• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3820

Jacek Haja laureatem ogólnopolskiego konkursu

Jacek Haja, nauczyciel Zespole Szkół w Wapnie, zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie dla nauczycieli „Polecam Scholaris.pl”. W konkursie startowało ponad 1200 nauczycieli z całej Polski.

Konkurs "Polecam Scholaris.pl" skierowany do nauczycieli zorganizował Ośrodek Rozwoju Edukacji. Zadanie było proste, wystarczyło polecić portal jak największej liczbie nauczycieli. Konkurs trwał od 12 września do 20 października br.

- Zdawałem sobie sprawę, iż nie wszyscy odpowiedzą na apel, że niektórzy się pomylą i zamiast skorzystać z linka aktywującego zarejestrują się na własną rękę, że niektórym po prostu nie będzie się chciało a niektórzy nie zrobią tego, bo będą myśleć, że to mi zależy na nagrodzie. Naprawdę nie myślałem wtedy o nagrodzie dla mnie. Pisałem do ludzi, których znałem, "naciągałem" siostrę i jej koleżankę z pracy. Prosiłem o adresy na stronie szkolnej. Widziałem, że lekko nie będzie, bo nie jest łatwo kogoś przekonać nawet jeśli kosztuje to tylko kilka minut poświęconych na kliknięcie i wypełnienie kilku pól. Ot taka sprzedaż bezpośrednia, taka agitacja polityczna. Zdałem sobie jednak sprawę z tego, że innym konkurentom też nie będzie lekko, zwłaszcza, iż warunkiem konkursowym było pozyskanie nauczycieli a to "ciężki" gatunek. Dlatego nie poddawałem się i "walczyłem" do końca - tłumaczy dumnie Jacek Haja.

W konkursie wystartowało ponad 1200 nauczycieli z całej Polski, ale to właśnie nauczyciel z Wapna zajął I miejsce. Jacek Haja w nagrodę otrzymał tablet firmy Apple i program edukacyjny, zaś reprezentowana przez niego szkoła tablicę multimedialną.

- Gdy przystępowałem do konkursu Scholaris.pl, to po głowie chodziło mi tylko i wyłącznie pozyskanie tej tablicy interaktywnej dla szkoły. Ba nawet zamiast tej jednej tablicy wolałbym, aby szkoła dostała dwa dobre projektory - podsumowuje swój udział w konkursie laureat Jacek Haja.

Jacek Haja to nauczyciel dyplomowany, uczy matematyki i informatyki. Interesują go szachy, biegi długie, muzyka elektroniczna, komputery - szczególnie Apple. Dlatego nagroda, tablet firmy Apple, sprawiła mu dużą frajdę.

Szkoła w Wapnie, dzięki swojemu nauczycielowi, posiada nowoczesną tablicę multimedialną. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się dzisiaj w Zespole Szkół w Wapnie.

Komentarze   

Ano
-8 #4 RE: Jacek Haja laureatem ogólnopolskiego konkursuAno 2013-10-31 20:38
Nie ma to jak samo zachwał ..... Wystartował w konkursie tylko po to aby zgarnąć dla siebie iPada i jeszcze innych w to angażował. Naprawdę żenujące !
gratulacje
+8 #3 gratulacjegratulacje 2013-10-30 21:10
nie znam człowieka,ale gratulacje dla Pana 1 z 1200 to spora kokurencja super,ze wygral kolo z naszych okolic
adydy
-8 #2 Ty jaadydy 2013-10-30 20:35
Ty się Panie Jacku nadajesz :> do tarcia chrzanu
Gonzo -Wapno
+13 #1 RE: Jacek Haja laureatem ogólnopolskiego konkursuGonzo -Wapno 2013-10-30 20:12
No brawo Panie Jacku moje Gratulacje! :)

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.