• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 830

Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respirator

Wczoraj szpital powiatowy w Wągrowcu otrzymał respirator. Respirator trafił do Wągrowca dzieki Samorządowi Województwa Wielkopolskiego.

Respirator został przekazany w związku z realizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego projektem pn. "Działania związane z zapobieganiem/łagodzeniem skutków epidemii Covid-19". Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020.

Starosta Tomasz Kranc i wicestarosta Michał Piechocki w imieniu Marszałka Województwa Wielkopolskiego, przekazali respirator na ręce dyrektora wągrowieckiego ZOZ Przemysława Burego.

Komentarze   

das
0 #17 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratordas 2020-09-27 17:26
Gole3m przed pisem był rząd PO i tak było świetnie że dostali kopa od wyborców Takze przestań bredzić synu ubeka jak pisał janowy
das
+2 #16 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratordas 2020-09-27 14:52
Panie dyrektorze jako że nie potrafił pan rozbudować szpitala za pierwszym razem to każdy głupi wie że wszystko drożeje i żeby dokończyć budowe pierwotnie przygotowane pieniądze są za małe . Bawcie się jeszcze chwile dłużej to nawet za tą kase nie wykończycie jednego poziomu Reansumując może pan zgłosić do prokuratury że naraził pan powiat na straty nie wykonując rozbudowy na czas. Teraz zapewne pan liczy na dofinansowanie z powiatu ale żeby pokryć tą nieudolność trzeba komuś te pieniadze zabrać Panie Starosto jaki pan pełnił nadzór że brakuje pieniędzy .Nie trzeba być zbytnio rozgarniętym zeby wiedzieć że ceny w budownictwie rosną nonstop Teraz panowie dołóżcie ze swoich a nie z NASZYCH podatków
GOLEM
0 #15 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorGOLEM 2020-09-26 23:56
olii - nie wiem co bierzesz, ale doradzam zmianę dilera. Gdzie ja stwierdzam, że rząd jest nie potrzebny? Poprzedni rząd to również byli PiSdzielce. No chyba, że twoja pamięć zatrzymała się na roku 2015, bo wtedy był inny rząd niż PiSdzielce. Jak się okazuje, PiSdzielce okradali i okłamywali nas przez 4 lata i jak się okazuje, kombinatorzy i złodzieje wybrali ich na kolejne 4 lata. Problem w tym, że po roku od wyborów, zaczęli żreć się o stołki i przywileje. Tego nikt nie dowie się z reżimowych mediów. Wyprali ludziom mózgi, wciskając celowo hejt na temat TVN. Wystarczy włączyć TVPiS lub TVp INFO, aby usłyszeć, że TVN kłamie, opozycja już rządziła i nic nie zrobiła. Kiedy opozycja rządziła w latach kryzysu 2008 i 2012, to Polska, jakoś wychodziła z tego na plusie z PKB. Obecnie mamy PKB na minus 8,7%. Co to oznacza dla nas wszystkich, to się przekonacie piewcy propagandy reżimu obecnie rządzących. Wtedy wielu z was stwierdzi, że Polak mądry po szkodzie. Bardziej do tej sytuacji pasuje powiedzenie "Czemuś biedny? Boś głupi. Czemuś głupi? Boś biedny." I tak my Polacy pozostaniemy biedni i głupi, kłócąc się o to kto coś dał. Nie ważne kto i ile dał. Ważne dano nam 10 lub 20 lat temu i dzięki temu dziś mam to co mam. Tak więc ukłony dla Balcerowicza, że odważył odebrać się kombinatorom i złodziejom, a dać możliwość uczciwym ludziom, chcącym korzystać z dobrodziejstwa demokracji. Jak się okazuje wielu młodych ludzi, nie znających komuny, dziś popiera komuchów z PiS i Konfederacji.
Centralizacja zarządzania, repolonizacja (za komuny nazywano to nacjonalizacją) , to wszystko już było. Kaczor i jego wybrańcy wychowali się za komuny i taki styl rządzenia Polską starają się przywrócić. Korzystają z niewiedzy z ludzi na nich głosujących.
GOLEM
-2 #14 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorGOLEM 2020-09-26 23:37
franc, nie jestem i nie byłem fachowcem od wszystkiego. Nie jestem tym bardziej budowlańcem, chociaż prowadziłem rozbudowę szkoły w pewnym mieście, z której obecnie we wszystkich wiadomościach są prowadzone relacje z tej szkoły, jako przykład stanu szkolnictwa w Polsce. Mam w swoim doświadczeniu, kilka fajnych projektów, z których dziś korzystają wszyscy Polacy i nie uważam się dzięki temu za fachowca.
Rozbudowa szpitala, to porażka od samego początku. Tak się dzieje, kiedy ktoś kieruje się kryterium najniższej ceny, nie sprawdzając, jakie faktycznie koszty może ponieść. No, ale trudno się dziwić dyrektorowi szpitala i staroście, aby kierowali się innymi kryteriami, bo później mogli by usłyszeć zarzuty niegospodarnośc i, o których wielu z was by tutaj wypisywało swoje banialuki. Jak jest porażka, to jest wielu fachowców, krytykujących tą porażkę. A jak jest sukces, to można by przeczytać, że to nie jego sukces, tylko tych budowlańców. Jak by nie zrobić to niziny zawsze będą chciały się na forum publicznym wynieść ponad wszystkich.
asd
+3 #13 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorasd 2020-09-26 13:31
Postkomuniści tylko są pośrednikami i przekazują co otrzymali wyżej . Komuchy może sami coś kupicie i przekażecie dalej bo tak to się błażnicie.
franc
-2 #12 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorfranc 2020-09-26 10:44
Golem fachowcu od wszystkiego może pomożesz dyrektorowi szpitala w dokonczeniu budowy bo jest coraz więcej chorych na koronawirusa a on z Krancem są z siebie zadowoleni jak dziecko po wypróżnieniu się w pieluche . Bury zejdz ze sceny bo jak zabraknie miejsc w szpitalu to razem ze starostą bękniesz.
olii
-4 #11 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorolii 2020-09-26 10:39
Do #9 skoro twierdzisz że rząd jest niepotrzebny to poco forsujesz zmiany Będzie inny rzad i będzie to co było bo przezcoś poprzedni rzad dostał ko pa od wyborców Za dużo nie chwal samorzady bo sam widzisz jak jest w mieście i urzedzie
Janush
+3 #10 gośćJanush 2020-09-26 09:11
I trochę jeszcze Unia dała, ten respirator to częściowo właśnie z unijnych :-)
GOLEM
+5 #9 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorGOLEM 2020-09-26 00:29
PIS-Janowy, a może to respirator zakupiony przez Owsiaka, z pieniędzy zbieranych przez wolontariuszy, a nie tylko dzieci i którym to wolontariuszom, uczciwi ludzie chcący innym nieść pomoc, przekazują pieniądze i wartościowe rzezy, które później są licytowane. Jak się okazuje Owsiak, nie ukradł żadnych pieniędzy i jest w stanie pomagać nam wszystkim w tych trudnych czasach.
Niestety obecnie rządzący idole PIS-Janowego, do dziś nie odzyskali respiratorów i ponad 70 mln. za te respiratory. Za to Szumowski wzbogacił się o jakieś 12 mln, w ciągu kilku miesięcy. Oficjalnie wzbogacił się tylko brat Szumowskiego. Takiego złodziejstwa i kombinatorstwa nie było przed rządami PiSdzielców. Każda partia kombinowała. ale nigdy na taką skalę. I to wszystko, tylko dlatego, że kupili sprzedajnych polaczków za marne 500+, 300+, 13-tą emeryturę i inne ochłapy. Wystarczy sobie przeliczyć te ochłapy, które dali na każdy dzień i porównać o ile wzrosły każdego dnia wydatki w gospodarstwie domowym. Można je również podzielić na tygodnie i odnieść do tygodniowych wydatków. Jakby nie liczyć, to skromnie licząc, jesteśmy w plecy o około 200-300 zł miesięcznie w plecy, co daje 2400-3600 rocznie.
Tak więc PiSdzielce nic nam nie dali, a co najwyżej zabrali. Gdyby chcieli naprawdę coś dać Polakom od siebie, to podnieśli by kwotę wolną od podatków do minimum 8 tyś. zł. Oni wolą podnosić minimalne wynagrodzenie, które sfinansują pracodawcy, a nie PiSdzielce. Dają zerowy podatek, który finansują samorządy lokalne mniejszymi wpływami.
Co więc ten rząd PiSdzielców dał Polakom?! Jak na razie dali pracodawcy i samorządy.
asd
+3 #8 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorasd 2020-09-25 21:47
Towarzysze z pzpr i zsl zamiast wystawiać facjaty do fotek to czas się zabrać za robote bo brakuje karetek i wzamian musi jeżdzić straż pożarna a wy jesteście z siebie dumni jak wasi poprzednicy za komuny.
zygMUNT
+9 #7 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorzygMUNT 2020-09-25 18:37
Zobaczcie jak się , nudzą trzy osoby do jednego kartonu.Bury weż się ogarnij i dokoncz rozbudowe a nie łazisz po starostwie i prokuraturze . Mamy w dupie twoje ocieplenie wizerunku nam potrzebny dobrze funkcjonujący szpital a nie fotki z postkomunistami .Za co bierzesz 200 tyś rocznie z Naszych podatków ?
asd
+10 #6 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorasd 2020-09-25 16:53
Towarzysz Piechocki do jakiej parti teraz należy ?
PIS-Janowy
-5 #5 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorPIS-Janowy 2020-09-25 16:46
Jaki - a moze ten ktory laskawie owsik zakupil z czesci pieniedzy wyzebranych dla niego przez dzieci?
asd
0 #4 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorasd 2020-09-25 16:40
Niedawno płakali że Szumowski zakupił respiratory , teraz płaczą że wreszcie są. Co za idioci.Co do handlarza bronią to mam w dupie czym on handluje może nawet jajami .
Hahaha
+12 #3 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorHahaha 2020-09-25 16:34
To jest wstyd!! Z czego wy się cieszycie??bara ny cholerne i jeszcze zdjęcie robicie!!! Np w wielkiej Brytanii nikt nie robi sensacji z nowego sprzętu!! Płakać się chce jak widzę taki syf!!
Jaki
+6 #2 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorJaki 2020-09-25 09:45
Czy to nie czasem ten respirator od Szumowskiego które zamówił u handlarza bronią???
jurek
+4 #1 RE: Szpital w Wągrowcu otrzymał kolejny respiratorjurek 2020-09-24 17:12
Postkomuniści dajcie sobie spokój z tym pajacowaniem . Więcej was nie było ? Gdzie jest pani kierownik która za komuny pracowała w aparacie bezieczeŃstwa?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.