• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 7319

Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu

Zmiany kadrowe w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu. Pracę straci dwóch kierowników Sławomir Wojcieszak i Zbigniew Cholewiński.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, z Urzędu Miejskiego w Wągrowcu odchodzi Sławomir Wojcieszak, kierownik Wydziału Gospodarki i Rozwoju Miasta oraz Zbigniew Cholewiński, kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Sławomir Wojcieszak od wielu lat związany był z samorządem. Zanim został urzędnikiem, pełnił funkcję prezesa w miejskiej spółce Wągrowieckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Drugi z odchodzących kierowników to Zbigniew Cholewiński, emerytowany strażak, który po odejściu z Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu, dzięki Krzysztofowi Poszwie, znalazł zatrudnienie w Urzędzie Miejskim, zajmował się obroną cywilną i sprawami wojskowymi.

To jednak nie koniec zmian. Mówi się, że niebawem na emeryturę "odejdzie" Krzysztof Tchórzewski, kierownik Wydziału Infrastruktury, Architektury i Ekologii.Komentarze   

Kicia kocia
+3 #40 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuKicia kocia 2020-06-03 22:03
Najważniejsze,z e dyslektyka donosiciela,pod pier....cza nie ma😉wepchniety przez poprzednika...
Brzydula
+1 #39 UlaBrzydula 2020-06-03 17:54
W jaki sposob pani Honorota znalazła się tam? Co to za układ?
pin pong
+7 #38 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcupin pong 2020-01-04 18:55
Mam pytanie dlaczego niema oświadczeń majątkowych pana Zbigniewa Cholewinskiego Czy jako kierownik Wydziału nie powinien takowego żłożyć ? Chyba że pracował za BÓG ZAPŁAĆ.
zxzx
+4 #37 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcuzxzx 2020-01-04 18:43
zxzx -co załatwiałem i dlaczego pani z biura dała mi swoją prywatną wizytówke to ja wiem i nie pieprz mi że chciała abym dalej temat u niej załatwiał urzedowo jak oni takich rzeczy dalej nie robią ty lko wypisuja kwity Także widze że wiesz wszystko lepiej choć tam nie byłeś Po drugie gdzie ja pisze o korupcji , pisze o nietycznym zachowaniu że w mojej sprawie chciała mi wykonywać dalsze prace po godzinach a drugiej pani jej mąż Widać ż ejesteś jeszcze młody i głupi nie wierząc że takie rzeczy się dzieją Zapewne też nie wierzysz że lekarze brali i biorą łapówki Jeszcze musisz sporo pożyc żeby zaznac życia Zaraz napiszesz dlaczego nie poszłem do ich przełożonego - dlatego że grzecznie podziękowałem i powiedziałem że już mam takie osoby z którymi na stałe współpracuje,uz nałem to jako mało istotny szczegół po drugie to co było w ich urzedniczej kompetencji wykonały na piątke .Także Golem popytaj rodziców jak to było za komuny a póżniej recenzuj kogoś komentarze.
wert
-3 #36 Re #35wert 2020-01-04 09:23
Panie Wołodyjowski Michale przeczytaj teraz z uwagą, albo lepiej przemyśl swój komentarz...Upi łeś się czy co ?????
Michał Wołodyjowski
-3 #35 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuMichał Wołodyjowski 2019-12-31 02:21
Nie przesadzajcie z tym Wojcieszakiem. Stary, cwany pierdziel znawca, czego? Nie ma ludzi niezastąpionych są tylko bardziej lub mniej liżący dupę abnegaci i kto liże mniej musi odejść. Jedyny jego plus może. Ludzie się nie liczą, bo w Polsce nie było i nie będzie demokracji, która jest tam, gdzie władza nie kradnie :P
GOLEM
+4 #34 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuGOLEM 2019-12-31 01:25
zxzx - kto ciebie opłaca, żeby szerzyć tutaj takie kłamstwa. Podałeś takie ogólniki, że rónie dobrze mogłeś napisać, że byłeś w urzędzie, gdzie urządnik dał ci swój prywatny numer telefonu, aby się z nim kontaktować w tej sprawie i przez to podejrzewasz go korupcję. Podaj lepiej jakieś konkretniejsze dane. Równie dobrze mogłeś być w Urzędzie Miasta, Urzędzie Powiatowym, Urzędzie Gminy lub Urzędzie Skarbowym, a oskarżyłeś urzędników ze wszystkich urzędów. Typowa manipulacja wichrzyciela, który chce wprowadzić opinię publiczną w błąd.
leda
+1 #33 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowculeda 2019-12-30 13:26
obywatel - panu Zbigniewowi nie należy się mundur zawodowego strażaka, bo on wykonywał w komendzie prace biurowe i chodził po komendzie w ubiorze cywilnym i kapciach Jedynymi których można nazwać strażakami to są funkcjonariusze JRG a nie biurowi z komendy
budowlaniec
+3 #32 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcubudowlaniec 2019-12-30 13:24
Panie Starosto ! Kiedy zostanie powołany powiatowy inspektor nadzory budowlanego ?
obywatel
-3 #31 kierownicyobywatel 2019-12-29 21:07
Pan Zbigniew Cholewiński na zdjęciu jest w mundurze Ochotniczej Straży Pożarnej a nie państwowej straży.
zxzx
+17 #30 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcuzxzx 2019-12-29 17:56
Ostatnio byłem w urzedzie załatwić sprawe byłem w trzech biurach i okazało się że przyjeto mnie i załatwiono wszystko co chciałem na piątke Ale w jednym biurze zaraz mi pani podsuneła swoją prywatną wizytówke żebym do niej zgłosił się w dalszym etapie a w kolejnym pani agitowała że jej mąż ma taką firme która może mi pomóc w kolejnym etapie Panie burmistrzu czy prywata to jest normą w pana urzerdzie ?
ryfw
+14 #29 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcuryfw 2019-12-28 22:58
Kiedy porządki w Starostwie ?
wert
+10 #28 wymiana kierownikówwert 2019-12-28 15:58
Zwolnienie Wojcieszaka to duży błąd..Zwyciężył a małostkowość i brak wyobraźni. Każda zmiana powinna coś wnosić a ta co wniesie ????
WOJTEK J.
-29 #27 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuWOJTEK J. 2019-12-27 20:46
Poszwa zrobił błąd, którego nie robi Berendt. Poszwa zostawił wszystkich najbliższych pracowników Wilczyńskiego. Berendt to zrozumiał i chce mieć obok siebie zaufane osoby.
Jello
-9 #26 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuJello 2019-12-27 14:39
Wojcieszak, to taki wągrowiecki "Banaś" bardzo dobra zmiana.
skorpena
-18 #25 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcuskorpena 2019-12-27 13:44
Słychać wycie? Znakomicie! Wymieniłbym jeszcze kilku :D
kasia zosia
-29 #24 wreszciekasia zosia 2019-12-27 13:00
Panie Burmistrzu gratulacje zmiana kierowników to super działanie. Wreszcie pan Wojcieszak i pan Tchórzewski którzy tylko szkodzili miastu pójdą w zapomnienie.
Nikt nie będzie tęsknił.
ewa s
+26 #23 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcuewa s 2019-12-27 12:04
Piast towarzysz sekretarz jeszcze troche i pójdzie na eme a zasatąpi go Honoratka
I
+8 #22 wiochaI 2019-12-27 09:32
zwolnienie S.Wojcieszaka to najgorsza decyzja personalna w magistracie od wielu lat...
Radny
-18 #21 Mam pomysł na kierownikówRadny 2019-12-26 20:21
Burmistrz powinien obsadzić stanowiska kierowników wydziałów doświadczonymi i kompetentnymi ludźmi. Ma pod ręką dwóch wicedyrektorów z Kcyńskiej, z którymi sam współpracował jak był dyrektorem szkoły. Bogdan Smykowski to doświadczony menadżer, który potrafi rozmawiać z ludźmi i przyciągać inwestorów. A Wiesław Zając dał się poznać jako sprawny przewodniczący Rady Miejskiej. To są osoby do zagospodarowani a!
Piast
+22 #20 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuPiast 2019-12-26 14:29
towarzysz sekretarz miasta nadal przy korycie ?
3712
+19 #19 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu3712 2019-12-26 14:11
Teraz po zmianie kierownictwa zrobić uczciwą kontrole to dopiero wyjdą kwiatki Tylko kto to zrobi jak to towarzystwo wzajemnej adoracji liżące sobie rowki
rentier
-3 #18 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcurentier 2019-12-26 13:58
Do poprzednika - pan Wojcieszak sam wybudował tbs i to jeszcze ze swoich pieniedzy Ale Ty głupi jesteś Gdy miasto wybudowało 2 bloki tbsto lokalni deweloperzy wybudowali 50 bloków nic już nie mówiąc o tych nygusach z spółdzielni ci już tylko pierdzą w stołki i biorą niezłą kase Tbs powinny być dla ludzi chorych ,starszych itp a nie budować mieszkania śmierdzielą który niechce się pracować i gniją w 4 osoby na 30 metrach jeszcze z psami
Kolejny Wyborca
+11 #17 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuKolejny Wyborca 2019-12-26 13:27
Kto w naszym mieście utworzył TBS? oczywiście Pan WOJCIESZAK, kto wybudował kilkadziesiąt mieszkań na Wschodzie i starym mieście? oczywiście Pan WOJCIESZAK, kto na bieżąco prawidłowo gospodaruje zasobem mieszkaniowym gminy i gruntami miejskimi, oczywiście Pan WOJCIESZAK, nikt mu nie jest w stanie dorównać, mogą mu tylko buty czyścić. Jeżeli Pan WOJCIESZAK sam odchodzi z jakiś nieznanym nam powodów, w. co nie chce się wierzyć, to jest już inna sprawa i życzymy mu wszystkiego co najlepsze w nowej pracy. A jeżeli faktycznie Burmistrz go zwalnia, to będzie to wielka strata nie tylko dla Urzędu ale i naszego miasta, strata nieodwracalna. Panie Burmistrzu, wybraliśmy Pana, żebyś Pan dbał o nasze miasto, żeby było czyste, żeby się rozwijało, żeby była piękna plaża, itd. Ale nie, żeby Pan przeprowadzał rewolucje na stanowiskach pracy i to nie zawsze trafne. PAN WOJCIESZAK JEST PO PROSTU NIE DO ZASTĄPIENIA, nawet przez jakiegoś ministra z Warszawy, a to dlatego, że po prostu nie zna naszego gminnego zasobu.
Wyborca
+22 #16 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuWyborca 2019-12-26 11:59
Rozumiem, kiedy już czas na emeryturę, trzeba odpocząć i ustąpić stanowisko innym, ale posiadającym odpowiednie kwalifikacje i wylonionym w drodze konkursu. Ale żeby zwolnić fachowca, jedynego w naszym mieście, który posiada wiedzę i doświadczenie w temacie wspólnot mieszkaniowych, gospodarowaniu nieruchosciami oraz gruntami, nie do wiary, to po prostu SAMOBÓJSTWO!!
Wyborca
+31 #15 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuWyborca 2019-12-26 11:46
MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!
Adminson
+30 #14 Lizusy,przydupa syAdminson 2019-12-26 11:30
Po co wykształcenie jak są znajomości? Wszystkich cwaniaków na tych stanowiskach zagnac do roboty
Blaz
+45 #13 :(Blaz 2019-12-26 10:40
Widzę po komentarzach i opiniach innych mieszkańców nie związanych z urzędem, że burmistrz dostał czerwoną kartkę
Święta święta i po
+43 #12 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuŚwięta święta i po 2019-12-26 06:51
Bo nie wiecie o co chodzi.Mowię ogólnie - Jest taka zasada,że nie chodzi o kompetencje, tylko o posłuch i poczucie bycia ważnym dla władzy. Młody, czy nowy pracownik słucha swojego pana, bije mu pokłony.Nie z szacunku, tylko z wdzięczności za robote lub braku wiedzy, umiejętności czy ze strachu. Kazdy Stary pracownik, doświadczony to wie i patrzeć nawet się nie da na coś takiego.
Wyborca
+27 #11 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuWyborca 2019-12-25 18:52
Czyście powariowali? Pan WOJCIESZAK to specjalista najwyższej klasy w tematach, którymi się zajmuje. Nikt go nie jest w stanie zastąpić. Podobnie Pan Tchorzewski. Oj, źle się dzieje Panie Burmistrzu, szybko Pan odczuje brak tych kierowników.
Obserwator2
+57 #10 Znajomi burmistrzaObserwator2 2019-12-25 16:09
Drodzy redaktorzy, przyjrzał bym się dokładniej sprawie :) ile osób już zostało zwolnionych (nie tylko ze stanowisk kierowniczych) , kto jest w ich miejsce i czy na pewno ma kompetencje.
Zauważyłem, że burmistrz zwalnia dobry pracowników a zatrudniani są tacy, którzy nie do końca mają odpowiednie wykształcenie
bolo
+10 #9 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcubolo 2019-12-25 14:52
Czyżby Długie ręce Andrzeja B ponownie zadziałały i pomógł pożegnać się z etatem Zbyszkowi tak jak pomógł mu podjąć decyzje o odejściu z PSP Chyba że ostatni wyjazd Ubera z Berentem na stragany do Francji pomógł przyszłemy komendantowi straży miejskiej .
...
+49 #8 ...... 2019-12-25 13:57
Chore zmiany i zatrudnieni teraz będą jacyś po znajomości nie mający pojęcia w tych sprawach...
nowa miotła
+22 #7 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w Wągrowcunowa miotła 2019-12-25 13:22
No no no ! Jeszcze zostały jednostki oświatowe do wymiany, bo już chyba wszystko wymienione. Do dzieła! Zasiedziałościo m mówimy nie
Nocna furia
+30 #6 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuNocna furia 2019-12-25 11:14
Zmiany kadrowe oczekiwane ale ciekawe kto związany z Nielbą lub szkołą na Kcyńskiej "wygra" konkurs na te stanowiska kierownicze.... pewnie "fachowiec"
Szlachcic
+4 #5 vSzlachcic 2019-12-25 10:49
Bardzo dobre wieści!
Zmiany są jak najbardziej wskazane. Na kierownika wydziału gospodarki idealnie nadawał by się Krzysztof Poszwa -niezwykle miły,ciepły i nad wyraz inteligentny człowiek,przy tym niezwykle skromny i bardzo wykształcony.Za jego kadencji wszystko można było załatwić,do tego nie brał za to pieniędzy[dział ał na rzecz miasta i w jego imieniu]!
Panie Krzysztofie,wró ć do nas! Bez pana to miasto gnije ....
Hiob
+12 #4 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuHiob 2019-12-25 10:33
Pan Wojcieszak!!! Były prezes TBS!!! Najbardziej kompetentny i kulturalny człowiek który jako prezes spółki miejskiej nigdy nie odmówił rozmowy, zawsze rzeczowo wytłumaczył i rozwiązał sytuację. Panie Sławku brakuje pana w naszym TBS-ie. Po panu stołki zajęły same niedojdy życiowe. Następny prezes narobił długów a obecny z powodu braku pieniędzy robi podwyżki czynszu i baaaaardzo nie dba o wizerunek zasobów spółdzielni. A może pan by wrócił na dawne stanowisko? Choć jednak w to Wątpię bo przecież pan nie pracował na Kcynskiej a tylko te osoby mogą liczyć na stołki w mieście. Życzę samych sukcesów!!!
bolek
+8 #3 hubertbolek 2019-12-25 09:59
Do wymiany w kazdym urzedach kierownictwo Tylko po znajomosciach wszystko zalatwisz
Don Wasyl
+47 #2 Wymiana!!!!!!!Don Wasyl 2019-12-25 09:58
Kolejni kumple ze szkoły na kcyńskiej pojawią się na etatach !!! BLIŻEJ LUDZI !!!!
Jolasia
-35 #1 RE: Wymiana kierowników w Urzędzie Miejskim w WągrowcuJolasia 2019-12-25 09:52
Wreszcie wymieniany jest drugi garnitur, który rozwala to miasto. Brawo panie Berendt!

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.