• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3019

Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusa

W powiecie wągrowieckim nie stwierdzono zakażenia koronawirusem. Żadna z osób nie jest też hospitalizowana.

Wśród mieszkańców powiatu wągrowieckiego nie stwierdzono do tej pory żadnego przypadku związanego z koronawirusem. Wszystkie testy, które były robione, dały wynik ujemny.

Na terenie powiatu wągrowieckiego na dzień 23.03.2020 r. godz. 12:00 z powodu podejrzenia COVID-19:

1. Objętych nadzorem epidemiologicznym jest 47 osób.
2. Hospitalizowanych jest ogółem 0 osób.
3. Poddanych kwarantannie jest 124 osób.

To, że nie stwierdzono, żadnego przypadku nie znaczy, że wirusa u nas nie ma. Osoby, u których nie wystąpiły objawy, a są zakażeni, nieświadomie mogą zarażać, dlatego apelujemy o pozostanie w domach i ograniczenie kontaktów z innymi osobami.

Na terenie województwa wielkopolskiego w dniu 23.03.2020 r. z powodu podejrzenia COVID-19:

1. Objętych nadzorem epidemiologicznym jest 3243 osób.
2. Hospitalizowanych jest ogółem 63 osób.
3. Poddanych kwarantannie jest 3971 osoby.

Ogólnie w Polsce mamy 684 osoby zakażone, od początku epidemii zmarło 8 osób.

Komentarze   

@@@@@@@@@
+1 #15 Golem -IDIOTA@@@@@@@@@ 2020-03-27 07:21
Powiem tylko tyle-TY GOLEM JESTES TAK GŁUPI JAK KIDAWA-BŁOŃSKA. Dziś już nawet sojusznicy PO-paprańców z opozycji stwierdzili,że PO-jeby to idioci oderwani od rzeczywistości. Ty dokładnie jesteś właśnie takim idiotą-wiecznie ziejącym nienawiścią.
GOLEM
-2 #14 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaGOLEM 2020-03-27 03:33
PiS-Janowy jakk zwykle to co wypisujesz to kompletne brednie i kłamstwa propagandy partyjnej PiSdzielców. Jesteś żałosnym ignorantem, który nawet nie sprawdził na stronach WOŚP tego co obecnie zostało zakupione. To co WOŚP zamieszcza jest kontrolowane przez Ministerstwo Finansów. Jak by coś było nie tak, to PiSdzielce już dawno dobrały by się Owsiakowi do tyłka. Niestety pozostaje tylko kłamliwa propaganda, którą tutaj wypisujesz. Jakim trzeba być imbecylem, żeby wierzyć w te kłamstwa i jeszcze je powielać. Wystarczy troszkę poszukać w necie lub wsadzić dupsko w samochód i sprawdzić, czy labolatorium o którym pisałem wcześniej zostało wyposażone przez WOŚP. Boli ciebie idioto to, że WOŚP robi tak wiele i co gorsza kole cię w oczy, że okleja zakupiony przez WOŚP sprzęt serduszkami?! To oklej sprzęt w szpitalach, instytucjach opieki geriatrycznej lub hospicjach, zakupiony przez PiS!!!!!!!!!!
Po co idioto wypisujesz te brednie?!Nieste ty koronawirus, obnażył nieudolność twojej "dojnej zmiany". Nieudolność tej władzy widać po tym jak organizowane jest zaopatrzenie szpitali. Wystarczy mieć kogoś w służbie zdrowia lub straży. To Urzad Miasta wyposażył w maski straż w Wągrowcu. Nie zrobił tego powiat, choć to powiat zarządza tą jednostką. Co gorsza, gdzie jest twój kolega Andrzej Bartkowiak, czyli komendant główny Państwowej Straży Pożarnej?!
Tak się składa, że koronawirus obnaża każdego dnia, nieudolność "dojnej zmiany". Dorwało się hamstwo i populiści do władzy i okłamują Polaków. Na siłę chcecie przeprowadzić wybory, o do urn, pójdą idioci twojego pokroju, czyli idioci wierzący w jedynie słuszne zdanie partii. Czyli znowu partia będzie nam organizować życie, jak to było za komuny. Stuknij się w ten pusty łep!!! Nikt normalny i zdroworozsądkow o myślący nie pójdzie na wybory, aby nie zagrażać sobie i innym. No cóż, ale elektorat PiS to w większości bezmuzgi i nie myślący idioci, którzy dla dobra partii, zrobią to co im wuc Jaro kazał. On sam będzie leżał pod kołderką na Żoliborzu.
Jesteś rzałosnym durniem, który tylko sieje tutaj partyjną propagandę.
Jajek Banaś
+1 #13 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaJajek Banaś 2020-03-24 22:28
Mam pytanie czy jak założe Beret na głowe to uchroni mnie od koronowirusa ? Proszę o szybką odpowiedz .
Jolka
+8 #12 TestyJolka 2020-03-24 12:56
Co za pierdoły, nie ma koronowirusa w naszym powiecie?
Gdyby zrobić testy wszystkim mieszkańcom dopiero byłoby zdziwienie ile osób jest zarażonych!!!!
Nasi mieszkańcy też podróżują i się przemieszczają ( zwłaszcza do marketów budowlanych!), pełno kierowców zawodowych, którzy wrócili do domów, przestańcie bzdury pisać.
ads 71
+9 #11 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaads 71 2020-03-24 10:37
Pielęgniarka spółdzielnia to państwo w państwie tam tylko myślą o sobie i swoich portfelach . W Poznaniu na Winogradach dozorcy dezynfekują klamki, domofony poręcze a w Wągrowcu kśiężniczka wyremontowała sobie biurowiec i siedzi czekając do wypłaty Ciekawe że sprawy nie nagłośni wielki pracownik Wydziału Bezpieczeństwa UM który siedzi w Radzie Nadzorczej Spółdzielni . Na pozostałych członków tej rady to nie można liczyść bo tam średnia wieku 70 lat to Oni z nostalgią wspominają komune i oglądają swoje czerwone książeczki .Stanowiska te są im tylko potrzebne aby dorobić do emerytur . Ludzie Ci jakby mieli odrobine honoru to dawno by odeśli a dali działać młodym a nie z władzami spółdzielni stworzyli sobie towarzystwo wzajemnej adoracji za Nasze pieniądze .
Do PIS-Janowy
+10 #10 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaDo PIS-Janowy 2020-03-24 09:40
To twoje czy tez zerżnięte z netu spostrzeżenia? Wielką nicość to widać. Minister Dworczyk przyznał ,że są ogromne kłopoty z zapewnieniem środków ochrony. A przecież jeszcze miesiąc temu twierdził,że jesteśmy przygotowani na wszystko. Czyja więc mizeria i nicość?
PIS-Janowy
-12 #9 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaPIS-Janowy 2020-03-24 08:52
Ten prawdziwy PIS -Janowy natomiast zajada czosnek, cebulę, rzepę i popija octem jabłkowym i czuje sie doskonale. Robi to od lat i zapominal juz dawno jak wygląda nawet grypa. W przeciwienstwie od napuszonych noowoczesnych zyjacych na suplementach i szczepionkach bez ruszania tyłka. Stosuje to zebu wzmocnic organizm (bo tylko on może zwalczyć wirusa - żadnego antidotum na wirusy po zaatakowaniu jeszcze nie - czego niedouki klasy golem czy kopacz nawet nie wiedzą). Poza tym podrózuje po kraju i chodzi do koscioła bo tym sie u niego wyróznia niedziela, ze nie lezy w barłogu do południa (jak nowoczesni i golemowaci) ale wstaje wczesnie, goli się i spotyka z ludzmi. I tyle na temat prostego moedleu zycia pIS-Jaowego (tego prawdziwego - nie kumpla golema z postu #1). Co do owiska i jego "akcji", he, he, he - kolejne pokłady głupoty zobaczyłem - wyciagnał żul czerwonoportki 20 mln (ze swojej kasy, ha, ha, ha!!!) i łaskawie rozdaje? Ale mozgi zorane niektórzy maja. Tutaj obraze z drugiej strony:'..."„Pa ndemia” bezlitośnie obnażyła Dyzmę Owsiaka i marketingową wydmuszkę WOŚP:
Już na wstępnie pojawia się najprostsze pytanie, czy w tytułowej tezie zawarta jest jakakolwiek sensacja lub chociaż nowość? Poza „pandemią”, oczywiście nie, wszystkie dane potwierdzające tezę są do sprawdzenia i wielokrotnie były publikowane. W jaki sposób działa biznes Owsiaka i pod co jest ustawiony, też pisałem setki razy, ale to docierało do jednego odbiorcy na 1000. Dziś też nie mam złudzeń, że dotrze do 200 na 1000, za to mam nadzieję, że dodatkowo uświadomionych w skali 1000 uzbiera się 2 do 5. Zatem jeszcze raz najważniejsze informacje o brudnym biznesie Dyzmy Owsiaka i wydmuszce marketingowej WOŚP, w kontekście „pandemii”.
Kłamstwo naczelne, która biega po Polsce od zawsze: „Gdyby nie WOŚP, to byśmy poumierali, a w szpitalach nic by nie było”. Po pierwszych dniach pojawiły się w Internecie pierwsze ordynarne wrzutki, że „Owsiak kupił” 9 tysięcy respiratorów i 47 urządzeń typu ECMO. Co ciekawe do tej pory nie mamy ze strony WOŚP jakichkolwiek oficjalnych informacji, w czym Owsiak się specjalizuje. Dlaczego? Ponieważ prawda jest taka, że WOŚP praktycznie nie kupuje respiratorów dla dorosłych, natomiast ECMO kupiła sztuk dwie, z czego jedno jest już prawdopodobnie złomem. Na naszych oczach runął fundament kłamstwa Owsiaka i całej WOŚP – kupujemy sprzęt ratujący życie, gdyby nie WOŚP poumieralibyśmy , sprzęt jest w każdym szpitalu. Przyszedł kryzys i okazuje się, że jakby polskie szpitale bazowały na sprzęcie WOŚP, to trup słałby się gęsto. Co naprawdę WOŚP kupiła przez 28 lat można sprawdzić tutaj, głównie jest to szmelc po parę groszy i przede wszystkim meble szpitalne, od czasu do czasu na alibi jakiś grubszy sprzęt. Dane zostały wyciągnięte przez informatyka piszącego na portalu Twitter pod pseudonimem @szumrak2019 i pochodzą ze strony https://www.wos...
Następne legenda o WOŚP: „żeby tylko NFZ i państwo działało tak sprawnie, to mielibyśmy w szpitalach raj”. Brutalna weryfikacja wygląda tak, że mija drugi tydzień „pandemii”, a Owsiak nie zrobił nic, kompletnie nic. Puszcza jakieś durne filmiki na swoim „fejsie” o tym jak grać w warcaby i rzekomo uruchomił „Pokojowy Patrol”, który dostarcza zakupy osobom starszym, co jest oczywiście jedną wielką blagą, w praktyce żadnej realnej akcji nie ma. Jednak dopiero po tym, jak został przyciśnięty, również przez swoich fanatyków, wyszła cała nicość WOŚP i prymitywizm Owsiaka w oszukiwaniu ludzi. Nie wiem ile w tym prawdy, ale rzekomo minister Szumowski w odpowiedzi na zapytanie WOŚP przesłał zapotrzebowanie na 100 łóżek do intensywnej terapii. Reakcja Owsiaka? Jak zawsze stek bzdetów i pełen kabaret. WOŚP ma kupić 35 łóżek, zresztą nie wiadomo kiedy, bo ponoć tego sprzętu brakuje, co więcej producent według Owsiaka wyeksportował sprzęt do Grecji.
Jednym kliknięciem da się zweryfikować dwa łgarstwa. Na znanym wszystkim Allegro kupujesz łóżko dziś i góra za kilka dni dostajesz. Ponadto na tej stronie wielkimi literami błyszczy komunikat o zakazie eksportu sprzętu, w związku z rozporządzeniem ministra zdrowia. 15 minut sprawdzania, parę kliknięć, jeden telefon i zwykły chłop z Biskupina jest w stanie dostarczyć 40 łóżek w ciągu tygodnia, podobną operację może wykonać każdy. Owsiaka i WOŚP, która ma kontakty handlowe wyrobione przez 28 lat, przerósł tak prosty zakup? Kasa, nie ruszać kasy!..."
Za kontrowersje. net
Pielęgniarka
+23 #8 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaPielęgniarka 2020-03-24 05:33
Panie BURMISTRZU PROSZĘ WYDAC ZALECENIA SPÓDZIELNI MIESZKANIOWEJ ZEBY COS ZROBIŁA ODNOŚNIE BEZPIECZENSTWA PRZECIW EPIDEMIOLOGICZN EGO WOBEC SWOICH MIESZKAŃCÓW. Póki co płacimy na ich pensje a oni nic w tej sprawie nie robią. Żadnych zarządzeń, żadnych zaleceń. Zero dezynfekcji, a w blokach różni ludzie mieszkają. Przeważnie nieodpowiedzial ni.
GOLEM
+23 #7 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaGOLEM 2020-03-24 03:54
PiS-Janowy siedzi teraz w domu i wpierdziela ten swój czosnek i cebule, które wcześniej zachwalał na tym portalu, jako antidotum na koronawirusa. Zapewne siedzi w swoim domu i udaje przed wszystkimi gieroja, a w rzeczywistości trzęsie portkami jak gnom Kaczyński. Zapewne to zidiociałe coś, czyli PiS-Janowy polazł w niedzielę do kościoła i zapewne polezie na wybory 10 maja, bo tak mu Kaczor kazał. D;aczego rządzą nami idioci, i populiści? Bo wybierają ich tacy idioci, jak PiS-Janowy. Większej reklamy ten rząd i ta partia Pisożytów i Schizofremików, chyba już nie potrzebuje.
Wcześniej to bydle PiS-Janowy lżyło na WOŚP. Dziś okazuje się, że WOŚP przeznacza na walkę z koronawirusem 20 mln PLN. WOŚP właśnie zakupił 50 tyś. pakietów dla lekarzy. Te pakiety to, kombinezony, obówie ochronne, rękawiczki, maski i gogle ochronne oraz worek na odpady. Poza tym WOŚP kupił wcześniej 150 łóżek specjalistyczny ch dla oddziałów intensywnej opieki - watość 4 mln PLN. Fundacja WOŚP jest w trakcie przyspieszonego zakupu specjalistyczne go analizatora do ykonywania testó na koronawirusa i to na 3 zmiany.
Ciekawe czy cep PiS-Janowy wie o tym że labolatorium Oncolab przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, zostało wyposażone w całości przez fundację WOŚP? Otóż to labolatorium właśne przyłączyło się do wykonywania testów.
Fundacja WOŚP jest również w trakcie złątwiania testów na koronawirusa i sprowadzenia ich do Polski. Ciekawe co ten cep PiS-Janowy ma dziś mądrego do powiedzenia ludziom chorym lub zakarzonym koronawirusem SARS-Covid19? Czyżby ten cep kolejny raz w dobie tak wielkiej tragedii, będzie próbował wmawiać wszystkim te swoje idiotyzmy. Co ciekawe, WOŚP jest cały czas w kontakcie z Ministerstwem Zdrowia.
PiS-Janowy, to gdzie teraz jest ten twój NFZ, który wcześniej tak reklamowałeś. Gdzie jest kasa w budżecie tego rządu. Chciało by się powiedzieć, żebyś ruszyl wreszcie głową, ale ty jesteś przypadkiem nieuleczalnym. Nie ma takiej opcji, aby, taki głąb intelektualny mógł ruszyć glową. Co najwyżej poczytamy tutaj, kolejne brednie PiS-Janowego.
PiS-Janowy, liczę że zamieścisz swój kolejny debilny wpis.
Hbvc
+15 #6 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaHbvc 2020-03-23 23:51
Nic nie wiadomo, bo nie ma testów.
Juras
+21 #5 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaJuras 2020-03-23 23:47
Ja mam pytanie .Jak spółdzielnia mieszkaniowa chroni mieszkańców? Czy dezynfekuje domofony? Czy czyści poręcze? Czy nakazała mieszkańcom by na klatkach był stały dopływ powietrza? Tak naprawdę spółdzielnia nic nie robi w tym kierunku. Są odgórne zalecenia i co? I nic? Sanepid powinien to sprawdzić Tu nie chodzi o to, że nie ma korona wirusa, dopiero zjechali się ci z zagranicy. Mogą być nosicielami. A po drugie co druga osoba kaszle i smarka , słyszę że gardła ludziom bolą . U jednych przeziębienie , a u innych przeziębienie może być przyczynkiem do śmierci.
Ksrol
-3 #4 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaKsrol 2020-03-23 21:23
Ale komisja odwołana :lol:
Ksrol
-4 #3 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaKsrol 2020-03-23 21:05
A jak tam sołtysi po spotkaniu sobotnim z wójtem gminy Damaslawek?😀
Piotruś
+4 #2 Powiat wągrowiecki nadal egzystujePiotruś 2020-03-23 21:03
Pis-Janowy zabrał głos w Orędziu Burmistrza.
Do PIS-Janowy
+2 #1 RE: Powiat wągrowiecki nadal bez koronawirusaDo PIS-Janowy 2020-03-23 20:29
I tak "trzymać"dalej

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.