• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 13592

Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!

Burmistrz Jarosław Berendt wraz z zastępcą Piotrem Pałczyńskim w błyskawicznym tempie "stworzyli" stanowisko dla Grzegorza Bartkowiaka. Od wczoraj pełni on funkcję Zastępcy Dyrektora Miejskiego Domu Kultury.

Zastępcą Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu został Grzegorz Bartkowiak, prywatnie brat Andrzeja Bartkowiaka, Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Mimo że statut zezwala na zatrudnienie zastępcy, to wcześniej nie obsadzano tego stanowiska. Jednym z powodów bez wątpienia były koszty. W tej kadencji burmistrz Jarosław Berendt nie liczy jednak z pieniędzmi, bo "szasta nimi na lewo i prawo".

Sama powołanie nowego wicedyrektor wygląda dziwnie.

Burmistrz milczy w tej sprawie, podobnie jak jego rzecznik, który nie odpowiada od czterech dni na nasze pytania. Warto przypomnieć, że w dziale promocji pracują aż cztery osoby i nikt od wtorku nie miał czasu, aby poinformować nas i mieszkańców o całej sytuacji.

W związku z brakiem oficjalnych informacji - publikujemy nieoficjalne, które uzyskaliśmy z bardzo wiarygodnych źródeł.

Burmistrz Jarosław Berendt 17 października wydał zarządzenie nr 174/2019, w którym z dniem 17 października 2019 roku powołał Grzegorza Bartkowiaka na stanowisko Zastępcy Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu. Powołanie nastąpiło na czas określony do 31 grudnia 2020 roku. Nieoficjalnie mówi się, że wynagrodzenie ma wynieść 5 700,00 zł brutto.

Co ciekawe w wydanym Zarządzeniu zawarto informację, że powołanie następuje na podstawie wniosku Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu Natalii Kuklińskiej.

W jakich okolicznościach Natalia Kuklińska złożyła wniosek i czy była to jej samodzielna decyzja?

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w poniedziałek 14 października Natalia Kuklińska została wezwania do Urzędu Miejskiego. Po rozmowie z burmistrzami wróciła zapłakana do biura i zaczęła pisać wniosek, na podstawie którego miał zostać powołany jej zastępca.

Nasz informator mówi wprost — Pani dyrektor złożyła wniosek, ale najprawdopodobniej została do tego zmuszona, bo wcześniej nie było mowy o takim rozwiązaniu.

Dziwnie to wszystko wygląda. Można przypuszczać, że burmistrz Jarosław Berendt "zatrudnia" pracowników w swoim gabinecie, a dopiero później nakazuje dyrektorom i kierownikom jednostek, aby ci stworzyli dokumenty potrzebne do zatrudnienia.

Natalia Kuklińska od 16 października przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jak udało nam się ustalić, znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Podobnego zdania są pracownicy MDK, którzy zaczynają głośno mówić, że od dwóch dni w Miejskim Domu Kultury dzieje się coś, czego nie rozumieją.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że część pracowników zaczęła szukać nowej pracy, bo jak mówią, praca w takim cyrku, to nic fajnego.

Dni Natalii Kuklińskiej na stanowisku Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu zapewne są policzone, jednak czy tak powinno wyglądać zatrudnienie wicedyrektora w miejskiej placówce?

Jeżeli taka osoba była rzeczywiście potrzebna, to można było w spokoju poszukać odpowiedniego kandydata, sprawdzić kwalifikacje, kompetencje i dorobek zawodowy, a nie zatrudniać na łapu-capu. Milczenie włodarza i rzecznika pokazuje, że trudno im publicznie skomentować całą sytuację, a to już daje do myślenia.

Czy to początek końca i jednocześnie destrukcja kultury w mieście?

Komentarze   

Antyburek
-1 #113 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Antyburek 2019-11-10 17:49
Czy Państwo, którzy tak hejtujcie macie świadomość? Co mial zrobić burek, który dowiedział się o ewentualnym przestępstwie?
Nikt nie jest święty.....
Doroślak
-5 #112 Bartkowiak już wybiela sięDoroślak 2019-11-10 17:26
w dniu 10.11.2019 roku na Portalu Nasze miasto wrc. Trudno mu zrozumieć że nawet ! współcześni 30-to latkowie miasta nie chcą jego sobie przyswajać a co dopiero jego rówieśnicy! Ani Bartkowiak kariery już żadnej nie zrobi a łysego serxksa sumienie wobec jego rodziny dręczy do dziś z piękną i przebiegłą jak na mamuta Zośką ze Straszewa ...........
beka
+14 #111 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!beka 2019-10-30 23:52
miałaś ... złoty róg, miałaś ... czapkę z piór, czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, osał ci sie ino sznur :D
Maria5
+45 #110 Do GolemaMaria5 2019-10-26 23:59
„Bezwarunkowo” piszemy razem. Odpowiedź- kocha❤️
Załamana
-16 #109 Nigdy więcejZałamana 2019-10-26 16:02
Też glosowalam na obecnego burmistrza. Mówię nigdy więcej! Tak nie traktuje się łudzi Panie Burmistrzu! Dla dyrektorki żłobka są dwa etaty, choć ta dopiero raczkuje jako dyrektor. Natalia jest doświadczonym organizatorem. Gdzie szacunek i uczciwość? Na co Pan liczy? Obstawianie się swoimi to Pańska specjalność. Jest mi wstyd jako mieszkance. Zaufałam w Pana dobre intencje, a tu song, masakra, zero poprawności politycznej i jakichkolwiek standardów. Zawsze jeszcze można naprawić błędy. Więc zostaw Pan Natalię w spokoju.
Golem
-30 #108 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Golem 2019-10-26 01:07
Janowy PiS - przestań obrażać mieszkańców Wągrowca. Twoje opinie wyraźnie pokazują co reprezentują sobą bracia Bartkowiak. Jesteś jednym z nich lub ich żołnierzem. Krytykowanie Owsiaka, to w twoim wydaniu totalna lipa. Podobno dorobił się na puszkach. Masz jakieś dowody?! Poza tym Owsiak założył fundację i ma w niej pracować za darmo?! Z czego ma żyć on i jego rodzina. Załóż fundację i żyj z pracy dla tej fundacji, a dopiero wtedy oceniaj. Ile pieniędzy uczciwie zebrałeś i przekazałeś na rzecz osób potrzebujących? ! Zapewne jak każdy zatwardziały PiSior, ukradł byś pieniądze, a później twierdził że żadnych pieniędzy nie było. Takie typowe postępowanie wyznawcy PiS. Poza tym porównywanie Siostry Teresy z Kalkuty do Owsiaka, to trochę słabe. Sistra Teresa reprezentowała kościół katolicki, który z założenia pomaga biednym i słabszym, ale tylko z założenia. Poza tym Sistra Teresa to osoba duchowna, która wstępując do zakonu decydowała się i ślubowała skromność i ubóstwo. Niestety wyznawcy PiS, nie pamiętają już na czym polega wiara w Boga i wyrzeczenie się wszelkich dóbr doczesnych. Dzisiaj posłowie dostają nagrody, które im się nie należały, a następnie niby wpłacają na CARITAS. Zapominacie powiedzieć ciemniakom w was wierzących, że finansujecie w ten sposób organizacje międzynarodową, czyli CARITAS, która we Francji lub Niemczech z tych pieniędzy utrzymuje muzułmanów, których tak bardzo nie lubicie. Wyznawcy PiS to pokrętni hipokryci, starający się wykreować nową rzeczywistość.
Bartkowiak taką rzeczywistość będzie wam kreować, tylko po to aby trwać i być przyspawanym do stołka komendanta wojewódzkiego PSP w Poznaniu. To jest karierowicz i jego brat w niczym się nie różni od niego. Berent zatrudniając tą osobę stawia się w pozycji radnego sejmiku z Dolnego Śląska, czyli radnego Kałuży. Berent kumając się z Bartkowiakiem zdradził nas wyborców.
Janowy to szmaciarz, który bez dowodów krytykuje Owsiaka. Jedyne co można w jego wypowiedziach przeczytać, to przekaz dnia, obecnie jedynej i słusznie nam panującej partii PiS. Te metody, które stosuje PiS to nic innego jak komuna. Być może dlatego we wszystkich widzą komunistów i lewaków. Wolę być lewakiem niż wyznawcą komuchów i oszustów z PiS!!!
Janowy ogarnij się, bo twój przekaz dnia nie trafia do normalnych mieszkańców Wągrowca i Wielkopolski!!! !!!!!! Janowy to na pewno jeden z Bartkowiaków lub ich żołnierz. Dla kariery zrobią wszystko. Andrzej ma już stołek komendanta wojewódzkiego PSP, a teraz próbuje ulokować brata Grzegorza lub jak inaczej się podpisuje Hieronima. Grzesiu zwiał do Niemiec, a Andrzej do Poznania. Ciekawe czy ta młoda pinda Andrzejka kocha go bez warunkowo, czy kocha to kim jest i ile ma na koncie. Dobrze, że dziś mamy nie tylko Viagrę.
Janowy chyba lepiej trzymać dziób na kłódkę, niż obnażać tutaj hipokryzję lokalnych wyznawców PiS. Jesteś śmieszny i groteskowy wyznawco Kuchcińskiego lubującego się w nieletnich lub Banasia wynajmującego pokoje na godziny. Może założycie fundację PiS, okradającą ciemny lud. Nie ma potrzeby, wy już macie fundację im. Lecha Kaczyńskiego, na którą sami wpłacacie. Ciekawe czy wiecie, kogo to konto???!!!! Jarka lub innego jego przydupasa lub jakiejś pokrętnej spółki?!
Złodzieje i oszuści i tak kończą w jednym miejscu. Jeżeli nie zostaniecie rozliczeni, to opozycja nie ma co liczyć na jakiekolwiek głosy. Niestety PiS dostał tylko tyle ile dał im suweren. Ten suweren chciał, aby w obecnych trudnych czasach rządził dalej PiS i pokazał co umieją. Nie wystarczy ględzenie, że to wina Tuska, lub wina opozycji. Pokarzcie co umiecie. Oczekujemy, że będziemy zarabiać na poziomie pracowników w Niemczech. Ciekawe jak mi zapłacicie ponad 3000 Euro?! Nie wciskajcie ludziom kitu!!!!!!!!! Jesteście żałośni!!!!!!!! !!
Janowy
-12 #107 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Janowy 2019-10-25 19:39
Flejyuch - a do którego Janowego pijesz? Bo ten z postu 81, 101 to PO-Janowy. Zawsze plusiki ma , bo w Wagrowcu takie same jak one głównie mieszkają widocznie - lubią ciepłe męskie dłonie, Owsika tanczacego na rurze z przekleństwami na ustach, Adamowicza do końca nie wiedzącego ile ma tam mieszkań czy jego zony z zarzutami w euroburdelu (myślałem, ze ze w PE takich w ogóle przyjmują), "sendziów" sądów administracyjny ch uchylających decyzje komisji sejmowych, gdzie widać na pierwszy rzut oka działalność mafijną szmaciarstwa w togach...
flejtuch
+5 #106 Do Janowyflejtuch 2019-10-25 18:15
Ty jak piszesz post to po IP można stwierdzić że jesteś na służbie.
Suzi
-13 #105 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Suzi 2019-10-24 19:40
Nie ośmieszajcie się z ankietą i referendum. Do urn pójdzie kilka procent mieszkańców i referendum będzie nieważne. Wągrowiec ma takiego burmistrza na jakiego zasłużył! Nikt go nie przyniósł w teczce, mieszkańcy sami go wybrali a jaki Berendt jest, to wszyscy wiedzieli (zwłaszcza ci na Kcyńskiej) i mówili o tym głośno! Do kogo macie teraz pretensje? Sami do siebie!
Tores
-5 #104 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Tores 2019-10-24 15:14
Robimy ankietę kto jest za referendum w sprawie odwołania Berenta łapka zielona kto jest przeciw łapka czerwona
Ares
-6 #103 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Ares 2019-10-23 22:15
Wychodzą moje słowa. Jak pisałem przed wyborami ze będziemy żałować wyboru tego Pana na stanowisko burmistrza portal usuwal komentarze. A teraz mamy samo wole gowno jak można powiedzieć zrobione w mieście po roku urzędowania natomiast wszystkie podległe stanowiska pod urząd wymienione wraz z rada nadzorcza taki mamy obraz miasta Pan Poszwa był jaki był ale coś się działo wszystkie obecne inwestycje to jego zasługa a władzy obecnej nic jedynie środki unijne oddane. Brawo Panie Burkistrzu .
bea_
-18 #102 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!bea_ 2019-10-23 21:38
Tores... bierz sie za zbieraniem podpisow.... moj masz
Janowy
+2 #101 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Janowy 2019-10-23 21:37
Kiedyś w straży pożarnej też był taki jeden co jeżdził do Warszawy, aby walczyć o szeregowych funkcjonariuszy ale wywalczył tylko sobie etat w Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi .
Ho, ho , ho ...!
+43 #100 Do AlanaHo, ho , ho ...! 2019-10-23 11:55
Masz człowieku znajomości w prokuraturze? Nie boisz się obrażać ludzi i siać nienawiści?
Tores
-13 #99 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Tores 2019-10-23 08:24
Ludzie połączmy siły tak jak było ze Spalarnią , która miała powstać . Dość takiego sposobu rządzenia miastem Wągrowiec jak prywatnym folwarkiem. Zbierajmy podpisy o referendum i odwołanie Bereta. Kończ Waść i wracaj do Skoków
Tylko ja
+2 #98 ZawiedzionaTylko ja 2019-10-22 20:45
Bardzo rzadko komentuje posty na portalu ale jestem mega zawiedziona oddaniem głosu na Berenta myślałam będzie lepiej niż za poprzednika ale.... jest po prostu jakaś masakra co się wyprawia i hmmm może słuszna uwaga któregoś z poprzedników żeby gdzieś to zgłosić bo tak wielkiej samowoliki to jeszcze nie było w Wągrowcu.
Jak można być tak zakłamanym, cynicznym i obłudnym człowiekiem jak nasz Pan Burmistrz... ręce opadają
kolew
+39 #97 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!kolew 2019-10-21 23:23
Caly Berendt obiecać i dać nogę.
Taaa...
+55 #96 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Taaa... 2019-10-21 23:11
Pan Gregor ma polskie obywatelstwo. I że Nacjonalista?? Homofob?? To Ci się akurat, Sores, nie udało.
cygan
-8 #95 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!cygan 2019-10-21 18:14
Pan Gregor ma wogóle polskie obywatelstwo ?
Bartiii
-15 #94 W sprawie DyrektorBartiii 2019-10-21 17:17
Ja się pytam po jaką cholerę jak Natalia bardzo dobrze sobie radziła A branie kogoś kto nie ma pojęcia o prowadzeniu tego typu instytucji nie wróży to dobrze
7u6j
+32 #93 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!7u6j 2019-10-21 17:11
Panie burmistrzu usunięcie kogoś z etatu panu idzie szybko a na ul Poznańskiej stoi wrak i już rok nie potraficie go usunąć
Job
-35 #92 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Job 2019-10-21 16:29
Komentarz nr23! Ktoś wie o co chodzi? "Przygoda na Rygielskiej przed długoletnią emigracją"!!!?? ? Czyżby sprawa o podłożu kryminalnym? Może z-ca dyrektora MDK musiał a nie "chciał" wyjechać za granicę? Ktoś coś wie? Może warto się zagłębić w temat o ile jakiś jest!!!
Edward
-26 #91 Zwolni Natalię Kuklińską?Edward 2019-10-21 15:28
Co się stało czyżby nagle zwiększyły się wpływy do MDK że trzeba zwiększyć kadrę zarządzania halo!,Dyrektor dostaje wypłaty słabe pięć tyś ,a reszta zapiernicza za grosze często nie dostają za nadgodziny bo nie ma .Naprawdę trzeba mieć wariackie po spięty żeby ten cyrk prowadzić .A jeszcze chodzić i prosić ludzi dajcie pomóżcie w zapłatę możesz dostać kopa w każdej chwili dzięki za te aką pracę reasumując ,SŁUŻPANU WIERNIE TO PAN CI PIERNIE .
Krzysiaczek
+5 #90 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Krzysiaczek 2019-10-21 13:27
W konkurencyjnym portalu napisali, że to Konrad Szadkowski z Głosu Wągrowieckiego
Bukowski
-9 #89 ?Bukowski 2019-10-21 13:11
a co to za Konrad? Ktoś kojarzy?
TTT
+12 #88 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!TTT 2019-10-21 11:30
Podobno szykuje się reorganizacja w Urzędzie Miasta . Ciekawe ilu znajomych Bereta dostanie stołki
Janowy
-25 #87 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Janowy 2019-10-21 11:02
ZZZ - naiwniaczku - to wyslijmy Owsika do krajow trzeciego swiata. Raju im tam przychyli ii uzdrowi słuzbe zdrowia jak w Polsce, jh, he,he ... Albo moze Rosjanom go wypozyczymy.
Ja ci podam powody prawdziwe dlaczego nigdzie nie ma takiej inicjatywyw - BO W ZADNYM NORMALNYM PANSTWIE, ZADEN NORMALNY RZAD NIE POZWOLI NA ROBIENI BIZNESU NA "DOBROCZYNMOSCI " ! Tak jak to robi Owsik. Chce byc dobrpoczynny - niech wysle sowich bojówkarzy do domówstarców, do hospicjów - czekają tam z otwartymi rękoami. Poza tym, czlowieku ogupiony oPOzycyjna proganadą - w Polskich szpitalach nie jest probkem ze sprzetem - problem jest z wykwalifikowaną kadrą która ten sprzet potarfi obsłużyć, problem jest z lekarzami!! maszyny owsiaka często stały w szpitalach bo nie ruszane - nie słyszały twoje uszy o tym? Kiedy wy zrozumiecie? 3 tygodnie temu znajomy lekarz w Poznaniu powiedział mi, ze jesli szpital w którym pracuje potrzebuje jakąś maszynę, to jej zakup nie jest zadnym problemem - nawet gdy brak kasy to wystarczu ogłosic zbiórkę bez owsika i kiesa napełnia się momentalnie. Problemem zawsze sa ludzie i iche wiedza!! Wydaje Owsik zebrana kase na szkolenie ludzi? Cos nie do końca - nie ma im gdzie nakleic serduszka, co nie? Na czole tak głupio ...
Porównujesz Matke Teresy do Owsika? Kobiete, która poswieciła swoja rodzinę, przez 45 pracwoała w hospicjach w najbiedniejszyc h krajach na swiecie, ktora nie miała swojego zycia porównujesz z owsikiem? I mi tutaj jakies lewackie wyrwane teksciki podsuwasz? Jestes po prostyu kawałem bezrozumnego gowna, efektem działań tyłka Lisa. Wiem, nie powinienem sie tak wyrazac na forum, ale skala waszego skur..ia przekracza juz wszystko. Byłes kiedys w hospicjum, wypierdku Michnika! Widziales ten ogrom tragedii? Ja byłem dwa razy w zyciu - do dzisiaj zaciska mi się szczęka gdy to wspominam. Podziwiam kazdą osobę, która potarfi oddać sie pracy tam. Ja nie potarfiłbym... Ta kobieta pracowała tam całe zycie i grosza nie wzieła dla siebie z tego. Owsiak ....? On i jego cała rodzina zyją na tym! Jak w ogole mozna takkie porównania robić?!
Zawiedziona
-31 #86 2 nowych pracownikówZawiedziona 2019-10-21 10:46
Tak, w mdk jest dwóch wysłanników Pana burmistrza. Zwolnił on też organizatora imprez, który zajmował się projektem nowej sali.
I był dzień i noc na każde wezwanie żeby było dobrze a wysłał na jego miejsce jakiegoś Konrada
który nie potrafi mikrofonu podłączyć i nie wie nic.
Oby tak dalej... nie będzie już dobrze..
zyguś
-13 #85 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!zyguś 2019-10-21 10:28
On - zmiany na lepsze (na tym polega zarządzanie zmianą). A tymczasem wszystko idzie w złym kierunku. Wypadają inwestycje na które były pieniądze, zastępuje się złych prezesów, kierowników jeszcze gorszymi. Dokąd Wągrowiec, powiat zmierza? Wpada w coraz większą przepaść zarówno Wągrowiec jak i powiat. Im dalej tym gorzej. Mija rok rządów w WRC a co mamy z inwestycji nowego Włodarza? ROWERY, Platforma do budżetu obywatelskiego, niekompetentnyc h prezesów, urząd czynny w poniedziałek do 17.00, a w piątek do 14.30 itd. PORAŻKA.
Kurcyfik
-27 #84 Czy burmistrz zwolni Natalię z obdarowanego stanowiska.Kurcyfik 2019-10-21 10:17
Do KULTURY to musi być człowiek z widoczną zewnętrzną kulturą a nie ukryty przez ponad 60 lat Pinokio .
zzz
-1 #83 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!zzz 2019-10-21 10:15
Janowy piszesz: "Wiesz, że w żadnym innym kraju nie ma takiej inicjatywy jak jego?". Wiem, bo w żadnym innym cywilizowanym kraju nie ma tak chorej i pojebanej służby zdrowia jak u nas. Gdyby nie takie Owsiaki to te wszystkie szpitale byłyby zaopatrzone jak w trzecim świecie.
A propos trzeciego świata, piszesz: "o wiele więcej w życiu zrobiła dla innych byle prosta zakonnica (...)" - rozumiem, że chodzi o tę zakonnice: https://krytykapolityczna.pl/swiat/ciemna-strona-matki-teresy/

https://natemat.pl/189143,druga-twarz-matki-teresy-z-kalkuty-za-co-krytykowana-jest-nowa-swieta
On
+24 #82 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!On 2019-10-21 10:01
Jak w większości firm czy instytucji zmiany są konieczne. Wyborcy wybrali bo oczekiwali zmian a jak są zmiany to bunt bo jak tak można. Jako społeczeństwo nie wiemy czego chcemy. Komentarze są i będą a wszystkim się niedogodzi. Szkoda życia na kopanie się z koniem. Jest mandat. Ktoś musi rządzić.
Janow
+13 #81 Sam sobie zrobi BrexitJanow 2019-10-21 09:48
Rozdaje pracę jak Jelcyl po paru kieliszkach.
Janowy
-5 #80 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Janowy 2019-10-21 08:34
Sores - tutaj PIS-Janowy. W poscie 45 napisalem ci dlaczego tutaj nie komentuję. Nie znam sytuacji, nie znam ludzi o których tutaj się pisze, nie odzywam sie. Tak trudno zrozumieć tą prostą zasadę?
O niedouku owsiku wiem wiecej, czytam o nim, obseruje od kilkudziesieciu lat i tylko podziwiam, jak III RP zdołała wychować takiego chama i zula dyzmowatego.. Takie mendy udajace dobroczyncow i zyjące na haśłe "dzieci" i zawsze będę tępił. Powtórzę ci - o wiele więcej zrobiła w zyciu dla innych byle prosta zakonnica zajmująca sie latami, codziennie, dziecmi niepelnopsrawny mi niz przygłupi szowmen Owsik żerujący na "dobroczynności ". Rozumiesz to? Wiesz, ze w zadnym innym kraju nie ma takiej "inicjatywy" jak jego? POmysl dlaczego - moze cos co zaswita w główce w koncu.
zyguś
-13 #79 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!zyguś 2019-10-21 08:08
Alan Sores - PiS to nie tylko bracia Bartkowiak, to przede wszystkim 8 mln wyborców, którzy zagłosowali w ostatnich wyborach na tę partię.
WIELKI SZACUN dla NICH za to że zagłosowali, i WIELKIE BRAWO.
W Wągrowcu PiS przegrało o 0,7pkt %, a w powiecie zdeklasowało inne partie.
Prawdą jest, że Pan Burmistrz strzela sobie w kolano za każdym razem kiedy wybiera szefów czy też pracowników. Że wspomnę: szef TBS, szef MPWiK, jego zastępca i dyrektor projektów (którego nie ma) - kompletne nieporozumienie , szef OSiR - kompletne nieporozumienie , Pani Bukowska, dyrektor SP4 - co w temacie konkursu słychać Panie Burmistrzu?, teraz MDK, członkowie rad nadzorczych spółek, dyrektor żłobka, nowy pracownik w AQUAPARKU itd. Czy już wszyscy zostali wymienieni na swoich niekompetentnyc h? Czy może jeszcze są jakieś stołki w mieści. A zapomniałem Pan Tchórzewski odchodzi i szykują się kolejne zmiany w UM. Kto odejdzie? A może powstaną nowe wydziały, bo trzeba nowych zatrudnić?
Pamiętamy Panie Burmistrzu o wpadkach typu SPALARNIA, ROWERY, BRAK BUDOWY OCZYSZCZALNI, REZYGNACJA Z REWITALIZACJI BIFURKACJI itd. Czas nieubłaganie płynie, a Pana nowych inwestycji w mieście jak na lekarstwo. Nie wiadomo kiedy będą wybory może wcześniej?
TIK-TAK, TIK-TAK, TIK-TAK ........
Ciekawski
-40 #78 Aż dwóch nowych pracowników?Ciekawski 2019-10-21 07:22
To oprócz tego Bartkowiaka kogoś jeszcze zatrudnili? Tez jakis mechanik? Może MDK w przyszłości ma się połączyć ze stacja kontroli pojazdów?XD
Na koncercie Pani Niemen Pan Bartkowiak, ani nie przywitał gości, ani się nie przedstawił, nikt go nie przedstawil. Nagle wszedł facet na scenę dał kwiaty i uciekł. Jako nowy członek załogi Tak się wita ludzi dla których się organizuje koncert? Może Pan Bartkowiak zaprosił Panią Niemen na prywatny koncert tylko dla siebie,a reszta publiczności to wypadek przy pracy, to w takim razie sorry, po co się samemu sobie przedstawiać ;p.
Alan Sores
-33 #77 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Alan Sores 2019-10-21 01:20
Janowy (PiS0 to Andrzej Bartkowiak lub jego żołnierz, czyli jego brat. Czy ktoś zauważył, że akurat pod tym artykułem Janowy nie komentuje i nie głosi swoich bredni? Grzegorz Bartkowiak, brat naszego słynnego i naczelnego wyznawcy PiS, Andrzeja Bartkowiaka, występuje też jako Hieronim Bartkowiak. Oboje to karierowicze, mający gdzieś swoje rodziny. Zostawili swoje żony w trudnych chwilach, a hołdują wartością rodzinnym. Ich hipokryzja osiąga Himalaje. To ludzie bez żadnych wartości, którzy dla kariery zrobią wszystko.
Andrzej Bartkowiak był działaczem Solidarności w PSP w Wągrowcu. Dzięki temu skumał się z Piotrem Dudą obecnym przewodniczącym Solidarności. Dzięki temu skumał się z działaczami PiS, którzy jak wiemy mają cichy układ z obecną Solidarnością.
Berent zatrudniając Grzegorza Bartkowiaka, strzela sobie w kolano. Układanie się z PiS to jego upadek.
Zatrudnienie Grzegorza Bartkowiaka może spowodować, że najbliższego WOŚP w Wągrowcu nie będzie. Wszyscy wiemy jakie jest podejście PiS do WOŚP i Owsiaka. Janowy cały czas krytykował Owsiaka. Przypominam, że Janowy, to Andrzej Bartkowiak lub jego żołnierz. Tym żołnierzem, jak wszystko wskazuje jest jego brat.
Bracia Bartkowiak to nacjonaliści, homofoby, osoby bezwiednie i bezrozumnie powielający przekazy dnia PiS. Nie liczcie, że któryś z nich się zmienił. To wsadzenie konia trojańskiego w Wągrowcu. Grzegorz Bartkowiak, będzie mieć wpływ na nasze życie kulturalne w naszym mieście i będzie je organizować zgodnie z ideologią PiS.
Zatrudnienie Bartkowiaka, w Wągrowcu mieście gdzie PiS ma małe poparcie, to skandal. Burmistrzowi Berentowi przypomnę słowa Orwella "Raz się skurwisz - kurwą zostaniesz".
Co może zaoferować taki ideolog jak Grzegorz Bartkowiak? Miesięcznice Smoleńskie w Wągrowcu? A może obecna władza w Wągrowcu planuje jakieś większe wałki i potrzebuje parasola ochronnego PiS i ich prokuratury?! W każdym razie, jakikolwiek układ z braćmi Bartkowiak, to upadek obecnej władzy i zdrada wyborców. Czyżby Berent chciał osiągnąć sławę radnego Kałuży z Wrocławia?!
Zawiedziona
-30 #76 Trzymaj się Natalia bo sama nie jesteśZawiedziona 2019-10-21 01:06
Nie ma to jak z dnia na dzień zniszczyć kogoś plany, pasje i marzenia..szkod a że Pan Burnistrz myśli tylko o sobie i tym co może uzyskać przez swoje stanowisko. To co zdarzyło się Pani Dyrektor mogło każdemu. Nic takiego się nie stało i nie w pracy! Na prawdę wszyscy jesteście tacy święci i idealni? Nie klniecie, nie pijecie, i co niedzielę grzecznie do kościoła? Wątpię.. i wiem że Burmistrz czekał tylko na pretekst aby się pozbyć jej.. ów nowy zastępca już wcześniej pytał jej o pracę w MDK.. skoro się nie udało, pomógł Burmistrz! Ale ona kocha to co robi! Mało jest osób które tak całe sobą oddają się swojej pracy. A uwierzcie że to nie łatwy orzech do zgryzienia. Dzięki niej i tylko niej będziemy mieć drugą sale kinową a nowa osoba przyszła po prostu na gotowe i szczyci się jak swoim dziełem chwaląc się każdemu.. dlaczego przez rok burmistrz nie pokazywał się na wydarzeniach w MDKU a nagle gdy pojawił się Pan Bartkowiak od razu był na wernisażu i koncercie? Błędy są rzeczą ludzką a Natalia jest najlepszą osobą na to stanowisko. Od małego związana z MDK, szanująca ludzi z którymi pracuje! Ciekawe czy będą ferie dla dzieci, spektakle i ciekawe koncerty. Mogę Wam już dziś powiedzieć że nie. Będą koncerty dla wybranych, dla mniejszości. MDK splajtuje i jeszcze będzie do nich dopłacać! Zobaczymy jak urząd będzie chętny na dofinansowania ciągłe dla MDK bo to wszystko padnie! Bo zatrudnili dwie nowe osoby całkiem zielone w tym! Aha.. i czy osoba bez wyższego wykształcenia może być Dyrektorem? Gdzie konkurs? Gdzie poinformowanie pracowników o zmianach? Tym razem Panie Burmistrzu ludzie nie zamiotą tego co się stało pod dywan. Bo zawiódł Pam Wągrowczan na całej linii. I każdy mądry dobrze o tym wie że mimo że nawet Natalia mogła popełnić błąd to jest dobrą osobą z pasją, wiedzą i zaangażowaniem! Przychodzi z dnia na dzień nowa osoba i zniszczy wszystko co było przez długi okres tworzone. A już widać że ten Pan nie szanuje ludzi i ich pracy! To największa pomyłka jaką można było zrobić. Ale karma wraca do Nas jak bumerang i krzywdy wyrządzone innym. Pan Pałczyński już nie ma liczyć również na poparcie mieszkańców w kolejnych wyborach bo już wiedzą jaki jest.. MDK runie jak domek z kart.. osoby tam pracujące robią kawał dobrej roboty żeby było co zaoferować mieszkańcom. Czas uciekać stąd bo nie o taką Polskę walczyli Nasi dziadkowie! Szkoda..
nqwdj
+55 #75 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!nqwdj 2019-10-20 21:55
Bartki to super chłopaki tylko ten trzeci niewydarzony , jak trzebasię pokazać to nawet do kościoła pójdą
Wyborca
+11 #74 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Wyborca 2019-10-20 21:52
Jestem za referendum - a wy? Łapka zielona - TAK, czerwona - NIE.
Tomek Z
+52 #73 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Tomek Z 2019-10-20 21:20
Julia napisz dlaczego ciocia jest na zwolnieniu? Bo my nie wiemy z tego jednego zdania z artykułu co jest przyczyną. Aby pomóc musimy wiedzieć, czy się wstawić, czy przemilczec temat.
Julia Rabsch
-34 #72 Pomoc NataliiJulia Rabsch 2019-10-20 20:00
Nie zostawiajmy jej samej ! Tyle dla nas i miasta zrobiła. Pomóżmy Natalii. Odezwij się do mnie jeśli chcesz pomoc !
Julia Rabsch
Jukia
-42 #71 Pomoc NataliiJukia 2019-10-20 19:50
Błagam ktokolwiek chce pomóc Natalii i chce pomoc to błagam niech się do mnie odezwie !! Razem damy radę ! To moja ciocia !!
Czekam na odzew Julia Rabsch.
Normalny
+55 #70 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!Normalny 2019-10-20 17:27
Szanowni Państwo..., poczekajmy ze spokojem...., nie oceniajmy nikogo, kto ile miał promili i jak rządził..., widzę strach... , a może warto by było aby burek zrobił zpotkanie jutro z pracownikami MDK?
Wyśpiewają wszystko ...., dlaczego nie dostali podwyżki od pierwszego stycznia dzsięcioprocent owej :-)
Dylekter
+11 #69 Czy burmistrz opuściDylekter 2019-10-20 15:16
towarzystwo niedoszłego sukrytego szwagra czas pokaże.
Przybysz T.
0 #68 Brawo Radio WągrowiecPrzybysz T. 2019-10-20 14:59
Oczywiście za kulturalny temat o D.K. Wągrowiec,oby tak dalej wspomagać sympatyczną Panią Dyrektor.
Edward
+3 #67 Czy pojawi się zastępca ?Edward 2019-10-20 12:59
Pytam grzecznie a po co ,jako szeregowy pracownik oceniam tytuł dyrektora domu kultury jak najgorszą zafajdaną fuchę .Bo albo mamy mecenat państwowy ,a dziś jest tak że dyrektor chodzi prosi tzw sponsorów o datki cement w zamian za trzy bilety do kina .Ostatni dyrektor miał wysoką kulturę osobistą co z tego skoro przyjdzie nowy Burgemajster i go wypirpszy na zbity pysk notable chętnie ogrzewają się w blasku sław ale za jakie pieniądze.
Janos
+16 #66 |Czy obleźły przyjmnieJanos 2019-10-20 08:39
Co to za trzeźwy człowiek obok Grzegorza Bartkowiaka na występie Natali Niemen w czerwonym sweterku,
Grzegorze i dyskręci
-37 #65 Po cztery śluby każda-YGrzegorze i dyskręci 2019-10-20 08:31
Obydwoje jakioś śluby po 4 x to są odpowiedni dobrańcy. :DPozostaje Życzyć udolnego 5-tego ślubu i w zdrowiu do 101,1roku.
kuń
-56 #64 RE: Czy burmistrz zwolni Natalię Kuklińską? Pojawił się zastępca!kuń 2019-10-20 00:51
Jedni w trudnych czasach zostwiają żony z dziecmi inni kierują po pijaku i takie mamy elity

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.