• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4163

Rogoźno. Defibrylatory ADE trafiły do strażaków

Strażacy ochotnicy z Prusiec, Parkowa i Gościejewa otrzymali defibrylatory AED.

- W ostatnich dniach nasza gmina, a dokładniej kolejne jednostki OSP zyskały urządzenia ratujące życie. Dokładnie mówimy o Automatycznych Defibrylatorach Zewnętrznych (AED), dzięki którym OSP Parkowo, OSP Gościejewo i OSP Pruśce mogą udzielić szybkiej pomocy w przypadku nagłego zatrzymania akcji serca. Obecnie na terenie naszej gminy dysponujemy 5 takimi defibrylatorami. Dzięki tak specjalistycznemu i bogatemu wyposażeniu naszych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych możemy czuć się bezpiecznie i w razie zaistnienia potrzeby możemy liczyć na ich szybką i profesjonalną pomoc - tłumaczy Roman Szuberski, burmistrz Rogoźna.

Komentarze   

łekno
0 #1 błądłekno 2017-07-27 09:50
kolego defibrylator AED :cry:

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.