• Media
  • Wyświetlono: 3457

Drużyna Nielba I zdobyła Puchar Prezesa Merx Polska

Dzisiaj odbył się Turniej Piłkarski Orlik Nielba Cup. Drużyny walczyły o Puchar Prezesa Merx Polska.

Turniej odbył się na stadionie OSiR w Wągrowcu. W turnieju zagrało 9 drużyn. Puchar Prezesa firmy Merx Polska został w Wągrowcu.

Zwycięzcą turniejuLiga Mistrzówzostała drużyna Nielba I. Drugie miejsce wywalczyła Akademia Reissa Piła, a trzecie przypadło Sparcie Oborniki.

Liga Europy — I miejsce: Suchary Suchy Las, II miejsce: SP Gniezno, III miejsce: Błękitni Owińska.

Liga Narodów — I miejsce: Football Academy Piła, II miejsce: Nielba II, III miejsce: Skrzaty Janowiec Wlkp.