• dalke_nekrolog
  • Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3111

Gotowanie z Magdą Gessler

Tłumy mieszkańców i gości przybyły 15 września na stadion w Margoninie, aby wspólnie z Magdą Gessler wziąć udział w kulinarnych rewolucjach sołectw Gminy Margonin i Gminy Chodzież.

Wydarzenie rozpoczęło przemówieniem burmistrza Margonina Janusza Piechockiego, który życzył wszystkim znakomitej zabawy, wskazując, że sam w domu niewiele potrafi w kuchni zrobić. Jednak później zachęcony przez prowadzącego burmistrz wspólnie z jedną z dziewczyn z Koła Gospodyń z Margońskiej Wsi, także wziął udział w zabawie.

W konkursie gotowania uczestniczyło 10 drużyn. 4 z gminy Chodzież, które przeszły eliminacje w czasie dożynek gminnych oraz 4 z gminy Margonin także wybrane w czasie dożynek. Dodatkowo jako goście w rywalizacji wystąpiły dwie drużyny Burmistrz Margonina oraz poseł Grzegorz Piechowiak z Jolantą Turczynowicz-Kieryło.

Rywalizację drużyn prowadziła Magda Gessler wraz z Mateuszem Krojenką, Krzysztofem Bigusem oraz Jankiem Sowińskim uczestnikiem Master Szef Junior.

W czasie zabawy Magda Gessler nie przebierała w słowach, nie szczędząc cierpkich uwag organizatorom za małą ilość produktów do gotowania oraz brak produktów regionalnych. Chcąc uczynić zadość tym oczekiwaniom, organizatorzy odwiedzili pobliskie sklepy. W czasie konkursu każda z drużyn musiała przygotować przystawkę oraz danie główne z przygotowanych wcześniej produktów.

Z zadaniem najlepiej poradziła sobie drużyna Jolanty Turczynowicz-Kieryłło oraz Grzegorza Piechowiaka. Magda Gessler oceniła, ich pracę najwyżej, mimo iż prowadzący Łukasz Malczewski prosił, aby gości nie oceniać wspólnie z innymi drużynami, bo nie brali udziału w eliminacjach oraz aby nie budzić podejrzeń o stronniczość. Magda Gessler w swoim stylu stwierdziła, że jest demokracja ona nie wie o tym, kim są goście i nie ma zamiaru poddawać się takim zachowaniom. Jednocześnie jurorka wskazała, że dwie drużyny także nie będą oceniane dlatego, że w ich składach są profesjonalni kucharze, a to jest zabawa amatorska i byłoby to nieuczciwe.

Kolejne miejsca w rywalizacji zajęła drużyna z Milcza oraz Rataj, zwycięscy pierwszego miejsca swoje nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Chodzież przekazali drużynom z Margońskiej Wsi i Milcza.

Komentarze   

gruby
+1 #6 RE: Gotowanie z Magdą Gesslergruby 2019-09-22 17:47
Ta Turczynowicz kojarzy mi się ze Stokłosą czy on siedzi ? Chociaż jestem za PISEM w życiu na nią nie zagłosuje
Janowy
+8 #5 RE: Gotowanie z Magdą GesslerJanowy 2019-09-22 08:09
To samo zaobserwowałem. Przed wyborami, co nie otworzysz internetu to jakaś PiSowska MEN DA lansuje się i wciska kit ciemnemu ludkowi.
Flagowy
+6 #4 RE: Gotowanie z Magdą GesslerFlagowy 2019-09-22 01:12
A Ta PISiorowa czeronokubraczk owa to po co ? Nie umie prowadzić działalności gospodarczej i słaby z niej adwokacina to pcha się do koryta ? Największe niedojdy życiowe pchają się do polityki Bo tam nic nie trzeba umieć. Wystarczy obiecać i kłamać..
Stachu
+4 #3 RE: Gotowanie z Magdą GesslerStachu 2019-09-22 01:08
Coś mi się gryzie Magda G. z kandydatka PiS do senatu ...
pała
-2 #2 RE: Gotowanie z Magdą Gesslerpała 2019-09-22 01:00
Ta na dolnym zdjeciu po lewej ma czym oddychać
Eliza
+9 #1 RE: Gotowanie z Magdą GesslerEliza 2019-09-21 21:52
Nie rozumiem dlaczego ta Pani ze swoim brakiem kultury, nadal prowadzi programy telewizyjne.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.