• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1807

Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnych

Wsparcie samorządów powiatu wągrowieckiego w dużej mierze pozwoliło na dosprzętowienie funkcjonariuszy wykonujących swoje obowiązki w strukturach Wydziału Kryminalnego.

Starostwo Powiatowe w Wągrowcu wsparło realizację zadań wydziału poprzez pokrycie połowy kosztów zakupu radiowozu nieoznakowanego. Warty 95 tysięcy samochód klasy compact, będzie wykorzystywany głównie przez policjantów operacyjnych. Pojazd oprócz specjalnego doposażenia w urządzenia do łączności, sygnałów pojazdu uprzywilejowanego, nie wyróżnia się, co ma pomóc policjantom kryminalnym w działaniu.

Radiowóz trafił do służby pod koniec ubiegłego tygodnia. Symbolicznego przekazania kluczyków na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu insp. Magdaleny Sławińskiej, dokonał starosta wągrowiecki Tomasz Kranc.

W ubiegłym miesiącu wsparcie dla wągrowieckich funkcjonariuszy przekazał Urząd Miasta i Gminy w Gołańczy. Samorządowcy przekazali policjantom zestaw fotograficzny za 2,5 tysiąca złotych, który pozwolił funkcjonariuszom z Zespołu Techniki Kryminalistycznej na zastąpienie najbardziej wysłużonego urządzenia.

W połowie roku wągrowieccy policjanci otrzymali wsparcie sprzętowe od Miasta Wągrowca. Kwota niemal 9 tysięcy złotych pozwoliła na zakup specjalistycznej walizki. Uniwersalny Zestaw Oględzinowy to narzędzie, które jest wszechstronnie wykorzystywane przez policjantów z Zespołu Techniki Kryminalistycznej. Zawartość walizki pozwala na zbieranie i utrwalanie dowodów w wielu miejscach. W tej kwocie zakupiono również dwa urządzenia Alcoblow do sondażowego badania trzeźwości kierowców, a także aparaty fotograficzne dla policjantów drogówki, które wraz z programem do tworzenia szkiców, pozwolą na dokładniejsze odwzorowanie przebiegu zdarzenia drogowego, co ma znaczenie w dalszym etapie jego rozpatrywania.

Komentarze   

PIS-Janowy
-1 #9 RE: Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnychPIS-Janowy 2020-12-01 22:13
Ale ja sie nie boje. Spoko. Wlasnie o to chodzi, ze domagam sie aby ktokolwiek z moich "elitarnych wagrowieckich forumowiczow" napisal jaka to Wielgus czy Pichowicz mdra, ale nigdy, powtarzam, nigdy jeszcze nie otrzymalem takiej odpowiedzi. Oni wiedza, ze maja bezdennei glupie te swoje przedstawicielk i ale za nic do tego sie nie przyznaja w swoim zaslepieniu. Ja np. moge potweirdzic, ze minister Niedzielski to totalny baran i najwoeksza pomylka PIS w ostatnum roku. Po szumowskim...
borys 77
-1 #8 RE: Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnychborys 77 2020-12-01 16:40
Janowy idioci Cię straszą że do dupy Ci się dobiorą ,na Twoim miejscu bym się bał bo ten z postu nr 6 to jakiś ciepły zbok Piszesz debilowi to co myślisz a idiota pisze glupie komentarze Idioto jest wolność słowa
PIS-Janowy
0 #7 RE: Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnychPIS-Janowy 2020-12-01 13:21
Panie "ja" za co? Za co ma mi sie prokuratura zabrać do dupy? W którym miejscu pisze nieprawde? Wskaz pan? Nie sra POlska POslanka na swoj kraj? Nie grozi polizjantom? Nie wykazuje objawow totalnego zidiocenia? Slyszal ja pan kiedys? Obserwowal?
ja
+3 #6 RE: Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnychja 2020-12-01 11:44
No Janowy,myślę,że w końcu Prokuratura dobierze ci się do tyłka.
Pis-Janowy
-6 #5 RE: Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnychPis-Janowy 2020-12-01 02:05
Spoko - panie wiedza jak sie ustawic. Wlasnie kwczoraj chyba, POslanka Pichowicz, ta ktora publicznie uznała, ze Holandia ma w UE większe prawa niż jej własny kraj, ta pokrzywdzona, nieszczesliwa, stwierdziła, ze ona juz sie do dupy dobierze Policjantom którzy nie pozwalaja na burdy i demolki czego się da. Niech ona tylko zdobedzie władze to ona pokaze jak wygląda sprawiedliwość i miłość feministyczo-pedalska.
Ja nie wiem o co ona walczy? Przeciez gdyby byly mozliwości przewidzenia czy dziecko bedzie czy głupie to te krowy głupsze dzieci by sobie skrobałay. A debilkę Pichowicz na pewno by wyskrobano juz po pierwszych wynikach badań. Ale, na jej szczęście, gdy była w brzuchu u matki, to tak głupich kobiet jak ona, to jeszcze nie bylo na tym swiecie.
olas
-1 #4 RE: Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnycholas 2020-11-30 20:59
Janowy ta pani jeszcze w mundurze , jakby była w Warszawie to za jej oświadczenie przed marszem kobiet policjanci na których plują na ulicy sami by jej ten mundur zdarli. Tam opluwają wyzywają policjantów od najgorszych a ta jest z siebie dumna .
Ziomalowa
+5 #3 RE: Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnychZiomalowa 2020-11-30 20:58
Nie zmarzna teraz podczas snu
PIS-Janowy
-8 #2 RE: Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnychPIS-Janowy 2020-11-30 20:51
A dlazcego nie? Przeciez rownouprawnieni e jest a ta pani jeszcze w mundurze. Trzeba skonczyc z przepuszczaniem w drzwiach, pomganiem przy podnoszeniu toreb, pomocy na drodze w przypadku awarii. Tylko uprasza sie te wsciekle macice aby codziennie nosiy te swoj byskawice czerwone a jakims widocznym miejscu (moze tatuaz na czole), coby ich nie pomylic z normalnymi dziewczynami i kobietami ...
franciszek
+5 #1 RE: Policjanci z Wągrowca dostali nowy samochód do zadań operacyjnychfranciszek 2020-11-30 20:39
Panie Starosto to że pan pochodzi z zsl to nie znaczy że powinien pan trzymać ręce w kieszeniach

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.