• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1748

Beata Spychalska zaśpiewała w gołanieckim MOS-ie

12 listopada 2019 roku w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Gołańczy odbył się koncert Beaty Spychalskiej, którą okrzyknięto polską Adele".

Beata Spychalska znana jest programów telewizyjnych m.in. X- Factor, Idol oraz The Voice of Poland (VII edycja). Na swoim koncie ma także występ podczas Debiutów w Opolu. Piosenka „W imię ojca”, do której Beata napisała tekst, doprowadziła ją do Opolskich Debiutów.

Beata Spychalska pochodzi z Laskowa (gm. Szamocin). Muzykę do jej autorskiego utworu skomponował Karol Kus — muzyk pochodzący z Szamocina, lider polsko-ukraińskiego zespołu Taraka i niegdysiejszy dyrektor Domu Kultury w Margoninie. Utwór zachwycił piosenkarkę Annę Wyszkoni podczas ubiegłorocznych preselekcji do festiwalu w Opolu.

- Wychowankowie MOS-u w Gołańczy mieli okazję na żywo posłuchać pięknego głosu naszego gościa, między innymi utworów Adele oraz „W imię Ojca”, „Alleluja”, „Mam tę moc” - poinformowała Justyna Bartol — Baszczyńska, dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gołańczy.

Głos jak dzwon wywoływał ciarki na ciele nas wszystkich. Sprawiał, że nie tylko młodzież, ale i wychowawcy włączyli się do śpiewu. Artystka zaśpiewała utwory światowe, a także piosenki bardziej znane wychowankom MOS. Ostatni utwór wychowankowie wykonali wspólnie z gościem.


Komentarze   

Zdzichu Motyka
+4 #4 RE: Beata Spychalska zaśpiewała w gołanieckim MOS-ieZdzichu Motyka 2019-11-19 18:36
Dobra, dobra... Lepiej od razu powiedzcie, ilu uciekło
Krytykant
+4 #3 ......Krytykant 2019-11-17 15:45
50 tyś subwencji na każdą skórkę, setka dzieciaków w placówce to daje budżet 5 milionów na rok . Gdybym ja dysponował takim budżetem zaprosił bym wam Adele i byłoby o czym pisać.
Jadzia
-2 #2 RE: Beata Spychalska zaśpiewała w gołanieckim MOS-ieJadzia 2019-11-15 21:25
Pewnie nie stracił tylko hejterzy śpią. Artykuł opisuje występ, który dla pewnej grupy czytelników jest mało istotny i dlatego milczą, bo co mają atakować.
mieszkaniec Gołańczy
0 #1 RE: Beata Spychalska zaśpiewała w gołanieckim MOS-iemieszkaniec Gołańczy 2019-11-15 17:50
ojej co sie stało portal WRC stracił zasieg??? nie nie taka jest reakcja komentujących. Zadziało sie cos fajnego , pozytywnego i wiekszosc komentujacych nie widzi w tym sensacji. nie mozna wylać pomyj na osrodek poniewaz nie ma za co. Pisze to z nadzieją, że choc jednak osoba negująca placówkę wpisze choc krótki komentarz pozytywny. No chyba ,że moj bedzie skrytykowany typu" wielka sprawa cos jednego pozytywnego sie tam działo". wiec odsyłam do Głosu Wągrowieckiego do ECHO gołanieckiego( to jest darmowe wiec nic nie stracisz) lub na strone tego osrodka( ostatnio syn mi pokazał) ile tam sie dzieje. No ale napewno grupa osob siedzi w swojej pustej szafie( hej to przenośnia jakby kto nie rozumiał, a pewnie sa tacy} i czekaja na kolejną ucieczkę lub wpadke w tym osrodku. pozdrawiam :lol:

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.