• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 9733

Andrzej P. próbował zabić kolegę

Rogozińscy policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna ten w trakcie kłótni z kolegą ranił go nożem w szyję i uciekł, nie udzielając pomocy.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia o godz. 18:00 na Osiedlu Przemysława w Rogoźnie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od świadka, że na chodniku leży mężczyzna ugodzony nożem.

- Przybyli policjanci zastali leżącego 29-latka, który miał intensywnie krwawiącą ranę ciętą szyi. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Następnie poszkodowany został przetransportowany do Szpitala Powiatowego w Obornikach. Obecnie jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo — poinformowała st. post. Izabela Leśnik, oficer prasowy KPP Oborniki.

Na miejscu pracowała też grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła ślady. Podejrzany kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Policjanci znaleźli też nóż oraz zakrwawioną odzież. Podczas zatrzymania Andrzej P. był nietrzeźwy i nie stawiał oporu.

- 34-latek w dniu 7 kwietnia został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Obornikach, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Obornikach na wniosek Prokuratury zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy — dodaje st. post. Izabela Leśnik.

Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nie mniejsza niż 8 lat, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.Komentarze   

Stachu
-1 #5 ReStachu 2016-04-14 21:52
Cytuję Sportowiec:
Cytuję Stachu:
Rogozno wszystko w temacie patola i kur**two


Haha ,dokładnie ,kiedyś byłem tam ruchać i potwierdzam że nikt normalny tam nie mieszka...No może z wyjątkiem tej dupy co ruchałem [Kaśka ,jesteś mega :D

Haha musze ci powiedzieć ze tez tam jeździłem po to jakieś 14 lat temu za mlodzika spały się jak grzyby po deszczu pozdrawiam ps imion nawet nie pamiętam :lol:
Gość z Rogoźna
+2 #4 BzduraGość z Rogoźna 2016-04-14 12:21
Widzę że ludziom się nudzi,
Tak wam się podoba czyjeś nieszczęście.!!!
Jak można przekazywać bzdury nie licząc się z innym człowiekiem ,ktòry nigdy w życiu nie Zrobił nic złego a teraz za zdarzenie do ktòrego doprowadził Sam poszkodowany prowokując i dwukrotnie popychając Andrzeja P.
Andrzej po pierwszym uderzeniu przez poszkodowanego wstał i szedł dalej a on go znowu uderzył ,Andrzej zbierając narzędzia z chodnika miał w ręku akurat tapicerski nożyk gdy ten wielce poszkodowany chciał go uderzyć jeszcze raz, gdy Andrzej wstał uderzył go w okolice szyi nie zdając sobie pewnie sprawy że go zachaczył tapicerskim nożykiem .
Są Świadkowie ktòrzy sami zeznawali że Marcin J. Prowokował i popychał Andrzeja kiedy to Andrzej P.nie zareagował i szedł dalej do domu Marcin J.Ponownie popchnął Andrzeja a potem jak wyżej już opisałem.
Także przestańcie robić z Andrzeja P. Jakiegoś Nożownika nieznając okoliczności i przyczyn zdarzenia. Wszyscy ktòrzy znają Andrzeja wiedzą że to porządny zwykły obywatel ,ktòry kocha swoją rodzine I szanuje każdego człowieka.
Andrzej nigdy nikogo nie skrzywdził ma rodzine ì żyje jak każdy z nas.
Znalazł się w złym czasie i w nieodpowoednim miejscu.
Sportowiec
-11 #3 taSportowiec 2016-04-14 06:11
Cytuję Stachu:
Rogozno wszystko w temacie patola i kur**two


Haha ,dokładnie ,kiedyś byłem tam ruchać i potwierdzam że nikt normalny tam nie mieszka...No może z wyjątkiem tej dupy co ruchałem [Kaśka ,jesteś mega :D
Jola
0 #2 reJola 2016-04-13 22:28
Nie mierz jedna miarą wszystkich ....normalni ludzie tez tu mieszkaja....W kazdym miescie zdarzaja sie tacy ludzie Oborniki Wagrowiec Poznań nie tylko Rogoźno....wypraszam sobie!!!!
Stachu
+3 #1 ReStachu 2016-04-13 20:07
Rogozno wszystko w temacie patola i kur**two

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.