• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2811

Kolacja noworoczna w Margoninie z minister Jadwigą Emilewicz

W Margoninie burmistrz Janusz Piechocki wydał uroczystą kolację noworoczną. Zaprosił kilkudziesięciu przedsiębiorców, aby podziękować im za przyczynianie się do rozwoju gminy Margonin.

Była to już 4 edycja spotkania, które na stałe wpisało się pejzaż gospodarczych relacji samorząd — biznes na terenie północnej wielkopolski. Do Margonina przybyło wielu gości, wśród których najbardziej oczekiwanym była Jadwiga Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii. W spotkaniu uczestniczył też poseł na Sejm RP Grzegorz Piechowiak, który od lat aktywnie włącza się w budowanie dobrego klimatu ze środowiskiem biznesowym.

Burmistrz Piechocki w imieniu samorządu powitał wszystkich zebranych i podziękował Pani minister, że mimo licznych obowiązków znalazła czas, aby uczestniczyć w kolacji noworocznej. Po raz kolejny zachęcał do inwestowania na terenie gminy, która w ostatnich latach wykonała ogromną pracę w zakresie budowy infrastruktury drogowej i turystycznej. Wskazał także na niezwykle bogatą ofertę kulturalną i wydarzenia, które gromadzą nawet 20 tys. widzów, co może być dla świata biznesu znakomitym narzędziem reklamy.

Minister Emilewicz zapewniła, że rząd zawsze będzie wspierał przedsiębiorców i wskazywała konkretne rozwiązania m.in. preferencje w stawkach ZUS, obniżenie CIT czy program Energia Plus. Słowom minister przysłuchiwali się najwięksi przedsiębiorcy zarówno z gminy Margonin, jak i całego regionu.

Nie zabrakło prezesa spółki Enea Mariusza Kądziołka oraz Lecha Żaka, prezes elektrowni Połaniec, a także szefów spółki zarządzającej farmą wiatrową EDP Renevables.

Z programem artystycznym wystąpił jazzman Jacek Szwaj z zespołem. W opinii gości takie wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i budowania wzajemnego zaufania między samorządem a podmiotami budującymi ich siłę i zasobność.

Stolik samorządowy reprezentował m.in. starosta chodzieski Mirosław Juraszka oraz wójta Gminy Mieściska Przemysław Renn i wicewójt Gminy Chodzież Ewa Kubiś.

Komentarze   

nik
+3 #1 😂😂😂😂nik 2019-02-04 21:26
Szkoda że naszego JB nie zaprosili na spotkanie, może nie jest mile widziany na salonach.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.