• Media
  • Wyświetlono: 4064

Nielba przegrała z Fogo Luboń 2:4

Drużyna Fogo Luboń pokonała Nielbą Wągrowiec 4:2. Nielbiści zdobyli 2 bramki w niespełna dwie minuty.

W meczu 10. kolejki III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze wągrowieckiej Nielby przegrali na wyjeździe z Fogo Luboń 2:4.

Pierwszy gol gospodarze zdobyli po rzucie karnym podyktowanym na Adamie Durowiczu w 20 minucie spotkania. Drugiego gola dla Fogo Luboń zdobył głową Damian Przepióra po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Nielbiści przeszli do ataku i odrabiania strat. W 2 minuty doprowadzili do stanu 2:2. Wtedy na boisku pojawili się zmiennicy Frankowski, Izydorczyk oraz Skrzycki. Na tym ostatnim sędzia najpierw podyktował rzut karny do którego po raz kolejny podszedł skutecznie Michał Chmielecki, Nielba przegrywała 3:2. Ostatecznie mecz zakończył się  wynikiem 4:2 dla Fogo Luboń po strzale Dawida Skrzyckiego, który wykorzystał dobre dośrodkowanie i huknął z pierwszej piłki.

Bramki dla Nielby zdobyli: Patryk Sergiel 65, Mateusz Piechowiak 66.