• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3167

Joanna Lichocka w Wągrowcu

Zapraszamy na spotkanie z Joanną Lichocką kandydatką do Parlamentu Europejskiego. Spotkanie już w najbliższą sobotę.

Joanna Lichocka to polska dziennikarka telewizyjna, publicystka, autorka filmów dokumentalnych, posłanka na Sejm VIII kadencji, od 2016 członkini Rady Mediów Narodowych.

W maju Joanna Lichocka walczyć będzie o mandat europosła z list Prawa i Sprawiedliwości.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na spotkanie 13 kwietnia (sobota) o godzinie 12:00. Spotkanie odbędzie się w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Wągrowcu, ulica Jeżyka 50.

Komentarze   

Marek765
+2 #46 Buraczana babaMarek765 2020-02-14 22:22
Co to za obłaskawić baba która jest przedstawiciele m Polaków a w sejmie pokazuje środkowy palec Boże co za tępy burak!!!
Urlich
+2 #45 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuUrlich 2019-04-15 16:01
Cytuję Urlich:
Cytuję Urlich:
Dajcie Janowemu spokój on swoimi tekstami się onanizuje dajcie mu przeżyć chwile uniesienia. Ta choroba ma swoją nazwę i szczegółowo została opisana jako zboczenie. Więc dajcie zbokowi te chwile.

Pamiętaj Janowy jak zabrudzisz to posprzątaj i ręce umyj. Po sprzątaniu.

Posprzątałeś czy wypiłeś.
TT
+9 #44 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuTT 2019-04-13 21:58
Jak można się było spodziewać, na spotkanie przyszli tylko twardogłowi pisiorkowie. Dobrze, że jej nie zadeptali siłą 36 człowieka :) Średnia wieku pewnie koło 70, z czego tę średnią wieku skutecznie obniżył Hurnik.
Iga
+7 #43 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuIga 2019-04-13 20:09
Poziom intelektualny tej pani budzi spore zastrzeżenia. Kto ją tu sprowadza?
Urlich
+9 #42 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuUrlich 2019-04-13 15:47
Cytuję Urlich:
Dajcie Janowemu spokój on swoimi tekstami się onanizuje dajcie mu przeżyć chwile uniesienia. Ta choroba ma swoją nazwę i szczegółowo została opisana jako zboczenie. Więc dajcie zbokowi te chwile.

Pamiętaj Janowy jak zabrudzisz to posprzątaj i ręce umyj. Po sprzątaniu.
nowalijek
-7 #41 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcunowalijek 2019-04-13 11:30
"Uniemożliwieni e zdania egzaminów w określonym czasie jest odebraniem młodocianemu obywatelowi konstytucyjnego prawa do wykształcenia. To działalność antypaństwowa, którą z urzędu winien się zająć prokurator generalny" – zwraca uwagę o. Knabit. I nawiązując do hasła protestów antyrządowych apeluje: "Stop! Tak nie można! KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA!".
EkspertOdPuszek
+9 #40 Chcę do podkomisji Macierewicza!EkspertOdPuszek 2019-04-13 10:59
Wielka szkoda, że nie będę mógł przyjść na spotkanie z panią poseł, bo się już dawno pogubiłem w bajkach smoleńskich i chciałbym zapytać, która wersja jest teraz aktualna - sztuczna mgła, bomba próżniowa, wielopunktowa czy termobaryczna? I gdzie ona wybuchła? Przed samolotem, w salonce, w kuchni czy w skrzydle? Może pani poseł załatwiłaby mi miejsce w podkomisji Macierewicza, bo oni tam biorą 20 tysi na miesiąc za robienie ludziom wody z mózgu, a ja przecież też mam w domu parówki i puszki po piwie!
bg
+3 #39 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcubg 2019-04-13 10:54
Henryk tak się zmienił że zastepcą burmistrza został Narcyz z sld ,
Hahah
+8 #38 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuHahah 2019-04-13 10:48
UWAGA! pisia w mieście 😂😂😂😂Pójdą cu co "masowo" na pisuora głosowali w wyborach samorządowych?
Krystian
+9 #37 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuKrystian 2019-04-13 10:23
Cytuję Henryk:
Jestem ciekawy jak czerwony Wągrowiec od lat (90-tych się zmienił pod względem aktywności antypostkomunistycznej,ilu przyjdzie na spotkanie????).Przed wyborami parlamentarnymi ,4.06.1990 roku,we wtorek nie wisiał żaden afisz wyborczy solidarnościowy w mieście Wągrowiec! W czwartek z 12-letnią córką zajechałem zajechałem odrzutowcem marki ,,Komar" do Wągrowca i zacząłem rozwieszać afisze!Hurra optymizm w tym względzie,to niedorzeczność w ty czasie w W-cu!Jedyny afisz ,który został wywieszony za szybą,to afisz w księgarni p. Muszyńskiego,który chętnie przyjął i wywiesił!Pozostałe wywieszałem na słupach ogłoszeniowych,m.in.przy ulicy Jeżyka,gdzie podszedł do mnie Pan January Stachowiak(nauczyciel z ZSZ nr1,spytał mnie ,kim jestem,czy się nie boję!Przechodzący traktowali mnie ,jak trędowatego,jak gdyby uciekali,nie chcieli mieć ze mną kontaktu,jakby się obawiali UB!Po wyborach objechałem cały Wągrowiec,aby sprawdzić rzeczywistą siłę,akceptacji nowych czasów!Wisiały afisze :przychodnia przy szpitalu,przychodnia przy ulicy Kościuszki,siedziba ,,Solidarności" przy ul.Kolejowej(w czwartek po południu jeszcze spali!).W zamian za tą działalność,w 25-lecie wyborów,początku zmian II IRP,zostałem zaproszony na obchody przez tutejsze władze i inne (w których nie wziąłem udziału z polit,względów),do domu przesłano mi dyplom uznania,z podpisem władz powiatowych....,,ze stwierdzeniem :...myśmy wszyscy chcieli tych ,zmian"!!!Oczywiście tych zmian chcieli przedstawiciele PZPR i ZSL,którzy do dziś władzę w tym powiecie sprawują!!!Chichot historii!!!

Zmienił się zmienił, zwalczamy socjalistów i postkomunistów z PIS, którzy wciąż używają tych samych metod propagandy, a w swoich szeregach mają wielu oficieli i TW sprzed 89'
Ja
-6 #36 REJa 2019-04-13 09:49
Wągrowiec był i jest "czerwony"! Dlatego Bóg pokarał to miasto brakiem przemysłu i turystyki, a "nagrodził" niespotykaną w innych (podobnych p/względem liczby mieszkańców miejscowościach ) ilością marketów wykańczających małe sklepy.
Henryk
-6 #35 POst scriptum.Henryk 2019-04-13 09:21
Jestem ciekawy jak czerwony Wągrowiec od lat (90-tych się zmienił pod względem aktywności antypostkomunis tycznej,ilu przyjdzie na spotkanie????). Przed wyborami parlamentarnymi ,4.06.1990 roku,we wtorek nie wisiał żaden afisz wyborczy solidarnościowy w mieście Wągrowiec! W czwartek z 12-letnią córką zajechałem zajechałem odrzutowcem marki ,,Komar" do Wągrowca i zacząłem rozwieszać afisze!Hurra optymizm w tym względzie,to niedorzeczność w ty czasie w W-cu!Jedyny afisz ,który został wywieszony za szybą,to afisz w księgarni p. Muszyńskiego,kt óry chętnie przyjął i wywiesił!Pozost ałe wywieszałem na słupach ogłoszeniowych, m.in.przy ulicy Jeżyka,gdzie podszedł do mnie Pan January Stachowiak(nauc zyciel z ZSZ nr1,spytał mnie ,kim jestem,czy się nie boję!Przechodzą cy traktowali mnie ,jak trędowatego,jak gdyby uciekali,nie chcieli mieć ze mną kontaktu,jakby się obawiali UB!Po wyborach objechałem cały Wągrowiec,aby sprawdzić rzeczywistą siłę,akceptacji nowych czasów!Wisiały afisze :przychodnia przy szpitalu,przych odnia przy ulicy Kościuszki,sied ziba ,,Solidarności" przy ul.Kolejowej(w czwartek po południu jeszcze spali!).W zamian za tą działalność,w 25-lecie wyborów,początk u zmian II IRP,zostałem zaproszony na obchody przez tutejsze władze i inne (w których nie wziąłem udziału z polit,względów) ,do domu przesłano mi dyplom uznania,z podpisem władz powiatowych.... ,,ze stwierdzeniem :...myśmy wszyscy chcieli tych ,zmian"!!!Oczyw iście tych zmian chcieli przedstawiciele PZPR i ZSL,którzy do dziś władzę w tym powiecie sprawują!!!Chic hot historii!!!
Urlich
+11 #34 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuUrlich 2019-04-13 07:59
Cytuję Urlich:
Dajcie Janowemu spokój on swoimi tekstami się onanizuje dajcie mu przeżyć chwile uniesienia. Ta choroba ma swoją nazwę i szczegółowo została opisana jako zboczenie. Więc dajcie zbokowi te chwile.

Dziś sobota jutro niedziela Janowy będzie potrzebował wielu doznań przeżyć te... no te chwile. Sam ze sobą i swoimi wypocinami. Dajcie mu spokój i pozwólcie. Niech mu dobrze będzie. Tylko facet sprzątaj po sobie. oky. oky.
Wert
+8 #33 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuWert 2019-04-12 22:57
Cytuję huwef:
Jestem ciekaw ile ciot z po przyjdzie na dyskusje Mądrzy tylko w domu Jak wam żle to granica na zaChód otwarta

Wystarczyło ty. Prawdziwsze cioty nie ma w wrc😂
antypis
+11 #32 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcuantypis 2019-04-12 22:53
Cytuję Gienek:
Pomidory i jajka już gotowe! Będzie miała o czym wnukom opowiadać! Chociaż lepiej żeby takie HOMO SAPIENS się nie rozmnażały! Zapewne startuje do PE dla IDEI nie dla kasy...
Też się szykuję, kosz zgniłych ziemniaczkow mam😂
antypis
+10 #31 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcuantypis 2019-04-12 22:51
Cytuję turew:
Spotkanie na pewno będzie ciekawe bo pani Poseł Lichocka to osoba nietuzinkowa , z rozległą wiedzą i niebojąca się trudnych tematów.
😂😂😂😂😂
Janowy
-18 #30 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuJanowy 2019-04-12 18:26
Cytuję huwef:
Jestem ciekaw ile ciot z po przyjdzie na dyskusje Mądrzy tylko w domu Jak wam żle to granica na zaChód otwarta

Zadna. Chyba, zeby potupac i powrzeszczeć spójrz pod komentarzami do mnie. Troche prawdy rzucić, pokazac, ze POmedia robi z nich matołów i od razu kwik swin jak w chlewni. Az oko cieszy widząc tą furię bezrozumną. Zero argumnetów, zero kompletnie - z czym tam maja iść?
Szef
+14 #29 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuSzef 2019-04-12 18:14
Cytuję huwef:
Jestem ciekaw ile ciot z po przyjdzie na dyskusje Mądrzy tylko w domu Jak wam żle to granica na zaChód otwarta

Co się rzucasz naziolku, wypieprzaj do swojego idola Putina - droga na wschód wolna. Od Polski i Polaków WARA.
Kukiz
+16 #28 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuKukiz 2019-04-12 18:14
Organizatorów uczulam, aby salę w spółdzielni mieszkaniowej porządnie przewietrzyć po spotkaniu. Pozostałe opary absurdu mogłyby w przyszłości dokonać spustoszenia w umysłach normalnych ludzi.
huwef
-5 #27 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcuhuwef 2019-04-12 17:54
Jestem ciekaw ile ciot z po przyjdzie na dyskusje Mądrzy tylko w domu Jak wam żle to granica na zaChód otwarta
Viola
+20 #26 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuViola 2019-04-12 16:49
Cytuję Witek:
Czy ona należy do wyznawców kościoła pw św Antoniego Smoleńskiego?,Pytam, bo może warto się pojawić i wymienić poglądy na ten temat?
TAK. dodatkowo jest członkinią Rady Mediów Narodowych - Pisowniej propagandy sukcesu!!!
Urlich
+18 #25 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuUrlich 2019-04-12 16:06
Dajcie Janowemu spokój on swoimi tekstami się onanizuje dajcie mu przeżyć chwile uniesienia. Ta choroba ma swoją nazwę i szczegółowo została opisana jako zboczenie. Więc dajcie zbokowi te chwile.
Witek
+23 #24 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuWitek 2019-04-12 15:57
Czy ona należy do wyznawców kościoła pw św Antoniego Smoleńskiego?,P ytam, bo może warto się pojawić i wymienić poglądy na ten temat?
Pisiorek
-12 #23 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuPisiorek 2019-04-12 15:22
Cytuję Frankowski:
Lichocka to bardzo ciężki przypadek.

Leszek ochuyałeś?
Frankowski
+19 #22 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuFrankowski 2019-04-12 15:16
Lichocka to bardzo ciężki przypadek.
prawy i sprawiedliwy
+18 #21 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcuprawy i sprawiedliwy 2019-04-12 14:23
Cytuję Rozumny:
Cytuję prawy i sprawiedliwy:
Cytat z pani Lichockiej dla ciemnego ludu:
"Ja też najchętniej bym wszystko pozamykała, powsadzała do więzień, zrobiła porządek raz, dwa, trzy i wprowadziła najlepiej jednowładztwo Jarosława Kaczyńskiego. Wtedy byłabym spokojna, że jest dobrze." źródło Onet 21.05.2018
Pozamiatane Amen.


Kolego nie karm tego idioty majowego, przecież każdy pisior jak otwiera PYSK to smród zostaje i zawsze potem tłumaczą się wyrwaniem z kontekstu albo manipulacją wypowiedzi... Takich jak Janowy trzeba zamknąć w skrzyni 2m pod ziemią i zapomnieć o ich istnieniu! NIE KARMIĆ ŚMIECIA!!

Janowy nie jest z Wągrowca co zostało udowodnione. Jest płatnym PISowym trollem i do tego prostakiem, co udowadnia prawie w każdej wypowiedzi. Im więcej taotwiera otwór gębowy tym dojna bardziej traci, a to już jest pozytywna rzecz, dla której warto ruszyć gówno.
Rozumny
+16 #20 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuRozumny 2019-04-12 14:05
Cytuję prawy i sprawiedliwy:
Cytat z pani Lichockiej dla ciemnego ludu:
"Ja też najchętniej bym wszystko pozamykała, powsadzała do więzień, zrobiła porządek raz, dwa, trzy i wprowadziła najlepiej jednowładztwo Jarosława Kaczyńskiego. Wtedy byłabym spokojna, że jest dobrze." źródło Onet 21.05.2018
Pozamiatane Amen.


Kolego nie karm tego idioty majowego, przecież każdy pisior jak otwiera PYSK to smród zostaje i zawsze potem tłumaczą się wyrwaniem z kontekstu albo manipulacją wypowiedzi... Takich jak Janowy trzeba zamknąć w skrzyni 2m pod ziemią i zapomnieć o ich istnieniu! NIE KARMIĆ ŚMIECIA!!
Janowy
-11 #19 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuJanowy 2019-04-12 13:43
Cytuję prawy i sprawiedliwy:
Cytat z pani Lichockiej dla ciemnego ludu:
"Ja też najchętniej bym wszystko pozamykała, powsadzała do więzień, zrobiła porządek raz, dwa, trzy i wprowadziła najlepiej jednowładztwo Jarosława Kaczyńskiego. Wtedy byłabym spokojna, że jest dobrze." źródło Onet 21.05.2018
Pozamiatane Amen.

Prawy i przygłupoawy - Onet cie pozamiatał - to na pewno, i zrobił głupola z ciebie. Ale taka juz jestwasza rola. Tutaj prawda:
"..Poseł Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka zdementowała na Twitterze fake newsa podanego przez portal onet.pl. Sprawa dotyczy artykułu, w którym opisane zostało jej spotkanie z wyborcami w Lipnie.
Sprawa dotyczy jednej z wypowiedzi Lichockiej, w której poseł odnosiła się do sprawy rynku medialnego w Polsce.

To są niebywałe rzeczy, ale my troszeczkę jesteśmy bezradni, ponieważ jest państwo demokratyczne. Wiem, że to państwu się nie podoba. Ja też najchętniej bym wszystko pozamykała, powsadzała do więzień, zrobiła porządek raz, dwa, trzy i wprowadziła najlepiej jednowładztwo Jarosława Kaczyńskiego. Wtedy byłabym spokojna, że jest dobrze. Ale niestety nie możemy sobie na to pozwolić, bo jesteśmy krajem demokratycznym i obowiązują nas prawa i zasady państw demokratycznych

— powiedziała Joanna Lichocka.

Poseł odniosła się do sprawy na Twitterze, podkreślając, że była to żartobliwa odpowiedź na pytanie od osób, które przyszły na spotkanie.
Z żartu robią poważną wypowiedź. Z tą manipulacją niemieckiego portalu chyba jednak pójdę do sądu
— podkreśliła na Twitterze Lichocka...."
Rozumiesz teraz jak cie Onet "przekonał" do zrobienia idioty z siebie. Radziłem ci nie raz - najpierw sprawdz co kopiujesz - tym bardziej z Onet czy TVN. Niedługo napiszesz pewnie, ze Rydzyk Maybachem jezdzi ....
prawy i sprawiedliwy
+19 #18 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcuprawy i sprawiedliwy 2019-04-12 13:16
Cytat z pani Lichockiej dla ciemnego ludu:
"Ja też najchętniej bym wszystko pozamykała, powsadzała do więzień, zrobiła porządek raz, dwa, trzy i wprowadziła najlepiej jednowładztwo Jarosława Kaczyńskiego. Wtedy byłabym spokojna, że jest dobrze." źródło Onet 21.05.2018
Pozamiatane Amen.
Janowy
-20 #17 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuJanowy 2019-04-12 12:59
Cytuję Jarosław Kaczorski:
Cytuję Janowy:
Cytuję Jarosław Kaczorski:
@Janowy - weź cwelu wypierdalaj z portalu wągrowieckiego i udzielaj się na moskiewskich stronach, które cię utrzymują! Nie jesteś stąd więc odpal wrotki i wypad pisowski ścierwojadzie lepszego sortu rodem z Waffen SS!

A aa, dziekuje, dziękuję ... w końcu czuję sie dowartościowany. Tylko w końcu jestem z NKWD czy Waffen SS? Ogólnie to podoba mi sie taka reakcja - kilka słów prawdy i szok. To tak samo gdyby ktoś myslał, że ziemia jest płaska a tutaj nagle pokazuje mu sie model ziemi ... Elektorat oPOzycji reaguje zawsze tak samo gdy docierają do nich słowa prawdy o swoich idolach, gdy odkrywają, że to zwykłe ciecie są przedstawiane latami przez POmedia jako mędrcy. Bo na taki przykład Bolek to "mędrzec Europy" jest, no nie? He, he, he ...


ty kurwa głupi jesteś trepie patentowy!!

Mam nadzieję, że Piotrek Marzec z kolegami wyplenią takich jak ty cepów prorosyjskich w prawej strony politycznej w Polsce!!

nie sil się na odpowiedź frajerzyno klemlowska!!

A kto to jest Piotrek Marzec? Bo nie w temacie jestem? Jakies "komando smierci" w Wagrowcu czy jak?
Dla podniesienia twojego morale - własnie zjednoczona oPOzycja totalna przedstawiła sówj wspaniały, nowoczesny program:
"...Polska wśród liderów UE; Fundusze europejskie dla obywateli i samorządów; Unia lepszej żywności i równych szans dla rolnictwa; Unia zdrowego i dłuższego życia; Unia na rzecz wyrównywania poziomów życia Europejczyków; UE wartości; Unia Europejska dla młodych; Unia wspólnego bezpieczeństwa; Unia czystego powietrza i taniej energii oraz Unia spójna transportowo i komunikacyjnie...."
Zajebisty! Jakbym Tuska z 2007 roku słyszał i widział, tyle tylko, ze ilośc cudów i bełkotów większa ... Co ty na to Jarek?
ja
-7 #16 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcuja 2019-04-12 12:43
dobre mowa "miłości' ale wyznawcy się pojawią
mieszkaniec1
+17 #15 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcumieszkaniec1 2019-04-12 12:41
Macierenko brakuje i do Gniezna
XYZ
-10 #14 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuXYZ 2019-04-12 11:53
Cytuję Jarosław Kaczorski:
@Janowy - weź cwelu wypierdalaj z portalu wągrowieckiego i udzielaj się na moskiewskich stronach, które cię utrzymują! Nie jesteś stąd więc odpal wrotki i wypad pisowski ścierwojadzie lepszego sortu rodem z Waffen SS!

I znowu ta mowa "MIŁOŚCI"!
Jarosław Kaczorski
+16 #13 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuJarosław Kaczorski 2019-04-12 11:42
Cytuję Janowy:
Cytuję Jarosław Kaczorski:
@Janowy - weź cwelu wypierdalaj z portalu wągrowieckiego i udzielaj się na moskiewskich stronach, które cię utrzymują! Nie jesteś stąd więc odpal wrotki i wypad pisowski ścierwojadzie lepszego sortu rodem z Waffen SS!

A aa, dziekuje, dziękuję ... w końcu czuję sie dowartościowany. Tylko w końcu jestem z NKWD czy Waffen SS? Ogólnie to podoba mi sie taka reakcja - kilka słów prawdy i szok. To tak samo gdyby ktoś myslał, że ziemia jest płaska a tutaj nagle pokazuje mu sie model ziemi ... Elektorat oPOzycji reaguje zawsze tak samo gdy docierają do nich słowa prawdy o swoich idolach, gdy odkrywają, że to zwykłe ciecie są przedstawiane latami przez POmedia jako mędrcy. Bo na taki przykład Bolek to "mędrzec Europy" jest, no nie? He, he, he ...


ty kurwa głupi jesteś trepie patentowy!!

Mam nadzieję, że Piotrek Marzec z kolegami wyplenią takich jak ty cepów prorosyjskich w prawej strony politycznej w Polsce!!

nie sil się na odpowiedź frajerzyno klemlowska!!
Janowy
-18 #12 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuJanowy 2019-04-12 11:34
Cytuję Jarosław Kaczorski:
@Janowy - weź cwelu wypierdalaj z portalu wągrowieckiego i udzielaj się na moskiewskich stronach, które cię utrzymują! Nie jesteś stąd więc odpal wrotki i wypad pisowski ścierwojadzie lepszego sortu rodem z Waffen SS!

A aa, dziekuje, dziękuję ... w końcu czuję sie dowartościowany . Tylko w końcu jestem z NKWD czy Waffen SS? Ogólnie to podoba mi sie taka reakcja - kilka słów prawdy i szok. To tak samo gdyby ktoś myslał, że ziemia jest płaska a tutaj nagle pokazuje mu sie model ziemi ... Elektorat oPOzycji reaguje zawsze tak samo gdy docierają do nich słowa prawdy o swoich idolach, gdy odkrywają, że to zwykłe ciecie są przedstawiane latami przez POmedia jako mędrcy. Bo na taki przykład Bolek to "mędrzec Europy" jest, no nie? He, he, he ...
maciej 1
+17 #11 RE: Joanna Lichocka w Wągrowcumaciej 1 2019-04-12 11:08
Cytuję Jarosław Kaczorski:
@Janowy - weź cwelu wypierdalaj z portalu wągrowieckiego i udzielaj się na moskiewskich stronach, które cię utrzymują! Nie jesteś stąd więc odpal wrotki i wypad pisowski ścierwojadzie lepszego sortu rodem z Waffen SS!

BRAWO...
Jarosław Kaczorski
+16 #10 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuJarosław Kaczorski 2019-04-12 10:24
@Janowy - weź cwelu wypierdalaj z portalu wągrowieckiego i udzielaj się na moskiewskich stronach, które cię utrzymują! Nie jesteś stąd więc odpal wrotki i wypad pisowski ścierwojadzie lepszego sortu rodem z Waffen SS!
emeryt
-12 #9 RE: Joanna Ligocka w Wągrowcuemeryt 2019-04-12 10:04
Jeżeli nie popiera LGBT , ładna jest to zagłosuję.
XYZ
-11 #8 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuXYZ 2019-04-12 08:38
Cytuję Gienek:
Pomidory i jajka już gotowe! Będzie miała o czym wnukom opowiadać! Chociaż lepiej żeby takie HOMO SAPIENS się nie rozmnażały! Zapewne startuje do PE dla IDEI nie dla kasy...

Mowa "MIŁOŚCI"!!!
Janowy
-15 #7 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuJanowy 2019-04-12 08:32
Cytuję Andrzej 1970:
gdy była zadyma z sądami to jak cały PIS bez ogródek wypowiadała się negatywnie o Unii, a teraz jak wybory to euroentuzjastka.
Kobieta bez własnego zdania mówiąca przekazem dnia nic od siebie. Z tego całego obozu to chyba jedynie Cymański ma jaja by coś powiedzieć od siebie, a nie jak mu partia każe by wygrać wybory.
Koryto+

Gdy PO posiadało w rękach wszystkie media publiczne w latach 2008-2015, a wszystkie media komercyjne zajmowały się dobijaniem watach z PIS (tak jak dzis - tutaj nic sie nie zminiło) i ochranianiem przekrętów PO/PSL, to ta pani płynęła pod prąd jako jedna z nielicznych walcząc z rynsztokiem w kórym pływały z radością Lis, Olejnik, Krasko, Durczok, Czuchnowski, Zakowski i setki takich podobnych...
Tak więc, ona jest bez własnego zdania...?
Janowy
-16 #6 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuJanowy 2019-04-12 08:26
Widze dzis wysyp wielbicieli urody Ani Grodzkiej, intelektu Thun Rozy czy Wielgus? Język miłości aż miło sie patrzy. Gienek - gdybym ja tak napisał jak ty to administrator prawdopodobnie "zabezpieczyłby " moje IP dla potrzeb prokuratury. Ale nie obawiaj sie - grozisz w dobrum kierunku, więc możesz spać spokojnie ... Jako ten PIS-ior z ciemnogrodu zapiżdziały, to uwazam, ze Lichocka robi błąd przyjeżdzając do Was. Wam tak naprawdę to tylko sie Szetyna z Budka należy, czy usmiech tuska gdy mówi "nic nie wiem, nic nie mogę". A ten intelligent, który ma nadzieję , ze "takie Homo" nie bedzie się rozmnazało - gdybyś był nieco madrzejszy od jakiegoś Nitrasa czy Niesiolowskiego , waszych idolów etycznych i moralnych, to domyśłiłbyś się juz dawno, ze szanse na rozmnazanie są kilkukrotnie większe wśród elektrolatu PIS niz tego jaki wy reprezentujecie . Specjalnych szans na romnazanie sie Rabieja czy Biedronia i ich zon nie widzę, podobnie jak tysięcy tych nowoczesnych "rodzin" które posiadanie więcej dzieci uważają za przejaw wariactwa i "patologi" a naczelnym celem jest wygrana w wyścigu szczurów ....
I tak - do PE startuje sie głownie dla kasy - niejaki Donald Franciszek Tusk jest tego najlepszym przykładem (zrobić z kraju "państwo teoretyczne" i spierd...ć z niego) ...
Gienek
+2 #5 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuGienek 2019-04-12 07:00
Pomidory i jajka już gotowe! Będzie miała o czym wnukom opowiadać! Chociaż lepiej żeby takie HOMO SAPIENS się nie rozmnażały! Zapewne startuje do PE dla IDEI nie dla kasy...
SKOM
+8 #4 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuSKOM 2019-04-12 05:11
Cytuję turew:
Spotkanie na pewno będzie ciekawe bo pani Poseł Lichocka to osoba nietuzinkowa , z rozległą wiedzą i niebojąca się trudnych tematów.

Ima taki uśmiech szczeżyzębny Zalewskiej z wzrokiem tęskniącym za rozumem. Co z niej za dziennikarka ? Paski w TVP Info pisze ?
ddd
-13 #3 :)ddd 2019-04-11 23:53
Wow! Super. Na pewno będę!! :)
Andrzej 1970
+18 #2 RE: Joanna Lichocka w WągrowcuAndrzej 1970 2019-04-11 23:32
gdy była zadyma z sądami to jak cały PIS bez ogródek wypowiadała się negatywnie o Unii, a teraz jak wybory to euroentuzjastka.
Kobieta bez własnego zdania mówiąca przekazem dnia nic od siebie. Z tego całego obozu to chyba jedynie Cymański ma jaja by coś powiedzieć od siebie, a nie jak mu partia każe by wygrać wybory.
Koryto+
turew
-9 #1 spotkanieturew 2019-04-11 22:34
Spotkanie na pewno będzie ciekawe bo pani Poseł Lichocka to osoba nietuzinkowa , z rozległą wiedzą i niebojąca się trudnych tematów.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.