• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3089

Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktu

W ZOZ podpisano umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktu, którym jest Zachodnie Centrum Konsultingowe Euro Invest Sp. z o.o.


W piątek 27 października w siedzibie ZOZ-u zawarta została umowa z wyłonionym w uprzednio przeprowadzonym postępowaniu przetargowym podmiotem, który pełnił będzie funkcję Inwestora Zastępczego Kontraktu na rzecz realizacji zadania pn. „Rozbudowa i dostosowanie do aktualnych wymagań istniejącego obiektu Szpitala Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu”.

Czynności inwestycyjne na podstawie przedmiotowej umowy pełniło będzie Zachodnie Centrum Konsultingowe Euro Invest sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim.

Zgodnie z zawartą umową, do zadań Inwestora Zastępczego należało będzie w szczególności:

- przygotowanie dokumentów oraz przeprowadzenie wszystkich czynności, oraz postępowań niezbędnych do skutecznego rozpoczęcia i kompleksowej realizacji inwestycji,
- przygotowanie oraz przeprowadzenie w imieniu ZOZ-u postępowania przetargowego na wyłonienie Generalnego Wykonawcy Robót (w systemie „zaprojektuj i wybuduj”),
- sprawdzenie i zaopiniowanie dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
- powołanie inspektorów nadzoru inwestorskiego we wszystkich branżach oraz nadzór nad ich pracą,
- rozwiązywanie problemów i ewentualnych sporów powstałych w trakcie realizacji robót budowlanych pomiędzy ZOZ-em a generalnym wykonawcą,
- potwierdzanie etapów wykonywania robót zgodnie z umową oraz harmonogramem rzeczowo-finansowym,
- dokonanie odbioru oraz sporządzanie protokołów z przeglądów gwarancyjnych.

Strony umowy ustaliły, że całkowite zakończenie zadania inwestycyjnego, tj. dostosowanie infrastruktury Szpitala do wymogów określonych przepisami wydanymi przez Ministra Zdrowia, nastąpi w terminie do dnia 30 kwietnia 2019 roku.

Zachodnie Centrum Konsultingowe Euro Invest sp. z o.o. to firma z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w zakresie organizowania i zarządzania robotami budowlanymi. Wykonywała liczne projekty na rzecz inwestorów z sektora publicznego, m.in. w trakcie budowy nowego obiektu AWF w Poznaniu oraz Politechniki Poznańskiej, Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, czy Szpitala Powiatowego w Międzychodzie. W latach 2009-11 firma pełniła funkcję Inżyniera Kontraktu dla zadania „Budowa Aquaparku w Wągrowcu”.

Na najbliższym posiedzeniu Rady Społecznej przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu zaprezentowana zostanie opinia Inwestora Zastępczego na temat dotychczas wykonanych przez ZOZ prac (w tym analiza przekazanego programu funkcjonalno-użytkowego) oraz wskazany zostanie harmonogram działań wynikających z zawartej z ZOZ-em umowy.

Komentarze   

0 #19 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktuada nie wypada 2017-11-10 19:59
Cytuję ada nie wypada:
Cytuję pyrek:
ciekawe czy będą tez zobligowani do zatrudnienia nowego personelu medycznego

To tak jakby ubrać nowe gacie na osrana dupę

Ps: nie zapomnijcie o wygodnych tapczanach do lekarzy i pielęgniarek bo pracują 360 godzin w miesiącu

serio? zapraszam do dyskusji

a propo pielęgniarek- zagnij mnie.
Cytować
0 #18 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktuada nie wypada 2017-11-10 19:54
Cytuję pyrek:
ciekawe czy będą tez zobligowani do zatrudnienia nowego personelu medycznego

To tak jakby ubrać nowe gacie na osrana dupę

Ps: nie zapomnijcie o wygodnych tapczanach do lekarzy i pielęgniarek bo pracują 360 godzin w miesiącu

serio? zapraszam do dyskusji
Cytować
+3 #17 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktuada nie wypada 2017-11-10 19:53
Cytuję dk69:
Skoro wszystko zrobi i załatwi zewnetrzna firmatp pracownikom starostwa zostanie tylko kupić 2 metry wstążki i nożyczki i to cały wkład w rozbudowe To ja się pytam po co tylu urzedników tam jest potrzebnych ?

Jeden trzyma wstążkę z lewej, drugi z prawej, trzeci przecina, czwarty dopinguje tego co przecina a piąty dopinguje tego czwartego proste.
Cytować
+2 #16 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktudk69 2017-11-04 21:20
Skoro wszystko zrobi i załatwi zewnetrzna firmatp pracownikom starostwa zostanie tylko kupić 2 metry wstążki i nożyczki i to cały wkład w rozbudowe To ja się pytam po co tylu urzedników tam jest potrzebnych ?
Cytować
-2 #15 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym KontraktuZygzak McQueen 2017-11-01 17:33
Cytuję basen:
Cytuję Zygzak McQueen:
Bo tak nie napisali autorzy w artykule: Ile ta firma skasuje za wykonanie umowy?

A co do tego.Wazne, że zrobią.Odezwał się taki co tylko kasę umie liczyć, a szkole cyfry mu sie myliły

A dużo do tego, ponieważ jakby to było w mieście plulibyście na burmistrza, że niepotrzebnie wydaje nasze pieniądze, przecież ma pracowników, którzy mogą nad tym zadaniem mieć kontrolę. Poza tym wystarczy zrobić takie słynne już postępowanie: zaprojektuj i wybuduj(drugi myślnik wypocin autora) i wszystko załatwione. Dla mnie powiat popłynął bo nie swoje pieniądze wydaje.
Cytować
+10 #14 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktudk 69 2017-11-01 17:10
Do poprzednika takim jak Ty co żyją z zasiłków to obojętne ile pójdzie na wynagrodzenie do tej firmr Przecież to nie z waszej kasy to Wam wisi tylko zapłacą za to tacy jak ja co całe życie pracują i płacą podatki Jestem ciekaw po co Starostwo zatrudnia tyle osób jak do byle czego najmuje firme zewnętrzną Może starosta za siebie też kogoś najmnie i będzie odpoczywał sobie w domu Skoro dzisiejszych urzedników to ptrzerasta to wyrzucić na bruk a przyjąć takich co podałają tematowi ZA dużo bierzecie przykładu z czerwonej spółdzielni mieszkaniowej gdxzie wszystko za nich robią zaprzyjażnione firmy a oni tylko zbierają czynsze Czas żeby do takich instytucji weszło CBA jak w Inowrocławiu
Cytować
-1 #13 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktusiostra basen 2017-11-01 16:59
Wstyd w dzisiejszych czasach to dać sobą pomiatać przez półgłówków
Cytować
0 #12 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktubasen 2017-11-01 16:45
Cytuję Zygzak McQueen:
Bo tak nie napisali autorzy w artykule: Ile ta firma skasuje za wykonanie umowy?

A co do tego.Wazne, że zrobią.Odezwał się taki co tylko kasę umie liczyć, a szkole cyfry mu sie myliły
Cytować
-1 #11 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktuktos cos 2017-11-01 16:41
Oczywiście, zadna praca nie hańbi i takie jest zdanie większości, tyle, ze ludzi inteligentnych. I bron boże kier taki inteligent śmie coś złego powiedziec na fizola, to zaraz litania typu ...kazdy jest potrzebny, zadna praca to nie ujma...ale jak taki fizol ujezdza na każdym kto skończył studia, ze nierób, ze siedzi za biurkiem, ze ma wakacje, ze dziennie nie robi 8 godzin, ze w ogóle nieudacznik, bo nie pojechał na zmywak do Angli...to tacy maja przyzwolenie na upokarzanie ludzi wykształconych, tak? Nie nie maja mojego przyzwolenia na upokarzanie.Nie miał Glowy do nauki, to niech sie teraz nie wyżywa tylko zasuwa mięśniami
Cytować
+11 #10 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktudo obserwator 2017-11-01 14:07
Ma Pan całkowitą rację. Najpierw starszy się dzieci " jak nie łykniesz witaminki pielęgniarka da ci zastrzyk w pupę, zobaczysz, jak będzie bolało", a potem rodzice się dziwią, że na widok białego fartucha dzieci dostają histerii. Poza tym to rola rodzica by przygotować dziecko do pobrania krwi- tzn jak jest starsze, wytłumaczyć na czym to polega, nie kłamać, że nic nie poczujesz bo poczuje. ja rozumiem, że dla każdego rodzica własne dziecko to świętość i skarb, ale bez przesady. Nie zrzucajcie winy na wszystkich wokół, najpierw zacznijcie od siebie
Cytować
-6 #9 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktudo zwykły 2017-11-01 14:00
Witaj. Ja myślę, że stwierdzenie: sam mogłeś zostać lekarzem jest trochę niewłaściwe i niesprawiedliwe . Mnie właśnie strasznie denerwuje ten zwrot, a wiesz dlaczego? Właśnie tym zwrotem zamyka się wszystkim pracownikom medycznym dyskusje, na temat trudnych warunków pracy, nędznych zarobków. Wtedy rzucają nam w twarz " było trzeba studiować i zostać lekarzem" Niby racja , ale..... nie każdy, który nie jest zidiociałym półgłowkiem ma chęć i predyspozycje by być lekmedem. Potrzebni są i ci z wykształceniem wyższym i średnim i podstawowym również bo jakoś nie wyobrażam sobie doktora myjącego w szpitalu baseny. Szanujmy się więc nawzajem.Szanuj my swoją pracę bo nawet szambonurek i babcia klozetowa jest potrzebna i ich praca wymaga szacunku. Bo wstyd to tylko kraść i się prostytuować
Cytować
-6 #8 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym KontraktuZygzak McQueen 2017-11-01 12:02
Bo tak nie napisali autorzy w artykule: Ile ta firma skasuje za wykonanie umowy?
Cytować
+16 #7 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktuobserwer 2017-11-01 10:37
Cytuję wicek:
Cytuję ela82:
Oraz nie zapomnijcie o nowym mózgu dla pani z punktu pobrań krwi!Nie miła ,wredna s..a!
Krzyczała na moje dziecko podczas pobierania krwi!Dziecko panicznie boi się widoku krwi i ma traumę przez tą panią od małego!

nie umisz wyhowac ,to ktos za ciebie musi mamusio od sidmiu bolesci!!!

Traumę to ma przez ciebie mamuśka, to ty go tak wychowałaś mamuśka.Dziecko nie rodzi sie ze strachem przed zastrzykiem, pobieraniem krwi, czy strachem przed czymkolwiek.To twoje metody wychowawcze, straszenie diecka gdy bylo niegrzeczne spowodowało jego reakcje.A pani z laboratorium nie musi nadskakiwac twojemu dziecku, ona nie jest psychologiem ani psychiatrą by was leczyć.Nie podoba ci sie laboratorium do wyboru masz wiele innych.Zajmij się wychowaniem dziecka a nie szkalowaniem ludzi.
Cytować
+6 #6 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym Kontraktuzwykły 2017-11-01 10:26
Cytuję pyrek:
ciekawe czy będą tez zobligowani do zatrudnienia nowego personelu medycznego

To tak jakby ubrać nowe gacie na osrana dupę

Ps: nie zapomnijcie o wygodnych tapczanach do lekarzy i pielęgniarek bo pracują 360 godzin w miesiącu

A ty z umiejętnościami kopania łopatą będziesz nas wtedy leczył?Skoro ci nie pasuje praca lekarzy sam mogłeś skończyć studia i nim zostać!Nied wreszcie dotrze do tych cepowatych mózgów, ze skoro machasz łopatą, to twój mozg nigdy nie był i jest w stanie nauczyć się niczego więcej niż roboty mięśniami!Tak juz jest sa inteligentni i inteligentni inaczej!Nie jestem lekarzem ale juz znieść nie mogę ataków na ludzi inteligentnych i wykształconych. glownie przez tych którzy dorobili se na zmywaku i teraz mysla ze jak maja kase to swiat bedzie im sie klanial wpas! Oprócz kasy cwaniaki sa inne wartości!
Cytować
-15 #5 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym KontraktuGrazA 2017-10-30 23:51
Cytuję wicek:
Cytuję ela82:
Oraz nie zapomnijcie o nowym mózgu dla pani z punktu pobrań krwi!Nie miła ,wredna s..a!
Krzyczała na moje dziecko podczas pobierania krwi!Dziecko panicznie boi się widoku krwi i ma traumę przez tą panią od małego!

nie umisz wyhowac ,to ktos za ciebie musi mamusio od sidmiu bolesci!!!

Umiesz wyhowac ?????o matko co to za łeb zryty pisze..
Cytować
-18 #4 RE: Szpital podpisał umowę z Inwestorem Zastępczym KontraktuGrazA 2017-10-30 23:49
Cytuję ela82:
Oraz nie zapomnijcie o nowym mózgu dla pani z punktu pobrań krwi!Nie miła ,wredna s..a!
Krzyczała na moje dziecko podczas pobierania krwi!Dziecko panicznie boi się widoku krwi i ma traumę przez tą panią od małego!

Tak moje dziecko ma to samo. Ta .....p a n i. Nie pwinna tam pracować. Co za niekompetetna i głupia baba.
Cytować
+19 #3 dwicek 2017-10-30 22:18
Cytuję ela82:
Oraz nie zapomnijcie o nowym mózgu dla pani z punktu pobrań krwi!Nie miła ,wredna s..a!
Krzyczała na moje dziecko podczas pobierania krwi!Dziecko panicznie boi się widoku krwi i ma traumę przez tą panią od małego!

nie umisz wyhowac ,to ktos za ciebie musi mamusio od sidmiu bolesci!!!
Cytować
-17 #2 Pani z pobrań krwiela82 2017-10-30 21:30
Oraz nie zapomnijcie o nowym mózgu dla pani z punktu pobrań krwi!Nie miła ,wredna s..a!
Krzyczała na moje dziecko podczas pobierania krwi!Dziecko panicznie boi się widoku krwi i ma traumę przez tą panią od małego!
Cytować
+10 #1 zuzapyrek 2017-10-30 20:07
ciekawe czy będą tez zobligowani do zatrudnienia nowego personelu medycznego

To tak jakby ubrać nowe gacie na osrana dupę

Ps: nie zapomnijcie o wygodnych tapczanach do lekarzy i pielęgniarek bo pracują 360 godzin w miesiącu
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ