• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1514

Próbował uciec z ośrodka... kradzionym rowerem

Policjanci z Komisariatu Policji w Skokach odebrali dwa różne zgłoszenia. Ucieczka z Ośrodka w Antoniewie oraz kradzież roweru, jak się okazało zdarzenia miały wspólny mianownik.

Skocki dzielnicowy asp. Krzysztof Rubert powiązał obydwa zdarzenia. Wyszedł z założenia, że nieletni uciekinier, aby ułatwić sobie w ucieczkę, mógł ukraść rower spod sklepu w Skokach. To założenie, jak się później okazało, było jak najbardziej trafne. Teraz trzeba było go znaleźć.

- Dzielnicowy ustalił, że przez miejscowości jego rejonu przemieszczał się nastolatek na rowerze. Jechał w kierunku Gniezna. Był to strzał w dziesiątkę. 16-letni uciekinier został zatrzymany w pobliżu miejscowości Sławno koło Kiszkowa w powiecie Gnieźnieńskim. Poruszał się na skradzionym godzinę wcześniej rowerze. Nieletni trafił z powrotem do ośrodka, z którego uciekł, usłyszał również zarzut kradzieży wartego 2,5 tysiąca roweru. Dalszym jego losem zajmie się Sąd Rodzinny. Po odstawieniu nastolatka do ośrodka policjanci zwrócili rower właścicielce — poinformował . asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP Wągrowiec.

Policjanci jednocześnie apelują, aby wartościowe rzeczy np. rowery nie zostawiać bez zabezpieczeń, bo wiadomo przecież nie od dziś, że „okazja czyni złodzieja”.

Komentarze   

ziomal l
+6 #7 RE: Próbował uciec z ośrodka... kradzionym roweremziomal l 2020-07-24 20:23
Naprawde super policjant tak skojarzyć fakty jak w jego rejonie dziennie ginie sto rowerów tysiąc hulajnóg itd które póżniej służą do napadów na banki w tej miejscowości oraz do innych przestępstw .Ten gość jest lepszy jak Ojciec Mateusz. Podziwiam jego inteligencje jak i tego co to pisał .
PIS-Janowy
-5 #6 RE: Próbował uciec z ośrodka... kradzionym roweremPIS-Janowy 2020-07-24 18:42
kolo - czy ty umiesz tak samo czytac jak przytluczony Golem? Nie TVP ale OKO press wspierające ze wszystkich sił działania antyPIS-owskie pisze - "...poczucie zagrozenia przestepczością jest najniższe w histori...". Mam ci wskazac linijkę i wyrazy poszczególne? Natomiast ty lamentujesz - "...za dobrej zmiany przestepczość rosnie lawinowo..". Wy wszyscy macie jakies problemy z czytaniem - jak wasi idole bolek i Komórkowski?
olas
-5 #5 RE: Próbował uciec z ośrodka... kradzionym roweremolas 2020-07-24 17:45
Jeszca do poprzedniego komentarza 500 plus popierają wszystkie opcje polityczne Ciekawe skąd te głosy czy to piszą Ci co nie chodzą na wyborybo napewno nie ci z opozycji skoro ich wodzowie chcą 500 plus Ja nie otrzymuje ale ciesze się żew większości idzie to na dzieci
olas
-3 #4 RE: Próbował uciec z ośrodka... kradzionym roweremolas 2020-07-24 17:42
Czytając komentarze to 500 plus demoralizuje młodezież jest wreczpatologicz ne . Ciekawe że jeszcze nikt w kraju się nie znalazł żeby nie pobierać tej kasy
kolo
+11 #3 RE: Próbował uciec z ośrodka... kradzionym roweremkolo 2020-07-24 13:04
Powiedziałbym, że to co mówię jest nawet bardzo ciekawe. To coś czego nie dowiesz się z TVPIS.
PIS-Janowy
-11 #2 RE: Próbował uciec z ośrodka... kradzionym roweremPIS-Janowy 2020-07-24 12:03
A to ciekaqwe co tutaj piszesz bo statystyki mowi cos odwrotnego. Nawte OKO press - naczelny organ propagandy oPOzycyjnej pisal w 2019:"...Przygo towujemy dodatkowy »prezent« dla bandytów. Będą dłużej siedzieć za kratkami” - Zbigniew Ziobro obiecuje, że dzięki nowym zmianom w prawie obywatele poczują się bezpiecznie. Ale Polki i Polacy już dziś w 89 proc. uważają Polskę za bezpieczny kraj, a poczucie zagrożenia przestępczością jest najniższe w historii. Narracja Ziobry to zarządzanie strachem..."
Najnizsze w historii w Polsce. Ale moze w Wagrowcu jest inaczej - wszakzze tutaj czaszkowski i nowak wygrywaja zawsze od lat ...
kolo
+11 #1 RE: Próbował uciec z ośrodka kradzionym roweremkolo 2020-07-24 11:29
Wspólnym mianownikiem spajającym wszystkich tych młodocianych przestępców jest 500+. Za dobrej zmiany przestępczość rośnie lawinowo ale nie ma się co dziwić, przykład idzie z góry.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 90 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.