• Media
  • Opublikowano:
  • Wyświetlono: 5288

Nielba przegrała ze Stalą Mielec

W dzisiejszym spotkaniu wyjazdowym Nielba przegrała ze Stalą Mielec 20:26 (11:12).

Na piątej lokacie w stawce umocnili się szczypiorniści PGE Stali Mielec, którzy dzięki kapitalnemu fragmentowi tuż po przerwie pokonali Nielbę Wągrowiec 26:20. Pierwsza połowa nie układała się po myśli Czeczeńców, którzy w 19. minucie przegrywali 5:9. W końcówce meczu podopieczni Pawła Nocha odrobili straty i do szatni zeszli prowadząc 12:11.

Po zmianie stron mielecka ekipa dobiła Nielbistów. Na kwadrans przed końcem Czeczeńcy prowadzili 20:11 i spokojnie kontrolowali wydarzenia na parkiecie, triumfując ostatecznie 26:20.