• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 749

TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka

TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka, a konkretnie XIII jego edycja miała miejsce 14 czerwca. W rajdzie udział wzięło blisko 100 dzieciaków na rowerach i ich dorosłych opiekunów.

Wszyscy uczestnicy na starcie otrzymali od burmistrza Tadeusza Kłosa kominy z logo gminy, czyli sportowe chusty, których sposobów założenie jest kilka, bo jak wiadomo - komin przyjacielem ludzi aktywnych.

Trasa rajdu miała tylko, albo aż 13 km i wiodła spod Biblioteki w Skokach wzdłuż jez. Budziszewskiego przez Grzybowo do Lechlina, gdzie metę przygotowali pracownicy Stowarzyszenia Edukacyjnego TECZA z Jabłkowa.

Pogoda dopisała wyjątkowo tego dnia, było słonecznie i ciepło, czekające na wszystkich lody były strzałem w 10!. Dla każdego była także szneka z glancem, a nawet dwie.

Z uwagi na panującą teraz sytuację epidemiologiczną oraz reżim sanitarny na dzieci nie czekały dmuchane zamki i inne atrakcje, za to każdy młody rowerzysta wyjechał z wylosowaną nagrodą.

O tym jak bardzo ludzie są spragnieni tego typu imprez niech świadczy fakt, że w 24h od momentu ogłoszenia zapisów na liście uczestników było niemalże 150 nazwisk. Wśród uczestników 90 % stanowili mieszkańcy Gminy Skoki.

Kolejny TĘCZOWY Rodzinny Raj Rowerowy zapraszamy w sobotę 11 lipca, szczegóły na plakacie.

Komentarze   

Witosik
+2 #8 RE: TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia DzieckaWitosik 2020-06-19 22:48
Tęcza to symbol spółdzielców -mówił tygrysek.
Rich
-5 #7 RE: TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia DzieckaRich 2020-06-19 21:36
Panie naczelny redaktorze jeśli piszesz o Tęczowym Rajdzie rowerowym to może byś napisał o Skockiej 100 która odbędzie się w następnym dniu czyli 12.
Pozdrawiam.
Piotrek
+2 #6 RE: TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia DzieckaPiotrek 2020-06-19 10:16
Jakoś ta nazwa w dzisiejszych czasach kojarzy się tak jak się kojarzy. W takiej sytuacji najprościej ją zmienić. No chyba że jest świadomie dobrana.
Nati+
+13 #5 RE: TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia DzieckaNati+ 2020-06-19 08:52
Wiecie co ja zauważyłam? Że teraz większość klientów salonów kosmetycznych to faceci! Normalnie doznałam szoku, kiedy poszłam zapisać się na pazurki i na brwi, kiedy pani oznajmiła mi, że dopiero za 5 dni, bo ma samych panów z kompleksową depilacja, manicurem, pedicurem, regulacją brwi i czymś tam jeszcze. Normalnie szok! Czy kobiety są tak załatane, że nie mają czasu czy z tymi facetami coś nie tak? Bo naprawdę jest niepokojące.
Odmieniony
-7 #4 RE: TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia DzieckaOdmieniony 2020-06-19 08:47
Nie jest do końca pusty. pani Tatiano. Rower bez bidonu pojedzie - jest to tylko zbyteczny dodatek. Bez pedałów nie da rady. Poza tym, pedalsko-lesbij skie "głaskanie" naszych dzieci tą nazwą rajdu widoczne jest gołym okiem. Muszą być zindoktrynowane , przekonane, ze odchyłka w naturze (widziałem tutaj kiedyś takie trafne określenie) to normalność a nawet coś lepszego ...Nie może być np. kolorowy czy wesoły rajd - musi być tęczowy. Szkoła pewnie przez to zyska w oczach burmistrza i tylko o to głownie chodzi.
Wolna
+16 #3 RE: TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia DzieckaWolna 2020-06-19 07:51
Czy ktoś może mi odpowiedzieć, czy taki placek z włosów na czubku głowy u facetów reszta głowy łysa, depilowanej nogi, ręce i klatki piersiowe, obcisłe koszuleczki i spodenki, wydepilowane brwi i ciągła stolarka , przebieranie się 5 razy dziennie świadczą o tym, że to zwykły facet czy niezwykły? Bo teraz ja widzę samych niezwykłych. Nie wiem przez to czy warto do takiego startować, czy odpuścić? Trudno tu o prawdziwego mężczyznę. Pomożcie. Coś się porobiło, oj porobiło
Tatiana
-1 #2 RE: TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia DzieckaTatiana 2020-06-19 00:08
Rower ma bidon, a ty jesteś pusty jak bidon, a raczej dzban.
Stachu
+10 #1 RE: TĘCZOWY Rajd Rowerowy z okazji Dnia DzieckaStachu 2020-06-18 22:57
Wszędzie tęcza ... nie cierpię tęczy i do tego rowery, a wiadomo co ma rower

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.