• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2839

Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP Łopuchowo

OSP Łopuchowo prowadzi zbiórkę na nową torbę medyczną. Każdy z was może dorzucić się do zbiórki, brakuje jeszcze 3 063,00 PLN.

- W związku z ciągłym rozwojem jednostki ze zwiększającą się liczbą wyjazdów alarmowych prosimy wszelkich darczyńców o pomoc finansową w celu zakupu niezbędnej do niesienia pomocy torby medycznej PSP R1 - apelują strażacy ochotnicy z Łopuchowa.

W lipcu 2013 r. opracowano nowe wytyczne zwiększające ilość sprzętu, jaki ma być przechowywany w torbie R1. Dotychczas produkowane torby nie mieściły całego sprzętu lub był on pakowany tak, że dostęp do poszczególnych elementów był bardzo utrudniony.
Nowy wzór torby PSP R1 pozwala na rozmieszczenie sprzętu w taki sposób, że dostęp do wszystkich elementów jest bardzo łatwy.

Jednym z ciekawszych rozwiązań nowej torby jest odpinana wkładka z 12 dużymi kieszeniami zamykanymi na rzep.

Zamiast tradycyjnej saszetki na opatrunki torba wyposażona jest w odpinaną wkładkę, w której opatrunki rozmieszczone są w sposób przejrzysty w 12 kieszeniach zamykanych na rzep. Umożliwia to ratownikowi szybki dostęp do wybranego opatrunku.

W razie potrzeby wkładkę można odpiąć i przenieść w dowolne miejsce tak, aby służyła jako podręczna apteczka.

Komentarze   

Janowy
0 #28 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-07 21:02
Inteligencie Marcinie - wykształcony elektorat przy kasie z wielkich miast głosuje na prezydentów:
- Bolka elektryka - "mendrca Europy",
- "o malo co magistra" z choroba filipińską (i to dwukrotnie);
- historyka któremu magistra załatwił tesc ubek a który robi błędy w podstawowych polskich wyrazach a jego "kumatość" jest widoczna juz po kilku minutach obserwacji,
Ponadto uwielbia hochsztaplera Owsika po liceum tylko, klnącego z estrady, licealiste i chama Kupę Wojewodzką czy historyka z zulowskim zacieceim tuska.
Niewykształcony, z wiosek i biedny elektorat głosuje na:
- profesora Kaczynskiego;
- doktora Dude Andrzeja,

Ponadto docenia doktora Kaczynskiego, premiera Morawieckiego (ukończone 3 uniwersytety 0 w tym jeden w Hamburgu), pania profesor prawa Pawłowicz - osobę znienawidzona przez takich POpierdolencow jak ty za trzeżwe i logiczne ocenianie spraw.
Dziekuję - idz dalej zachwycaj sie Paligłupem i Jachirą - laleczkarką. Ja chce zostać z tymi oszolomami ze wsi ... Zalosne jest, ze łapiesz sie na takie proste "myki sądazowe" a faktów juz nie potrafisz połączyć. Jakie wy szkoły konczycie? czego was tam uczą?
wuja
0 #27 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP Łopuchowowuja 2019-11-07 20:18
Idiota cytuje wyniki sondażu jakby sondaże były na sto procent wiarygodne To naprawde trzeba być cepem Wynik sondażu jest zawsze taki jaki chce ten co za niego płaci cepie
Marcin
+5 #26 sondażMarcin 2019-11-07 10:01
Matołku Janowy, cytuję wyniki sondażu (IBRiS):
"Nominacje Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza na sędziów Trybunału Konstytucyjnego pozytywnie odbierane są wyłącznie w najtwardszym elektoracie PiS, głównie wśród silnie religijnych osób o niskich dochodach i wykształceniu. Lepiej wykształceni, bardziej mieszczańscy wyborcy obu kandydatów zdecydowanie odrzucają."
Janowy
-7 #25 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-06 13:13
Golem - co ukradł Banas - i twoj wywód - "ukradł 80 tys nagrody gdy był w mnisterstwie" .... Rozumiem teraz doskonale, ze poziomo owsika to dla ciebie szczyt mozliwości. Zblizasz sie do belkotu Jachiry powoli - jeszcze pare wklejek od Lisa i bedzie dobrze.
Janowy
-8 #24 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-06 13:04
Gokem - Pawlowicz? Dla ciebie chamie , wielbicielu niedouków klasy owsik czy wojewodzki, Pani Profesor prawa Pawłowicz. Absolutnie!!! Kandydatura doskonała! Madrosć i zdrowe zasady zyciowe. Piotrowicz (pan dla ciebie) - bardzo dobra kandydatura. Te dwie osoby przebijają intelektualnie 10 Tulejów i 10 Gersdorfów w szzczycie formy (znów nasrała na Polskę w Norwegi). Bardzo dobrze PIS! Wspaniale! Az miło patrzec jak zachodzą zmiany na lepsze i wywołuja kwik tutejszych wielbicieli Sznejfeldów - Jokerów (kolejny błazna z siebie robi - to jakaś zaraza teraz panuje wśród oPozycji?). Słyszałeś Golem, ze kolejnego pijanego w sztok "bozka w todze" z ulicy sciągneli? Nie ma dnia bez kompromitacji tych "prawników"
bhytgcvbbnmkjhh
+10 #23 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP Łopuchowobhytgcvbbnmkjhh 2019-11-06 06:30
Zbiorka na sprzęt strazacki a powiat lekką ręką daje parafii grube tysiące złotych pl. Zastanówcie się ludzie!!!!!!!!! !!
Golem
+8 #22 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoGolem 2019-11-06 01:32
Janowy - doradzam zorganizowanie w najbliższych latach w Wągrowcu WOSP. Jeżeli ta impreza nie odbędzie się w Wągrowcu, to naczelne PiSdzielce są tutaj znane. Gregor, który zapomniał języka POLSKIEGO, a przynajmniej słów TAK lub NIE PO Polsku, będzie musiał się ich nauczyć, jak tłumaczyć z twoich błędów!!! Masz 47 lat, a robisz z siebie idiotę. W tym wieku, tylko leniwi ludzie tęsknią za komuną!!!
Golem
+9 #21 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoGolem 2019-11-06 01:24
Janowy - kupiłeś reszcie tą torbę medyczną, chłopakom z OSP Wągrowiec? Nadal rekomendujesz Pawłowicz i Piotrowicza, jako waszych fachowców na sędziów Trybunału Konstytucyjnego (TK). Poczytaj jakie wiadomości od najbliższych otrzymała Chojna-Duch od najbliższych. Można tego dzisiaj znaleźć w necie przed inwigilacją PiSdzielców. Nawet brat nie chce je podać ręki. Po dzisiejszym dniu wiele linków zostanie usuniętych i PiSdzielce zatroszczą się o odpowiedni przekaz. Ja umiem myśleć i nie wierzę w przekaz dnia PiSdzielców. Ważne, aby w odpowiednim momencie czytać, przekazy dnia i je porównywać.
Golem
+8 #20 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoGolem 2019-11-06 01:01
Janowy biedaku nie wiem co bierzesz, skoro nie umiesz sobie przeliczyć metrów kwadratowych na kilometry kwadratowe, w zeznaniach Szyszki. Rozpowszechnias z tutaj przekaz dnia PiSdzielców, a nie potrafisz przeliczyć podstawowych jednostek miar!!! Może było warto się uczyć, a nie tylko korzystać z rad byłej kobiety. Niestety, Szyszko z perfidią zamieścił w swoich oświadczeniach majątkowych ten majątek już w 2015, po przejęciu przez PiSdzielców władzy. Te gigantyczne połacie ziemi wpisał w rubryce dotyczącej nabycia mienia w drodze przetargu publicznego. Złożył nawet korektę do tego oświadczenia, dotyczącą właśnie rubryki z niesamowitą ilością hektarów. Nie zmienił w tej rubryce powierzchni posiadanej ziemi. Czytam sobie właśnie to oświadczenie i kupił 30.12.1994 313564 ha ziemi za 2536800, a dalej polecam przeczytanie tego oświadczenia. Łącznie kupił ziemię, za dokładnie 108991000. Kto w ciągu 30 lat wolnej Polski dorobił się ponad 108 mln. zł?!
Oświadczenie za roku poprzedni składa się, w kolejnym roku kalendarzowym. Uprzedzam twoje debilne wywody, bo zapewne będziesz próbował wciskać swoimi wywodami kit. Przepraszam, za uprzedzenie faktu. Co ukradł Banaś? Otóż ukradł 70 tyś nagrody, podczas gdy był wiceministrem w Ministerstwie Finansów, a następnie Ministrem Finansów, gdzie obecnie ujawniono mafię VATowską, której rolę będziesz starał się umniejszyć. Zapewne Banaś nic nie wiedział, podobnie jak Ziobro nic nie wiedział o hejcie w Ministerstwie Sprawiedliwości . Ziobro nic nie wiedział o hejcie w Ministerstwie Sprawiedliwości , Banś nic nie wiedział o mafii VATowskiej w Ministerstwie Finansów, a Morawiecki nic nie wie co się dzieje w rządzie PiSdzielców. Tak wygląda wasz rząd fachowców. Nikt nic o niczym nie wie. Nie róbcie sobie jaj z ludzi. Do tego wypuszczacie na anteny telewizyjne, pawiana Sasina, który ględzi przekazem dnia, podobnie jak ty.
Zapewne według ciebie Pawłowicz i Piotrowicz to fachowcy, w dziedzinie prawa. Czyżby dlatego rekomendujecie ich na sędziów TK? Nie rób sobie jak z ludzi!!! Piotrowicz to prokurator stanu wojennego, który przygotowała akt oskarżenia, wobec Antoniego Pikula, czyli działacza Solidarności. W IPN można sprawdzić kogo podpis widnieje pod aktem oskarżenia. Jak się okazuje, podpisał się Stanisław Piotrowicz. O Pawłowicz nie muszę dużo pisać, to idealna twarz PiSdzielców i i ich wyznawców. Pamiętamy jej słowa "zamknij mordę"!!! Ty już tego nie pamiętasz?! Nie dostałeś aparatczyku, odpowiedniego przekazu dnia?!
Dlaczego okłamujesz ludzi kłamstwami i przekazami dnia PiSdzielców?! Udowodnij mi i czytającym tutaj nasze opinie, że przekazujesz prawdę! Ja sprawdzam w twoich źródłach i swoich. Porównuję przekaz i go analizuję. Ty klepiesz przekaz polityczny dnia dla idiotów. Nie oceniaj mieszkańców Wągrowca i wielkopolski, tak jak siebie oceniasz, czyli jako bezrozumnego imbecyla przyjmującego partyjny przekaz. PiSdzielce to oszuści i złodzieje. Jeżeli jesteś ich wyznawcą i członkiem to nie różnisz się niczym od nich , aparatczyku partyjny PiSdzielców!!!! !!!!!!
Janowy
-12 #19 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-04 08:23
Golem - powerzchani Polski - 312 700 km kwadratowych, Szyszko wg ciebie mial 17 tys km. Co ty biedaku bierzesz? Profesora Szyszko który w wieku 70 lat zdołała odresaturować ruderę stodoły którą posiadał przez lata z hacjendami i milionami zajumanymi przez Owsika i jego rodzinę? Kto miał tego owsika rozliczyć niby? Rzad SLD czy PO? Z sedzią Tuleją i Gersdrof na czele - stałymi gośćmi rykowisak owsika konczonych przez niego ku..mi...? Nie ma takiego gówna jak WOSP w całej Europie i na świecie, bo żaden normalny rząd ne pozwoli chamowi zyć sobie jak lord na "dobroczynność" w swoim kraju - czytaj co napidałem wczesniej, pajacu.
Róznica pomiedzy rzadmi POsranych i PIS jest taka, ze rzad PIS znalazł medny w sowim rządzie i one juz gnija w więzieniu - pokazesz mi kto z rzadu PO siedzi? Czy to czasami nie synek sedziny , sedzia tuleja uniewinnił Sawicką ...? To jest ta róznica synek, a zarzuty dla Banasia w stosunku do tego burmistrza Włoch kóremu kasa sama wpada przez okna są niczym. Napiszesz moze co banas ukradł? Teraz nie podab ci sie sposob nabycia kaminicy? Oj przygłuoie ...
Na koniec - Wielgucki wygrał tylko ten process...? Na pewno ...? Golem - proponuje jednak poczytac rózne żródła informacji, bo masz straszne gówno za oczami robione przez TVN i ojca Adama.
Golem
+12 #18 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoGolem 2019-11-04 02:04
Janowy - ty cały czas pokazujesz jakim imbecylem intelektualnym jesteś. Sprawozdania finansowe fundacji takiej jak WOŚP podlegają kontroli przez MSWiA oraz UKS. Gdyby te bzdury były faktem, to MSWiA nie pozostawiła by tego i na pewno Owsiak miał by postawione już zarzuty lub zapewne aresztowali by go pokazowo o 6-tej rano. Wielgucki wygrał dopiero w czerwcu 2019. Wcześniej przegrał z Owsiakiem o wiele więcej spraw o zniesławienie i musiał wpłacić grube tysiące na WOŚP.
Sam stwierdziłeś że czegoś takiego jak WOŚP nie ma w innym normalnym kraju Europy. Ja bym powiedział więcej, że czegoś takiego jak WOŚP nie ma w żadnym innym kraju na świecie. Na tym właśnie polega fenomen WOŚP. Niestety zatwardziałych PiSdzielców bardzo boli sukces WOŚP i Owsiaka. Dlatego non stop obrzucają go błotem, wyszukują coraz to nowe kłamstwa i manipulacje. Podobnie jak plujecie na Wałęse i na siłę próbujecie zrobić z niego TW. Plujecie na wszystko co dobre i dobrze kojarzone z Polską na świecie, bo jesteście małymi durnymi i zakompleksionym i człowieczkami.
Co do majątku Owsiaka, to bardzo sprawnie umiesz rozliczać ludzi, którzy są przeciwnikami PiSdzielców. A może tak wypadało, żebyś też podał fakty na temat ziemi Szyszki, który deklarował posiadanie ziemi w ilości 1 mln. 700 tyś hektarów, co daje 17 tyś km kwadratowych o wartości ponad 100 mln. zł. Dorobił się tej ziemi w uczciwy sposób, czy poprzez machloje z Rydzykiem. Kolejny to Morawiecki, który poprzepisywał majątek na żonę i do dziś nie wiadomo jak duży majątek w rzeczywistości posiada. A może kryształowy Marian Banaś, którego zrobiliście szefem NIK. Jak się okazuje to kolejny gość, który niby to dostał kamienicę od weterana AK. Jak się okazuje wcześniej kupił kamienicę z lokatorami a sprzedał bez lokatorów, czyli jak się okazuje czyścicielem kamienic.
A może wypowiedz się na temat mafii VATowskiej w Ministerstwie Finansów, którego szefem był wcześniej Morawiecki, a później Banaś. Szukaliście mafii VATowskich wśród opozycji, a mieliście ją u siebie.
Skończ te brednie i kup lepiej tą torbę medyczną chłopakom z OSP. Zrobisz jakiś dobry uczynek, zamiast wypisywać tutaj brednie. Plujesz na Polskę i Polaków, którzy są rozpoznawalni na świecie i coś znaczą. Takie gnidy jak ty kiedyś zostaną rozliczone. Pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie i kiedyś zobaczymy jak będziecie drzeć mordy, kiedy będziecie odrywani od koryta.
Janowy
-11 #17 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-03 12:17
Golem - wejdz sobie tutaj. Opisane wszystko - krok po kroczku, ze skanami dokumentów, liczbami (nie takie laurki owsiakowe które ty nazywasz rozliczeniami). Nikt! Powtarzam -NIKt z fundacji Owsika ani on sam nawet nie próbuje tego co MK opisał podważać.
https://www.kontrowersje.net/sp_jrzcie_na_ministra_owsiaka_i_ministerstwo_wo_p_a_zobaczycie_ca_brzydk_prawd

Słyszał o wyroku dla jakiegoś " piewcy miłości" (bo Owsik przeciez hejterów nie ma do szczucia) - pracownika Owsika?
Pewnie nie - bo skąd? Z twoich "wolnych mediów"?
A o tym słyszał:"...Wie lgucki wygrywa z WOŚP. Owsiak będzie musiał ujawnić dane na temat swojego „zięcia”
Zakończył się proces blogera Piotra Wielguckiego z Jurkiem Owsiakiem, w którym to Wojewódzki Sąd Administracyjny przyznał rację temu pierwszemu. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie musiała udostępnić dane, o które pytał Wielgucki.
Sprawa dotyczyła ujawnienia informacji przez Fundację WOŚP na temat firmy i samego Jacka Stachery „zięcia” Owsiaka...."
Powoli, powoli zdejmuje sie gacie z kolejnego dyzmy i błazna III RP ...
Janowy
-11 #16 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-03 10:15
Golem - biedaczku intelektualny o móżdżku Jahiry kolejnej twej idolki - Owsik nie założył WOSP - doczytaj sobie o Chlestowskim. Owsik był wtedy tylko przygłupim hippisem włóczącym sie za nim - nikim wiecej. Owsik nie ma życia zawodowego - robienie witraży rzucił bo opłacało się robić bardziej "biznesy na dobroczynności" - rzczy niespotykanje w zadnym normalnym kraju Europy! Chyba, ze robienie za "shomena" to zycie zawodowe wg. ceibie. A potrafisz , głabie jeden. dodawac? To dodaj sobie majątki Owsika i jego zony, jego córek, kosztów ich wykształcenia, dochody zięciów, prywatne apartamentowce w warszawce - to wszystko bezrobotny Owsik wziął z powietrza. Potrafisz zrobi taki prosty logiczny rachunek? Obserwuje Owsika od poczatków - zanim sie za niego MK zabrał. I mam te same spostrzezenia co ten bloger. Mało tego wierzę mu (Owsik nigdy oficjalnie zadnych jego wyliczeń nie sprostował publicznie i nie zaskarżył!! Rozumiesz to? Wie, ze wejście na drogę sądową z rozliczeniami to jego koniec.). Mało tego - ja MK podziwiam za odwagę, za to ze sam w pojedynbke stanłą przeciew tej całej machinie Owsiak wspaieranej kolesiami w togach i koncernami medialnymi robiącymi z ludzi głupów jak z ciebie. I to tyle bo z takimi przygłupimi wypisującymi brednie i kłamstwa, a nie potrfiących złożyc do kupy najprostszych faktów to nie ma sensu nawet pisać. Zachwycaj sie dalej czewonoportkim chamem (ktory juz kilka procesów za swoje chamstwo przegrał) i syp do jego kabzy ile chcesz. Proponuje jeszcze na interesy tego burmistrza Włoch spojrzeć (ze tez te skur..y nawet teraz się nie boja kraść w tej osranej warszagfce - pewnie tak pewni wsparcia mafii w togach) a nie na bzdury o Banasiu, wielbicielu Schenfelda-Joke ra.
Golem
+13 #15 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoGolem 2019-11-03 01:31
Janowy a ty znowu bredzisz i ropowszechniasz kłamstwa na temat Owsiak. Fundację WOŚP założył Owsiak i temu poświęcił swoje życie zawodowe. Niby z czego ma żyć wielbicielu Banasia i mafii VATowskiej w ministewrstwie finansów zarządzanym przez PiS. Tymi kłamstwami zajmę się później, bo z czytaniem masz raczej problem i nie lubisz długich tekstów.
Torbę medyczną PSP R1 powinien ufundować karierowicz z Wągrowca, który jest komendantem wojewódzki. Taki wielki z niego niby społecznik i tak wiele ludziom pomógł. Tak pomógł ale sobie. Jako działacz Solidarności, skumał się z Piotrem Dudą i działaczami PiS i dlatego wylądował na stołku komendanta wojewódzkiego. Teraz obsadził swojego brata na stołku zastępcy dyrektora MDK, który tez się tutaj wypowiada i nawet się z tym nie kryje. Gregor Bartas, to jego brat i wyznawca PiSdzielców. Spędził trochę czasu w Niemczech i nagle zapomniał jak jest "tak" lub "nie" i woli odpowiadać "ja" lub "nein". Czyżby burmistrz go zatrudnił, aby mieć ochronkę PiS, w razie gdyby wyszły na jaw jakieś jego szwindle? To pytanie zadają sobie zwykli mieszkańcy, jak również radni obecnej kadencji. Wystarczy, aby burmistrz wsłuchał się w głos miasta Wągrowca i nie odrywał się od rzeczywistości. Widać jaki z Berenta liberał, skoro kuma się z PiSdzielcami. Ciekawe kiedy Gregor Bartas będzie utrudniać zorganizowanie WOŚP w Wągrowcu. PiSdzielce i ich wyznawcy, krytykują WOŚP opierając się na pomówieniach i manipulacjach. Czyżby wsadzono nam "konia trojańskiego", który ma realizować politykę PiSdzielców?!
Wróćmy jednak do kłamstw Janowego na temat WOŚP.Swoje wypowiedzi opiera na filmiku wyemitowanym przez TV Republika. Ten filmik to idealny przykład , na czym nie powinno polegać dziennikarstwo. Od początku do końca jest oszczerstwem opierającym się na zmanipulowanym materiale.
"1. Fragment "w ogóle nie chce się tłumaczyć" - wycięto cały fragment uzasadnienia, dlaczego pytanie dziennikarza dotyczące nieokreślonych faktur mających udowodnić, że nie wyprowadza pieniędzy na lewo jest z dupy. Owsiak powiedział tam, "nie sprzedaję broni do Syrii, mam wam pokazać faktury, że nie sprzedaję broni do Syrii?"
2. "wwyrzuca z konferencji" - z konferencji został wyrzucony dziennikarz, któy władował z kamerą w prywatną rozmowę.
3. "innych pozywa" - pozwany nie został dziennikarz, tylko bloger, który napisał trzy paszkwile oparte na jego urojeniach.
4. "skąd te nerwy" - pokazują scenę w której dziennikarz zostaje wywalony za władowanie się z kamerą w prywatna rozmowę, te "nerwy" nie mają nic wspólnego z rzekomymi przekrętami.
5. "Owsiak oficjalnie nie jest zatrudniony, pensję za etat dostaje jego żona" - dokładnie tak jest, ta pozycja stoi jak wół w sprawozdaniach od około 7-iu lat. Co ciekawe jest wyszczególniona , mimo że wcale nie musi, bo wystarczyło by jej zawarcie w pozycji "pracownicy etatowi".
6. "firmą Złoty Melon Jerzego Owsiaka" - a to już ewidentne kłamstwo, bo Złoty Melon to firma WOŚP, a nie Owsiaka.
7. "faktury wystawiane przez tę firmę są nieujawniane przez Jerzego Owsiaka" - prywatne spółki mają obowiązek sprawozdania się z faktur przed skarbówką, a nie przed przypadkowymi dziennikarzami, to raz. Dwa, na czym opierają swoje zarzuty pseudodziennika rze, skoro faktur nie widzieli? Na rewelacjach Matki Kurki?
8. "powinien ujawnić faktury, żeby jasne było, że MC i ZM nie wykonują zleceń dla WOŚP" - przecież te firmy wykonują zlecenia dla WOŚP, bo od tego właśnie są. Jakie zlecenia? Produkcja i sprzedaż gadżetów (ZM), produkcja wydawnictw i obsługa medialna (MC). Dlaczego firmy? Bo funacje takie jak WOŚP nie mogą prowadzić działalności gospodarczej. Całe te "powiązania" mogą być spiskiem tylko dla totalnego ignoranta.
9. "pieniądze z puszek trafiają do kieszeni Jurka Owsiaka" - chyba niezbyt dokładnie badali te sprawozdania finansowe, że nie znaleźli wyszczególnieni a ile zbiera się na finale i ile jest wydawane na cele statutowe." Weźmy pod uwagę choćby kilka finałów:
Finał XVI:
zebrano: 32147538,63 zł
wydano: 32201173,58 zł (czyli wydano więcej o 53 634,95 zł więcej niż zebrano)
Finał XVII:
zebrano: 40477067,87 zł
wydano: 40731958,20 zł (czyli ponownie wydano więcej o 254890,33 zł niż zebrano)
Finał XVIII:
zebrano: 41216183,15 zł
wydano: 41700656,59 (czyli olejny finał gdzie wydano więcej o 484473,44 zł niż zebrano).
Finał XIX:
zebrano: 45662279,97 zł
wydano: 45710059,75 zł (kolejny finał gdzie wydano więcej o 47779,78 zł więcej niż zebrano)
Finał XX:
zebrano: 48049843,99 zł
wydano: 48051808,71 zł ( i kolejny raz wydano więcej o 1964,72 zł niż zebrano)
Widać wyraźnie, że tylko podczas tych 5-ciu finałów wydano więcej o blisko 850 tyś. zł. Czyżby Owsiak oddał swoją pensję na WOŚP? Jak to wytłumaczysz wyznawco propagandowych kłamstw PiSdzielcó?!
Warto tu dodać, że sprawozdania finansowe fundacji takich jak m.in. WOŚP są weryfikowane przez MSWIA (rozliczenie finansów) oraz MPIPS (sprawozdania finansowe fundacji). Poza tym WOŚP jako fundacja podlega też ścisłej kontroli UKS.
Na koniec wypada obalić kolejne kłamstwo Janowego i wyznawców PiSdzielców, jakoby Owsiak posiadał wielką hacjendę. Na czym polega ta manipulacja?! W zasadzie to nie manipulacja, lecz kłamstwo, ponieważ budynek przedstawiany na zdjęciach i memach to ośrodek szkolenia wolontariatu WOŚP, zwany czasem Uniwersytetem WOŚP. Jest to własność fundacji WOŚP, sam Owsiak w niej bywa, ale zecydowanie w niej nie mieszka. Budynek można obejrzeć na zdjęciach ze szkoleń wolontariatu oraz na stronie http://szadowomlyn.pl
W kwesti porównania WOŚP i Caritas poczekam na kolejne brednie Janowego, aby obnażyć jego kłamstwa.
gregory bartas
+12 #14 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP Łopuchowogregory bartas 2019-11-02 16:00
Komenda Wojewódzka kupuje takie torby po 2 tyś zł a tu jeden podgrzany ochotnik musi sam to kupić i chce zapłacić płaci 4 tyś tylko nie ze swoich.
Piotrek
+21 #13 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoPiotrek 2019-11-02 00:28
Nasz rząd chwali się w jak to nasza gospodarka prężnie się rozwija. Rozdają na prawo i lewo a na popodstawowy sprzęt żebrają. Proponuję zabudżetować tą torbę np. kosztem nagród które urzędnicy dostają za nic i po sprawie.
jaruś
+17 #12 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP Łopuchowojaruś 2019-11-01 23:26
Martunia kochanie kiedy ściągniesz plakaty wyborcze ? Bo Sobota odwaliła fuszere i ściągła tylko połowe .
oder
+15 #11 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP Łopuchowooder 2019-11-01 23:23
Takie zbiórki to głupota bo za chwile takie wyposażenie dostaną z przydziału Jakiś napalony chciał zabłysnąć że załatwi to szybciej Podobnie jest z samochodami dla straży czy policji Jak jest komendant wazeliniarz to beczy o kase w samorzadzie i dostaje auto miesiąc wczesniej jakby dostał z przydziału z komendy wojewódzkiej Oczywiście póżniej ma oko u przełożonych Wielu widziałem takich wazeliniarzy Lepiej dać kase na chorego
Pusia
+8 #10 JacekPusia 2019-11-01 22:59
Zięć Górskiego uszyje, drachpolu już nie ma, ale młody Jacek nadal szyje....
Janowy
-5 #9 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-01 21:47
Pis - a co tutaj ma PIS wspólnego? Moze nam tutaj wyłuszczy wielbiciel burmistrzów Włoch i Szejnfeldów - Jokerów ...?
Janowy
+3 #8 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-01 21:46
Adams - torba za 4 - 6 mln zł? A sama torba za 4 tys? To jednak jest lekka przesada ...
Janowy
-7 #7 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-01 21:43
Pani Anno - mało pani widziała w zyciu. Zbiórki na karetke pogotowia czy łózka nie widziała pani..? Naprawdę?
ola
+7 #6 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP Łopuchowoola 2019-11-01 12:49
Dajcie dalej robić z siebie idiotów W Komendzie Wojewódzkiej zarabiają po 10 tyś w OSP wielcy działacze też za darmo nie siedzą a My płacimy na nich podatki i do tego mamy za nich organizować sprzęt
PiS
+15 #5 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoPiS 2019-11-01 11:47
Macie swoje dobre zmiany!! Będzie was PiS ruchal polskie bałwany !!!takie torby państwo powinno kupować!!!!
Anna A
+9 #4 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoAnna A 2019-11-01 10:35
Czy taka torba nie powinna zostać zakupiona niezwłocznie, kiedy zajdzie taka potrzeba, ale przez państwo? Jeszcze nie widziałam zbiórki na sprzęt strażacki, chyba już naprawdę źle się dzieje w naszym kraju.
Adams
+6 #3 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoAdams 2019-11-01 08:49
Janowy torba medyczna z wyposażeniem kosztuje od 4000-6000tys więc to nie jest przesada
Janowy
-11 #2 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoJanowy 2019-11-01 08:39
Arkadiusz - coi sie ciskasz? Owsik na "dzialnosci dobroczynnej" dorobil sie i urzadził cała rodzinę i nie wolno mu tego słowem wypomniec bo "za baski zaraz" . Tutaj masz konkretnie, na co ile, z domu nie musisz wychodzic, mozna śledzic wpływy co do grosza - co ci się nie podoba? Tutaj ja na pewno coś wpłacę (pomimo, ze cena tej torby to lekka przesada) a ty mozesz dalej owsikowi do puchy (nikt nie iw edokładnie ile tam jest). Moze w koncu kiedys pokaze faktury o które od lat sąd go naciska bezskutecznie (te - niealezne i konstytucyjne" ale kolesiami owsika poobsadzane pewnie, wiec moze sie czuc bezkarnie gostek).
Arkadiusz
+11 #1 RE: Zbiórka na torbę medyczna PSP R1 dla OSP ŁopuchowoArkadiusz 2019-11-01 07:47
Proponuję drogi redaktorze Kowalczewski aby zgłosił się Pan z tą sprawą do osoby która finansuje pańskie działania, a w każdej kampanii wyborczej chętnie pokazuje się w gronie strażaków. Mowa tu o posłance Marcie Kubiak! Chyba wyskrobie te 3tys z tego co już nachapała na wiejskiej...

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.