• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1082

Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutorium

Radni Rady Powiatu Wągrowieckiego udzielili wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu Wągrowieckiego. Przeciwko głosował radny PiS Bogdan Fleming.

Wczoraj odbyła się zdalna sesja absolutoryjna, podczas której Zarząd Powiatu Wągrowieckiego otrzymał wotum zaufania, oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2019.

Radni głosowali niemal jednogłośnie. Na 19 radnych uchwałę absolutoryjną oraz dotyczącą udzielenia wotum zaufania poparło 18 radnych, tylko radny Prawa i Sprawiedliwości Bogdan Fleming w obu przypadkach głosował przeciwko.

Wotum zaufania i absolutorium są kluczową kwestią dla oceny wykonania budżetu w jednostce samorządu terytorialnego, w tym w powiecie.

Absolutorium inaczej zwane skwitowaniem lub rozliczeniem, to akt uznający za prawidłową działalność finansową organu, któremu absolutorium jest udzielane, na podstawie przedłożonego sprawozdania. Jest to więc aprobata organu stanowiącego — Rady Powiatu dla organu wykonawczego – Zarządu Powiatu i uznanie, że plan w postaci budżetu uchwalonego przez organ stanowiący danej jednostki samorządu terytorialnego został należycie wykonany.


Komentarze   

Olo
-1 #11 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumOlo 2020-06-26 08:34
Do trepa janowego : cytat " a ilu to radnych PIS jest w radzie powiatu? Tak z ciekawosci spytam, zeby sie upewnic, ze nie piszesz o rozlamie w strukturach PIS gdzie jest tylko jedna osoba..." Otrzymales cepie odpowiedz jest 3 z czego 2 bylo za 1 przeciw. Dalej do twojego pustego proradzieckiego lba nie dociera podstawa matematyki i fakty wylozone jak krowie na rowie. Spadaj stad bezmyslny trepie. Nie raz udowodniles ze o Wagrowcu i okolicach wiesz tyle, ze w dupie byles i gowno widziales. Won Wszo Kaczynsko-Putinowska!
PIS-Janowy
-2 #10 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumPIS-Janowy 2020-06-26 07:09
Do ch... z postu #8. Dziękuję za informację. To jest konkret o który prosiłem kolegę golema, Ola. Ale oczywiście olo tak rozumie proste pytanie jak komórkowski ortografię. Standardowo, lecz taki poziom rozumienia to nic dziwnego w wagrowieckim czerwono-różowym mateczniku.
RENIA
+4 #9 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumRENIA 2020-06-25 20:03
ch...A ty gdzie byłeś jak odbywały się wybory do samorządów.Brałeś kąpiele słoneczne na wyspie szczęśliwości.
ch...
-6 #8 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumch... 2020-06-25 17:24
Dominik, Renia i Olo tak dla waszej tępej głowy: 7 zielonych ludków klonowych w partii, 5 czerwonych w stoczłonkowie SW, 3 buców opozycyjnych z PełO + 1 noszący teczkę Krańcowi oraz sławetny PiS z 2 członkami i jednym nie wiadomo kim (czy PSL, SW czy PiS). I wyszło z tego że Halina i Irena są po stronie PSL. Ale to nic nowego. Pisowiec był przeciw.
Olo, Renia i Dominik to wy ich wybraliście i ja na waszym miejscu za inwestycję szpital zamknąłbym ryj. Tak przy okazji prokuratura i CBA powinna tym się zainteresować. :P
Dominik
+4 #7 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumDominik 2020-06-25 17:01
Brawo Olo i Renia! Tak właśnie należy postępować z kredytami pokroju jałowego janowego: konkretnie, merytorycznie, dowody i argumenty. Jak widać szczekaczka szkolona w ZSSR schowała się pod dywan! Stop pisowskim trollom!
Mareczek
-2 #6 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumMareczek 2020-06-25 15:08
Tvn, polsat = stacje profesjonalne hahahahhahhahahahhqhahhahahhqqhahqhqhqhqhqhahahhahahahahhahahahhahahahhahahahhahahhahah
RENIA
+3 #5 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumRENIA 2020-06-25 14:38
PIS-Janowy.Gwoli uzupełnienia wpisu Ola abyś sobie utrwalił.W skład Rady Powiatu w bieżącej kadencji zostali wybrani PSL-7mandatów,
SW-2000 5 mandatów,PO-4 i PIS-3 to razem daje jak byś nie wiedział-19 radnych.Co do wyborów to dostałeś białej gorączki jak patrzysz na niezależne sondaże,które wskazują jedno.Nadchodzi koniec dobrej zmiany.I nie wyskakuj tu z TVN czy Polsatem że kłamią,bo są to stacje profesjonalne
Olo
+6 #4 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumOlo 2020-06-25 13:54
Do pisjanowego - dokształć się odrzucie. Trolujesz tutaj nie mając podstawowej wiedzy na tematy o których piszesz. Przyjmij raz na zawsze do pustego łba : w skład rady powiatu wągrowieckiego wchodzą 3 osoby spod szyldu upadłego kaczora. 2 za 1 przeciw to rozłam. To że tego też nie rozumiesz oznacza iż w ZSRR opuszczałeś lekcje matematyki. Bez odbioru cepie jałowy!
PIS-Janowy
-6 #3 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumPIS-Janowy 2020-06-25 11:07
Ol0 - a ilu to radnych PIS jest w radzie powiatu? Tak z ciekawosci spytam, zeby sie upewnić, ze nie piszesz o rozłamie w strukturach PIS gdzie jest tylko jedna osoba ...
dsa
+12 #2 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumdsa 2020-06-25 10:29
Szpital zadłużony ,rozbudowa opóżniona o dwa lata,brak nadzoru a radni mówią że jest zajebiście . Zapewne radni leczą się prywatnie i ich nie interesuje zdrowie wyborców - PATOLOGIA .
Olo
+3 #1 RE: Zarządu Powiatu Wągrowieckiego otrzymał absolutoriumOlo 2020-06-25 07:58
Rozłam w strukturach PiS? Czyżby ten kto poparł miał z tego jakieś korzyści?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.