• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1536

Gmina Wągrowiec posiada Platformę Komunikacyjną

Gmina Wągrowiec wdrożyła nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na internetową obsługę mieszkańców i przedsiębiorców.

Mieszkańcy i przedsiębiorcy Gminy Wągrowiec mogą już korzystać z Platformy Komunikacyjnej.

- Dzięki uczestnictwie w projekcie gmina pozyskała nowe komputery i oprogramowanie pozwalające sprawniej realizować zadania gminy. Pracownicy uczestniczyli w szkoleniach, na których zdobyli aktualną wiedzę i umiejętności pozwalające na efektywniejsze wypełnianie zadań. Dodatkowo, po przeprowadzeniu zewnętrznego audytu, urząd otrzyma rekomendacje i sugestie usprawnień, dzięki którym wszelkie informacje, dokumenty i dane mieszkańców będą jeszcze lepiej chronione przed zewnętrznymi zagrożeniami. Ponadto wdrożone zostało nowoczesne rozwiązanie informatyczne – Platforma Komunikacyjna, która pozwala na internetową obsługę mieszkańców i przedsiębiorców, zwłaszcza w obszarach dotyczących podatków i nieruchomości — poinformował Przemysław Majchrzak, wójt Gminy Wągrowiec.

Przedsięwzięcie realizowane jest na terenie Wielkopolski przez 14 samorządów, przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.


Platforma komunikacyjna jest dostępna pod adresem:

eurzad.gminawagrowiec.pl

Komentarze   

PIS-Janowy
-1 #3 RE: Gmina Wągrowiec posiada Platformę KomunikacyjnąPIS-Janowy 2020-02-16 10:02
A co za pomoca tej platformy bedzie mozna załatwić? Auto zarejestrować, otrzymac jakieś zaswiadczenie czy jak? A moze to po prostu kolejny twór do utrzymywania stanowiska admina? A tutaj propozycje oPOzycji dla Polaków - pomysly PO, Nowoczesna, SLD, PSL i Wiosna w skrócie: 1 Zlikwidować 500+ z którego korzysta patologia i biedota. 2 Przywrócić wiek emerytalny 67 lat a nawet podnieść do 70 lat. 3 Przywrócić niesłusznie zabrane emerytury funkcjonariuszo m SB - zapracowali na nie. 4 Wprowadzić małżeństwa homoseksualne i adopcje przez nie dzieci - koniec z dyskryminacją. Dzieci z rodzin homofobicznych należy oddawać pod opiekę postępowych par homoseksualnych , żeby wyrosły na porządnych ludzi. 5 Przyjąć 70 tysięcy uchodźców, na których zgodziła się premier Kopacz. Jeżeli Unia będzie chciała żebyśmy przyjęli więcej, należy się zgodzić. 6 Zakończyć konflikt z Unią i Niemcami. Nie może być tak żeby Polska sprzeciwiała się postanowieniom Brukseli i Berlina. Niemcy najlepiej zadbają o nasze interesy. 7 Zlikwidować tą bezsensowną komisje Jakiego, która gnębi ludzi i prześladuje Panią Prezydent Warszawy. 8 Przywrócić wolność sądów. Sędziowie nie mogą odpowiadać za swoje wyroki, są przecież niezawiśli. 9 Zlikwidować IPN. Jak wyglądała nasza historia powiedzą nam Niemcy, Żydzi, Ukraińcy i Rosjanie. Oni wiedzą najlepiej, nie ma sensu kłócić się z nimi o jakieś stare bzdury. 10. Zlikwidować CBA, i innych tajniaków, którzy czepiają się o jakieś bzdety z VATem. Za PO i PSL nikomu to jakoś nie przeszkadzało. 11. Wszystkie kościoły zamienimy na ośrodki propagowania ideologii LGTBQ+. Zakażemy pielgrzymek, na które chodzi wyłącznie Ciemnogród a zamiast tego będziemy dotować Tęczowe Parady Równości w każdym mieście i wsi. 12 Zlikwidujemy płacę minimalną. Skończą się te brednie Kaczora o 3000 czy 4000 tysiącach pensji dla plebsu. Robole mają zarabiać tyle ile zgodzi się zapłacić pracodawca. 13 Przywrócimy handlowe niedziele a sklepy będą otwarte także we wszystkie święta. My nie obchodzimy żadnego durnego bożego narodzenia ani dnia niepodległości. To nie nasze święta, więc mamy prawo w te dni robić zakupy. To tak z grubsza tylko ...
jk
+1 #2 RE: Gmina Wągrowiec posiada Platformę Komunikacyjnąjk 2020-02-12 09:43
Rozumiem że dzięki platformie będzie mniej urzedników ?
Czytelnik
+4 #1 PanCzytelnik 2020-02-11 00:35
Taka dobra rada
Jak wstawiacie odnośnik do jakiejś strony to niech będzie możliwość kliknięcia lub zaznaczenia.
Nie każdy potrafi zablokować ten śmieszny skrypcik.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.