• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1058

Potrzebny menadżer kultury

Konkurs na stanowisko dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Mieścisku.

W związku z rezygnacją Jarosława Małeckiego z pełnionej funkcji Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Mieścisku wójt Mieściska ogłosił konkurs na to stanowisko.

- Osoba ubiegająca się o to stanowisko, oprócz spełnienia określonych wymagań formalnych, musi przedstawić pisemną koncepcję programowo — organizacyjną funkcjonowania Biblioteki, stanowiącą autorską wizję jej rozwoju, z uwzględnieniem istniejących uwarunkowań — poinformował Przemysław Renn, wójt Mieściska.

Gminna Biblioteka Publiczna jest jedyną instytucją kultury w gminie Mieścisko, która poza podstawową działalnością biblioteczną odpowiada także za znajdujące się w jej siedzibie kino, ale także za działające przy bibliotece zespoły: młodzieżowej orkiestry dętej, chór czy zespół mażoretek, ale także za organizację imprez takich jak: gminne dożynki, Targi Michałowskie czy inne wydarzenia lokalne. Odpowiada zatem za szeroko rozumianą kulturę — jej krzewienie, kultywowanie i rozwój, za animację wydarzeń, koncerty czy organizację imprez.

Dokumenty można składać do 24 sierpnia br. do godz. 17.00 w Urzędzie Gminy Mieścisko.


Komentarze   

kolo
+7 #10 RE: Potrzebny menadżer kulturykolo 2020-07-31 18:16
Panie Jurku Mitczak, osobnik zwany PIS-Janowy to nasz wągrowiecki omnibus, zna się na wszystkim najlepiej, wszystko widział, pała miłością i miłosierdziem dla bliźniego swego. Krótko mówiąc taki drugi Sasin tylko na lokalną skalę.
PIS-Janowy
-4 #9 RE: Potrzebny menadżer kulturyPIS-Janowy 2020-07-31 09:29
Panie Jurku - przeciez ja pisze o samej bibliotece (podstawowa dzialalnosc Biblioteki - czytasz dokladnie artykuy?) a nie neguje innych dzialalnosci ...
Jurek Mitczak
+7 #8 RE: Potrzebny menadżer kulturyJurek Mitczak 2020-07-31 08:18
PiS-Janowy fachowiec od technologii. Czytasz chłopie artykuły przed dodaniem swoich żałosnych wpisów. Dyrektor Biblioteki w Mieścisku nie zajmuje się tylko czytelnictwem. Mieścisko nie posiada MDK zatem dyrektor biblioteki zajmuje się też prowadzeniem zespołów, organizacją imprez, taki menadżer kultury jak nazywają go w tytule. Czytelnictwo nic nie znaczy, jest jakie jest, Polacy nie czytają książek, młodzież woli oglądać filmy i korzystać z gotowych opracowań zamieszczonych w sieci.
Radek
+9 #7 RE: Potrzebny menadżer kulturyRadek 2020-07-31 08:15
Wydaje mi się , że to stanowisko powinien objąć pan Jan Maćkowiak powszechnie i ogólnie znany w kraju kulturoznawca i do tego jeszcze strażak. Jest jednak jeden problem , pan Maćkowiak w swojej skromności nie zgłosi swojej kandydatury . Utwórzmy komitet i my mieszkańcy gminy go musimy zgłosić.
PIS-Janowy
-8 #6 RE: Potrzebny menadżer kulturyPIS-Janowy 2020-07-31 07:54
A jestem ciekay jak wyglada dzis czytelnictwo w tej bibliotece. Obserwujac nasza mlodziez, jej jezyk i ortografię mam pewne obawy, ze ta inwestycja nie bedzie zbyt opłacalna. Z resztą - sam używam czytnika i ebooków od lat zamiast biblioteki ...
Fcfcfcfcf
+6 #5 RE: Potrzebny menadżer kulturyFcfcfcfcf 2020-07-31 07:34
Kultura i edukacją w PL będą zajmować się różni przybysze, kiedy odejdą starzy" misjonarze", ewentualnie nieudacznicy po wieczorowych prywatnych szkołach byle mieć jakieś wykształcenie, a wiedzą i umiejętności dno.
Emeryt3
+11 #4 RE: Potrzebny menadżer kulturyEmeryt3 2020-07-31 07:26
Nikt zdrowo myślący nie podejmie się takiej pracy za marne pieniądze. Tak idą inne czasy i to wyzyskiwacze będą inaczej gadać, czasy starych misjonarzy mijają.Skoncza się czasy "na twoje miejsce jest dziesieciu". Może i będą, ale jakości pracy nie gwarantuje. To , że w PL bezrobocie, nie oznacza, że w innych państwach też będzie.
Esbek
+7 #3 Mam kandydataEsbek 2020-07-30 23:34
W Wągrowcu jest taki jeden, który przez ponad 20 lat nie mógł kulturoznawstwa skończyć, bo takie trudne studia, a potem ubzdurało mu się, że wiceburmistrzem zostanie. W sam raz do Mieściska na menadżera się nadaje :lol:
Joop
-7 #2 RE: Potrzebny menadżer kulturyJoop 2020-07-30 22:52
Kristina podawali, teraz zaczyna się rynek pracodawcy nie pracownika, bezrobocie idzie, za chwilę będzie bezrobocie na poziomie 12%, wtedy będziesz inaczej gadać
Kristina
+11 #1 RE: Potrzebny menadżer kulturyKristina 2020-07-30 22:48
Ojojoj a jaka płacą za pracę 24 na dobę, świątek, piątek i niedzielę? 2.000 tysiące brutto? Oferta pracy powinna zawierać kwotę miesięcznej pensji, każdy szanujący się zakład ją podaje.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.