• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4089

Dzieci z Gminy Skoki u Libera

Dzieci ze świetlicy środowiskowej w Potrzanowie spotkały się z popularnym raperem Liberem i jego szesnastoosobową grupą z programu „Bitwa na głosy”.

Bezpośrednią przyczyną ekscytującego spotkania był udział w grupie Libera Skoczanina, Macieja Kujawy. To za jego pośrednictwem raper otrzymał od dzieci napisane przez nie listy i przekazał informację o możliwości spotkania.

Dzieci, przed spotkaniem, pod kierunkiem swojej opiekunki i pomysłodawczyni wyjazdu, pani Agnieszki Fertsch, zgłębiały wiedzę na temat kariery i twórczości Libera, aby jak najlepiej przygotować się do tego wydarzenia. Mimo ograniczonego czasu, raper chętnie odpowiadał na pytania dzieci i fotografował się z nimi.

Na koniec spotkania otrzymał w prezencie „staropolski koszyk”, przygotowany przez mamy dzieci uczęszczających do świetlicy w Potrzanowie, pełen przetworów i smakołyków, co niezwykle go wzruszyło i ucieszyło. Czas spędzony w Poznaniu osłodziły przepyszne ciasta, upieczone przez mamy. Wrażeń było co niemiara, jeszcze w drodze do domu, dzieci nie przestawały mówić o swoim idolu.

Od 15 września, Skoczanin Maciej Kujawa, bierze udział w emitowanym przez TVP 2 programie "BITWA NA GŁOSY" w drużynie LIBERA.

- Nie jest łatwo, kosztuje to nas dużego nakładu pracy. Trenujemy od poniedziałku do czwartku w Poznaniu lub w Obornikach, w czwartek po próbie wyjeżdżamy już do Warszawy, gdzie w piątek i sobotę od rana odbywają się próby generalne, łącznie z choreografią przez stylizacje i makijaże. Wieczorem w sobotę jest punkt kulminacyjny - WYSTĘP godz.20.10. Po zakończonym programie wracamy do domu. W Skokach jestem około siódmej rano w niedzielę - mówi Maciej Kujawa, uczestnik programu. - Na tę chwilę nie jest łatwo pogodzić program ze szkołą, jestem czasami bardzo zmęczony i wyczerpany, ale mimo to bardzo szczęśliwy. Jest to dla mnie wyjątkowa przygoda w moim życiu mając dopiero 16 lat - dodaje Maciej.

Poziom programu jest coraz wyższy, drużyny dają z siebie wszystko nikt nie chce odpaść. Przed nami dwa ważne odcinki dla drużyny Libera.

- Wysyłajcie SMS-y pod nr 7350 o treści 6, a wspólnie osiągniemy upragniony FINAŁ - apeluje Liber i Maciej.

Dodaj komentarz

Redakcja Portalu WRC nie odpowiada za publikowane treści w module komentarze.

Przed dodaniem wpisu zapoznaj się z REGULAMINEM!

Kod antyspamowy
Odśwież

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.