• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1944

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w Mieścisku

Wójt Gminy Mieścisko Przemysław Renn uhonorował medalami za długoletnie pożycie małżeńskie 5 par, których staż małżeński wynosi co najmniej 50 lat!

Jubileusz obchodziło 5 par: Kazimiera i Jerzy ComblikMaria i Stanisław KarabanCzesława i Stefan LewandowscyDanuta i Stanisław Malczewscy oraz Maria i Bogdan Serafińscy.

Życzenia jubilatom poza wójtem złożyła również Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Twardowska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Mieścisko Kamila Mazurek.

Po życzeniach przyszedł czas na toast i słodki poczęstunek oraz wspomnienia. Jubilaci chętnie dzielili się opowieściami o tym, jak się poznali i kiedy zdecydowali się pobrać.

Komentarze   

PIS-Janowy
-23 #2 RE: Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w MieściskuPIS-Janowy 2020-02-15 08:57
A tymczasem feministyczne dziwoloągi podrygują w sejmie RP w ramach tzw. "decydowania o swoim ciele". Tak jakby normalny samiec chciał takie cos wrzeszczące, he, he, he.
Z drugiej sgtrony, naczelny cham III RP owsik czerwonoportki, skazany kilkoma wyrokami za publiczne wyzywanie kobiety madrzejszej i starszej od niego oraz za sypanie seriami ku..w podczas wystepów dla młodzieży, podnosi głos oburzenia za wyciagniety palec srodkowy Lichockiej w stronę opozycji, zachowującej się w sejmie jak typowe bydło. Czekamy jeszcze na zdanie naczelnego etyka (oficjalnego )PO - Stefka jurnego.
Na koniec - budzet na 2020 ma byc pierwszym zrównoważonym!! Od 1989 roku! W tegorocznym budżecie zarówno dochody, jak i wydatki mają wynieść po ok. 435,3 mld zł, co oznacza brak deficytu budżetowego. Założono, że PKB w ujęciu realnym wzrośnie o 3,7 proc., a inflacja utrzyma się na poziomie 2,5 proc. Oczywiście zidiociałej oPOzycji wciąz żle a skala podpierdalania Polski w Unie Europejskiej i głosoania na niekorzysć swojego kraju sięga aopgeum. Prym ostatnio wiedzie tam "POlka" thun i oxfordczyk Radzik ...
I tyle z reala do wągrowieckiego POmatrixa
....
+9 #1 RE: Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w Mieścisku.... 2020-02-14 21:54
Pieniądze przeznaczyć na chore dzieci!! A nie wyrzucać w błoto na jakieś oznaczenia kwiaty i cholera wie co jeszcze!!!

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.