• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 763

Stypendium sportowe dla Igora Szymańskiego

Wójt Gminy Wągrowiec Przemysław Majchrzak Zarządzeniem Nr 156/2020 z dnia 4 listopada 2020r. przyznał Igorowi Szymańskiemu stypendium sportowe, będące wyrazem uznania osiągniętych sukcesów sportowych.

Igor Szymański jest uczeniem II klasy Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jeremiego Przybory w Bydgoszczy. Należy do Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Piętnastka”. Bierze udział w licznych zawodach pływackich o charakterze ogólnopolskim i wojewódzkim zajmując w nich czołowe miejsca. W dniu 8 grudnia 2019 r. zdobył brązowy medal Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w pływaniu stylem klasycznym na odległość 200 m.

Igor Szymański powołany jest w skład Kadry Narodowej Juniorów Młodszych. Swoją postawą i umiejętnościami godnie reprezentuje Gminę Wągrowiec. Młody zawodnik prezentuje wysoką kulturę osobistą. Nie spóźnia się na zajęcia. Cechuje się pracowitością oraz zaangażowaniem na treningach, dzięki czemu jego umiejętności pływackie są na bardzo wysokim poziomie. Ponadto uzyskuje bardzo dobre wyniki w nauce i ma wzorowe zachowanie.

Wysiłek włożony w rozwój sportu i promocję Gminy został doceniony przez włodarzy Gminy Wągrowiec, a przyznane stypendium sportowego, pomoże Igorowi w podejmowaniu nowych wyzwań i zdobywaniu kolejnych osiągnięć.

Wójt Gminy Wągrowiec życzy zawodnikowi dalszych sukcesów sportowych, satysfakcji z osiąganych wyników, wytrwałości w realizacji zamierzonych celów oraz spełnienia marzeń i pomyślności w życiu osobistym.

Komentarze   

Anonim 11111
+3 #6 RE: Stypendium sportowe dla Igora SzymańskiegoAnonim 11111 2020-11-22 12:21
Lewy, jeśli nie podoba Ci się sposób w jaki traktuje się w WRC sportowców to się wyprowadź. Może najlepiej było by jak pieniądze dali by sportowca. Sam jestem pływakiem i wiem jak ciężko pływać ogarniać szkole i funkcjonować. A ewidentnie ci którzy mówią że on w żaden sposób nie reprezentuje gminy albo niech płacą za niego rodzice są zwykłymi głupi prostakami lub ludźmi którzy nic w życiu nie osiągnęli. Pozdrawiam serdecznie Igora i życzę mu jeszcze więcej sukcesów.
lewy ty uju
+4 #5 lewy ty ujulewy ty uju 2020-11-22 11:09
lewy puknij się 2 razy w lepek zanim coś powiesz co globie kapusciany
kolo
-4 #4 RE: Stypendium sportowe dla Igora Szymańskiegokolo 2020-11-20 19:17
LEWY masz racje niech go sponsoruja rodzice lub Bydgoszczalbo prywatne osoby .
Jan 65
+4 #3 StypendiumJan 65 2020-11-20 13:07
Jakim trzeba być ignorantem żeby pisać taki komentarz, przecież już w starożytności wiedzieli że kto ma młodzież ten ma przyszłość ba całym świecie są stypendia dla zdolnej mlodziezy trzeba promować zdrowy tryb życia i pokazywać młodzieży jak ma żyć niż potem ma cale społeczeństwo utrzymywać i pomagać poturbowanym przez życie np narkotyki alkoholizm itp .Moje gratulacje dla rodziców że mają tak zdolnego syna
Pro sport
+3 #2 RE: Stypendium sportowe dla Igora SzymańskiegoPro sport 2020-11-20 09:45
Lewy Ty6ale dzban jesteś!!!
lewy
-2 #1 RE: Stypendium sportowe dla Igora Szymańskiegolewy 2020-11-19 15:42
W jaki sposób ten zawodnik reprezentuje gmine wągrowiec , czy ma na stroju sportowym napis Gmina Wągrowiec ? Bo jak niema to może Majchrzak zasponsorujesz chłopaka ze swojej kieszeni . Czy wójt gminy Leszno też sponsoruje Roberta Lewandowskiego bo stamtąd pochodzi . Mało jest miejscowych sportowców zeby na nich łożyć .

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 90 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.