• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3595

Gala Disco Polo w Margoninie

Na plaży w Margoninie zagrał król disco polo Zenek Martyniuk oraz Czadoman i Long & Junior. Gala Disco Polo w Margoninie trwała dwa dni.

Koncert króla disco Zenka Martyniuka i zespołu Akcent przyciągnął na plaże ogromną liczbę osób, które na żywo chciały zobaczyć i wspólnie zaśpiewać największe przeboje. Duże zainteresowanie plażowiczów wzbudziła popołudniowa próba artysty. Wieczorny koncert na długo pozostanie w pamięci widzów.

Grający jubileuszową trasę koncertową artysta wraz z zespołem udowodnił, że jest niekwestionowanym królem tego gatunku muzyki. Wrażenie robił band z perkusją i gitarami, co w połączeniu z najwyższej klasy nagłośnieniem budowało niesamowite emocje. Na plaży można było usłyszeć największe przeboje „Przez twe oczy zielone”, „Granica”, „Przekorny los” i inne szlagiery. Trwający ponad godzinę koncert, wzbudził entuzjazm widzów, którzy gromko domagali się kolejnych bisów.

Na zakończenie burmistrz Margonina Janusz Piechocki wraz z nieodłącznym uczestnikiem wszystkich gali disco w Polsce Józkiem Lupą wręczyli artyście upominek z okazji 30 lat działalności muzycznej.

Dzień wcześniej publiczność mogła zobaczyć i posłuchać na scenie występu Czadomana znanego z przeboju „Ruda tańczy jak szalona” oraz Long & Junior wykonującego słynny przebój „Tańcz Tańcz Tańcz”.

Gala disco jest kolejnym elementem w ramach szerokiej propozycji kulturalnej, jaką oferuje mieszkańcom Gmina Margonin. Kolejne wydarzenia to koncert zespołu Tulia w trakcie dożynek 1 września oraz wspólne gotowanie z Magdą Gessler na rynku w Margoninie.

Na koniec września planowany jest także wielki koncert mistrza Krzysztofa Pendereckiego z orkiestrą i jego największe dzieła.

Komentarze   

Janowy
-3 #12 RE: Gala Disco Polo w MargoninieJanowy 2019-08-07 08:21
Panie Sigmar - na pewno ma pan na mysli post numer 1? Ale twórcą tego jest Janowy z PO - podszywający sie na tym forum od dość dawna. Typowy wytwór inteligencji Kopacz i kultury Palikota czy Nitrasa. I takiemu pomnik chcecie stawiać? Zadziwiacie mnie za kazdym razem... A kiedy pomnik Owsika za jego "męczęńską" walkę z faszyzmem PIS-owskim postawicie?
Sigmar
+3 #11 RE: Gala Disco Polo w MargoninieSigmar 2019-08-07 08:09
Janowy to tak wyborny troll, że powinni mu postawić pomnik na rynku w Wągrowcu :)
Janowy
-6 #10 RE: Gala Disco Polo w MargoninieJanowy 2019-08-05 20:03
W zasadzie wolałbym to, niż potrząsanie naćpanej głowy w rytm hałasu tworzonego przez natatuażowanych i czesto podppitych "muzyków" i taplanie się w błocie. Twoja córka czy syn tez się tam taplają? Jakiegos HIV-a jeszcze nie przywlekli z tej "przeswietnej" imprezy aPOlitycznej Jurasa?
nucek
+7 #9 Janowy i taniecnucek 2019-08-05 17:55
Ty kmiocie to co najwyżej możesz u rydzyka się bujać w rytmie "chrześcijanin tańczy".
Janowy
-11 #8 RE: Gala Disco Polo w MargoninieJanowy 2019-08-05 15:59
PO_Janowy - proponuje wysłać córkę na spęd organizowany przez syna pułkownika w Komendzie Głównej Milicji Obywatelskiej i księgowej, miszcza Owsika. Tam nie ma żenady, wyższy poziom ćpania (w trakcie tylko jeden sie zacpal na smierc w tym roku - drugiego badają), córka w błocie sie potapla a na koniec Juras wyrzuci wiązankę przekleństw kolysząc się jak błazen ... Nowoczesnosc w pełnej krasie. Ja swoją wysłałbym jednak do Margonina ...
Janowy
-15 #7 RE: Gala Disco Polo w MargoninieJanowy 2019-08-04 20:53
Aniel - i muzyka grana przez te zespoły (nawet nie polskie) to nie jest prymityzm i przykład rozwoju muzyki jaki w Polsce powinien nastąpić...? Czujesz się lepszy słuchając tych wrzasków (bo tekstu na pewno nie rozumiesz - tego darcia nawet angielskojęzycz ni nie moga zrozumieć) a reszta to idioci ? A wiesz chociaż o czym oni śpiewają? Jakie wartości chcą przekazać swoim słuchaczom? Napiszesz nam? Dodam tylko, ze byłem tam gdzie ty muzycznie jesteś teraz jakieś 30 lat temu. Teraz zostało kilkadziesiąt kawałków z z tych ciężkich zespołów (i to ballady głownie), Dire Straits a na imprezy i do zabawy głownie dobre polskie disco polo, tak wyszydzane przez ciebie. Smieszy mnie też podniecanie się Despacito czy Bailando , uznawanie tego za jakiś cud gdy to tez taki hiszpański odpowiednik disco polo ...
Daniel
-7 #6 RE: Gala Disco Polo w MargoninieDaniel 2019-08-04 18:08
Janowy - oto moje propozycje

1. Impaled Nazarene
2. Anaal Nathrakh

Pasuje ?
Janowy
-18 #5 RE: Gala Disco Polo w MargoninieJanowy 2019-08-04 09:31
Szanowni komentatorzy - jad wypluty, okazaliście swoja wyższość nad plebsem który słucha i bawi się świetnie disco polo. A teraz moze ktoryś z was napisze jaka to muzyka jest godna POlaka z Wagrowca ...
Daniel
-15 #4 WstydDaniel 2019-08-03 16:33
Zgadzam się z przedmówcami że disco z pola to prymitywizm i przykład upadku kultury muzycznej w Polskim narodzie !!!!! WSTYD!!!!!
Znajomy
-18 #3 RE: Gala Disco Polo w MargoninieZnajomy 2019-08-02 22:25
Zdelegalizować disco polo!!! To nie jest muzyka
Mire
-14 #2 DiscoMire 2019-08-02 21:16
W Margoninie chociasz sie cos dzieje we wakacje a w wrc jak zwykle nudy jedna impreza na cale lato
Janowy
-13 #1 RE: Gala Disco Polo w MargoninieJanowy 2019-08-02 13:18
Ale żenada, słuchający disco z pola nie powinni mieć praw wyborczych.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.