• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4410

Koronawirus raport - powiat wągrowiecki

Dane z 26 marca 2020 roku odnośnie zachorowań z powodu koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

Od wczoraj o 7 zwiększyła się liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym. Aktualnie jest to 56 osób. Mamy 1 osobę hospitalizowaną, zwiększa się też liczba objętych kwarantanną. Wczoraj było to 162 osoby, dzisiaj już 167.

W powiecie wągrowieckim nadal nie stwierdzono zakażenia koronawirusem, statystyka dotyczy oczywiście osób przebadanych.

Komentarze   

RENIA
0 #28 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiRENIA 2020-04-02 10:51
PIS Janowy.Masz rację z tobą nie warto .
,,he he trzymaj się,,
PIS-Janowy
-1 #27 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiPIS-Janowy 2020-04-02 09:44
Renia - wiecej po prostu nie warto ...
RENIA
+2 #26 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiRENIA 2020-04-02 07:42
PIS Janowy.tylko na tyle cię stać.Żenada
PIS-Janowy
-4 #25 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiPIS-Janowy 2020-04-02 07:34
Renia - ko,ko, ko,ko! KO, KO,KO, KO!! Ko,ko,ko, ko!! He, he, he ... dała głos fanka kidawki
RENIA
+4 #24 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiRENIA 2020-04-02 07:30
Hans .Chodzi ot że respektując takie rozporządzenia, to może nam grozić to dzieje się
dziś we Włoszech,Hiszpa nii i innych krajach UE.
Hans
+4 #23 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiHans 2020-04-02 05:19
Renia o co ci chodzi, właśnie w tym rzecz niech idą, przecież o to chodzi. Jeszcze plotkarom z latającym z kiejterkami na pierdy nakazać chodzenie w grupie i będzie git!
RENIA
+2 #22 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiRENIA 2020-04-01 20:37
To są chyba jakieś kpiny z ludzi.Minister zdrowia w imieniu rządu wprowadza coraz ostrzejsze zakazy poruszania się.Wymaga się od POLAKÓW
aby nie wychodzili z domów.Ogranicza się zgromadzeń,spot kań towarzyskich.Za myka się
galerie,bulwary,place zabaw.Ogranicza się udział do 5 osób w nabożeństwach aż tu nagle na Święta Wielkanocne wprowadza się rozporządzenie które pozwala w pkt.3 na sprawowanie kultu religijnego w którym może brać udział wewnątrz jak i na zewnątrz 50 osób od 12.04.2020 do odwołania.To chyba jakiś żart.
RENIA
+5 #21 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiRENIA 2020-03-31 10:56
Golem popieram cię w 100 procentach.
PIS Janowy uważa tak jak jego ulubieńcy,
epidemia epidemią a wybory muszą być nasze.
A pomnie chociażby i potop.
PIS-Janowy
-8 #20 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiPIS-Janowy 2020-03-31 07:47
Wlasnie niePOlityczny portalwrc reklmuje filmik nie idzz na wybory 10 maja. Konkluzja z niego gdy pojdzziesz na wybory to nie bedziesz zył, he, he, he, he ... A znany tutaj "obronca fioletowych tog i siwtego Adamaczak i Sawickiej" twierdzi, ze pojscie na ybory to cos calkowiecie odmiennego od wyjscia do sklepu. No faktycznie. Ma rację, he, he, he ... w lokalach wyborczych nie mozna kupic kielbasy I suplementow diety i siatki nie trzeba ciągnąć do domu zz powrotem. Problem dla "supermądrych, nadinteligentny ch fanów oPOzycji rządowej. Ja ze swojej strony polecam caly czas jedzenie czzosnku, cebuli, kapusty kiszonej, marchewek i duzo, duzo ruchu. Gwarantuje super zdrowie i samopoczucie!
A tutaj kooejny kwiatek dziallnosci "sendziow" POstkomuny - zwolnienie członków mafi lekowej:
"....UJAWNIAMY. Kolejna szokująca decyzja sądu. W środku epidemii koronawirusa wypuścił na wolność członków mafii lekowej
wPolityce.pl dotarł do kulis piątkowej decyzji Sądu Okręgowego w Gdańsku, który odmówił przedłużenia aresztu tymczasowego dla 8 członków zorganizowanej grupy przestępczej sprzedającej nielegalnie leki za granicę. To jednak nie koniec! Sąd nie zastosował wobec nich nawet wolnościowych środków zapobiegawczych .
Grupa wywoziła polskie leki za granicę, by tam sprzedawać je z olbrzymim zyskiem. Bandyci to nie tylko cwaniacy. To ludzie bardzo niebezpieczni. Jeden ze zwolnionych podejrzanych podczas pobytu w areszcie podżegał do polania substancją żrącą córki innego podejrzanego w celu wymuszenia na nim zmiany złożonych wyjaśnień.
Czym zajmowały się dwie grupy przestępcze? Sprawę prowadzili elitarni śledczy z Prokuratury Regionalnej w Gdańsku. Proceder przestępców polegał na tzw. „odwróconym łańcuchu dystrybucji leków”, tj. wywożeniem i sprzedażą za granicę leków pozyskanych z polskich aptek. „Łańcuszek”, na którym oparte były działania przestępców okazał się przemyślany i dobrze zorganizowany. Jedna z grup nadzorowała działalność aptek z m.in. z województwa pomorskiego, natomiast druga podmiotów skupujących leki i wywożących je za granicę – tj. hurtowni farmaceutycznyc h polskich i zagranicznych oraz fikcyjnych podmiotów leczniczych.
Prokuraturze udało się zakwestionować transakcje sprzedaży leków na około 50 milionów złotych. W trakcie prowadzonych na polecenie Prokuratury Regionalnej w Gdańsku przeszukań zabezpieczono przechowywane, w nieodpowiednich warunkach jakościowych, leki przeznaczone do sprzedaży za granicę o wartości ponad 4 milionów złotych. W śledztwie przedstawiono zarzuty 37 osobom.
To właśnie wobec tych osób – członków i organizatorów grupy przestępczej, zajmującej się hurtową sprzedażą leków z polskich aptek za granicę – Sąd Okręgowy w Gdańsku 27 marca 2020 r. odmówił przedłużenia aresztowania. Jakie były motywy sądu? Te budzą potężne wątpliwości.
Z naszych ustaleń wynika, że zdaniem sądu, „kontynuacja izolacji podejrzanych nie jest konieczna dla dobra postępowania.” Sąd nie zastosował wobec członków mafii lekowej nawet wolnościowych środków zapobiegawczych . Obecnie podejrzani ci przebywają już na wolności. Od decyzji sądu prokuratura złoży zażalenia. Dlaczego sąd nie wziął pod uwagę, że istnieje wysokie prawdopodobieńs two, iż podejrzani wrócą do swojego procederu? Przecież przestępcy mogą teraz mataczyć oraz próbować ukryć już osiągniętych przez nich korzyści...:
Tylko 50 lmln ....oni tez nienawidzą PIS jak golemowaci tutejsi ...te same elity zapewne.
GOLEM
+8 #19 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiGOLEM 2020-03-31 03:04
PiS-JANOWY, jak miło, że są ludzie piszący tym samym językiem co ja. Okazuje się, że w społeczeństwie jest więcej takich jak ja. Dka ciebie, to zapewne zbyt trudne, aby zrozumieć.
Jedz dalej ten swój czosnek przygłupie i korzystaj z ruchu na świeżym powietrzu, który ci za moment zarobią, ci których wybrałeś. Zapewne będziesz ględził, że to była inna rzeczywistość. Otóż powiem tobie głąbie, że to była ta sama rzeczywistość tydzień kub dwa wstecz. Wtedy głąbie śmiałeś się i doradzałeś jedzenie czosnku i dużo ruchu. Czytając to wtedy byłem baardzo zdziwiony, że taką głupotę można wypisywać. Wtedy stwierdziłem, że bezmuzgowi PiS-JANOWEMU, nie warto odpisywać, bo to ignorant i cynik, podobnie jak ci których popiera i wybrał. Teraz mogę tobie napisać, że jesteś kompletnym imbecylem i ignorantem, zaślepionym obrcną władzą. Sprzedałeś się chamie, za 500+?!
Twój prezydent właśnie stwierdził, że nie ma problemu z pójściem na wybory, skoro można iść do sklepu. Do sklepu głąbie idziemy po zakupy niezbędne do życia. Czy wybory prezydenta lub jakiekolwiek inne są nam niezbędne do życia?! Chodzi tylko o to, żeby nie oderwać obecnych świń od koryta. Chcą się na stałe przyspawać do stołów jaj za komuny. To jest cel wuca Jarozbawa.
Nie masz merytorycznych argumentów i dlatego odradzasz dyskusje i wymianę poglądów ze mną. Prawda się sama obroni. Za dużo kłamstw zafundowalu nam PiSdzielce . Ty nadal tutaj kłamiesz i nadal koloryzujesz rzeczywistość. Nie rozumiesz obecnej rzeczywistości.
Za chwilę ludzie będą tracić pracę i dochody. A kasa jest pusta, bo rozdano pieniądze na 500+ i inny socjal, żeby kupić głosy. Czas populistów i roszczeniowców właśnie mija. Twòj czas i takich jak ty dobiegł końca. Dość już waszych kłamstw i matactw!!!
Dość już waszej propagandy sukcesu!!! To tylko możliwe w TVPiS.
PIS-Janowy
-7 #18 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiPIS-Janowy 2020-03-30 08:03
Otua - prosta rada - z debiulami sie nie dyskutuje. Z golemami i alksami (czy to nie tta sama osoba - prawie ten sam język i sposób pisania?) Po prostu szkoda czasu normalnego człowieka dla takich jahir czy piter..
GOLEM
+2 #17 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiGOLEM 2020-03-30 01:41
Jak zawsze miło poczytać tych którzy dbają o nasze dbro. Jak fajnie, że ktoś znowu podszywa się pode mnie.
Pytanie dlaczego akurat pode mnie się podszywają niepełnosprawni intelektualnie.
Co Do "outua", to akurat w pełni się zgadzam. Zapewne teraz będzie atak małolatów.
Czekam na minusy i komentarze. Ciekawe na ile rozumieją temat. Odpowiedź trafiona!!!
Aleks
+8 #16 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiAleks 2020-03-30 01:35
PiS-JANOWY jednak zaniemówił wobec braku przekazu dnia. Ten niepełnosprawny intelektualnie osobnik, nie potrafi niczego napisać, jeżeli nie usłyszy tego w reżimowych mediach i nie sprawdzi tego na stronach mediów zależnych od PiS, czyli na stronach braci Karnowskich. To co zamieszcza, to wklejki z tamtych mediów. Zatrudnili żałosnego trolla, który obnaża tylko kłamstwa, niewiedze i dyletanctwo obecnej władzy. Wierzysz w krętactwa obecnsuvd2ej władzy - to Twój problem!!! Teraz za niewiedzę i kłamstwa nie zapłacisz tylko Ty, ale również twoi najbliżsi, czyli matka, ojciec, siostra, brat, żona, córka lub syn. Wybór za kłamstwa należy do nas. Warto być uczciwym! Ciekawe ilu potrafi być uczciwym wobec siebie????????? ??!!!!!!!!!!!!
Aleks
+4 #15 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiAleks 2020-03-30 01:27
outa - widać że jesteś smarkaczem, który nie zna warunków bycia i życia w wojsku. Z rozkazami się nie dyskutuje. Za chwilę tacy jak ty poczujesz, że z decyzjami przełożonych się rónież nie dyskutuje, ponieważ, to co obecnie się dzieje to tsunami gospodarcze. Właśnie skończył się rynek pracownika i prezentując taką postawę jesteś skończony. Dziś świat się zmienia i nie będzie już taki łany i łatwy jak w kompie. Oskarżanie tych biednych pilotów, za wykonanie rozkazu to zwykłe chamstwo i brak zrozumienia tematu. Tego nie można porównywać do samochodu czy autobusu. Oni pilotowali samolot, jednocześnie wykonując rozkazy. Nie znając dzieciaku reliów, odradzam jakiekolwiek komentarze. Robisz z siebie tylko większego błazna.
Zapewne jesteś tylko młodym frajerem, strugającym odważnego. Co ty wiesz, porównując lot samolotem, który obsugiwało wojsko, z jazdą samochodem. Zapewne jesteś jednym z tych, którzy uważają się za mistrzów jazdy, czyli jesteś kolejny raz zagrożeniem dla życia i zdrowia innych. Jesteś tylko chłopczykiem, któremu wydaje się, że coś wie. Niestety wiedza przychodzi z wiekiem i umiejętnością jej słuchania. Tylko młode osoby umiejące słuchać i chcące słyszeć przekaz rozumieją co się o nich mówi. Dziś fajni i lanserzy to dno!!!
Co gorsza to zagrożenie dla nas wszystkich, bo nie rozumieją zagrożenia, jakim sami są.
Ładne i przemądrzałe dupki nie mające szacunku do wiedzy, pozostaną tylko ładnymi i mało wartościowymi dupkami.
otua
-4 #14 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiotua 2020-03-29 22:45
Golem czy ty głupi jesteś czy co - oczywista wina pilotów chociażby ktoś im mówił ze mają lądować to oni pilotowali samolot i byli odpowiedzialni za pasażerów i powinni robić to co uznali za słuszne Czy jak kierowca PKS pojedzie ze swoim dyrektorem a on mu powie uderz w drzewo to co to ten musi uderzyć > Jakim trzeba być cepem żeby tak rozumować Twój czas esbecki synu już minął także morde na kłódke donosicielu Już się zbłazniłeś twieredząc kto jest pis janowym i już teraz trzęsiesz dupą że cię rozpracowali a na temat Andrzeja B to boisz się myśleć żeby z tobą nie pojechał
GOLEM
+2 #13 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiGOLEM 2020-03-29 16:14
otua lepiej nie pisz nic, żeby bardziej się nie błaźnić. Widać po twoim wpisie, że niczego nie rozumiesz. Tym co napisałeś oskarżyłeś pilotów, którzy tam zginęli. Piloci wykonywali tylko rozkazy. To Kaczyński wydawał pollecenia.
RENIA
+7 #12 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiRENIA 2020-03-29 15:57
Oho .PIS JANOWY się obudził.Pewnie spał
do południa.Coś kiepskie te wytyczne od
GURU.Tylko nie zaśpij 10 maja .Zgodnie z
wytycznymi GURU idz na wybory bo morze
być tak że 11 maja jak się obudzisz będzie
po dobrej zmianie.
otua
-8 #11 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiotua 2020-03-29 14:14
Golem - to twierdzisz że Kaczyński pilotował samolot ?
PIS-Janowy
-10 #10 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiPIS-Janowy 2020-03-29 14:11
Renia jahira sie odnalazła tutaj jakaś? "Konstytucja wazniejsza od zdrowia} (wg. Kidawy kwoki) czy "jak zabić dinozaura kamieniem" (wg. Kopacz) - masz jakies wytyczne na temat tych słów płynacych od twoich wzorców intelektualnych ?
RENIA
+7 #9 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiRENIA 2020-03-29 10:20
PIS janowy siedzi cicho bo czeka na wytyczne.
GOLEM
+8 #8 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiGOLEM 2020-03-29 08:27
PiS-JANOWY jakoś ostatnio siedzi cicho. Działa jedynie jego podróbka, czyli zapewne bezmuzgowy szczyl, któremu wydaje się, że jest zabawny.
PIS-JANOWY milczy zapewne, bo jak obronić argument, że partia którą popiera, forsuje w specustawue mającej ratować firny i miejsca pracy Polaków, przekręt mający utrzymać tych obrzydliwców przy korycie. Dajmy mu troszkę czasu, kiedy dotrze do PIS-JANOWEGO przekaz dnia.
To co się wydarzyło w sejmie w sobotę 28.03.2020, to jest kompletny upadek moralny obecnie rządzących populistów, czyli PiSdzielców!!!
Kaczyński swymi decyzjami, przyczynił się do śmierci własnego brata, a teraz chce swoją kolejną decyzją, posłać Polaków na śmierć, w czasie szalejącej pandemii COVID-19.
Tylko opóźniony w rozwoju człowiek, może uwierzyć w dobre intencje .
Wyborcy PiSdzielców, co uczyniliście Polsce? Dlaczego skazaliście nas i nasze rodziny, na rządy ludzi, których celem było dorwanie się do koryta i tkwili przy tym korycie. Żałosnuy ten cały elektorat i ich wybrańcy!!!
Daras
-2 #7 Kara za grzechy waszeDaras 2020-03-28 07:57
Do kościoła wynocha niech was klechy uratują a swoją drogą każdy kiedyś musi umrzeć!
Xyz
+2 #6 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiXyz 2020-03-26 22:39
Włochy i Francja to kraje najbardziej zadłużone.
Bez perspektyw.
Ilu można asymilować Romów i Turków.
Urodzeń dzieci najniższy w historii.
Ilość osób powyżej 50 to powiększająca się połowa.
Myślcie
Xyz
-7 #5 PoradaXyz 2020-03-26 22:36
Biorąc wózek w markecie spryskajcie je środkiem który zawiera alkohol.
Za granicą przed każdym marketem jest osobą która podaje wózki i na bieżąco je myje.
Markęt to najszybszy sposób zarażenia się.
Państwo o tym wie.
Państwo wiedziało o tym, w jaki sposób ludzie zareagują na wirusa-paniką.
Wirus nawet miesiąc jest bez objaw czekają za zwykłym przeziębieniem.
Co 5ty jest zarażony.
Nie będę pisał o informacjach, które wiem.
Nie moge
Dyzma
+10 #4 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiDyzma 2020-03-26 18:52
Ty podróbo JANOWEGO: przestać siać ten polityczny ferment, bo to już nudne
PIS-Janowy
-29 #3 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiPIS-Janowy 2020-03-26 17:12
Brawo PIS, brawo dobra zmiana! Dzięki 500+ Polakom żyje się lepiej, a Polska prześcignęła już Hiszpanię, Portugalię i Włochy!
Nnnn
-1 #2 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiNnnn 2020-03-26 16:13
Komentatorze poniżej niektóre kobiety wychowują samotnie dzieci ,nie mają pomocy ze strony bliskich to co mają zrobić? Zostawić je w domu same? Chcąc nie chcąc muszą je zabrać ze sobą na zakupy.😑
A co do przestrzegania zasad przez niektóre markety,osiedlo we sklepy itd. Faktycznie czasami mają w poważaniu.
Baghf
+4 #1 RE: Koronawirus raport - powiat wągrowieckiBaghf 2020-03-26 15:48
Dlaczego młode kobiety chodzą po sklepach z dzieciakami? Jest wyraźny zakaz. Kto je wpuszcza łamie zasady kwarantanny. Sklep netto nie przestrzega żadnych nakazów, żadnych odległości, żadnego ograniczenia liczby kupujących, gdzie sanepid?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.