• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2685

Janusz Sieroń wyróżniony w konkursie "Wielkopolski Nauczyciel Roku"

Nauczyciel historii w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Żelicach Janusz Sieroń został wyróżniony podczas tegorocznej edycji konkursu „Wielkopolski Nauczyciel Roku” odbywającej się w ramach uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczysta Gala odbyła się 20 października 2021 r. w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu i została zorganizowana pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Wspomniany konkurs, tak samo, jak „Wielkopolska Szkoła Roku”, jest największą w województwie inicjatywą doceniającą dorobek szkół i nauczycieli.

Do tegorocznej V. edycji Konkursu zakwalifikowano 79 nauczycieli zgłoszonych przez dyrektorów szkół lub inne podmioty, którzy wyróżniają się spośród innych entuzjazmem i pasją w pracy, a dzieci i młodzież wychowują poprzez rozwijanie u nich poczucia odpowiedzialności, miłości ojczyzny oraz poszanowanie dla polskiego dziedzictwa kulturowego. Ponadto pielęgnują w nich patriotyzm regionalny, który daje wsparcie dla rozwoju talentów i zainteresowań. Janusz Sieroń znalazł się w gronie 11 nagrodzonych nauczycieli, otrzymując Wyróżnienie.

Uroczystość wzbogacił występ akrobatyki powietrznej Teatru z Głową w Chmurach. Na koniec zebrani mogli posłuchać Justyny Steczkowskiej z zespołem, a następnie wziąć udział w uroczystym bankiecie. Wszyscy nagrodzeni otrzymali z rąk Marka Wożniaka Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Pauliny Stochniałek Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego statuetki autorstwa prof. Jarosława Boguckiego z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a także nagrody finansowe.

Laureatowi towarzyszyły żona, córka, Dorota Chojnacka-Szymczak Kierownik Referatu Oświaty Urzędu Gminy Wągrowiec reprezentująca Wójta Gminy Wągrowiec oraz Halina Lubawa-Rajkiewicz Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Wągrowcu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Komentarze   

Nauczyciel
+3 #5 RE: Janusz Sieroń wyróżniony w konkursie "Wielkopolski Nauczyciel Roku"Nauczyciel 2021-10-24 21:00
Nie chciałbym oceniać Pana Sieronia ale z pewnością jest nauczyciel historii, który zasługuje na to wyróżnienie (nawiasem mówiąc był już zgłaszany do tej nagrody) to SEBASTIAN CHOSIŃSKI. To nauczyciel, który wykracza poza sztywne szkolne ramy, angażuje nie tylko uczniów ale również ich rodziców, dziadków oraz nauczycieli innych przedmiotów. A co najważniejsze, bada i promuje historię lokalną, historię Wągrowca, i regionu.
Kacper0e
+14 #4 RE: Janusz Sieroń wyróżniony w konkursie "Wielkopolski Nauczyciel Roku"Kacper0e 2021-10-22 23:25
Człowiek który za moich czasów w gimnazjum miejskim patrzył się każdej dziewczynie na... , o ocenach adektwatych do ubioru dziewczyn nie wspomnę, żart jakiś ta nagroda
Mieszk 4
+15 #3 RE: Janusz Sieroń wyróżniony w konkursie "Wielkopolski Nauczyciel Roku"Mieszk 4 2021-10-22 19:09
Sorry ale kto na tego czlowieka glosował.
Brac strzelecka??😅😅😅😅😅
Jaja sobie robia.
ja
+8 #2 RE: Janusz Sieroń wyróżniony w konkursie "Wielkopolski Nauczyciel Roku"ja 2021-10-22 19:01
O rety!
ObesrwaTor
+16 #1 RE: Janusz Sieroń wyróżniony w konkursie "Wielkopolski Nauczyciel Roku"ObesrwaTor 2021-10-22 18:29
Gość zwolniony z zajęć dodatkowych w innych szkołach (również przez rodzinę, która go zatrudniła) dostaje takie wyróżnienie??? Gnębi uczniów. Warto by było zapytać anonimowo rodziców i uczniów jego głównej szkoły gdzie uczy jakie mają o nim zdanie. Dopiero wtedy niech dostanie nagrodę. Bujanie się na konkursach strzeleckich ze swoją córką to nie sztuka. Granie na Powstaniu Wielkopolskim też. Patrzmy rozsądnie.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.