• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 6255

19-latka potrąciła samochodem 11-letniego rowerzystę i uciekła

11-latek został potrącony przez 19-letnią kierującą. Kierująca zeznała, że nie widziała rowerzysty, dlatego odjechała z miejsca wypadku.

- 20 sierpnia po godzinie 15.00 w Budzyniu kierująca samochodem osobowym marki Citroën, podczas cofania na parkingu, najechała na znajdującego się z tyłu pojazdu małoletniego rowerzystę, po czym odjechała z miejsca zdarzenia. Do potrąconego 11-latka wezwano pogotowie, które zadecydowało o przewiezieniu chłopca do Szpitala Powiatowego w Chodzieży. Dziecko po przeprowadzonych badaniach zostało zwolnione do domu — poinformowała . asp. Karolina Smardz-Dymek, oficer prasowy KPP w Chodzieży.

Policjanci dzięki świadkom zdarzenia szybko ustalili sprawcę. 19-latka tłumaczyła, że nie słyszała i nie widziała, że uderzyła rowerzystę podczas cofania, dlatego odjechała.

Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Była trzeźwa. Policja wyjaśnia sprawę.

Komentarze   

Kobieta
+5 #5 RE: 19-latka potrąciła samochodem 11-letniego rowerzystę i uciekłaKobieta 2018-08-23 12:57
Cytuję Sze:
Kobieta i prawo jazdy 90% dno.
Jestem kierowca zawodowym i mogę śmiało stwierdzić, że 90% kobiet patrzy tylko przed siebie prowadząc pojazd. Totalne zero jeśli chodzi o możliwości przewidzenia sytuacji drogowej.
Parkowanie? Porażka! Stojąc pod marketem obserwowałem parkujacych kierowców. Żadna z kobiet nie potrafiła zająć prawidłowo miejsca tak, aby było miejsce dla drugiego auta. Kurwa czy matizem trzeba zająć 1.5 miejsca? Czy parkujac prostopadle muszą parkować skośne? I zadowolona, bo udało się zaparkować... Stres podobno przyspiesza starość... I wiecie co kobiety? Chyba ku.wa jestem z 20 lat starszy!Ogromne współczucia Panie zawodowy kierowco! Przykro mi, ze nie zna Pan statystyk, które są właściwie już wszędzie; a najczęstszym powodem kolizji i wypadków jest młody trzeźwy mężczyzna. Niekiedy warto zapoznać się ze statystykami, a nie od razu uogólniać i właściwie rozpowszechniać stary stereotyp ze kobieta za kierownica to zło. No i oczywiście przytacza Pan jakieś śmieszne doświadczenia z parkowaniem hmmm... na ile takich kobiet Pan trafił 2,5,10? Przypominam ze w Polsce i na świecie jest ich ciut więcej tak samo jak słabych kierowców mężczyzn. No ale skoro jest Pan zawodowym kierowcom i doświadczonym kierowcom to na pewno wszystko Pan wie lepiej. Cooooz... może tak się tylko wydaje? A może jakieś kiepskie doświadczenia w relacjach z kobieta wprowadzają u Pana tyle sprzecznych teorii na temat kobiet jako kierowców? Bardzo przykre, ale myśle, ze musi się Pan pogodzić z faktem, ze zdążają się także chu.jo.wi kierowcy mężczyźni. Może o Panu tez zle mówią na boku jako o zawodowym kierowcy? Tego Pan nie wie, wiec nie warto nie raz uogólniać i oceniać. Miłego dnia.
Damian17372
-2 #4 ....Damian17372 2018-08-23 12:11
Uciec się nie udało, trzeba się tłumaczyć :)
Sze
-18 #3 Kobieta i prawo jazdySze 2018-08-21 21:49
Kobieta i prawo jazdy 90% dno.
Jestem kierowca zawodowym i mogę śmiało stwierdzić, że 90% kobiet patrzy tylko przed siebie prowadząc pojazd. Totalne zero jeśli chodzi o możliwości przewidzenia sytuacji drogowej.
Parkowanie? Porażka! Stojąc pod marketem obserwowałem parkujacych kierowców. Żadna z kobiet nie potrafiła zająć prawidłowo miejsca tak, aby było miejsce dla drugiego auta. Kurwa czy matizem trzeba zająć 1.5 miejsca? Czy parkujac prostopadle muszą parkować skośne? I zadowolona, bo udało się zaparkować... Stres podobno przyspiesza starość... I wiecie co kobiety? Chyba ku.wa jestem z 20 lat starszy!
MIG
+11 #2 RE: 19-latka potrąciła samochodem 11-letniego rowerzystę i uciekłaMIG 2018-08-21 19:32
Cytuję King:
Każdy kierowca chyba wie, że nawet po lekkim uderzeniu dźwięk po zderzaku się niesie

No chyba, że radio na maksa rozkręcone.
King
+10 #1 RE: 19-latka potrąciła samochodem 11-letniego rowerzystę i uciekłaKing 2018-08-21 18:42
Każdy kierowca chyba wie, że nawet po lekkim uderzeniu dźwięk po zderzaku się niesie

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.