• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 559

Starosta wągrowiecki zaprasza na akcję Honorowego Oddawania Krwi

Akcja honorowego oddawania krwi odbędzie się 19 września 2020 r. (w sobotę) w godzinach od 9:00 do 14:00 na Rynku (przy fontannie) w Wągrowcu.

Zapraszamy wszystkie zdrowe osoby od 18 do 65 roku życia do oddawania krwi. Należy zgłosić się po spożyciu lekkiego posiłku oraz okazać dowód tożsamości. 

Pobieranie krwi jest zabiegiem bezpiecznym, które nie trwa dłużej niż 10 minut, a utracona objętość krwi zaczyna się uzupełniać jeszcze zanim ochotnik opuści punkt poboru krwi.

Zachęcamy wszystkich, których stan zdrowia pozwala do oddawania krwi, za co z góry serdecznie dziękujemy!

Komentarze   

PIS-Janowy
-4 #6 RE: Starosta wągrowiecki zaprasza na akcję Honorowego Oddawania KrwiPIS-Janowy 2020-09-14 19:52
Kolo - idioto spod dupy jahirey - na temat masek i repsiratorw juz sie wypowiedzialem - dla mnie idiotyzm nieskonczony, wywolany tez przez kwiki oPozycji" . Karty do glosowania - nie takie miliony przewalano - na szczescie wiadomo, ze nie ukradziono tylko wyrzucono do kosza przez kwiki oPOzycji (ktora nie miala kandydata na prezydenat na czas) i ...Gowina. Nie pamietasz amebo dlaczego te karty nie zostaly wykorzystane w maju ...? Nie 200 MLD tylko 100 MLD i tak jak tutaj napisalem - przez POpierdolona sraczke zwiazana z koroswirusem. Tak -mam tez pretensje do tego rzadu, ze nie zrobil tak jak Szwecja - mogl sie totalnie odlac na te panike ... ale przeciez ta twoja oPozycja wraz z toba to w spamy byscie wpadli z przerazneia grypa ...
A jak tam two idol Margot czy inna Spurek bedzietna ..? Dlaej sra na Polske zagranica?
asd
-2 #5 RE: Starosta wągrowiecki zaprasza na akcję Honorowego Oddawania Krwiasd 2020-09-14 18:45
Kranc ty się weż za swoją robote bo kuż dwa lata pierdzisz w stołek za nasze podatki a gówno zrobiłes
kolo
+1 #4 RE: Starosta wągrowiecki zaprasza na akcję Honorowego Oddawania Krwikolo 2020-09-14 18:41
A, kto mówi, że nie może? Polski rząd może robić interesy nawet z kartelami narkotykowymi. Swój ciągnie do swojego.
o0las
-3 #3 RE: Starosta wągrowiecki zaprasza na akcję Honorowego Oddawania Krwio0las 2020-09-14 18:36
kolo - wytłumacz mi dlaczego handlarz bronią nie może handlować respiratorami ?
kolo
+1 #2 RE: Starosta wągrowiecki zaprasza na akcję Honorowego Oddawania Krwikolo 2020-09-14 18:26
A, może byś się cieciu Janowy zaczął czepiać swojego rządu, który zrobił 200 miliardów długu w trzy miesiące + 70 milionów wyrzucone w błoto (karty do głosowania - Sasin) + 200 milionów za respiratory od handlarza bronią .... To tylko najgłośniejsze sprawy z ostatnich miesięcy, ile przytuliła dojna zmiana od 2015 to się dowiemy jak suweren wywiezie bandytów PISowskich na taczkach.
PIS-Janowy
-4 #1 RE: Starosta wągrowiecki zaprasza na akcję Honorowego Oddawania KrwiPIS-Janowy 2020-09-14 16:11
A moze by sie ten starosta razem z berendtem za szpital w Wagrowcu zabrali? Trupiarnie a nie szpital od wielu lat ... Tutaj nieco faktow o koronoswirusie: "...Dziś już widać, że najbardziej niebezpiecznym wirusem w ich dyspozycji jest nie ten, który “uciekł” z chińskiego laboratorium w Wuhan (o stopniu śmiertelności zbliżonym do sezonowej grypy), ale ten hodowany w bankach centralnych, wirus powodujący pandemię zadłużenia i rujnowania narodowych gospodarek. Ten wirus powoli opanowuje organizmy państw narodowych przebiegle je uzależniając i niszcząc ich ekonomię, a nawet w konsekwencji całą cywilizację. Jego celem nie jest uzdrowienie, ale zniszczenie wszystkiego co nam jest drogie, zniszczenie owoców dziejowego dorobku ojców naszych…"...Chi ński wirus dalej determinuje życie polityczne, ekonomiczne, religijne i edukację w US. Oficjalnie zakażonych jest aż 6,5 mln Amerykanów, z czego śmierć poniosło 195 tys. (na 331 mln mieszkańców). Pandemia (zakażeń, a nie śmierci!) jest wielkim biznesem, US tygodniowo wydaje $1 mld na testy! Oczywiście trwają dyskusje wykazujące nadgorliwość w dopisywaniu C19 jako przyczyny śmierci. Ostatnio wdowa na Florydzie zaprotestowała, kiedy otrzymała pismo, że przyczyną śmierci męża był C19, a zginął on w wypadku motocyklowym. Wyciekły oficjalne dane rządowe mówiące, że C19 przeżyło aż 99,75 proc. zakażonych, a prawdziwa liczba zmarłych na C19 wynosi ok. 11 tys. ok. 6 proc., reszta umarła z powodu innych chorób, również z C19. Dlatego ludzie patrzą na te dane i mówią, przyjdzie wkrótce grypa zachoruje o wiele więcej ludzi, jak zawsze też będą powikłania i choroby współwystępując e. .."
Tyle dla "nadinteligento w" klasy golem czy olas, srajacych zarem na slowo "wirus" ...

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.