• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4582

Rogoźno. Defibrylatory ADE trafiły do strażaków

Strażacy ochotnicy z Prusiec, Parkowa i Gościejewa otrzymali defibrylatory AED.

- W ostatnich dniach nasza gmina, a dokładniej kolejne jednostki OSP zyskały urządzenia ratujące życie. Dokładnie mówimy o Automatycznych Defibrylatorach Zewnętrznych (AED), dzięki którym OSP Parkowo, OSP Gościejewo i OSP Pruśce mogą udzielić szybkiej pomocy w przypadku nagłego zatrzymania akcji serca. Obecnie na terenie naszej gminy dysponujemy 5 takimi defibrylatorami. Dzięki tak specjalistycznemu i bogatemu wyposażeniu naszych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych możemy czuć się bezpiecznie i w razie zaistnienia potrzeby możemy liczyć na ich szybką i profesjonalną pomoc - tłumaczy Roman Szuberski, burmistrz Rogoźna.


Komentarze   

łekno
0 #1 błądłekno 2017-07-27 09:50
kolego defibrylator AED :cry:

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.