pracuje, a Janowy idzie do pracy tylko po to żeby wykazać, że jedno z nich pracuje i odbierają socjal z naszych podatków. Wieczorem siadają i razem z żoną śmieją się z tych, co uczciwie pracują i płacą na ich socjal podatki. Kiedy uczciwie pracujesz, to Janowy odpoczywa z gromadką dzieci, które sobie narobił i uważa, że państwo, czyli my wszyscy podatnicy, będziemy łożyć na utrzymanie dzieci Janowego. Pasożytów nie brakuje w Polskim społeczeństwie. Janowy, bzykać się, bawi i używa życia, a wy mu płacicie za wychowanie, jego dzieci. Ja wiem, na ile dzieci było mnie stać, które sam wychowam i wykształcę. Janowy to pasożyt, który narobi dzieci i wychowa na koszt podatników. To typ, który nie odpowiada, za czyny własnego penisa. Typowy dzieciorób PiSowski, króry śmieje się nam w twarz, że można narobić dzieciaków i żyć z socjalu. Ten imbecyla będzie nam wmawiał, że czarne nie jest czarne lecz białe. Tak im wmówiono w Kurwizji i w to wierzą. Nie oczekujmy od ludzi z deficytem intelektu, że uwierzą w prawdę. To ich zabije. To tylko pospólstwo i chamstwo, które wstało z kolan i podniosło głowy. Za kilka lat ich dzieci dojdą do głosu. Wydaje się wam, że jesteście mądrzy, bo planujecie na ile Was stać, a Janowy robi, kolejne bezmózgi, żyjące z Was. Pasożyt najszybciej rozchodzi się po żywej tkance. O tak jest z Janowym. On nic poza pasożytowaniem, nie jest w stanie zrozumieć. Po co z nim dyskutujcie?! Karmicie tylko trolla, który z Nas i Was żyje.
Jego opinie są o tyle cenne, bo wiemy, jak nas odbierają ludzie z deficytem intelektu. Bądźmy wdzięczni Janowemu, za przekaz drugiej strony. Janowy będzie zadowolony, że chociaż czymś błysnął.
Janowy
-28 #11 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-01 18:29
Marek w. - a co to jest "hejtowanie", panie Marku? Jakis przykład najlepiej przydałby się ...
MarekW
+30 #10 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieMarekW 2019-09-01 17:44
Janowy, mam pytanie - czy za hejtowanie w niedzielę PiS płaci więcej, czy ryczałtowe 1,5 zł/wpis?
Janowy
-30 #9 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-09-01 17:17
Menda - dobrze, ze chociaż jeden forumowicz wyjasnił PO-Janowemu (post #2) co mu dolega. Dziękuje Medno za wsparcie ..
A powracając do nauczycieli - kiedy oni znów strajkują (rotacyjnie - zeby nie było za ciezko) - we wrzesniu czy tez na zawołania Broniarza przed wyborami licząc na uszczknięcie jakiegoś procenta PIS-owi?
menda
+29 #8 janowymenda 2019-09-01 13:43
janowy
polecam dobrego psychiatre
cos masz z głowa
czas sie leczyc
Janowy
-35 #7 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-08-31 09:06
Panie nauczycielko - to ja pisałem tak o nauczycielach na tyle tępych, ze dało się ogłupić POlitycznemu Broniarzowi i jego niePOlitycznemu hasłu "1000 na rekę i to zaraz". Niczego nie wycofuję, udowodniliście tylko swoją miałkość i prawdę, ze tylko niewielki odsetek z was jest godna miana nauczyciela. Do tej pory gdy wspomnę te szopki z piosenkami o krowach i świniach to bierze mnie niesmak. Podejrzewam, ze swój wpis dokonała Pani w odpowiedzi na wpis #2? Jeśli tak to również udowodniła pani swoja inteligencje poziomu Komórkowskiego - średnio inteligentny forumowicz który tutaj czasami zagląda od razu pozna Pani kolegę - podszywacza PO-Janowego. Sami się prowokujecie i naparzacie, biedaczki jedne ....
Grzechu
-28 #6 500 dla nauczycielaGrzechu 2019-08-30 22:26
Są awanse, hajs się będzie zgadzał :lol:
Uczen
+39 #5 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieUczen 2019-08-30 21:34
P. Iwona Muszynska-Synor adzka dyrektorem szkoly?? 😂😂 Pamietam ją z lekcji miedzy innymi rachunkowosci strasznie zakrecona i nieogarnieta, cielawe jak sobie poradzi na stanowisku dyrektora jesli tak samo jak na lekcjach to kiepsko to widze😄
pełowiec
-11 #4 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powieciepełowiec 2019-08-30 21:18
Zapewne wakacje ich zmęczyły , także za chwile zaczną swój śmieszny strajk rotacyjny
Nauczycielka z WRC
+36 #3 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieNauczycielka z WRC 2019-08-30 20:26
Zagadka dla Janowego - kto o nauczycielach walczących o przetrwanie i lepszą edukację dla polskich dzieci pisał w kwietniu "pustogłowy", "słabi umysłowo", "nieroby", "pseudonauczyci ele" i sugerował danie im "kopa w tyłek"? Może ty zapomniałeś chamie swoje słowa, ale w internecie nic nie ginie.
Janowy
-42 #2 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieJanowy 2019-08-30 19:19
Brawo PIS!!! To dzięki rządom dobrej zmiany mamy tak wspaniałą edukację i nauczycieli. Premier obiecał podwyżki to na pewno tę obietnicę spełni.
Kibic
-31 #1 RE: Nauczycielskie awanse i nowi dyrektorzy w powiecieKibic 2019-08-30 18:49
Bravo Bartek Świerad. Dobry trener i nauczyciel

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.