• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4842

Odwołano Gruszkę, powołano Kamińskiego

Piotr Gruszka, trener Nielby odwołany. Nowym trenerem został Marek Kamiński.

Słabe wyniki drużyny, to główny powód odwołania dotychczasowego trenera żółto-czarnych Piotra Gruszki. Wraz z trenerem odwołany został cały sztab szkoleniowy. Decyzją Zarządu MKS Nielba Wągrowiec, nowym trenerem został Marek Kamiński.

Zatrudnienie Kamińskiego ma charakter długoterminowy. Jego zadaniem jest dokończenie obecnego sezonu i przygotowanie zespołu do kolejnego.

Nowy trener pochodzi z Wągrowca. Jest trenerem I klasy. Przed laty współpracował z Maciejem Skorżą w Amice Wronki. Pracował także jako trener juniorów i drużyny Młodej Ekstraklasy w Groclinie Grodzisk Wielkopolski. W latach 2008-2011 był trenerem-menadżerem trzecioligowej Ilanki Rzepin. Od prawie trzech lat pełni funkcję asystenta trenera Władysława Żmudy w reprezentacji Polski U-19.

Komentarze   

+4 #4 wolny etatstasiu 2012-05-03 20:55
czyli teraz Nielba szuka dyrektora sportowego. gdzie można składać CV?
Cytować
0 #3 RE: Odwołano Gruszkę, powołano Kamińskiegozorientowany 2012-05-02 19:25
Cytuję scoobany:
Ciekawe czy brat v-ce burmistrza będzie otrzymywał dwa wynagrodzenia , bo przecież należy mu się za dyrektora sportowego Nielby i teraz za trenera . No cóż, dotacja z UM płynie wartkim strumieniem i można jak widać się w nim kąpać do woli , ale tylko po znajomości :lol:.

Zła wiadomość dla szukających sensacji, będzie dostawał tylko jedno wynagrodzenie, więc nie bedzie podwójnych etatów. Przejął zespoł awaryjnie, bo poprzednie rozwiazania nie wypalily. A został terenerem bo ma kwalifikacje, a nie dlatego że jest czyimś bratem lub ojcem, synem, zięciem .... i co tam jeszcze można wymyśleć. W świecie sportu ma wyższe kwalifikacje niż brat w zarządzaniu ... Pozostaje trzymac kciuki, że misja się uda.
Cytować
-1 #2 RE: Odwołano Gruszkę, powołano Kamińskiegoscoobany 2012-05-02 10:31
Ciekawe czy brat v-ce burmistrza będzie otrzymywał dwa wynagrodzenia , bo przecież należy mu się za dyrektora sportowego Nielby i teraz za trenera . No cóż, dotacja z UM płynie wartkim strumieniem i można jak widać się w nim kąpać do woli , ale tylko po znajomości :lol:.
Cytować
+1 #1 RE: Odwołano Gruszkę, powołano Kamińskiegokibic nielby 2012-05-01 22:13
Mam madzieję, że to pomoże. Trzymam kciuki za wyniki i za pracę nowego trenera. Na początek zapędził "piłkarzy" do roboty, teraz trenują dwa razy dziennie, nawet 1 maja, chyba mu zależy na wyniku i Nielbie. Jeśli tak mamy w końcu trenera na lata.
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ