• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 5542

Podziękowanie za awans do Superligi

W czwartek, 29 maja br. władze miasta, powiatu oraz Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej podziękowały piłkarzom ręcznym, kadrze trenerskiej, sponsorom i działaczom MKS Nielba Wągrowiec za awans do Superligi piłki ręcznej.

Podczas kameralnego spotkania, które odbyło się w Ośrodku Sportu i Rekreacji –  dziękując zawodnikom i kadrze szkoleniowej za awans do elity polskiego szczypiorniaka – Burmistrz Wągrowca Stanisław Wilczyński, podkreślił, że jest to powrót Wągrowca, po 2 latach przerwy, do Superligi. Wyraził dumę, że nasze miasto jest, dzięki piłkarzom ręcznym, jedynym reprezentantem Wielkopolski w najwyższej klasie rozgrywek w tej dyscyplinie sportu i podkreślił, że na sukces ten zapracowali nie tylko zawodnicy i kadra szkoleniowa, ale także ofiarni i bezinteresowni sponsorzy klubu. Na pamiątkę wywalczonego awansu, wraz z wiceburmistrzem Grzegorzem Kamińskim oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Władysławem Purczyńskim, wręczył zawodnikom i szkoleniowcom listy gratulacyjne oraz pamiątkowe koszulki.

Do gratulacji dla nielbistów przyłączył się Marek Werle, prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej, który wręczył wszystkim zawodnikom Nielby unikatową Odznakę „Za osiągnięcia sportowe, którą WZPR wyróżnił dotychczas zaledwie ok. 30 osób.

Dużą niespodziankę zawodnikom, działaczom i szkoleniowcom sprawili także kibice z Klubu Kibica Nielby, którzy gromkim śpiewem przyłączyli się do podziękowań za awans.

Korzystając z okazji, z drużyną i Wągrowcem pożegnał się skrzydłowy Nielby Łukasz Białaszek, którzy podkreślił, że spędził w Wągrowcu piękne 5 lat i że już zawsze będzie nosił nasze miasto w sercu.

Podczas rozmów o przyszłości klubu oraz koniecznym wsparciu finansowym sekcji piłki ręcznej na salę wjechał wspaniały okolicznościowy tort ufundowany przez Eugeniusza Kotowskiego, który wszystkim obecnym po raz kolejny uświadomił, jak słodkim uczuciem jest awans do Superligi. Zarząd Klubu już podjął intensywne starania o pozyskanie nowych sponsorów, gdyż bez dodatkowych środków finansowych utrzymanie w Superlidze będzie bardzo trudne.

źródło: Urząd Miejski w Wągrowcu

Komentarze   

julas
+1 #11 RE: Podziękowanie za awans do Superligijulas 2014-08-01 23:52
Panie Geniu współczujemy takiego towarzystwa
julas
+2 #10 RE: Podziękowanie za awans do Superligijulas 2014-08-01 23:49
Wielcy działacze i prezesi są teraz zaskoczeni tym co osiągneli zawodnicy Mieli kilka lat po spadku na szukanie kasy a nic niezrobili PAJACE
BEN
+2 #9 J23BEN 2014-08-01 18:52
Superliga a kto ma grać zawodnicy uciekają bo kasa z 2-3 miesięcznym opóźnieniem -prezes i zarząd to na pewno nie superliga a superkrętacze choć nie wszyscy ale na forum wiadomo o kim mowa.
dumdum
+4 #8 RE: Podziękowanie za awans do Superligidumdum 2014-06-05 18:22
Cytuję Ja:
Miasto natychmiast powinno przekazać sekcji co najmniej 300.000 zł na promocję miasta . Tylko dzięki klubowi Nielba mamy pozytywny wizerunek tego zaścianka na terenie Polski . No chyba że ktoś lubi słuchać w Tv o tym że gówniarz kogoś zgwałcił lub że znowu sie ktoś powiesił !!!

Nie 300.000 a 3.000.000 lub powiedzmy 30.000.000. Po co się ograniczać?
rosomak
-1 #7 RE: Podziękowanie za awans do Superligirosomak 2014-06-04 23:40
Cytuję Ja:
Tylko dzięki klubowi Nielba mamy pozytywny wizerunek tego zaścianka na terenie Polski . !

Rozumiem, że ktoś to zbadał i wyliczył? Czy to twój sen?
Ja mogę udowodnić zupełnie coś przeciwnego :lol:
Remik
+4 #6 Nielba jest naszaRemik 2014-06-04 22:43
Może się uda tym razem wspólnymi siłami sprawić że Klub będzie wizytówką miasta ?
Ja
+5 #5 RE: Podziękowanie za awans do SuperligiJa 2014-06-04 13:39
Miasto natychmiast powinno przekazać sekcji co najmniej 300.000 zł na promocję miasta . Tylko dzięki klubowi Nielba mamy pozytywny wizerunek tego zaścianka na terenie Polski . No chyba że ktoś lubi słuchać w Tv o tym że gówniarz kogoś zgwałcił lub że znowu sie ktoś powiesił !!!
hahaha
+3 #4 RE: Podziękowanie za awans do Superligihahaha 2014-06-03 06:51
Nie no, masakra. I znowu zgłosi się po pieniądze do miejskiej kasy, a burmistrz kumplowi przecież da jak ze swoich. Cała reszta organizacji musi obejść się ze smakiem.
olo
+10 #3 RE: Podziękowanie za awans do Superligiolo 2014-06-02 21:01
Trzeba mieć swój honor skoro ktoś nie nadaje się na taką funkcje to nie powinien jej pełnić.Na komendanta się nie nadawał to i nim nie został.Prezesow anie działkowcą powinno mu wystarczyć
Ja
-5 #2 RE: Podziękowanie za awans do SuperligiJa 2014-06-02 19:15
Cytuję olo:
Linety za swojej kadencji dla klubu nic nie zrobił ale po wyróżnienie pierwszy.Wstyd

Olo zostań Prezesem to nic trudnego , będziesz miał duże pole do popisu , kibice będą nosić cię na rękach , będziesz w prasie , będziesz na topie . Załatwisz wielu mocnych i bogatych sponsorów i będziesz odbierał wysoką pensję. Zapraszamy do działania . Na portalu wszyscy mądrzy a jak coś do czego to nie ma nikogo !!!!!!!!!
olo
+6 #1 zmienić prezesaolo 2014-06-02 17:26
Linety za swojej kadencji dla klubu nic nie zrobił ale po wyróżnienie pierwszy.Wstyd

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.