• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1770

Wystartowała Szlachetna Paczka pod patronatem starosty wągrowieckiego

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce, Szlachetna Paczka, ponownie w Wągrowcu.

Od kilku już lat mieszkańcy Powiatu Wągrowieckiego hojnie dzielą się tym, co mają z potrzebującymi. Akcję objął patronatem starosta wągrowiecki Tomasz Kranc.

- Mamy zgłoszonych ponad 50 rodzin i osób samotnych z całego powiatu, które czekają na pomoc. Ich historie wolontariusze sukcesywnie zamieszczają na stronie Szlachetnej Paczki, która będzie udostępniona dla potencjalnych Darczyńców. Dzisiaj, 16 listopada, nastąpiło otwarcie bazy rodzin. Przez trzy tygodnie, aż do Weekendu Cudów, będzie można wybrać tę rodzinę, której zechcemy pomóc — informuje koordynator powiatowej akcji Beata Pilarska.

„Weekend Cudów”, czyli dostarczanie paczek potrzebującym, odbędzie się 7 i 8 grudnia br. Wówczas Darczyńcy i wolontariusze zawożą spersonalizowane paczki/prezenty do zorganizowanego przez wolontariuszy magazynu lub bezpośrednio do rodzin. W tym roku drużyna Szlachetnej Paczki Powiatu Wągrowieckiego składa się z 22 wolontariuszy.

Każdy może być szlachetny, każdy może zostać Darczyńcą. Szlachetną Paczkę można przygotować samodzielnie lub podzielić się radością pomagania z bliskimi ludźmi.

Akcja wystartowała dzisiaj tj. 16 listopada, już teraz można wejść TUTAJ i uszczęśliwić rodzinę lub osobę samotną z rejonu Powiat Wągrowiecki.

Komentarze   

Alan Sores
0 #3 RE: Wystartowała Szlachetna Paczka pod patronatem starosty wągrowieckiegoAlan Sores 2019-11-18 01:56
FALL - jeżeli portal zadba o lans Kubusia, to również teraz się zaprezentuje. Niestety Kubuś zbudował sobie negatywny PR w swoim okręgu wyborczym, odbierając pieniądze na remont ulic z jego okręgu. Poza tym chciał wybudować boisko w miejscu, w którym mieszkańcy tego nie chcieli. Same sukcesy. On nie potrafi schylić karku prze kobietą, którą zna i powiedzieć krótkie "Dzień dobry". Pycha i pewność siebie, kroczy przed upadkiem.
xzxzxz
+3 #2 RE: Wystartowała Szlachetna Paczka pod patronatem starosty wągrowieckiegoxzxzxz 2019-11-17 14:07
Pączuś zapewne pokaże się w finale jak będą fotki i media
FALL
+2 #1 Pytanie na świąteczne śniadanieFALL 2019-11-16 21:30
Czy przewodniczący i specjalista od drogownictwa Jakub stanie w pierwszym szeregu wolontariuszy, czy już może odpuścił sobie i poszedł w inny lans? Dwa lata temu taszczył paczki w blasku fleszy, co pokazywano na tej stronie, a w ubiegłym jakoś cicho było o tym. Może portal zapyta?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.