• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 9144

70-lecie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gołańczy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Karola Libelta w Gołańczy świętował 70-lecie.


 


 

 

 

Komentarze   

alam
+4 #7 hahahaalam 2015-10-16 21:11
30 zl od osoby zeby posluchac przemowienia dyrrektora ? dziekuje
też absolwent
+5 #6 buuuaaahhhaaateż absolwent 2015-10-16 21:05
Nigdzie nie widzę na fotkach towarzysza byłego dyrektora Kazimierza Korpowskiego, który w latach 70/80 będąc dyrektorem PGR w G-czy jakoś w dziwnych okolicznościach "zagubił" 5 milionów starych złotych! Usypał groble przy stadionie, a gdzie pływalnia i boisko? Do dziś szanowany obywatel Gołańczy może warto zadać pytanie temu panu o te pieniądze?! Pozdrawiam ludzi zorientowanych w temacie, a jest ich trochę!!!
absolwent
+3 #5 RE: 70-lecie Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gołańczyabsolwent 2015-10-16 09:16
Drodzy Absolwenci ukończyło naszą szkołę 6950 osób. Nie jest realne do wszystkich wysłać zaproszenie. Na dodatek to nie dyrektor organizował uroczystość tylko społeczny komitet obchodów, który składał się m.in. z absolwentów naszej szkoły. Na spotkanie organizacyjne zaproszone zostały po 2 osoby z danego rocznika. To te osoby miały kontaktować się z kolegami ze swojej klasy. Jak widać niektórzy prężnie działali. A poza tym żyjemy w czasach elektroniki więc nie zaskakujcie po czasie. Impreza była super BRAWA!!!! dla organizatorów. Dziękujemy dyrekcji za umożliwienie nam spotkania po latach w murach naszej szkoły.
Kochana szkoła
-2 #4 Jeszcze nie jeden taki jubileusz przed namiKochana szkoła 2015-10-14 01:00
No Szanowni Państwo ! Wszelkie informacje były opublikowane na stronie internetowej szkoły , absolwenci spotkani przez uczniów czy nauczycieli także byli powiadamiani i proszeni o przekazanie informacji dalej :-)Wybaczcie Państwo ale wątpię że ktokolwiek jest w stanie odszukać aktualne adresy absolwentów szkoły i ich listownie powiadomić.
WYROZUMIAŁOŚCI ,BO ZAPEWNIAM ŻE OD CZERWCA NIKT NIE PRÓŻNOWAŁ ...Zachęcamy do śledzenia strony internetowej naszej szkoły :DPozdrawiam
absolwentka
-9 #3 impraabsolwentka 2015-10-13 22:32
Z tego co wiem ,to z każdej klasy było 2 przedstawicieli,którzy byli powołani do komitetu organizacyjnego oraz byli upoważnieni do poinformowania swoich dawnych kolegów i koleżanki o takim jubileuszu,poza tym na stronie szkoły też była informacja ,więc można się było dowiedzieć :)
absolwent
+9 #2 RE: 70-lecie Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gołańczyabsolwent 2015-10-13 21:54
Dzięki temu portalowi dowiedziałem się że odbyło się takie spotkanie. Byłem reprezentantem medalowym w sporcie a od szkoły nie dostałem nawet informacji że taka impreza się odbywa. Chętnie zawitałbym do szkoły i powspominał stare mury oraz nauczycieli.
maly
+12 #1 wstydmaly 2015-10-13 20:20
70 lecie a nie umieja zaprosic absolwentow ktorzy zasluzyli sie dla szkoly.Brawa Panie Dyrektorze

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.