• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3935

"Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskich

To już drugi film braci Sekielskich poświęconym przestępstwom pedofilskim w polskim Kościele katolickim.

To już drugi po "Tylko nie mów nikomu" film barci Sekielskich poświęcony przestępstwom pedofilskim w polskim Kościele katolickim.

"Tylko nie mów nikomu" miało premierę 11 maja 2019 r. na YouTubie i wywołało ogólnopolskie trzęsienie ziemi. Już w trakcie jego produkcji Sekielscy informowali, że mają masę nakręconego materiału, a ich film to zaledwie pierwsza część planowanej trylogii.

Nowy dokument to wstrząsająca historia dwóch braci wykorzystywanych przez tego samego księdza, który ma na swoim koncie też inne ofiary. Też są emocje, łzy, wstrząsające historie, ale film pokazuje przede wszystkim pewne patologiczne mechanizmy.

"Zabawa w chowanego", tak samo, jak "Tylko nie mów nikomu", została sfinansowana dzięki internetowej zbiórce. Budżet filmu wyniósł 120 tys. zł i podobnie jak w przypadku poprzedniego dokumentu za reżyserię i scenariusz odpowiedzialny jest Tomasz Sekielski, a produkcją zajął się jego brat Marek.


"Zabawa w chowanego"
cały film braci Sekielskich

Komentarze   

PIS-Janowy
-11 #51 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichPIS-Janowy 2020-05-19 09:19
Dla kola z postu 42 na otrzezwienie:". ..Nie odmówię sobie na wstępie małej przyjemności, w końcu każdy ma swoje fobie, nie tylko artyści. Z satysfakcją odnotowuję, że jest po „pandemii” i to bardzo dobra wiadomość. Na czym opieram śmiałą tezę? Nie na wypłaszczonej krzywej, nie na zamkniętym lodowisku w Hiszpanii, ale na temacie dnia. Wraca stara normalność, od dwóch dni tematem numer jeden jest rymowanka Kazimierza Staszewskiego do ludowego bum cyk cyk , bum cyk cyk. Słyszałem to, pożal się Boże, dzieło, gdy jeszcze niewielu o nim słyszało i praktycznie nikt nie mówił, bo i o czym. Ostatnio tak żenującą twórczość Staszewski zaprezentował w latach dziewięćdziesią tych ubiegłego wieku, gdy biegał z suszarką po scenie sopockiego festiwalu i udawał rapera.
Oczywiście to moja subiektywna ocena „utworu”, ale ma też dość mocne obiektywne podstawy. Jak wspomniałem słyszałem piosenkę zanim wybuchła afera, poza tym od dwóch miesięcy konsekwentnie krytykuję PiS i samego Kaczyńskiego za działania w czasach „pandemii”, w tym za „kwarantannę” i groteskową ustawę „kopertową”, która zaraz pójdzie do śmieci. I gdybym miał móżdżek wielkości przeciętnej gwiazdy muzycznej, aktora, czy innego celebryty, to powtarzałbym idiotyzmy o dyktatorze Kaczyńskim. Ponieważ mam pełnowymiarowy mózg, to jestem pewien, że Kaczyński ciska teraz ciężkim słowem w stronę osła, który urządził całą tę szopkę i nie chodzi o tajnego współpracownika SB Marka Niedźwiedzkiego pseudonim „Bera”. Dziecko i najgłupszy celebryta wie, że nadgorliwe i motywowane politycznie grzebanie przy listach przebojów i pozostałych konkursach, zawsze kończy się identycznie. „Gwiazda” produkując najpodlejszą ramotę staje się męczennikiem, a „ciemny lud” w ramach dzikiej satysfakcji na ślepo uznaję żałosną rymowankę za „Czarodziejski flet”.
Pojęcia nie mam kto wpadł na tę „genialną” myśl, ustalenia trwają, aby unieważnić wyniki głosowania „Listy Przebojów”, nawet jeśli były tam jakieś przekręty esbeckiego donosiciela „Bera”, w każdym razie efekt mógł być tylko jeden. Całe „środowisko” i fani kanału radiowego założonego przez SB dla współpracownikó w i dzieci SB, krzyczą o powrocie do PRL-u. Na przykład taka pani Olejnik, która podobnie jak Niedźwiedzki przyszła do radia w stanie wojennym, z dyplomem zootechnika, bez karty mikrofonowej i z dykcją na poziomie przekupy. Do chóru walczących z PRL-em dołączyli emerytowani rockmani, którzy za PRL-u grzecznie zanosili teksty swoich piosenek do „Instytutu Wolnego Słowa na Mysiej” i poprawiali po kolei wszystkie wersy, jakie im podkreślał urzędnik instytutu. Mam 48 lat i doskonale też pamiętam, że za PRL-u Kazik, Panasiewicz, czy Hołdys nie napisali jednego słowa o Kiszczaku, czy Jaruzelskim, a o przeboju to już w ogóle nie ma co mówić. Dlatego mnie to wszystko, co się dzieje jednocześnie nudzi, brzydzi i śmieszy.
Nudzi, bo przypierd.lić Kaczorowi każdy głupi grafoman potrafi, nie ma w Polsce w tej chwili łatwiejszego patentu na przebój i odświeżoną sławę emerytowanych gwiazd. Brzydzi mnie z kolei cała hipokryzja potulnych artystycznych ratlerków biegających za PRL-u na Mysią ze swoimi utworami muzycznymi, które nie zawierały grama krytyki pierwszych sekretarzy PZPR, by potem odebrać gażę w ZAIKS. Bunt nie przekraczał poziomu dramatycznego poszukiwania benzyny, celem odbycia stosunku płciowego z Jolką. Po drugiej stronie córki i synowie esbeków albo kapusie SB, prezentowali na antenie te wszystkie, skądinąd znacznie lepsze piosenki od weselnego mamrotania Kazika o „przygodzie” Kaczyńskiego na cmentarzu. Śmieszne jest wszystko razem i jeszcze ta niesamowita taniość w kreowaniu sztuki i męczeństwa. Klasyczni spóźnieni bohaterowie i bojownicy o wolność, a tak naprawdę chodzi o sprzedaż towaru i zapewnienie sobie nowej ciepłej posadki.
Na szczęście skutki tej sprowokowanej szopki, to mamy same pozytywy. Kolejny raz się okazało, co sobą reprezentuje lepsze towarzystwo. Kaczyński, któremu można zarzucić wszystko, ale nie to, że odwiedza groby i kultywuje pamięć brata, matki i przyjaciół od wielkiego dzwonu, po raz setny godnie znosi szyderstwa ze swojej osobistej tragedii. Wreszcie towarzystwo skupione wokół „Trójki” w gestach protestu opróżnia stołki i to chyba najlepsza w tym wszystkim wiadomość. Ostatnie wniosek jest odwiecznym banałem. Głupoty nie wolno cenzurować i tym samym uznawać za coś ważnego. Głupocie zawsze i wszędzie trzeba dać się wyszumieć, bo wtedy pozostaje wyłącznie głupotą i tak by się stało z ludową przyśpiewką Kazika, która błąkałaby się gdzieś po piwnicach Internetu..."
Z kotrowersje.net
Bartk
0 #50 Bracia SekielscyBartk 2020-05-18 22:37
Film zawsze typowo polityczny.
majek
-5 #49 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichmajek 2020-05-18 19:58
TW Bera nagle stał się autorytetem totalnej opozycji
słuchacz
+6 #48 Wasze Radio FMsłuchacz 2020-05-18 18:19
Janowy i Doda -eksperci od rozgłosni radiowych i list pszebojów.No No
RENIA
+2 #47 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichRENIA 2020-05-18 17:51
katolik 7.Chyba coś umkneło uwadze.Wymienia ł am kilka grup a uczepiliście się uporem maniaka tylko jednej czyli pedofili w kościele.
PIS-Janowy
-9 #46 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichPIS-Janowy 2020-05-18 17:33
Kolo - kazdy kto obserwuje od kilku lat Niedzwieckiego wie doskonale, ze facet nienawidzi PIS tak samo jak owsik i wykorzysta kazda okazję aby mu dowalić. To taki typowy symptom starczy Michników, zakowskich, lisówi twoj tez, jak widze. Dalej - skoro taki gniot, takie gówno POlityczzne ląduje na liscie lsity przebojów to ta lista albo jest słuchana tylko przez jahirowatych lub golemów lub jest tam manipulacja do potegi i jest gówno warta. Na temat promowanie piosenek i miejscach na listach to wypowiedziała sie niedawno Doda. Jak menadzzer da w garsc rozglosni radiowej to pioenka może byc gdakaniem kozy a i tak bedzie puszczana tak często , ze staje się "przbojem". Mało masz takich przypadków? Ona siedzi w tym od lat i chyba wie co pisze...
Emerytka69
+6 #45 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichEmerytka69 2020-05-18 16:26
Też nie czytacie komentarzy janowego? widzę janowy to od razu minus,.... Bo to jakiś "mądry inaczej facet"
Hehe
+9 #44 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichHehe 2020-05-18 16:25
Jamowy, pozdrów twojego kolesia pedofila St. B pseudonim "Batman", byłego proboszcza w Klasztorze i byłego ksieżunia🤣🤣🤣🤣
katolik 7
+4 #43 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkatolik 7 2020-05-18 14:31
Renia w jednym masz rację ;Pedofili na świeczniku nikt nie ruszy.Kościół był zawsze zwalczany i jest tylko metody się zmieniły.
kolo
+7 #42 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkolo 2020-05-18 13:19
Nikt w to kłamstwo o przesunięciu na liście Kazika nie uwierzył. Przypominam, że po zniknięciu listy przebojów w piątek oficjalna wersja była taka, że strona internetowa się zwiesiła. Informatycy odkryli jednak, że ktoś zaimplementował przekierowanie do nieistniejącej strony. Gdy to się wydało to okazało się, że Niedźwiedzki jest TW oraz oszukał (po 35 latach pracy w radiu), przesuwając Kazika na liście. Oczywiście każdy kto ma choć dwie komórki mózgowe od razu widzi co jest grane, a tacy jak Janowy powielają fake newsy i kłamstwa produkowane w reżimowej TVPiS. I na zakończenie dzięki Bogu ,że mamy XXI wiek, internet, niezależne od bydlaków media bo już bylibyśmy drugą Koreą PN.
PIS-Janowy
-16 #41 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichPIS-Janowy 2020-05-18 11:48
Kolo, ofiarko manipulacji POmediów. Słyszałeś o tym?
"W niedzielę (17 maja) Kowalczewski stwierdził, że prowadzący audycję Marek Niedźwiecki zmanipulował głosowanie. Redaktor naczelny oświadczył, że dziennikarz zdecydował o przesunięciu piosenki Kazika na pierwsze miejsce, a piosenka z największą liczbą głosów spadła na miejsce szóste.
"Wiemy już na pewno, że dokonano ręcznej manipulacji polegającej na zmianie kolejności piosenek, na które głosowali słuchacze Trójki. Nasi radiowi informatycy przeanalizowali logowania osoby odpowiedzialnej za kolejność piosenek w elektronicznej wersji listy. Według głosów słuchaczy Kazik powinien być na miejscu czwartym" - napisał dyrektor Trójki.
"Zespół Listy Przebojów Trójki poblokował głosy słuchaczy oddane na innych wykonawców, które zostały uznane przez nich za nieuczciwe lub manipulacyjne. Wpłynęło to na pozycję utworów z wyższego miejsca, które znalazły się niżej torując drogę na wyższą pozycję piosence Kazika. Po tym zabiegu piosenka artysty znalazła się na drugim miejscu" - dodał.
"Przez te zabiegi ucierpieli inni wykonawcy i nie była to niestety pierwsza taka ingerencja w wolę słuchaczy. Piosenki Kazika Staszewskiego od zawsze, nawet te najbardziej polityczne były grane na naszej antenie i nie ma powodów, aby się to miało zmienić" - zaznaczył Kowalczewski. Na pierwszym miejscu zestawienia powinna znaleźć się piosenka Deep Purple "Throw My Bones"a nie ten gniot Kazika.
Ale co sie dziwic - Niedżwiecki to ten sam rodzzaj kwiatka kwiat co owsik. Rozadowanie mlodzieży za komuny - to bylo ich zadanie. Totez takie mendy nigdy nie lubiły PIS.
CO sie okazuje dalej - pan marek dorabiał sobie na liście w ciekawy sposób. Niejaki "Tomaldo Banjo" stwierdza:
"Marek Niedźwiecki - którego audycje także lubiłem - brał w latach 90-tych 20 tys. zł za 3. miejsce na liście przebojów Trójki. (...) I to możemy udowodnić. Wszyscy muzycy w Polsce to wiedzą i do tej pory nikt z tym nie zrobił porządku. O nim mogę napisać, bo wiem z pierwszej ręki" - Wiadomości
Artyści i dziennikarze protestują w sprawie Trójki.
W dalszej części czytamy, że muzyk w latach 90. grał w zespole Antyquariat, który "osiągnął pewną popularność". "Żadne głosowanie smsowe nie ma wpływu na listę - a w Trójce to już na 100% nie ma i nigdy nie miało. Jak nikt nie zapłacił, to Niedźwiecki puszczał zagraniczne evergreeny, które były wiarygodne" - pisał muzyk.
"Jeśli Trójka zaczyna przepraszać za to że w głosowaniu wziął utwór spoza listy... (Tego w życiu nie słyszałem!!!!!! choć korupcja była i jest do dnia dzisiejszego jeszcze) to znaczy, że ktoś im się dobrał w końcu do d**y! i przepraszam że użyłem dosadnego słowa ale dlaczego k***a dopiero teraz????? Kiedy ja już na scenę nie wrócę..." - zakończył ostro autor."
Ten wpis na facebooku został już oczywiście na tym lewackim smietniku zablokowany.

I to tyle - całe szczęście, ze jest TVPinfo i mozna sie dowiedziec innej prawdy niz ta budki i TVN-u. Całe szczęście!!
RENIA
+5 #40 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichRENIA 2020-05-17 21:19
das.Problem z ukaraniem pedofili z grupy tzw,,na świeczniku'' był zawsze.Był za czasów słusznie minionych tylko nikt nie odważył się wtedy mówić o tym głośno.Jest teraz i chyba będzie nadal bez względu kto będzie sprawował rządy.
PIS-Janowy
-14 #39 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichPIS-Janowy 2020-05-17 21:10
Miejmy nadzieje, ze rzad PIS sie nie ugnie i dopierdoli tym wczorajszym NIELEGALNYCH demonstrantów (połowa była bez masek i po piwku zapewne) po pare tysiączków. Z bydłem trzeba tak jak z bydłem a nie z człowiekiem rozumnym.
Pyra
-1 #38 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichPyra 2020-05-17 20:56
MASKI NA GEBY ZAKLADAJCIE, PRZESTRZEGAC NAKAZU WSZEDZIE A NIE TYLKO WTEDY JAK RADIOWOZ ZOBACZYCIE! Znawcy filmu od siedmiu boleści, tylko krytykować wszystko potrafią, sędziów, księży, lekarzy, nauczycieli. Mądrości rodem z kierowcą czy rabczyna ale że mają maskę na gębę założyć tego nie wiedza. Całe szczęście, że mandaty teraz posypią się za lizanie lodów na ulicy.
kolo
-9 #37 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkolo 2020-05-17 20:34
Najlepsi swą ci idioci ktłrzy nie potrafią nic napisać , jedynie barany minus wstawią.
das
-4 #36 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichdas 2020-05-17 19:54
Renia - kogo to wina że niektórzy są czy byli chronieni i ukrywani. Przecież przez lata było tyle różnych rządów z milicją , policją i prokuraturą i sądami i co nic nie zrobili To wina wszystkich tych instytucji od lat bo co za problem złapać i zamknąć księdza czy np .prawnika za pedofilie skoro latami śledzą i sciągają do kraju innych przestępców Także miejcie też pretensje do komunistów,Sld ,PO.PIS itd Nawet Sakielski się odezwał jak temat zaczął być medialny a 15 lat wstecz o tym nie pisał dlaczego już wtedy nie nagłaśniał sprawy ?.Jego wiarygodność jest taka jak jego głównego informatora Marka L. który jest oskarżony o oszustwo. Można się domyślać że połowa jego świadków to kłamcy, co nie przeczy że pedofilia w kościele była i jest
ja
-10 #35 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichja 2020-05-17 19:34
Renata i kto to pisze?. Popatrz na swoje podwórko i wszystko w temacie.
PIS-Janowy
-14 #34 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichPIS-Janowy 2020-05-17 19:15
Renia ni w ząb nie rozumie. Tak jakbyś głową o posadzkę napierdzielał. jest typowym dowodem, ze wiekszość kobiet to do kubła z wodą i szczotą sie nadaje jedynie. NIE UKARZESZ PEDOFILA SĘDZIEGO bo ten ma za soba kolesi, kasę i rzeszę znajomych papug! Dlatego nikt pedofial sędziego czy pranika nie ruszy. Przykład najprostszy z podworka wagrowieckiego z pijaczkiem sedzią. Minęło pół roku a tutaj nic nie ruszone. Kowalski juz był miał dawno pozamiatane. Oskarzyc ksiedza o pedofilie dzis może każdy - bo kazdy bohater wie, ze jest beszkarny. Napisz cos żle o Berencie na portallu - ilu do tej pory po sądach ciagał za swoje opinie na forum?
Ale nie dziwię się stanowi umysłu reni - przed chwilą widziałem przekaz TVN-u. Jednak nachalność, gra tonacją głosu, natęzenie propagandy przebija TVP w kazdym miejscu. az rzygac się chce ... Potem mamy takich golemów i kolów
RENIA
+10 #33 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichRENIA 2020-05-17 17:21
das.Dobrze wiesz że nie ma różnicy.Każdy przypadek pedofili powinien i musi być ujawniony
i napiętnowany. Surowo ukarany,nie ważne czy czynu tego dokonał ksiądz,nauczyciel,lekarz,
murarz,kierowca i etcetera.Ale nie może być tak że jedni są chronieni i ukrywani a drudzy mają dowalone że rozmiar buta nie pasuje.
Piter
+6 #32 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichPiter 2020-05-17 17:02
Co wy tu za bzdury wpisujcie? Kolo ma rację zamordyści PISowscy się zakiwali, teraz w radiowej trójce będzie druga stadnina w Janowie (nomen omen panie Janowy). Banda idiotów wzięła się za rządzenie i na wyniki nie trzeba długo czekać. Polska w ruinie staje się faktem.
PIS-Janowy
-19 #31 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichPIS-Janowy 2020-05-17 16:44
Das - oszolom PIS Janowy spróbuje ci odpowiedzieć. Tak jak za wszystkim na tym swiecie - jesli nie wiadomo o co chodzi to należy szukac gdzie jest kasa. W tym przypadku jest podobnie - na kosciół mozna dzis ( i od lat z resztą ) napluc , naszczać, księdzy znieważać - waidomo, ze nie oddadzą. Brak kasy po prostu u księdzy a ich walka jest i tak bez sensu - ksiądz nie ma baby - zle - chyba jest gejem, pije piwo -zle bo pijak, nie pije piwa - zle bo nie normalny i jakies takie zasady okrutne ma, spojrzy na dziecko - pedofil na pewno, nie spojrzy nieludzka menda. Rozejrzyj sie wokół - tak jest wszędzie dziś. Natomiast rusz środowisko prawnicze - kto sie na to odwazy? Pewnie tam pedofiloi nie ma, co? Tak samo jak złodzieji i innych szmat sprzedajnych (jak twierdzi golem tutejszy)? Ciulo sikielski ? A moze Lis? Oj, nie, nie - z rynsztokiem zawsze wygodnie - po co do konca życia płacic i po sądach się włóczyć? Mam przykład Wielguckiego który osmielił się stwierdzić, ze bezrobotny owsik urzadził sie z rodzina na działalności charytatywnej jak pączek w maśle. Lata po sądach, pomimo, ze ma w 100% rację. Iny przykład z dalekiego świata - świat celebrytów i Michael jackson - wiadomo dziś na pewno, ze pedofil z farmą dzieci. I co? Ruszył go ktoś? Juz za życia szumiało ale miliony dolarów robiły swoje. Inny przykład - elity brytyjskie wynajmując dzieci z sierocinców? Cisza. Tematu nie ma. Pedofilia wsr taki ten swiat był jest i będzie. Ale nie przejmujmy sie - nie będzie kościołów, będą meczety a tam ponoc pedofilia jest legalna (zgodnie z zyczeniem paligupa - kumpla tuska). Problem wtedy zniknie.
das
-8 #30 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichdas 2020-05-17 15:44
Pytanie jaka jest różnica czy pedofilem jest ksiądz a np nauczyciel Czekam na merytoryczną odpowiedż bo idioci tylkjo potrafią minusować Dalej idioci ?
@@@@@@
+6 #29 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskich@@@@@@ 2020-05-17 14:33
Ale prymitywna ta propaganda PIS bolszewii. Takie bzdury to może chwytają na wschodzie Polski.
kolo
+8 #28 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkolo 2020-05-17 14:28
Znam TW Balbinę. Chcesz wiedzieć kto to?
kolo
+8 #27 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkolo 2020-05-17 14:27
Widzę, że już przekaz dnia dotarł: zlamanie regulaminu... stop... Niedżwiedzki TW... stop... wina Tuska i Trzaskowskiego ... stop
Prawda się sama obroni bydlaki.
fhj
-12 #26 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichfhj 2020-05-17 14:24
TW BERA kto to ?
fhj
-13 #25 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichfhj 2020-05-17 14:21
Do głąba który pisze tu o piosence Kazika jako nowość jest ona na playliście i można na nią głosować .Do złamania regulaminu doszło bo w ramach regulaminu powinna najpierw być na playliscie a póżniej po głosowaniu wejść dalej Jak pretensje to do Barona i Niedzwiedzkiego Poczytajsobie na WP to co pisze a to jest taki portal jak tvn.
das
-9 #24 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichdas 2020-05-17 13:59
Polański robi casting możecie swoje dzieci tam wysłać zapewne gwałt znanego reżysera nie boli i jest przyjemny Jeszcze rodzice za to skasują - idioci
das
-12 #23 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichdas 2020-05-17 13:56
Co niektórzy twierdzą że jak jego syna ukłuje nauczyciel to będzie ok
olas
-12 #22 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskicholas 2020-05-17 13:53
kolo akurat ja prowadze swoją działalności , po drugie cześć pieniędzy które mam to wyrabiają moi pracownicy po trzecie czy Kukiz u Piaseckiego mówił prawde to możesz sobie sprawdzić Tylko Ty idziesz na łatwizne bo najlepiej usiśść przed komputerem i pluć jadem an jednych bo samemu to ciężko pomyśleć ale nbie sam jesteś jak tu widze Nie wystarczy oglądaćtylko tvn trzeba oglądać wszystkie stacje i samemu wyciągać wnioski
kolo
+16 #21 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkolo 2020-05-17 13:35
@ Bolo ty myślisz, że za twój hejt w sieci płaci rząd? Rząd nie ma swoich pieniędzy, te pochodzą z podatków od przedsiębiorców .
kolo
+22 #20 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkolo 2020-05-17 13:33
Kukiz dla mnie jest tak wiarygodny jak Trynkiewicz, Kaczyński, Kim Ir Sen.
olas
-15 #19 Hipokryzjaolas 2020-05-17 13:33
W komentarzu 11 napisałem - kiedy film o polańskim, to mam same minusy Wielcy obrońcy moralności gdy chodzi o księdza to dobrze ale już kogo innego to jużżle Z tego wynika jakby nauczyciel dobierał się do Waszego dziecka to byście to akceptowali dwulicowe świnie ? Oczywiście księży karać tak samo jak innych Najlepsze jest to że to samo działo się za wszystkich rzadów i gdzie wtedy byli prokuratorzy ,sędziowie w tamtych czasach ?
bolo
-16 #18 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichbolo 2020-05-17 13:25
kolo co TY piszesz że przedsiębiorcy na NAS pracują Chyba na Ciebie i Twoje zasiłki ' Co mądrego odpowiesz Kukizowi który mówił że w 2014 r jego piosenke też ściągli z anteny ?
eda
-20 #17 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskicheda 2020-05-17 13:20
Myśle że częśc ludzi którzy po latach się ujawniają była krzywdzona. Dziwi mnie jedynie fakt że niektórzy bezgranicznie wierzą wszstkim niby pokrzywdzonym .Ja też dziś mógł bym powiedzieć że pożyczyłem komuś 20 lat wstecz sto tysięcy złotych i mi nie oddał - ilu by w to uwierzyło ? Po drugie trzeba tępić wszystkie takie przypadki czy to ksiądz , znany reżyser czy nauczyciel
kolo
+18 #16 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkolo 2020-05-17 13:17
Mi się piosenka podoba tak jak i większości głosujących. Przedstawia prawdę. To PISowska mniejszość w postaci PISowskiego zarządu ma z tą piosenką problem. Suweren zagłosował, taka jego wola, a jak to nie po drodze rządzącym to - myk - zdejmujemy i cenzura. Komuna pełną gębą. Za chwilę Duda przegra wybory i.. _ myk - zawieszamy wybory lub liczymy tak by było dobrze. Wszyscy odpowiecie za machloje, żadna dyktaura nie trwa wiecznie. Już pałujecie przedsiębiorców , którzy na was pracują ale jeszcze chwila, ludzka cierpliwość się wyczerpuje.
bolo
-18 #15 życiebolo 2020-05-17 12:56
kolo - przecież ta piosenka Kazika to wielkie gówno jakby nie było tam o Kaczyńskim to nikt by tego syfu nie sluchał Pozatym to dziś Kukiz mówił jak w 2014 r za PO z Jego utworem zrobili to samo .Zawsze znajdzie się jakaś nadgorliwa świnia i myśli że wszystko może Napisz coś na lokalnym portalu co im nie pasuje i też Ci komentarz usuną bo zadzwonił Beret czy inny mądry
katolik 7
-16 #14 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkatolik 7 2020-05-17 12:50
W tej kwestii popieram Janowy .Dziwne sytuacje ,gdzie po dwudziestu kilku latach przypomina się komuś ,że był molestowany .Dotyczy to często znanych księży;Jankowsk i , Makulski . Jeszcze trochę i JP2 zostanie oskarżony. Środowiska LGBT propagują edukację seksualną od przedszkola ,znane "bunga -bunga "polityków UE ,środowiska tzw celebrytów ,filmowców I co ? Wszyscy nabierają wody w usta .Żeby była pełna jasność ; Każda tego rodzaju sprawa musi być rozstrzygnięta przez państwowe organy sądowe
kolo
+27 #13 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskichkolo 2020-05-17 10:42
A tymczasem w tej naszej demokracji PISowskiej w radiowej Trójce PISowski zarząd postanowił anulować listę przebojów, w której pierwsze miejsce zajęła piosenka Kazika o tym, że Kaczyński stawia się ponad prawem. Marek Niedźwiedzki, który prowadzi tę listę od dziesięcioleci, odchodzi z radia na znak protestu.
Takie działania cenzury nie miały miejsca nawet za komuny.
PIS-Janowy
-26 #12 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SekielskichPIS-Janowy 2020-05-17 09:44
Witam wszystkich oczekujacych mnie tutaj po promowaniu kolejnego filmu antykoscielnego . Jestem własnie po 8 km biegu, odpisałęm juz pedalewskiej parze renia & golem i byłem w kosciele. Dzien sie super zaczął. Ministrantem byłem też i wiem tylko tyle ze ksiądz nauczył mnie o wiele więcej niż trzech nauczycieli od historii i nauk humanistycznych a jedyna afera pedofilską jaką pamiętam z mojej wiochy to własnie związana była z nauczycielem.Al e o tym srodowisku albo patologi sedziowskiej nikt filmu nie stworzy - bo to ryzyko ciagania sie po sądach do końca zycia. Nie to co naplucie na ksiedza, no nie - bohaterze olasie?
Filmu nie oglądałem ( ani tego ani poprzedniego) - znam trochę Siekielskiego i wiem dokładnie czego tam mozna się spodziewać. I nie zamierzam oglądać czegoś co jest promowane nachalnie jak garnek dziurawy przez cygana. Niech się tym zajmuja pedały i pozostali frustraci zyciowi.
olas
-17 #11 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskicholas 2020-05-16 22:27
Teraz czekamy na film o pedofilu polańskim
...
+30 #10 ,... 2020-05-16 20:25
mam pytanie czy dobrze najedzony i wypoczęty facet wytrzyma całe życie bez kobiety?
Manny86541
-23 #9 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SakielskichManny86541 2020-05-16 13:25
PLATON!!!!! STO PROCENT RACJI. MĄDRZE I OBIEKTYWNIE. A NIE JAK FUKNCJONARIUSZE PO czy PIS. JEDNI ZA DRUDZY PRZECIW. BRAVO
olas
+33 #8 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sakielskicholas 2020-05-16 13:23
Coś PIS-Janowego nie widać, pewnie nie przyszedł jeszcze przekaz dnia z Nowogrodzkiej. Tęgie PISowskie głowy myślą jak tu wykręcić kota ogonem. TVPiS pewnie znajdzie w tym wszystkim winę Tuska, a nie czekaj..... teraz największym wrogiem jest Trzaskowski.
Platon
-28 #7 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SakielskichPlaton 2020-05-16 13:09
Tak jak poprzedni film braci Sekielskich pomógł PISowi wybrać wybory tak ten zmobilizuje elektorat Dudy I dzieki "Zabawy w chowanego" wygra je w pierwszej turze. Większego stronnika PISu jak bracie Sekielscy że swieca szukać. Elektorat Dudy powinien podziękować autorom za mobilizację. To jedno. A jeśli chodzi o samą treść to rzecz jasna dramat młodych ludzi nie do opisania. Sama narracja autorów filmu I montaż- żenada. Myślę że tak należałoby obiektywnie to ocenić.
katolik 7
+38 #6 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sakielskichkatolik 7 2020-05-16 13:00
Prezent od Siekielskiego na setną rocznicę urodzin JP2 dla katolików .
FV
+38 #5 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SakielskichFV 2020-05-16 12:38
Tvn czy nie tvn, opozycja czy medie prywatne, panstwowe czy nie, co za różnica...
Przedstawione są prawdziwe osoby, czyjeś dzieci, ojcowie, księża których ktoś przyjmował z usmiechem na kolędzie. A co jak to Twoje dziecko ktoś zmusił do opisywanych rzeczy? Za j... powiesić i tyle.
kolo
+34 #4 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sakielskichkolo 2020-05-16 12:00
Zastanawia mnie czy ci ludzie (duchowni, biskupi, politycy PIS, którzy ich chronią, płatni hejterzy tacy jak Janowy), czy oni mają jakiekolwiek sumienie? Czy to towarzystwo wzajemnej adoracji nie powinno już dawno prawnie odpowiadać za swoje czyny i zaniechania? W jakim kraju my żyjemy?
Arczi
+28 #3 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SakielskichArczi 2020-05-16 11:40
Koło jestem pewien ze Janowy i te ścierwozjady z PiS siedzą cicho żeby nie było ze kiedyś byli ministrantami😂😂 😂.
RENIA
+40 #2 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci SakielskichRENIA 2020-05-16 11:38
kolo.Jak to co.Pomówienia,k alumnie a po za tym to,,produkcja TVN-u przy współpracy opozycji''

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.