• Nekrolog_mianowski
  • Opublikowano:
  • Wyświetlono: 6455

Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowca

Zapraszamy na debatę kandydatów na burmistrza Wągrowca. Debata odbędzie się dzisiaj w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Wągrowcu, ul. Jeżyka 50.

Udział w debacie potwierdzili kandydaci: Jarosław Berendt (KWW Bliżej Ludzi), Radosław Hurnik (KW Prawo i Sprawiedliwość) i Grzegorz Kamiński (KW Stowarzyszenie Samorządność Wągrowiecka 2000). Zaproszenia nie przyjął Krzysztof Poszwa (KWW Krzysztofa Poszwy).

Zapraszamy mieszkańców Wągrowca do udziału w debacie, która odbędzie się dzisiaj w sali Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Jeżyka 50 o godz. 18.00.

Komentarze   

+6 #92 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaKoral 2018-10-02 22:00
Berendt mnie przekonał swoimi pomysłami, Hurnik pozytywnie zaskoczył, a Kamiński to nudny urzędnik.
Cytować
-7 #91 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcawyborca 2018-10-02 21:17
Co tu dużo pisać, styl wypowiedzi Pan Berendt miał najlepszy, jednak program, wiedza, merytoryczne podejście do tematu było bezapelacyjnie po stronie Pana Grzegorza Kamińskiego. Jest to jedyny rzeczowy kandydat na burmistrza dlatego ma mój głos.
Cytować
+10 #90 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaKrank 2018-10-02 21:05
Cytuję Ogladam:
Obejrzalam debatę. Berent wymienił mnóstwo swoich odznaczeń i wyróżnień. Plus za dietę na hospucjum. Pozostale informacje zbyt ogólnikowo. Odpowiadał omijając w bawełne. Pan Hutnika fajnie zaczął, ale w dalszej części kompletnie brak tematu. Pan Kamiński dobry program i autoprezentacja. Na wszystkie pytania i nawet te trudniejsze odpowiadał bardzo merytorycznie. Dla mnie w debacie wygrany zdecydowanie Kamiński.

Berendt merytoryką i spokojem rozwalił system. Ma mój głos.
Cytować
-5 #89 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaOgladam 2018-10-02 20:45
Obejrzalam debatę. Berent wymienił mnóstwo swoich odznaczeń i wyróżnień. Plus za dietę na hospucjum. Pozostale informacje zbyt ogólnikowo. Odpowiadał omijając w bawełne. Pan Hutnika fajnie zaczął, ale w dalszej części kompletnie brak tematu. Pan Kamiński dobry program i autoprezentacja . Na wszystkie pytania i nawet te trudniejsze odpowiadał bardzo merytorycznie. Dla mnie w debacie wygrany zdecydowanie Kamiński.
Cytować
0 #88 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcawidz 2018-10-02 20:23
Cytuję Kevin:
Obejrzałem debatę i nie rozumiem zachwytów nad Kamińskim. Debatę wygrał Berendt!

A jednak większość widzi wygraną w debacie Kamińskiego, ja też
Cytować
+7 #87 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcauczestnik 2018-10-02 20:21
1.Kamiński, 2.Berendt, Hurnik-nie sklasyfikowany.
Cytować
+6 #86 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcawidz 2018-10-02 20:15
Cytuję spyglass:
Obejrzałem debatę i stwierdzam, że jednak Berent jest najlepszy, spore osiągnięcia, działanie i akcje społeczne. Ma się czym chwalić, ponadto spokój i opanowanie. Hurnik nie mówił o sobie i o swoich osobistych dokonaniach bo nie maił o czym, spora doza agresji. Kamiński to Wilczyński bis, chwalił się dokonaniami Wilczyńskiego i tyle. O sobie cieniutko. Doradca samorządowy haha...pewnie doradza jak zostać wykopanym z rady.
1. Berent
2. Kamiński
3. Hurnik
II tura Berent - Kamiński i stawiam na Berenta.

A ja też obejrzałem i dla mnie Pan Berent nie popisał się , cienutko. Za to Pan Kamiński widać doświadczenie i znajomość tematu, poza tym program. Oj Berent cichutki i bez przekonania. Stawiam na Grzegorza Kamińskiego:
1. Grzegorz Kamiński
2. Jarosław Berent
3. Radosław Hurnik
Cytować
-1 #85 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcawidz 2018-10-02 20:10
Cytuję Marcin:
Dokładnie P.Berendt spokój i opanowanie. Wypowiedzi na temat. Reszta chaotycznie sie wypowiadała,P.Kamiński się powtarzał dużo gadał widać było że nerwy go zjadają nogi pod krzesłem tak mu chodziły że najchętniejby wyszły z sali.Mówił tak jakby wyrył wszystko na pamięć. P.Hurnik co tu duzo pisać nie odpowiadał na pytania widać było brak wiedzy.

No w końcu widzimy debatę. I tak Pan Hurnik kompletnie oderwany od rzeczywistości, pan Berent coś mowi ale zupełnie bez przekonania, jakby wyuczył się roli. Numer jeden Grzegorz Kamiński , znajomość tematu, merytorycznie. Brawo Pan Kamińskie wygrał tę debatę.
Cytować
-1 #84 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaWyborcy 2018-10-02 20:07
Pan Grzegorz wygrał cieszę się że większość ludzi to widzi co potwierdzają komentarze.Ludz ie zaczynają rozumieć kto ma wiedzę i doświadczenie.
Cytować
-1 #83 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaMarcin 2018-10-02 19:55
Dokładnie P.Berendt spokój i opanowanie. Wypowiedzi na temat. Reszta chaotycznie sie wypowiadała,P.K amiński się powtarzał dużo gadał widać było że nerwy go zjadają nogi pod krzesłem tak mu chodziły że najchętniejby wyszły z sali.Mówił tak jakby wyrył wszystko na pamięć. P.Hurnik co tu duzo pisać nie odpowiadał na pytania widać było brak wiedzy.
Cytować
+4 #82 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcaspyglass 2018-10-02 19:41
Obejrzałem debatę i stwierdzam, że jednak Berent jest najlepszy, spore osiągnięcia, działanie i akcje społeczne. Ma się czym chwalić, ponadto spokój i opanowanie. Hurnik nie mówił o sobie i o swoich osobistych dokonaniach bo nie maił o czym, spora doza agresji. Kamiński to Wilczyński bis, chwalił się dokonaniami Wilczyńskiego i tyle. O sobie cieniutko. Doradca samorządowy haha...pewnie doradza jak zostać wykopanym z rady.
1. Berent
2. Kamiński
3. Hurnik
II tura Berent - Kamiński i stawiam na Berenta.
Cytować
+6 #81 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaKevin 2018-10-02 19:38
Obejrzałem debatę i nie rozumiem zachwytów nad Kamińskim. Debatę wygrał Berendt!
Cytować
+12 #80 CenzuraWyborca 2018-10-02 18:43
Cytuję Wyborca:
Czy portal wrc jako współorganizator debaty ma zamiar opublikować chociaż jej fragmenty??


....To zależy jak wypadł jeden z kandydatów....
Mam nadzieję, że lud zrozumie , że jest sens obejrzenia tylko całości debaty A nie ,,fragmentów"
Cytować
+14 #79 DebataWyborca 2018 21 2018-10-02 17:59
Cytuję wyborca 2018:
Kiedy redukcja zbędnych stanowisk w ratuszu? Pokasować stanowiska odpowiedzialne za redagowanie urzędowej gazetki (to ma być urząd - instytucja a nie lokalne media) i stanowiska zajmujące się ekologią (fabryk i wielkich kominów u nas nie ma, po co to?).

Poszwa sztucznie pousuwał wydziały m in. Polityki społecznej i podzielił Wydział oświaty na CUW, żeby mógł wsadzić do UM swoich znajomych. Żenada
Tak więc temu Panu dziękujemy.
Osobiście na debacie nie byłem, nie wiem na kogo głosować. Aczkolwiek mam wątpliwości co do Berenta, bo już jeden taki w urzędzie jako zastępca pracuje i wydaje mu się, że wie wszystko. Jak każdy nauczyciel zresztą...
Cytować
-2 #78 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaBartekk 2018-10-02 17:46
Cytuję Konkretny wyborca:
Wygrał Grzegorz Kamiński.
Doświadczony merytoryczny, konkretny.

Kiedyś przeczytałem pewien komentarz coś w stylu: "Skoro Pan Berendt tak dobrze prowadzi szkołę, to miasto będzie rozwijać równie dobrze"

Idąc tym tokiem rozumowania można np stworzyć takie tezy:

"Pani Kowalska jest dobrą pielęgniarką, to tak samo dobrze zrobi operację na otwartym sercu, po co nam kardiochirurdzy"

:) :) :) Rozumiecie sens? To inna skala inne umiejętności, inne doświadczenie i wiedza.

KAMIŃSKI JEST FACHOWCEM, ZNA SIĘ NA TYM, JEST Z WĄGROWCA, JEST JESZCZE MŁODY, NIECH DZIAŁA!

Popieram Grzegorz Kamiński pokazał kto ma wiedzę o doświadczenie brawo!
Cytować
+4 #77 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcakosogłos 2018-10-02 17:40
Trzeba obiektywnie przyznać, że nie było nokautu, ale na punkty wygrał Berent. Gość niesamowicie opanowany, umie gasić pożar który próbował wzniecić pan Hurnik. Jeśli pójdę głosować, to właśnie na Berenta.
Cytować
+6 #76 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcawoczekiwaniu 2018-10-02 15:50
Mam pytanie kiedy będzie i czy w ogóle będzie transmisja na wrc. Jak na razie czytam i słyszę od osób, że Grzegorz Kamiński powalił swoich kontrkandydatów . Fajnie by było obejrzeć samemu. Także będzie czy nie będzie ?
Cytować
-5 #75 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcaok 2018-10-02 15:42
Cytuję ,.,.,.:
To tera ja:
1. Kamiński - merytoryczny, ale dla znawców. niemerytoryczny dla ludzi prostych. Jego wypowiedzi to chaos, kluczenie(przy pytaniu o dług zastany w 1998 i pozostawiony w 2014;utracenie mandatu radnego dla celów własnych korzyści-kluczenie i mówienie nie do końca prawdy: ustawa o samorządzie gminnym) i w innych pytaniach. Pytania zadawane tylko przez ludzi SW2000. Kamiński - to już było, prochu nie wymyśli i co najgorsze urząd zostanie nie tknięty.
2. Berendt - niemerytoryczny kompletnie, dobry zarządca szkoły i niech tam zostanie. Na pytanie: jaki ma plan rozwoju Nielby-odpowiedź: płaci ze swoich pieniędzy na Nielbę i chce żeby Nielba była promocja miasta. W odpowiedziach na pytania: kluczenie, chaos; płynna odpowiedź w pytaniach, o których wiedział, że zostaną zadane. Legitymacja partyjna przebiła wszystko.
3. Hurnik- wpadka z prezentacją (zbyt mało siebie w prezentacji), ale trafne zdefiniowanie zadań, które chciałby zrealizować podczas swojej kadencji. Facet mówiący z głowy, a nie czytający przygotowanego pokazu tak jak jego konkurenci. Odpowiedzi trochę chaotyczne, ale układające się z przekazem partii PiS. Jedyny, który nie chowa głowy w piasek, tylko startuje z szyldem partyjnym. Zdecydowany (odważny), potrafiący powiedzieć słuchaczom, że on to już mówił.
Jasny przekaz dla Nielby (spotkanie z Prezesem) i korzystania z programów rządowych (spotkanie z Wojewodą), a jak PiS wygra Samorząd to i z programów samorządowych.
Mój kandydat: NIECH WYGRA LEPSZY - O TYM ZADECYDUJE SUWEREN.
Wasze ujadanie na tym forum do niczego nie prowadzi.
SŁOWO dla ORGANIZATORÓW: nie możecie organizować takich debat. To powinna zorganizować firma niezależna. Stronniczość: Berendt przy drzwiach wita gości, Kamiński za drzwiami wita gości - to niedopuszczalne i tylko świadczy o tym, że była to ustawka BL i SW2000, a także brak profesjonalizmu w organizacji takich imprez.

Kamiński bardzo rzeczowy i merytoryczny. Debata dobrze zorganizowana, szkoda że burmistrz Poszwa nie przyjął zaproszenia, ale cóż , mieszkańcy mogą sobie sami odpowiedzieć . Berent radził sobie, ale bez przekonania. Panie Grzegorzu był Pan numer jeden na debacie. Życzmy sobie więcej takich debat. Każdy mógł przyjść i zadać pytanie, debata nie była zamknięta a kandydaci przygotowani na pytania, krytykę i polemikę.
Cytować
-19 #74 wyborytrollo 2018-10-02 15:04
Cytuję Natali:
Hurnik przecież egzaminator na prawko w Pile czy tam to poznali 10 srok za 1 ogon nie można ciągnąć
Wystąpienie wielka porażka

To prawda że egzaminator w Pile ale jeden z lepszych, to świadczy że potrafi znaleźć się w każdym miejscu, . Spoko gość potrafi rozładować atmosferę. Ja głosuję na niego!!
Cytować
+9 #73 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaNatali 2018-10-02 14:52
Hurnik przecież egzaminator na prawko w Pile czy tam to poznali 10 srok za 1 ogon nie można ciągnąć
Wystąpienie wielka porażka
Cytować
-14 #72 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowca,.,.,. 2018-10-02 14:08
To tera ja:
1. Kamiński - merytoryczny, ale dla znawców. niemerytoryczny dla ludzi prostych. Jego wypowiedzi to chaos, kluczenie(przy pytaniu o dług zastany w 1998 i pozostawiony w 2014;utracenie mandatu radnego dla celów własnych korzyści-klucze nie i mówienie nie do końca prawdy: ustawa o samorządzie gminnym) i w innych pytaniach. Pytania zadawane tylko przez ludzi SW2000. Kamiński - to już było, prochu nie wymyśli i co najgorsze urząd zostanie nie tknięty.
2. Berendt - niemerytoryczny kompletnie, dobry zarządca szkoły i niech tam zostanie. Na pytanie: jaki ma plan rozwoju Nielby-odpowied ź: płaci ze swoich pieniędzy na Nielbę i chce żeby Nielba była promocja miasta. W odpowiedziach na pytania: kluczenie, chaos; płynna odpowiedź w pytaniach, o których wiedział, że zostaną zadane. Legitymacja partyjna przebiła wszystko.
3. Hurnik- wpadka z prezentacją (zbyt mało siebie w prezentacji), ale trafne zdefiniowanie zadań, które chciałby zrealizować podczas swojej kadencji. Facet mówiący z głowy, a nie czytający przygotowanego pokazu tak jak jego konkurenci. Odpowiedzi trochę chaotyczne, ale układające się z przekazem partii PiS. Jedyny, który nie chowa głowy w piasek, tylko startuje z szyldem partyjnym. Zdecydowany (odważny), potrafiący powiedzieć słuchaczom, że on to już mówił.
Jasny przekaz dla Nielby (spotkanie z Prezesem) i korzystania z programów rządowych (spotkanie z Wojewodą), a jak PiS wygra Samorząd to i z programów samorządowych.
Mój kandydat: NIECH WYGRA LEPSZY - O TYM ZADECYDUJE SUWEREN.
Wasze ujadanie na tym forum do niczego nie prowadzi.
SŁOWO dla ORGANIZATORÓW: nie możecie organizować takich debat. To powinna zorganizować firma niezależna. Stronniczość: Berendt przy drzwiach wita gości, Kamiński za drzwiami wita gości - to niedopuszczalne i tylko świadczy o tym, że była to ustawka BL i SW2000, a także brak profesjonalizmu w organizacji takich imprez.
Cytować
+22 #71 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaWyborca 2018-10-02 13:56
Czy portal wrc jako współorganizato r debaty ma zamiar opublikować chociaż jej fragmenty??
Cytować
+9 #70 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaOna 2018-10-02 13:25
Pan Kamiński miał już swoje 5 minut jako zastępca. Każdy wie jak było. Każdy ma swojego faworyta i o nim będzie pisał w samych superlatywach.
Cytować
-10 #69 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaJanek1 2018-10-02 13:18
Cytuję Rolnik samson:
Cytuję Konkretny wyborca:
Wygrał Grzegorz Kamiński.
Doświadczony merytoryczny, konkretny.

Kiedyś przeczytałem pewien komentarz coś w stylu: "Skoro Pan Berendt tak dobrze prowadzi szkołę, to miasto będzie rozwijać równie dobrze"
On już miał swoją szansę. Nie sprawdził się to gdzie na burmistrza 😂
Idąc tym tokiem rozumowania można np stworzyć takie tezy:

"Pani Kowalska jest dobrą pielęgniarką, to tak samo dobrze zrobi operację na otwartym sercu, po co nam kardiochirurdzy"

:) :) :) Rozumiecie sens? To inna skala inne umiejętności, inne doświadczenie i wiedza.

KAMIŃSKI JEST FACHOWCEM, ZNA SIĘ NA TYM, JEST Z WĄGROWCA, JEST JESZCZE MŁODY, NIECH DZIAŁA!

Jeszcze raz-konkret,cytat wypowiedzi w której się wykazał fachowością
Cytować
-14 #68 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaRolnik samson 2018-10-02 13:05
Cytuję Konkretny wyborca:
Wygrał Grzegorz Kamiński.
Doświadczony merytoryczny, konkretny.

Kiedyś przeczytałem pewien komentarz coś w stylu: "Skoro Pan Berendt tak dobrze prowadzi szkołę, to miasto będzie rozwijać równie dobrze"

Idąc tym tokiem rozumowania można np stworzyć takie tezy:

"Pani Kowalska jest dobrą pielęgniarką, to tak samo dobrze zrobi operację na otwartym sercu, po co nam kardiochirurdzy"

:) :) :) Rozumiecie sens? To inna skala inne umiejętności, inne doświadczenie i wiedza.

KAMIŃSKI JEST FACHOWCEM, ZNA SIĘ NA TYM, JEST Z WĄGROWCA, JEST JESZCZE MŁODY, NIECH DZIAŁA!

Jeszcze raz-konkret,cyt at wypowiedzi w której się wykazał fachowością
Cytować
-6 #67 Kamiński na TAKKonkretny wyborca 2018-10-02 12:22
Wygrał Grzegorz Kamiński.
Doświadczony merytoryczny, konkretny.

Kiedyś przeczytałem pewien komentarz coś w stylu: "Skoro Pan Berendt tak dobrze prowadzi szkołę, to miasto będzie rozwijać równie dobrze"

Idąc tym tokiem rozumowania można np stworzyć takie tezy:

"Pani Kowalska jest dobrą pielęgniarką, to tak samo dobrze zrobi operację na otwartym sercu, po co nam kardiochirurdzy"

:) :) :) Rozumiecie sens? To inna skala inne umiejętności, inne doświadczenie i wiedza.

KAMIŃSKI JEST FACHOWCEM, ZNA SIĘ NA TYM, JEST Z WĄGROWCA, JEST JESZCZE MŁODY, NIECH DZIAŁA!
Cytować
+22 #66 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaJa 2018-10-02 12:20
Ludzie prawda jest taka ze Panowie byli przygotowani do debaty nikt z Nich nie wszedł bez wczesniejszych ustaleń ze swoimi ludzmi. Każdy miał ładnie mówić i zachęcać do siebie. Dużo można tu napisać ale po co wchodzić w szerszą dyskusję. WSZYSTKO wyjdzie w praniu.Czas pokaże!
Cytować
+20 #65 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcamieszkanka 2018-10-02 12:16
Cytuję k7i:
Poszwa chce żyć za Nasze pieniądze ale niechce Nas widzieć na oczy


Bardzo trafna uwaga
Cytować
+23 #64 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcak7i 2018-10-02 11:59
Poszwa chce żyć za Nasze pieniądze ale niechce Nas widzieć na oczy
Cytować
+1 #63 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaRolnik samson 2018-10-02 11:59
Cytuję Wagr:
Cytuję Wągrowczanka:
Byłam na debacie widziałam i slyszałam co mają do zaoferowania kandydaci. Moim zdaniem Pan Jarosław był najbardziej kompetentny. Reszta...hmm kto dużo muczy mało mleka daje!

A ja mam inne wrażenia, też byłem, zdecydowanie lepszy był Kamiński.

To konkretnie napisz w czym?
Cytować
-9 #62 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaWagr 2018-10-02 11:51
Cytuję Wągrowczanka:
Byłam na debacie widziałam i slyszałam co mają do zaoferowania kandydaci. Moim zdaniem Pan Jarosław był najbardziej kompetentny. Reszta...hmm kto dużo muczy mało mleka daje!

A ja mam inne wrażenia, też byłem, zdecydowanie lepszy był Kamiński.
Cytować
+14 #61 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcakamyk 2018-10-02 11:24
obwodnice zrobili w tym miejscu bo grunty obok należą do Grubego któremu iny układ by nie pasował
Cytować
+20 #60 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaCotamwpolityce 2018-10-02 10:29
Dla mnie to trzeba powiedzieć wyraźnie,że największym przegranym debaty był Krzysztof Poszwa,który był nieobecny.
Wągrowiec ma wybór między Berendtem a Kamińskim.Panu Hurnikowi należy dać punkt za odwagę,że przyszedł,minus za konflikt od którego zaczął(to już mamy na co dzień)
Niech wygra lepszy i tu wszystko w temacie.
Cytować
-3 #59 DebataWągrowczanka 2018-10-02 10:14
Byłam na debacie widziałam i slyszałam co mają do zaoferowania kandydaci. Moim zdaniem Pan Jarosław był najbardziej kompetentny. Reszta...hmm kto dużo muczy mało mleka daje!
Cytować
+14 #58 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaToni 2018-10-02 09:00
Byłem na sali jednym z niewielu, który nie był opowiedziany za żadna ze stron. I błagam Was nie piszcie sami sobie komentarzy typu Grzegorz świetny, rozwalił system albo Hurnik gość ma jaja. Ta sala była ludzi przekonanych i określonych. Takich jak ja było tam może 5 lub 10. Jedno co mnie uderzyło to podkreślano przez Hurnika, że to on teraz most między Wagrowcem a rządem zbuduje. Wulybiercie mnie to zrobię Wam tu drugie San Francisco - tak to odebrałem. Kamiński musi się niestety mierzyć z przeszłością i byciem wiceburmistrzem , byciem radnym, który stracił mandat i też o takie coś go zapytano. Fakt jakoś tam wybrnął z tego. Trzeci kandydat Pan Berendt wypadł dobrze, podobało mi się gdy ktoś z sali go zaatakował umiał merytorycznie i spokojnie odpowiedzieć. Gość wybitnie kipił do niego nienawiścią, a on spokojnie zdanie po zdaniu wyjaśnił wszystko. Takie opanowanie jest ważne bo 5 lat kadencji to mimo wszystko wiele stresujacych momentów. Mnie po tej debacie opanowaniem, takim spokojem przekonał Berendt, ale najważniejsze to też coś co wczoraj padło z sali. Poszwa już burmistrzem nie będzie!!!
Cytować
-10 #57 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaWagr 2018-10-02 08:27
Wszyscy piszą o jakiejś koalicji. Od razu mówię, że byłem na debacie wczoraj, podobała mi się taka forma prezentacji kandydatów i powiem tak jeżeli koalicja to Kamiński z pozostałymi. Brawo Panie Grzegorzu.
Cytować
-3 #56 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaWagr 2018-10-02 08:23
Cytuję Mark:
Cytuję Ze Wschodu:
Niech Kamiński się wytłumaczy, skąd weźmie pieniądze na budowę obwodnicy przy obwodnicy? Niech się wytłumaczy jak rozwiąże problemy, które sam stworzył?
Kamiński nie musi się tłumaczyć, bo mieszkańcy nie wejdą drugi raz do tej samej rzeki, nie wygra wyborów. Cień Wilczyńskiego ciągnie się za nim jak smród z gaci.
Hurmik nie zna podstaw, nabierze ogłady i kolejny raz ma szansę, teraz tylko Berendt, bo o Poszwie nie wspomnę - on nie istnieje. Pokazali to ludzie dzisiaj w trakcie debaty. Oklaski za wypowiedź Zielińskiego były super, pokazały gdzie jest miejsce Poszwy.

Mów za siebie jako mieszkaniec zaufam Kamińskiemu, mnie przekonał doświadczeniem, kompetencją a przede wszystkim program dla miasta. Ma Pan mój głos Panie Grzegorzu.
Cytować
+4 #55 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcarodzic z 2 2018-10-02 06:53
Cytuję Dudu:
Cytuję wyborca 2:
Cytuję Romek:
Będzie koalicja SW i BL stołki już obsadzone


Jeżeli to prawda i po wyborach będzie koalicja SW i BL to skandal.
Powinni o takich planach poinformować wyborców przed wyborami.
Po co ten cały cyrk i robienie głupich z wyborców.

To pewne że będzie koalicji kto był na debacie widział ją sobie do ucha gadali i te ustawione pytania do siebie, publiczności istna żenada. H
JB burek a GK zastępca to już ustalone tylko Hutnik rozwalił im ten trybik, super facet przyszedł i pozamiatał jak zadał pytanie to się jąkali dukali :lol::lol:😂Aaa na koniec wściekłość radnych JB i GB niezapomniany widok jak do koryta ich ciągnie 😁

Hahaha ale numer. Hurnik porażka od początku- brak autoprezentacji , wodolejstwo na miarę prawdziwego strażaka, zero wiedzy o problemach mieszkańców, no i ta zaczepność. Prostactwo sięgnęło zenitu!!!! Nawet nie ma pomysłu jak zrealizować postulat PIS-u , (partii, której jest reprezentantem! ), o stołówkach w każdej placówce oświatowej. Powiedział, że będzie jedna, a przecież jego sztandarowa partia mówi, żeby były wszędzie. To jak tak mają wyglądać jego obietnice i stosowanie się do przepisów, to ja się głośno sprzeciwiam. Precz z takimi rządami . Tylko Grzesiek Kamiński.
Cytować
+20 #54 KulturaSenior 2018-10-02 06:51
Cytuję Dudu:
Cytuję wyborca 2:
Cytuję Romek:
Będzie koalicja SW i BL stołki już obsadzone


Jeżeli to prawda i po wyborach będzie koalicja SW i BL to skandal.
Powinni o takich planach poinformować wyborców przed wyborami.
Po co ten cały cyrk i robienie głupich z wyborców.

To pewne że będzie koalicji kto był na debacie widział ją sobie do ucha gadali i te ustawione pytania do siebie, publiczności istna żenada. H
JB burek a GK zastępca to już ustalone tylko Hutnik rozwalił im ten trybik, super facet przyszedł i pozamiatał jak zadał pytanie to się jąkali dukali :lol::lol:😂Aaa na koniec wściekłość radnych JB i GB niezapomniany widok jak do koryta ich ciągnie 😁

Hurnik na debacie się skompromitował, Berent i Kamiński wykazywali kulturę osobistą i polityczną. Kto był to widział.
Cytować
-8 #53 Koalicja JB i GKDudu 2018-10-02 06:43
Cytuję wyborca 2:
Cytuję Romek:
Będzie koalicja SW i BL stołki już obsadzone


Jeżeli to prawda i po wyborach będzie koalicja SW i BL to skandal.
Powinni o takich planach poinformować wyborców przed wyborami.
Po co ten cały cyrk i robienie głupich z wyborców.

To pewne że będzie koalicji kto był na debacie widział ją sobie do ucha gadali i te ustawione pytania do siebie, publiczności istna żenada. H
JB burek a GK zastępca to już ustalone tylko Hutnik rozwalił im ten trybik, super facet przyszedł i pozamiatał jak zadał pytanie to się jąkali dukali :lol::lol:😂Aaa na koniec wściekłość radnych JB i GB niezapomniany widok jak do koryta ich ciągnie 😁
Cytować
+8 #52 BajkaBajkopisarz 2018-10-02 05:36
Cytuję Antoni:
Kto z Was komentatorów był na debacie chyba żaden. Najlepiej wypadł burmistrz Poszwa. Elokwentny w swoich wypowiedziach, wiedział w czym problem i realnie oceniał możliwości Wągrowca. No i ta niespodzianka wyborcza tramwaj na ul. Kościuszki. Szyny już zwożą do Remondisa. Tym nasz Burmistrz pokonał wszystkich. Czy aby to jednak nie jest tylko wyborcza obiecanka.?

Chceciec bajki? Oto bajka. Była sobie pchła szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu by ktoś tak marnego wzrostu i nędznego pchlego rodu mógł wyczyniać bez powodu takie psoty i gałgaństwa jak pchła owa. Proszę Państwa.....
Cytować
+8 #51 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaAntoni 2018-10-02 02:30
Kto z Was komentatorów był na debacie chyba żaden. Najlepiej wypadł burmistrz Poszwa. Elokwentny w swoich wypowiedziach, wiedział w czym problem i realnie oceniał możliwości Wągrowca. No i ta niespodzianka wyborcza tramwaj na ul. Kościuszki. Szyny już zwożą do Remondisa. Tym nasz Burmistrz pokonał wszystkich. Czy aby to jednak nie jest tylko wyborcza obiecanka.?
Cytować
-21 #50 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaZX44 2018-10-02 00:14
Kamiński wydaje się, że wie o czym mówi, tylko problem z tym, że tak naprawdę to nie wie. I faktycznie nie potrafił odpowiadać na proste pytania. Berent, mistrz ogólników i lania wody. Dokładnie tak samo jak 4 lata temu jego partyjny kolega Poszwa. Do tego nierealny program. Hurnik całkiem nieźle jak na nuworysza, ale widać jednak brak doświadczenia.9 phhe
Cytować
-7 #49 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcanatak 2018-10-02 00:12
Cytuję OXOL:
Cytuję natak:
Po dzisiejszej debacie stwierdzam ,że wejdą ze spokojem i gwarancją fachowości Pana Grzegorza Kamińskiego a nie lania wody Berenta tudzież Hurnika, Poszwy nie było, więc się nie odniosę. Nie wystarczą reklamy, ulotki. Dopiero po wypowiedziach można się przekonać kto ile wie. Głosuję na Pana Grzegorza Kamińskiego.

Może się wydawać laikowi ,że wie co mówi,ale jakbyś mieł więcej pojęcia to byś wiedział,że mówi i sam się dyskredytuje jako "ekspert"
Będzie film to sobie każdy sam wyciągnie wnioski,ale jak chcecie to mogę rozkminić na szczegóły te kwestie.

Hm....... ot taka teoria, "ekspert " od rozkminiania
Cytować
-11 #48 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcadebata 2018-10-01 23:34
Cytuję Tobiasz:
Cytuję debata:
Pomysł z debatą rewelacja. Nie byłam przekonana ale po dzisiejszej debacie zdecydowanie Grzegorz Kamiński bezkonkurencyjny, kontrkandydaci wypadli przy nim blado. Poprosimy o więcej takich debat. Mieszkańcy mogą bezpośrednio zadać pytania i sprawdzić wiedzę kandydata. Grzegorz Kamiński pokazał wiedzę i znajomość tematu. I co najważniejsze bez gruszek na wierzbie.

Chyba byliśmy na innej debacie, Hurnik I Berendt wypadli dużo lepiej. Kamiński nie potrafił odpowiedzieć na proste pytania, jak np na ile zadluzyl miasto razem z Wilczyńskim . Sw 2000 - to juz było. Poszwa sam się skompromitował. Czas na nowych.

Faktycznie byliśmy na innej bo Berent i Hurnik kompletna porażka, Kamiński powalił ich. Byłeś chyba w matrixie :lol:
Cytować
+4 #47 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcadebata 2018-10-01 23:29
Cytuję 2 tura:
Berendt, Kamiński w 2 turze... Tak najmądrzej.
Oni mają coś do zaoferowania..

Kamiński a potem Berent i inni , zdecydowanie.
Cytować
+2 #46 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaTobiasz 2018-10-01 23:28
Cytuję debata:
Pomysł z debatą rewelacja. Nie byłam przekonana ale po dzisiejszej debacie zdecydowanie Grzegorz Kamiński bezkonkurencyjny, kontrkandydaci wypadli przy nim blado. Poprosimy o więcej takich debat. Mieszkańcy mogą bezpośrednio zadać pytania i sprawdzić wiedzę kandydata. Grzegorz Kamiński pokazał wiedzę i znajomość tematu. I co najważniejsze bez gruszek na wierzbie.

Chyba byliśmy na innej debacie, Hurnik I Berendt wypadli dużo lepiej. Kamiński nie potrafił odpowiedzieć na proste pytania, jak np na ile zadluzyl miasto razem z Wilczyńskim . Sw 2000 - to juz było. Poszwa sam się skompromitował. Czas na nowych.
Cytować
+2 #45 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza WągrowcaOXOL 2018-10-01 23:25
Cytuję natak:
Po dzisiejszej debacie stwierdzam ,że wejdą ze spokojem i gwarancją fachowości Pana Grzegorza Kamińskiego a nie lania wody Berenta tudzież Hurnika, Poszwy nie było, więc się nie odniosę. Nie wystarczą reklamy, ulotki. Dopiero po wypowiedziach można się przekonać kto ile wie. Głosuję na Pana Grzegorza Kamińskiego.

Może się wydawać laikowi ,że wie co mówi,ale jakbyś mieł więcej pojęcia to byś wiedział,że mówi i sam się dyskredytuje jako "ekspert"
Będzie film to sobie każdy sam wyciągnie wnioski,ale jak chcecie to mogę rozkminić na szczegóły te kwestie.
Cytować
-2 #44 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcadebata 2018-10-01 23:23
Pomysł z debatą rewelacja. Nie byłam przekonana ale po dzisiejszej debacie zdecydowanie Grzegorz Kamiński bezkonkurencyjn y, kontrkandydaci wypadli przy nim blado. Poprosimy o więcej takich debat. Mieszkańcy mogą bezpośrednio zadać pytania i sprawdzić wiedzę kandydata. Grzegorz Kamiński pokazał wiedzę i znajomość tematu. I co najważniejsze bez gruszek na wierzbie.
Cytować
+15 #43 RE: Dzisiaj debata kandydatów na burmistrza Wągrowcananie 2018-10-01 23:02
Cytuję Max:
Berendt i Bliżej Ludzi mają najlepszy program dla miasta. A reszta albo już rządziła z marnym skutkiem, albo się do rządzenia nie nadaje!

Cienki ten program, podobnie jak kandydat na burmistrza.
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ