• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4404

5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margonin

W piątek 5 lipca Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Margonin. Zaplanowano spotkanie z mieszkańcami.

W trakcie wizyty Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16:45 na Rynku w Margoninie.

Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy proszą wszystkich o wcześniejsze przybycie. Wejście do sektorów już od godziny 15:15.

Komentarze   

Janowy
-8 #36 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-08 20:14
Dla Zyg i innych postaci z "jasnej strony mocy" podziwiający wdzięki mężczyn w stringach i makijazu podczas wczorajszej parady "równości" w Poznaniu:
"...Polska utrzymała 5. miejsce w rankingu Global Best to Invest 2019 i zwiększyła liczbę realizowanych projektów bezpośrednich inwestycji zagranicznych - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Przedsiębiorczo ści i Technologii.
Jak zauważa MPiT, Polskę wyprzedziły jedynie Chiny, Niemcy, Wielka Brytania i Indie.
„W niepewnym otoczeniu i przy spadającej od kilku lat wartości globalnej bezpośrednich inwestycji zagranicznych Polska pozostaje bezpiecznym i korzystnym miejscem do inwestowania, już nie lokalnie, a globalnie”
komentuje resort.
Ranking sporządziła amerykańska firma badawcza Conway Analytics. Bierze ona pod uwagę inwestycje o wartości powyżej 1 miliona dolarów, kreujące minimum 20 nowych miejsc pracy oraz 1 tys. m2 nowej powierzchni. Według niej w Polsce w 2018 r. zrealizowano 163 projekty BIZ. Tym samym w najnowszym rankingu utrzymaliśmy wysoką, 5. lokatę. W 2018 roku do zajęcia 5. miejsca wystarczyło 140 realizowanych projektów BIZ, zaś zeszłoroczny awans - z 6. miejsca w 2017 roku - potwierdza naszą unikalną zdolność do pozyskiwania inwestycji w ramach BIZ czytamy w komunikacie resortu.
Z Europy Środkowo-Wschod niej w pierwszej dziesiątce najatrakcyjniej szych krajów dla BIZ, oprócz Polski, znalazły się tylko Węgry. Zajmują one 10. miejsce, z liczbą 80 zrealizowanych projektów BIZ...."
Janowy
-7 #35 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-08 20:09
Odnośnie dróg, bo jakis "inteligent" klasy Zyga niedawno pytał się o autostrady:"
... Za rządów PIS oddano 102 km autostrad, 732 km dróg ekspresowych i 119 km dróg krajowych od dwóch lat nie oddano do użytku ani kilometra płatnych autostrad ale oddało kilkaset kilometrów darmowych dróg expresowych o jakości przewyższającej jakością autostrady budowane za PO.W tym roku w sierpniu oddane zostanie kilkadziesiąt kilometrów autostrady A1 a do końca roku około 300 km dróg expresowych w standardzie przewyższającym płatną autostradę Kulczyka i to darmowych!!! Za PO budowano w większości płatne autostrady...."
Zyga
+4 #34 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninZyga 2019-07-08 19:10
Jak piszesz o rankingach, to napisz też o tych, gdzie Polska spadła: rankingu atrakcyjności inwestycyjnej naszej części Europy, o rankingu gospodarek najbardziej przyjaznych biznesowi, o rankingu wolności mediów itd... Rozumiem, że skoro zmiana tematu na rankingi, to już w kwestii Smoleńska skończyły się argumenty i zgodnie uznajemy winę Kaczyńskiego i Błasika? W takim razie jeszcze wypadałoby przeprosić Janowy za wcześniejsze kłamstwa i obelgi.
Janowy
-8 #33 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-08 17:14
4 rok rzadu PIS. Polska awansowała o 10 miejsc na 13. pozycję w rankingu HSBC Expat Annual League Table. W pierwszej trójce krajów, gdzie najlepiej się żyje, zakłada rodziny i pracuje znalazły się: Szwajcaria, Singapur, Kanada.
Janowy
-8 #32 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-08 17:11
Zygo - nawet nie pojąłeś, ze podałem ci Lisa bo TY NIKOMU INNEMU nie uwierzysz. To jest twoje najwiarygodniej sze żródło informacji - od człowieka który o takich jak ty powiedział:"... Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi…...".
Widzę, ze dla ciebie faktycznie Kopacz czy Wielgus może być intelektualnym natchnieniem jednak.
asd
-8 #31 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margoninasd 2019-07-08 13:01
zyga możesz zakilnać rzeczywistość ale przyjdze ci kolejne 4 lata pisać swoje wypociny a i tak jesteś i będziesz w mniejszości Nawet tak tępy jesteś że nie jarzysz że to pilot pilotował samolot i to jego wina Reszta mogła być pijana i mówić co chce ale od sterowaniaq samolotem jest pilot i załoga Skoro twierdzisz że pilot kogoś słuchał to widocznie nie nadawał się na to stanowisko Czy jak pojedziesz autem za szybko bo ci żona kazła to kto dostanie mandat ?Do ciebie to trudne pytanie bo zapewne wszyscy tobą kierują i nie masz swego zdania babo
Zyga
+7 #30 Błasik i Kaczyński = odpowiedzialnoś ć za SmoleńskZyga 2019-07-08 12:45
Janowy, jak to jest z Lisem i jego portalem? Jest wiarygodny czy nie? Na co dzień pisiorki mieszają go z błotem, ale jak trzeba, to się nim podpierają? Testy na zawartość alkoholu zrobili Rosjanie zaraz po katastrofie i wynik u Błasika był jednoznaczny - 0,6 promila. Poza tym ci biegli z Krakowa na których powołuje się artykuł, nie podali, że w krwi Błasika nie było alkoholu, tylko że nie był nietrzeźwy. Mogli więc na przykład stwierdzić, że było tam nie 0,6 a 0,5 promila. Różnica niby niewielka, ale z punktu prawa ogromna, bo w polskim kodeksie karnym za osobę nietrzeźwą uznaje się taką, która ma powyżej 0,5 promila, czyli Błasik z 0,5 promila jest dla prokuratury już osobą trzeźwą. Z litości pominę już dywagacje nad tym, czy po czterech latach można w ogóle ustalić poziom alkoholu...
Dla przypomnienia Janowy - po usunięciu przez twój kochany rząd raportu Millera, jedynym oficjalnym raportem na temat katastrofy smoleńskiej jest raport MAKu, a tam jak byk pisze o naciskach na pilotów czy alkoholu w krwi Błasika. Kontrraportu jakoś ten rząd nie jest w stanie wyprodukować. Ciekawe dlaczego?
Janowy
-15 #29 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-07 20:43
Zyga - twoja prawda - Błasik był pijany. Prawda Lisa z Natemat:
"...Po 4 latach od Smoleńska ustalono, że gen. Błasik był trzeźwy. Kidawa-Błońska: "Należą się przeprosiny, ale nie od nas"
Generał Błasik był trzeźwy w momencie katastrofy pod Smoleńskiej – potwierdziła prokuratura
Generał Błasik był trzeźwy w momencie katastrofy pod Smoleńskiej – potwierdziła prokuratura. Prokuratura Okręgowa w Warszawie po prawie 48 miesiącach od katastrofy smoleńskiej poinformowała, że generał Andrzej Błasik w momencie wypadku nie miał we krwi alkoholu. Tym samym zaprzeczyła wersji z rosyjskiego raportu MAK, według której szef Sił Powietrznych był pijany. Ale czy nie za późno? I czy szeroko opisywanych w zagranicznych mediach doniesień o pijanym polskim generale nie powinny oficjalnie sprostować władze? – Za oskarżenia o kradzież kart Andrzeja Przewoźnika rzecznik rządu przepraszał Rosjan w ich języku. Teraz sprawa jest poważniejsza: konieczne jest oficjalne wystąpienie premiera – mówi naTemat Małgorzata Wassermann.
Pierwsze, co dziwi najbardziej w kontekście zleconej przez prokuratorów ekspertyzy, to właśnie fakt, że opublikowana została tak późno. Raport MAK, w którym znalazła się informacja, że we krwi generała Błasika stwierdzono 0,6 promila alkoholu etylowego, opublikowano przecież w styczniu 2011 roku. Ta wersja szybko poszła w świat, a część komentatorów skarży się, że do tej pory nie została przez polską stronę wystarczająco mocno zdementowana.
Dlaczego więc trwało to tak długo? – Sytuacja jest taka, że my otrzymaliśmy próbki, który były bazą do przeprowadzenia badań, w sierpniu 2012 roku. Prokurator przywiózł je do kraju w specjalnych lodówkach, a potem zostały zdeponowane w Instytucie Ekspertyz Sądowych w Krakowie i to instytut decydował o dalszym przebiegu prac. My nie odpowiadamy za termin i jakość badań. Odpowiada za to biegły – tłumaczy w rozmowie z naTemat kpt. Marcin Maksjan z biura prasowego Naczelnej Prokuratury Wojskowej.
Dlaczego eksperci z Krakowa nie zbadali próbek szybciej? Nie wiadomo. Szefowa instytutu Maria Kała nie znalazła czasu na rozmowę. ..."
Za wprost"...Zarów no gen. Andrzej Błasik, jak i załoga Tu-154M, personel pokładowy i funkcjonariusze BOR byli trzeźwi w momencie katastrofy smoleńskiej - wynika z opinii biegłych, której wyniki ujawniła w czwartek Naczelna Prokuratura Wojskowa. Opinię - jak poinformowała Naczelna Prokuratura Wojskowa - wydał Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie, opierając się na badaniach toksykologiczny ch próbek materiału biologicznego pobranych w toku czynności sekcyjnych ofiar katastrofy i przekazanych przez stronę rosyjską w sierpniu 2012 r. 5 marca opinię otrzymali wojskowi prokuratorzy prowadzący polskie śledztwo ws. katastrofy. - Z opinii tej wynika, że zarówno gen. Andrzej Błasik, jak i pozostałe osoby objęte badaniem, byli trzeźwi w chwili zgonu. (...) Przeprowadzone przez biegłych badania członków załogi, w tym pilotów, funkcjonariuszy BOR oraz wybranych pasażerów nie wykazały w ich organizmach obecności środków w stężeniach mogących negatywnie oddziaływać na sprawność psychomotoryczn ą, a tym samym wpływać na bezpieczeństwo lotu - poinformowała prokuratura wojskowa. NPW dodała, że biegli wykluczyli też "długotrwałe przebywanie objętych badaniem osób w atmosferze zawierającej znaczne stężenia tlenku węgla, które mogłyby doprowadzić do śmiertelnego zatrucia tą substancją". Pełnomocnik rodziny gen. Błasika grozi pozwami szefowi rządowych ekspertów Pełnomocnik... czytaj dalej » Badaniami toksykologiczny mi na obecność alkoholu etylowego, środków odurzających oraz hemoglobiny tlenkowęglowej objęto próbki należące łącznie do 21 osób. (http://www.tvn24.pl)..."
Szkoda mi cię trochę Zyga. Na takiego durnia wyjść zachowanego w całości w POmatrixie ....
gruby
-12 #28 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margoningruby 2019-07-07 13:39
janowy z po - przykro nie dożyjesz tego czasu Zostały ci tylko marzenia bo na jesień znów w dupe i to solidnie . Jeszcze biedroń poprawi.
Janowy
+11 #27 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-07 13:13
w dzien w ktory pisiory znikną z polski to dam na msze
bleble
-15 #26 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margoninbleble 2019-07-07 12:15
GOLEM - piszesz, mówisz o łączeniu, przyjaźni i szukaniu sprzymierzeńców . piszesz także o tym, że wiesz co to jest wolność, patriotyzm. Natomiast nic nie piszesz na temat wyrozumiałości, wybaczenia, empatii, uśmiechu, radości, współczucia itd. Mówisz o tym, że PiS i jego ludzie są małostkowi, skorumpowani, nastawieni na kasę, kombinatorzy i roszczeniowi.
Sam sobie tym tekstem zaprzeczasz: krytykując PiS, śp. Lecha Kaczyńskiego, broniąc Arabskiego dajesz tylko podłoże do ciągłym walk polsko-polskich . Tyle w temacie.
GOLEM
+9 #25 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninGOLEM 2019-07-06 23:52
Janowy, ty jesteś kompletnie zaczadzonym kłamstwami i bredniami wyznawcą sekty PiS. Tomasz Arabski został skazany niprawomocnym wyrokiem sądu, za to, że pozwolił lądować delegacji z Polski z prezydentem RP na nieczynnym lotnisku w Smoleńsku. Nie został skazany za organizację tego lotu. W organizacji tego lotu uczestniczył m.in. Jacek Sasin, który był wtedy wiceszefa Kancelarii Prezydenta, a dziś się do tego nie przyznaje. Poza tym w lutym lub marcu 2010 Jarosław Kaczyński powiedział w TVP: "Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu, zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowania władzy." Natomiast Lech Kaczyński w marcu 2010, również w TVP powiedział: "Ja i moja kancelaria przygotowujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać."
Poza tym twoje słońce narodu Jarozbaw powiedział wczoraj lub dziś na konwencji, że jesteście partią wolności i musicie odrzucić ofensywę zła. Ciekawe kogo miał na myśli i kto tą ofensywę zła rozpętała? Kto nazwał Polaków nie popierających PiS zdradzieckimi mrozami, elementem animalnym, ludźmi drugiego sportu? Tak się składa, że elektorat PiS, to ludzie źli, małostkowi, roszczeniowi, chcący decydować o tym jak mają żyć inni, nie rozumiejący podstaw prawa i ekonomii. To wasze ciągłe ględzenie o patrioryźmie, sprawia wrażenie jakbyście, każdego dnia musieli sobie przypominać kim jesteście i każdemu to udowadniać. Ja i wielu mi podobnych wiemy kim jesteśmy i jesteśmy z tego dumni. Nie musimy spędzić o patrioryźmie i wyszukiwać sobie kolejnych wrogów. Wolimy szukać sprzymierzeńców i przyjaciół. Chcemy aby Polską rządzili ludzie, którzy nie dzielą lecz łączą, którzy zamiast przeszkadzać i utrudniać pomagają, którzy nie szukają kolejnych wrogów, lecz sprzymierzeńców i przyjaciół, którzy pomogą nam w razie problemów z innymi. Morawiecki pojechał ostatnio do Brukseli, tylko po to, aby zablokować kandydaturę Timermansa. Dlaczego nie pojechał, tam wynegocjować wysokie stanowisko dla polskiego polityka? Jakie wysokie stanowiska w UE obecnie objęli Polacy? Dla was wyznawców PiS, obsadzić kogoś z Polski na stanowisku, to musi być osoba skorumpowany, żeby coś załatwić. Tam musi z kolei trafić człowiek, który nie będzie nic załatwiać, lecz pilnować aby Polską nie straciła. To dla was zbyt trudne, bo nie można kombinować i doić.
Nie oceniaj innych. Spójrz na siebie i swoje życie, zanim kogoś ocenisz. Twierdzisz, że Kwaśniewski był pijakiem, a nie wiesz lub nie chcesz wiedzieć o tym, że większość Polaków dobrze ocenia jego prezydenturę i że był najlepszym prezydentem po 1989. Tylko twardy elektorat wyznawców PiS, twierdzi że Lech Kaczyński był najlepszym prezydentem. Niestety był pośmiewiskiem, a na zachodzie Europy określano to kartofle. Wtedy też byliście oburzeni tym określeniem i dziś o tym nie wspominacie.
Ciekawe jakie teraz brednie i kłamstwa zaczniesz tutaj wypisywać.
Gruby
+4 #24 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninGruby 2019-07-06 23:42
No napewno na[wpis niecenzuralny] i na cpany
kolo
-13 #23 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margoninkolo 2019-07-06 16:33
Do poprzednika skoro kaczyński jako pasażer samolotu załatwił 95 osób to ile załatwi berent z dziecmi pozwalając na budowe spalarni ?
Zyga
+21 #22 Czy historia rozliczy Kaczyńskiego za Smoleńsk?Zyga 2019-07-06 16:11
Uwielbiam reakcję PiSuarków na rzeczową krytykę.
Jak się kończą argumenty, jest próba wyśmiania, a faza ostateczna to piana na pysku.
eda
-14 #21 kolega zygi z dziekankieda 2019-07-06 15:51
Zyga podobno Kaczyński już planował zamach samolotem na WTC ale go Osama Binladen uprzedził a jeszcze wcześniej w 1922 r zabił prezydenta Narutowicz żeby móc samemu zostać prezydentem no i troche póżniej mu sie to udało
Zyga
+17 #20 Kaczyński zabił 95 osób, co wywinie Maliniak?Zyga 2019-07-06 14:57
Lech Kaczyński ponosi odpowiedzialnoś ć za śmierć 95 osób, tego faktu nie zmieni żadne skamlenie, żadne Twoje kłamstwa Janowy. Nieważne, kto tę wizytę przygotowywał (był to też Duda), ważne, że Kaczyński z pijanym Błasikiem (0,6 promila) naciskali na pilota aby łamał procedury i lądował w ekstremalnych warunkach. Tego samego pilota, który już raz był świadkiem furii Kaczora po odmowie lądowania w Tbilisi. Dwa razy wcześniej Kaczyński próbował się zabić - właśnie w Tbilisi i podczas spacerku w strefie działań zbrojnych na granicy z Osetią. Ale jak to mówią do trzech razy sztuka...
Kolejne twoje kłamstwo to twierdzenie, że nocne twitty Maliniaka z Leśnym Ruchadłem są wyssane z palca. Na szczęście można to łatwo zguglować i już po minucie znaleźć odpowiednie screeny.
Kto opłaca te twoje łgarstwa trollu?
Janowy
-20 #19 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-06 08:54
GOLEM - a kto tutaj usprawiedliwia Stalina? Kolo? W którym miejscU? Skąd sobie taka tezę wytrzasnąłeś ? Jakis Kopacz-fan, Zyga, twierdzi, ze Stalin nie pociągał za spust (TO ON WŁASNIE WYBIELA STALINA - jesli juz) i przypisuje taką sama działalność Kaczynskiemu , ktory był OFIARĄ burdelu w rzadzie tuska! Ludzie! Odłóżcie w końcu ta wyborczą bo wam kompletnie psuje zdolność logicznego myślenia.
Janowy
-23 #18 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-06 08:48
Zyga - tutakj masz dokładnie kto za organizacje lotu dopowiadał i kto ludzi wysłał na smierć. Jeden z najwiekszych kumpli Tuska:
"...NIK: Za loty prezydenta Kaczyńskiego odpowiadał szef Kancelarii Premiera.
To Tomasz Arabski, szef Kancelarii Premiera był koordynatorem wszystkich lotów VIP - tak wynika z niepublikowaneg o raportu Najwyższej Izby Kontroli, do którego dotarła "Rzeczpospolita ". Po katastrofie smoleńskiej Arabski zaprzeczał swojej odpowiedzialnoś ci za koordynację lotów.
Najwyższa Izba Kontroli przyjrzała się zdarzeniu z 2008 roku, kiedy Tomasz Arabski odmówił prezydentowi Lechowi Kaczyńskiego samolotu, gdy ten chciał lecieć do Brukseli. Według NIK, bezpodstawnie, bo w dniu planowanej podróży 36. specpułk miał do dyspozycji dwa Jaki-40 i - jak ocenia NIK - "posiadał techniczną możliwość wykonania przelotu do Brukseli".
"Rzeczpospolita " pisze dziś, że w ocenie Izby właśnie tamto zdarzenie dowodzi, że Arabski jako koordynator brał udział w organizacji lotów prezydenta. Ustalenia NIK przeczą wersji szefa Kancelarii Premiera, który w zastrzeżeniach wysłanych do Izby po katastrofie smoleńskiej dowodził, że uczestniczył jedynie w organizacji wizyt premiera.
Według NIK na rolę Arabskiego w koordynacji lotów wskazują też inne dowody. "Koordynatorem nazywa Kancelarię Premiera zarówno instrukcja organizacji lotów o statusie HEAD, jak i kluczowe w tej sprawie porozumienie z 2004 roku między instytucjami uprawnionymi do korzystania z lotnictwa transportowego" - czytamy w "Rz"...."
I alkoholików to szukaj w swej rodzinie albo w osobie Kwasniewskiego, fanie Paligłupa ...
GOLEM
-6 #17 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninGOLEM 2019-07-06 03:00
Czy ktoś w ostatnim czasie, zauważył zmiany na WRC? Czyżby ktoś uprościł sobie ustalanie danych, osób komentujących. Przypominam RODO i konsekwencje, wynikające z braku ochrony danych. Czyżby to na potrzebyobecnej władzy w Wągrowcu. Takie nieudolne działania, obecnie w Wągrowcu pasują. Tylko czy warto, tak się podkładać?!
GOLEM
-3 #16 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninGOLEM 2019-07-06 02:15
Koło- to że Stalin był o 500 km od Smoleńska, nie świadczy o Ty, że nie wiedział, kto z Polaków tam ginie. To Stalin podpisywał listy egzekucji Polaków w Smoleńsku, Katyniu, Miednoje i innych miejscach na wschód od Polski. Dlatego w Jałcie i Poczdamie, Stalin zabiegał o nowe wytyczenie granic w Europie i dlatego Polska nie odzyskała dawnych kresów wschodnich. Tam Stalin mordował Polaków. Twoje usprawiedliwian je Stalina, który wymordował miliony Polaków, świadczy o tym jakim koszulkowym patriotą jesteś. Jesteś zwykłym ruskim agentem, próbujący wybielić fakty historyczne . Jeżeli nie znasz historii, to dla zachowania resztek bycia Polakiem, nie wypowiadaj się. Rozumiem, że do twojego małego rozumu to zbyt trudne, żeby zrozumieć, ale nie ośmieszaj się!!!! Idiotów i chamów, obecnie w Polsce nie brakuje. Brak waszej wiedzy ośmiesza nas Polaków. Nie wystarczy, to że wam się coś wydaje. Fakty historyczne są nieubłagane.
Adam P
+18 #15 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninAdam P 2019-07-04 18:58
Toś się Janowy naprodukował. Po twojej twórczości na WRC widać żeś skrzywiony moralnie.
Janowy
-24 #14 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-04 10:05
Obywatelu - Janowy nabrudził bo wspomniał o faktach odnosnie wykształcenia i mądrości Bolka, odnosnie udokumentowanyc h, nagranych wyczynów pijackich Kwacha czy zachowanie przygłupa jakie zaprezentowal Komorkowski. Nie nabrudzil za to Zyga piszący o niedojdzie i pijaku Kaczyńskim (HNIGDY, powtarzam NIDGY nie widziano go nawet pochmielonym a "mondry" jak Bolek Zyga bazuje na informacjach od kolejne gwiazdy elektotratu oświeconego - Palikota), nie nabrudził piszac o lesnym ruchadle nawet nie majac pojecia o czym pisze. Nie nabrudzil starajac sie zepchnac wine za wypadek w Smoelnsku na Kaczynskiego gdzie zapadł juz wyrok za przygotowanie i organizacje wyjazdu na Arabskiego. "BylyPISior" pisząc o prezydencie w obelzywy sposób tez nie nabrudził. On na pewno jest profesorem prawa i wszystko wie o konstytucji ...
Obywatelu - tak szczerze - jesli ja cie jako "idol intelektu Bolkka czy Komorkowskiego" to czujesz zazenowanie czy dumę? Wyjasnijmy to . Bo gdy ktoś mnie określa, ze jestem PIS-owcem i zaliczam się do grupy która sznuje intelekt Dudy czy Kaczynskiego to czuję dumę i wiem, ze niczego nie musze się wstydzić. Na pewno nie wysanego z palca "lesnego ruchadła" czy Adriana z serial stworzonego ku pocieszeniu serc oPOzycyjno -KOD-owego eletoratu ....
Obywatel
+18 #13 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninObywatel 2019-07-04 08:03
I głos zabrał Janowy i nabrudził i nie posprzątał. Facet onanizuj się w ciszy nie wszyscy muszą znać Twoje olbrzymie potrzeby. A fe zboku.
kolo
-22 #12 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margoninkolo 2019-07-03 23:53
Zyga - przestań jak w Katyniu zabijali Polaków to stalin był 500 km dalej a Kaczyński siedział w samolociwe o drugie nikt nie wie ilu kazał zabić stalin a ilu zabili ze swojej inicjatywy radzieccy żołnierze Idż jutro do urzedu i złóż ten wniosek o 500 + będzie ci lżej a tak zazdrościsz innym NA dziś to napij się zimnej wody weż głęboki oddech i leki i idż spać
Zyga
0 #11 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninZyga 2019-07-03 23:23
Stalin również nie pociągał za spust w Katyniu, a mimo to historycy upierają się, że to on ponosi odpowiedzialnoś ć... Tak samo jak ten alkoholik Kaczyński za Smoleńsk... Tylu ludzi wartościowych wysłał na tamten świat, a mimo to stawiają mu pomniki! Co się dzieje z tym narodem? Najpierw on, teraz ten Du*a?
Hahaha
+20 #10 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninHahaha 2019-07-03 23:10
Adriaan! Adriaaan! Znowu będzie smiesznie🤣
kolo
-17 #9 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margoninkolo 2019-07-03 23:05
zyguś spolojnie ja też nie biore 500 + choć płace podatki ale wole że te pieniądze dostaną w większości dzieci jak miro rycho i zbycho
kolo
-21 #8 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margoninkolo 2019-07-03 23:01
papa - spalarnie organizują chłopaki z PO i narcyz od łybackiej zapewne oni kogoś zaproszą
kolo
-19 #7 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margoninkolo 2019-07-03 22:53
Zyga - skąd masz tą wiadomości że Kaczyński siedział za sterami samolotu ? Szybko wracaj tam skąd cię wypuścili bo możesz być niebezpieczny do rodziny ,otoczenia
Zyga
+17 #6 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninZyga 2019-07-03 22:43
Kaczyński? Lech? Ten, co ma 95 ludzkich istnień na sumieniu? No to faktycznie masz "ałtorytet". Alkoholika, bełkotliwego niedojdę, co swoim tępym uporem tyle nieszczęścia sprowadził... No i Duda... ten dopiero rodzicom się udał! Prawnik, co nie wie, jakie "u" znajduje się w wyrazie Konsytucja! Leśne Ruchadło i Karolina Wazelina to jego wyżyny! Sukces jego kadencji to krzesło od Trumpa na drugą wizytę w White House! Kto wie, może następnym razem i kolację mu podadzą?
Janowy
-20 #5 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninJanowy 2019-07-03 22:15
Cytuję Były PISior:
Hehe, z Adriana taki prezydent jak z koziej dudy trąba.

Twoi prezydenci to elektryk Bolek, "mendrzec" Europy, Kwach , o mało co magister lewa noga filipińska i totalny nielot umysłowy Komórkowski od bulu ... Gratuluje.
Moi to profesor Kaczyński i doktor Duda. Ja nie muszę się niczego wstydzić.Nieska lana przeszłość, wzorcowe zasady moralne i bardzo duża inteligencja.
Co do "Adriana" - Kwach chodzil na sznurku SLD, Komorkowski na sznurku PO a Duda współpracuje z PIS. Zarówno w przypadku Kwach i Komorkowskiego mnie to nie dziwiło , jest to normalne i zastanawia mnie tylko wasze ujadanie. Naprawdę tacy naiwni jesteście jak dzieci naprawdę?
Były PISior
+21 #4 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninByły PISior 2019-07-03 21:43
Cytuję Zyga:
Czy Leśne Ruchadło przyjedzie razem z Maliniakiem? :lol:

Hehe, z Adriana taki prezydent jak z koziej dudy trąba.
soma
-14 #3 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Margoninsoma 2019-07-03 20:46
Cytuję Zyga:
Czy Leśne Ruchadło przyjedzie razem z Maliniakiem? :lol:
.
Zyga ale prymityw z ciebie. Dno i 5 m. mułu.Wstyd.
papa
-10 #2 kamień węgielnypapa 2019-07-03 20:32
A może wkopie kamień węgielny pod nową spalarnie śmieci w WRC.
Zyga
+19 #1 RE: 5 lipca Prezydent Andrzej Duda odwiedzi MargoninZyga 2019-07-03 20:30
Czy Leśne Ruchadło przyjedzie razem z Maliniakiem? :lol:

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.