• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2164

Wspaniały koncert z okazji Światowego Dnia Hospicjum i Opieki Paliatywnej

Marcin Styczeń skradł dzisiaj serca publiczności w sali kina Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu. „Ta droga nie wiedzie w górę, ta droga wiedzie w głąb” – tym utworem artysta zaprosił wszystkich na prawdziwą ucztę muzyczną.

Niesamowity wokal Marcina Stycznia w połączeniu z wyjątkowym gitarowym brzmieniem sprawił, że publiczność wraz z artystą rozpoczęła tego wieczoru duchową podróż po świecie muzyki. W jego programie znajdowały się piosenki ze wszystkich dziesięciu płyt artysty od Płaczu" przez Madonne od popaprańców" czy Amen".

Artyście towarzyszyła trójka wspaniałych muzyków, współpracujących, na co dzień z gwiazdami muzyki rozrywkowej: Tomasz Pfeiffer – gitara, Krzysztof Pacan – gitara basowa, Michał Piotrowski – perkusja.

Przed koncertem wystąpiła wolontariuszki z Hospicjum Palium w Poznaniu Barbara Ostrowska, która przedstawiła zagadnienia związane z posługą w hospicjum. Prezes Stowarzyszenia im. ks. J. N. Musolffa nawiązując do roli wolontariuszy w hospicjum, bardzo serdecznie podziękował tym wszystkim, którzy poświęcają swój czas dla chorego bliźniego.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w koncercie. Szczególne podziękowania kierują pd adresem gości, przyjaciół, darczyńców i pracowników Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu oraz Witoldowa Krystkowiaka za nagłośnienie. Gorące podziękowania należą się też wolontariuszom z ZS nr 2, kwestującym na potrzeby Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu.

Każdy z nas może pomóc terminalnie chorym w hospicjum m.in. przekazując 1 procent podatku dla Stowarzyszenia im. ks. Jerzego Niwarda Musolffa w Wągrowcu – KRS 0000058949 lub darowiznę na konto hospicjum: 68 1240 37251111 0000 4059 2688.

Komentarze   

x
-1 #3 RE: Wspaniały koncert z okazji Światowego Dnia Hospicjum i Opieki Paliatywnejx 2019-10-22 09:49
Fara zaprasza w piątek 25 października o godz.19.30 na Adorację Najświętszego Sakramentu
Temat--Bądż niewolnikiem miłości.
TTT
-4 #2 RE: Wspaniały koncert z okazji Światowego Dnia Hospicjum i Opieki PaliatywnejTTT 2019-10-21 10:31
W nagrodę za pracę została zwolniona
Widz
+11 #1 RE: Wspaniały koncert z okazji Światowego Dnia Hospicjum i Opieki PaliatywnejWidz 2019-10-19 23:59
Ja również chciałbym podziękować za organizację tej wspaniałej imprezy Pani Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu bo chyba ktoś o tym zapomniał.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.