• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4090

Nielbie brakuje kasy na Ekstraklasę

Problemy finansowe blokują szczypiornistów. Szkoleniowiec Nielby szczerze przyznał, że potencjał finansowy klubu nie wystarczy na najwyższą ligę.

W ostatnim meczu Nielba Wągrowiec przegrała z jednym z najsłabszych zespołów ligi - SMS ZPRP Gdańsk. Przegrana troszkę na własne życzenie. Trener Zbigniew Markuszewski postawił na młodych, to był czas na przegląd kadry, wynik meczu zszedł na drugi plan.

- Wreszcie mogliśmy dać pograć zawodnikom, którzy do tej pory nie występowali zbyt często. Ćwiczyliśmy przez cały tydzień, aby ustawić grę tak, by ci chłopcy czuli się pewnie na boisku, ponieważ wychodzili na parkiet dosłownie po kilka minut w poprzednich meczach. Uważam, że to były bardzo fajne zawody. Paru młodych zawodników pokazało się z rewelacyjnej strony. Widać, że warto na nich stawiać i przy braku pieniędzy postawienie na własnych wychowanków to słuszna koncepcja - powiedział w wywiadzie dla Sportowych Faktów Zbigniew Markuszewski, szkoleniowiec Nielby.

Trener nie skorzystał z możliwości wprowadzenia na boisko czołowych zawodników, którzy mogliby zmienić wynik, ten mecz był dla młodych.

- Nawet przez moment nie próbowaliśmy wprowadzić na boisko podstawowych zawodników, by nam pomogli. Młodzież świetnie walczyła. W pierwszej połowie popełnili sporo prostych błędów wynikających z tego, że są mniej ograni od chłopców z SMS-u. Ja jestem z tego meczu bardzo zadowolony - zauważył trener, którego drużyna mogła nawet zwyciężyć. - Taka jest piłka ręczna, dlatego jest fajna. Ktoś prowadzi cały mecz, a potem zmienia się wynik. Mało brakowało i udałoby nam się wygrać. Było to bardzo ciekawe widowisko - ocenił szkoleniowiec klubu z Wągrowca w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Zbigniew Markuszewski szczerze przyznał, że potencjał finansowy klubu nie wystarczy na najwyższą ligę.

Należy mieć nadzieję, że klub znajdzie strategicznego sponsora a kibice będą znów mogli pasjonować się meczami na najwyższym poziomie.

Komentarze   

barażowiec
+1 #7 barażebarażowiec 2014-05-11 12:19
A ja cieszę się że znów są baraże i będzie pełna hala i te emocje prawie jak w superlidze. Wągrowiec nie ma pieniędzyale na takie mecze zasługuje. Balansujemy na granicy superligi mimo że oddaliśmy już kilkunastu graczy od momentu spadku w 2012r. .Zyczę chłopaką wygrania baraży a zarządowi problemu z tym związanego :)
kolo
0 #6 RE: Nielbie brakuje kasy na Ekstraklasękolo 2014-05-03 14:56
Podobno Linety został prezesem bo nikt inny niechciał nim być Na przyszłości jak już wybierać byle kogo to można wziąść bezrobotnego z Urzędu Pracy .Zawsze jeden bezrobotny mniej i do tego dostanie troche kasy
Adam S
+2 #5 RE: Nielbie brakuje kasy na EkstraklasęAdam S 2014-05-03 01:29
W dobrym kierunku idziemy. Trzeba grać swoimi w takiej lidze w jakiej wągrowieccy wychowankowie zdołają. Lokalny klub ma być szansą na pokazanie się dla naszych wychowanków, a nie trwonienie skromnych dochodów miasta.
olo
+8 #4 mówcie na mnie prezesolo 2014-05-01 13:09
Najważniejsze że starcza kasy do Mietka ,a sponsorzy jak chcą to wiedzą gdzie prezes siedzi.W policji nie chcieli go na stanowisko Komendanta ale stanowisko Prezesa ładnie brzmi .Będzie o czym wnikom opowiadać
qq
+18 #3 RE: Nielbie brakuje kasy na Ekstraklasęqq 2014-05-01 07:10
Jak klub ma znaleźć dużego, strategicznego sponsora, skoro wcale go nie szuka? L. tylko w stołek pierdzi i kasę liczy, on ma pieniądze zawsze na czas, a zawodnicy?
kibic
+17 #2 taka jest naga prawdakibic 2014-04-30 23:48
I fajnie że ktoś powiedział prawdę. Czeka nas ostra rywalizacja o utrzymanie w I lidze, tylko dlatego że młodzi nie byli ogrywani. To smutne. Zarząd wiedząc o całej sytuacji całą ligę grał najemnikami. Super wyniki w aspekcie kolejnego sezonu nic nie znaczą! Dlaczego sekcja ręcznej cały sezon mamiła kibiców opowieściami o Superlidze? Możecie minusować ale taka jest przykra prawda :sad:
kolo
+18 #1 RE: Nielbie brakuje kasy na Ekstraklasękolo 2014-04-30 23:15
Chociaż jeden powiedział prawde Co zrobił linety ilu znalazł nowych sponsorów ?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.