• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 5577

Dyrektor MOS w Gołańczy złożyła rezygnację

Justyna Bartol-Baszczyńska zrezygnowała z funkcji dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gołańczy.

26 lutego do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu wpłynął wniosek Justyny Bartol-Baszczyńskiej w sprawie odwołania z funkcji dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gołańczy z dniem 26 lutego 2020 roku.

Jak czytamy w uzasadnieniu Uchwały nr 307/2020 Zarządu Powiatu Wągrowieckiego z dnia 26 lutego 2020 roku rezygnacja z funkcji dyrektora i odwołanie pani Justyny Bartol-Baszczyńskiej z dniem 26 lutego 2020 roku nie powoduje utrudnień w prawidłowym funkcjonowaniu placówki. Zostanie zachowana ciągłość kierowania jednostką. Wobec tego oświadczenia woli o rezygnacji z funkcji dyrektora, powinno być interpretowane zgodnie z wolą osoby składającej to oświadczenie.

Zarząd Powiatu Wągrowieckiego przychylił się do złożonego wniosku.

Jednocześnie Zarząd podjął Uchwałę nr 308/2020 o powierzeniu pani Agnieszce Winieckiej, dotychczasowej wicedyrektor MOS, obowiązków dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gołańczy do czasu wyłonienia w konkursie nowego dyrektora placówki, jednak nie dłużej niż do dnia 25 października 2020 roku.

Komentarze   

Irena
+2 #13 REALIAIrena 2020-03-02 19:33
Dyrektorem się bywa. Gratulacje dla ,,profesjonalis tów " w wypowiedziach. Coś w powiecie dyrektorami są ludzie bez przygotowania po linii. Może warto znaleźć kogoś z pasją i zrobionymi studiami pięcioletnimi, ale na pewno nie ukończonymi korespondencyjn ie, jak np. na uczelni jednego z mieszkańców powiatu :)
Ika
+3 #12 RE: Dyrektor MOS w Gołańczy złożyła rezygnacjęIka 2020-03-02 10:39
Nie wiem, co było powodem rezygnacji, ale wiem dobrze, że Pani Justyna ma cechy dobrego organizatora, jest świetną nauczycielką. Lubi ludzi i zawsze służy pomocą w razie potrzeby. Szkoda, że podobni ludzie spotykają się z bezinteresowną zawiścią.
Barrek
-2 #11 Paranoja...Barrek 2020-03-02 09:10
Ktoś na forum napisał o PGR... Słuszne spostrzeżenie coś wspólnego w tym jest... W tamtych czasach też wiele osób szczególnie na stanowiskach kierowniczo dyrektorskich brało kasę za ciężką pracę podrzędnych pracowników... Nie wszyscy sobie zdali sprawę że czasy te już dawno minęły i dlatego pewnie takie zmiany na stanowisku dyrektora MOS w Gołańczy...
Misiu
+1 #10 PRAWDA O OŚRODKUMisiu 2020-02-29 22:01
Biorąc pod uwagę wszystkie sytuacje w ośrodku, to na stanowisku ,,dyrektora” powinien być ktoś o twardym charakterze (dupie) i wprowadzeniu jakiś zasad. Ponieważ zabieranie telefonów dzieciom (np; brak kontaktu z rodziną), ucieczki uczniów, smród , kary dla uczniów itd.. Myślicie że jest to rozwiązanie dla dzieci w XXI wieku ( nie sądzę), a po za tym jest to ośrodek ,,Socjoterpi” a nie ,,Wychowawczy”.
Dyrektorzy którzy przeszli kadencje w tym ośrodku tak jak np; pan Jacek D. nawet on sobie dał wejść na głowę z końcem..
Może lepiej zadbać na początek o profesjonalnych oraz doświadczonych wychowawców bo prace w tym ośrodku dostaje się tylko przez ZNAJOMOŚCI.
Pod uwagę proszę brać wszystkie wady i zalety, a nie rzucanie słów na wiatr.
Gołańcz
+5 #9 RE: Dyrektor MOS w Gołańczy złożyła rezygnacjęGołańcz 2020-02-29 21:48
Gdyby chodził do pracy i robiła co miała w obowiązkach to pewnie nadal byłaby dyrektorem.
Przyjaciel
-3 #8 SzokPrzyjaciel 2020-02-29 21:19
Znowu polityczne rozgrywki. Nauczyciel najlepszy społecznik najlepszy, człowiek jeszcze lepszy. Znowu ktoś pozazdrościł talentu, pasji. Płakać się chce.
Www
-10 #7 RE: Dyrektor MOS w Gołańczy złożyła rezygnacjęWww 2020-02-29 11:19
Piszę to do barana który nie ma pojęcia czym byly Państwowe Gosoodarstwa Rolne. Baranie gdyby nie PGR to ty i twoi rodzice nje mieli by co jeść w czasach PGar i baranie jakim prawem oceniasz ludzi pracujących w PGR czy kierujących wtedy firma państwowa. Ty pewnie potrafisz kierować tylko rowerem lub nawet nie. Nawet jeżeli ludzie od początku którzy pracowali w mosie wywadza się z rodzin ogrroskich i ci z tego Ciekawe skąd ty się wywodzisz....
PGR byky i byky potrzebne wtedy inaczej nie mogło być więc baranie baranowy zastanow się nad swoimi porównaniami.
Obornicki
+11 #6 ...Obornicki 2020-02-29 07:47
Znam Panią Justynę od dekad- Ona nie rezygnuje, to człowiek który się nigdy nie poddaje. To społecznik i aktywista. Kto Zna Parkowo to wie o czym piszę. Ona sama zrezygnowała... Pani Justyna...wyrzu cona drzwiami załatwia sprawy niemożliwe wchodząc dziurką od klucza... Proszę nie pisać takich dyplomatycznych przedruków. Dużo siły Pani Justyno ! KARMA wraca do każdego
Zdzichu Motyka
-9 #5 DrZdzichu Motyka 2020-02-29 01:59
Przykro mi, naprawdę. Ten Ośrodek stworzyli ludzie w prostej linii wywodzący się z PGR... Ja wiem, że budżetówka, że kasa, że miliony, że szczytny cel.. Nie można tego typu placówką kierować tak, jak się kieruje PGR-em..., no nie i koniec. :) Kto mądry, ten odchodzi, oby było jeszcze dokąd.. I oby w porę, zanim następny wychowanek skoczy z okna.
eda
+26 #4 RE: Dyrektor MOS w Gołańczy złożyła rezygnacjęeda 2020-02-28 11:41
Taki sam beton jak w ośrodku siedzi w powiecie jak tam wejdziesz to czuć smród postkomuny od czerwonych do zielonych .
MiMi
+5 #3 RE: Dyrektor MOS w Gołańczy złożyła rezygnacjęMiMi 2020-02-28 10:56
Porażka powiatu. Wreszcie ktoś, kto się tym Ośrodkiem porządnie zajął i zaczął sprzątać ten syf. Szkoda pani Justyny - zdecydowana część kadry to beton i ciężko z nimi cokolwiek zrobić.
Jola
+7 #2 Zniszczyć za wszelką cenęJola 2020-02-28 10:50
Komu zależało na zniszczeniu Tej Kobiety ???? Czy Pan Starosta nie mógł sobie z tym poradzić!!!!!To była właściwą osoba na właściwym miejscu .....
Mieć kreta koło siebie Brrrrr..... Porażka władz......!!!! !!!
Brr
+3 #1 RE: Dyrektor MOS w Gołańczy złożyła rezygnacjęBrr 2020-02-28 10:27
Co się znowu tam stało?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.