• Media
  • Wyświetlono: 4559

Nielba przegrała na wyjeździe 1:4

Piłkarze Nielby Wągrowiec na inaugurację wiosennych zmagań w rozgrywkach III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej przegrali na wyjeździe z KKS 1925 Kalisz 1:4.

W składzie wągrowieckiej drużyny na ten mecz znalazło się aż siedmiu debiutantów. Odmłodzony zespół Nielby rozpoczął ten mecz od mocnego uderzenia. Po osiemnastu minutach nasi piłkarze objęli prowadzenie. Bramkę zdobył Filip Konarski. Kilka minut później KKS doprowadził do wyrównania, a następnie wyszedł na prowadzenie. Dwukrotnie do siatki trafił Konrad Chojnacki.

Po zmianie stron plany nielbistów na wywiezienie korzystne rezultatu pokrzyżował stracony gol z rzutu karnego oraz czerwona kartka dla Dawida Jasińskiego. Nielba grając w osłabieniu nie zdołała odwrócić losów tego meczu. Mecz zakończył się przegraną Nielby 1:4.