• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1141

Przebudowano świetlicę wiejską w Ludwikowie

Świetlica w Ludwikowie została przebudowana. Inwestycję za ponad 500 tys. zrealizował Zakład Elektroinstalacyjny i Ogólnobudowlany Zbigniew Smoliński.

W ramach projektu wykonana została kompleksowa przebudowa budynku w ramach istniejącej bryły, wykonano również ogrodzenie, ścieżki z kostki betonowej, nawierzchnię z piasku, instalacje, zamontowane zostały elementy małej architektury – urządzenia zabawowe, ławki, kosze na śmieci, urządzono zieleń.

Kompleksowo wyposażono budynek w niezbędne meble i urządzenia. Do ogrzewania budynku i zaopatrzenia w ciepłą wodę użytkową posłuży innowacyjna instalacja powietrznej pompy ciepła.

- Wartość inwestycji wyniosła 559 194,81 zł, w tym dofinansowanie w wysokości 355 815,00 zł. W wyniku realizacji operacji osiągnięty został cel dotyczący wsparcie lokalnego rozwoju i działalności kulturalnej oraz stworzenie miejsca spotkań do rozwoju inicjatyw społecznych poprzez przebudowę świetlicy wiejskiej w Ludwikowie — poinformował wójt Przemysław Majchrzak.

Projekt pn.: „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Ludwikowie”, współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich dla operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, na podstawie umowy Nr 00019-65170-UM1510048/18 z 19.10.2018 r.

Inwestycję zrealizowała Zakład Elektroinstalacyjny i Ogólnobudowlany Zbigniew Smoliński z siedzibą w Wągrowcu. Wykonawca został wyłoniony w drodze przetargu nieograniczonego.Komentarze   

arci
+3 #3 RE: Przebudowano świetlicę wiejską w Ludwikowiearci 2019-09-17 15:52
Jastary - ciekawe ? Myśle że na to jest tylko jeden sposób Podobnie dzieje się w Spółdzielni Mieszkaniowej tam wogóle nie ma żadnych przetargów tam prace wykonują tylko zaprzyjażnione firmy Ciekawe jak się zdobywa taką przyjażń ?
Jastary
+2 #2 RE: Przebudowano świetlicę wiejską w LudwikowieJastary 2019-09-17 15:17
Zajebiste, kieszenie wypchane. Ciekawe jak to się dzieje, że wszystkie inwestycje w gminie Wągrowiec wygrywa firma Elektroinstalac yjna. Hm.... Ciekawe. Chyba warte zainteresowania .
xxjanek
+3 #1 targowica łeknoxxjanek 2019-09-17 13:43
Panie Wójcie jak tam targowisko w Łeknie, jakie pierwsze wpływy z inwestycji?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.