• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3565

Andrzej Bartowiak awansowany

Andrzej Bartkowiak Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej został awansowany do stopnia starszego brygadiera.

Andrzej Bartkowiak urodził się 19 czerwca 1972 r. w Gnieźnie. Służbę w PSP rozpoczął w 1996 r. w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu. W 2003 roku ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu, a następnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie na Wydziale Pedagogiki uzyskał najpierw tytuł licencjata (2006 r.), a potem tytuł magistra (2008 r.). W 2014 r. ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

W 2016 roku służbę na stanowisku Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP rozpoczynał, mając stopień kapitana, później awansował na starszego kapitana, młodszego brygadiera i brygadiera. Teraz już jako Komendant Główny PSP otrzymał stopień starszego brygadiera.

Zgodnie z ustawą o Państwowej Straży Pożarnej wyższe stopnie muszą być nadawane co kilka lat. W normalnych warunkach taka ścieżka awansu rozłożona jest na lata. Istnieje jednak zapis, że strażakowi, który wzorowo wykonuje obowiązki, można nadać stopień przedterminowo.

Czy w maju Andrzej Bartkowiak otrzyma nominację generalską? Czas pokaże.

Komentarze   

GOLEM
+3 #22 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyGOLEM 2020-02-14 00:16
PiS-Janowy - twój stan analizy oszczędności Polaków jest żałosny. Skoro nie masz kasy, nie oskarżaj innych o brak twojej niegospodarnośc i i braku umiejętności zarabiania pieniędzy. Jest takie staropolskie powiedzenie: "Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny!" Idealnie pasuje do ciebie, co udowadniasz swoimi wpisami. No i co udowadniają twoje pieski i elektorat PiSdzielców. Skoro analiza i myślenie sprawia wam trudność, to lepiej zamknąć japę. Skomlecie, drzecie pyski, obrzucacie inwektywami, bo brakuje wam rzeczowych argumentów. Typowe PiSdzielce. Najpierw skamlą, drą pyski, a później o to oskarżają innych. To typowe dla złodzieji złapanych na złodziejstwie, którzy krzyczą "łapać złodzieja". PiSdzielce wypracowały tą metodę do perfekcji. Śmieszne ludziki, śmieszny elktorat. HIPOKRYZJA+
GOLEM
+3 #21 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyGOLEM 2020-02-14 00:09
sosdvjievrw - to że tak robiły poprzednie ekipy to wiaome. Nikt jednak nie robił tego tak bezczelnie jak robią to PiSdzielce. Poza tym podobno PiSdzielce miały być lepsze od poprzedników, a jak się okazuje są bardziej siermiężni i chamscy. To wynika z tego, że reprezentują elktorat, który ma w poważaniu wszelkie normy. Dobitnym tego przykładem, jak głęboko PiSdzielce mają prawo i wszelkie normy, jest zachowanie nominata Ziobry i PiSdzielców, czyli sędziego Nawackiego. Szczytem hipokryzji tych intelektualnych odszczepieńców jest oburzenie po wygwizdaniu Dudy. Zapomnieli co robili w kampanii wyborczej i jak traktowali wtey urzędującego prezydenta Komorowskiego. Od tamtego czasu rozwinęli do perfekcji kampanię nienawiści, a oburzają się kiedy wygwizdują ich przedstawicieli . Duda to tylko długopis PiSdzielców, a nie prezydent Polski. Żałosna postać, która wielokrotnie złamała konstytucję, bo tak mu kazał prezes. To nie prezydent Polski, lecz posłuszny wykonawca poleceń prezesa. Żałosna postać, podobnie jak żałosny jest ich elektorat!!!!
PIS-Janowy
-5 #20 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyPIS-Janowy 2020-02-13 19:43
sosdjrev - Problem z golemowatym nasladowcą jahiry w wagrowcu jest taki, ze on jest juz stary i głupi - jak bolek. I nic na to juz sie nie poradzi. A tutaj kolejny kwiatek od idoli golema - jahiry z ładnym cycem:"...Najba rdziej w waszym państwie opłaca się siedzieć na zasiłku, a ci głupi, którzy jeszcze z jakiegoś powodu oszczędzają, bo boją się, że umrą na emeryturze, bo nie mogą uwierzyć w tak szybki spadek wartości złotówki i gdzieś chcą uciec ze swoimi oszczędnościami nie mają w co inwestować, więc swoje pieniądze masowo ładują w nieruchomości, przez co ceny mieszkań eksplodują. Polaka nie stać już na kupno własnego „M”..."
- czyli Polacy nie mają pieniędzy i nie stać ich na zakup mieszkań, bo ceny mieszkań idą w górę, ponieważ Polacy masowo je wykupują
sosdvjievrw
+6 #19 RE: Andrzej Bartowiak awansowanysosdvjievrw 2020-02-13 12:09
Golem to że pis wstawia na wszystkie stanowiska swoich to normalne . Albo jesteś młody albo głupi przecież tak robił każdy rząd czy to PO czy Sld także zanim coś napiszesz to pomyśl to nie boli Tak do Twojej informacji w 2014 r za rządów PO ministrem spraw wewnetrznych była katechetka . Także nie bądż żałosny .
GOLEM
+6 #18 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyGOLEM 2020-02-13 11:36
@@@@@@@@ - i kto tu skamle?! To raczej ty skamlesz wyrzucając tylko inwektywy z siebie, bo rzeczowych argumentów brak. Brtoś to dla mnie karierowicz taki sam jak Misiewicze, Piotrowicze i inne komuchy, które tylko za rządów PiSdzielców mogą robić karierę. Mierny, bierny, ale wierny, bo PiSdzielce wyciągają miernoty i wsadzają na stanowiska, aby byli im ślepo wierni. Awans za czasów państwa PiS to raczej nie awans, a udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na szkodę Polski i na szkodę suwerenności Polski!
Plujesz na TVN, bo oglądając Teleexpress, Wiadowmości TVP i TVPInfo, zrobili tobie papkę z mózgu swoją propagandą. Skoro temu uległeś, to znaczy że jesteś słaby intelektualnie i komuchy również mogły by ciebie przerobić swoją propagandą. Zapewne wierzysz w kryształową przeszłość prokuratora stanu wojennego Piotrowicza, którego PiSdzielce wsadziły do Trybunału Konstytucyjnego , podobnie jak Pawłowicz. Zapewne propaganda TVPiS nie powiedziała tobie, że skoro Piotrowicz i Pawłowicz brali udział przy tworzeniu ustawy kagańcowej o ustroju sądów, to z automatu powinni się wyłączyć z orzekania w tej sprawie. Nie powiedzą tobie tam i nie wytłumaczą, bo po co cimniaków wyprowadzać z błędu. Poza tym TVN to jedna z nielicznych o ile nie jedyna niezależna stacja telewizyjna, która stoi na drodze propagandy PiSdzielców i niewiele mogą z tym zrobić. Nie powiedzą wam tego, że niewiele mogą cokolwiek zrobić z TVN, ponieważ należy ta stacja do globalnego nadawcy medialnego, czyli Discovery. Od pewnego czasu nie wciskają wam, że TVN to stacja Niemiecka, bo na początku marca 2018 tą stację przejęło właśnie Discovery, należące do amerykanów. Nie sądzę, aby PiSdzielce chciały zadzierać z amerykanami, nacjonalizując media w Polsce, bo skończy sie to podobnie jak z ustawą o IPN autorstwa Patryka Jakiego. PiSdzielce wyciszyły temat i wycofały się z ustawy, pod naciskiem amerykanów. Zapomnieli wam powiedzieć, że Żydzi mają wspólne interesy z Amerykanami i USA nie będzie tych interesów na Bliskim Wschodzie poświęcać dla Polski.
Kto tu chłopcze skamle?! Chcesz kolejnych dowodów swojej aogancji i chamstwa?! Nie ma problemu. W przeciwieństwie do ciebie, ja nie robię sobie papki z mózgu, słuchając propagandowego przekazu. Żadna partia, która była u władzy nie jest święta. Nie ważne czy to było PO, czy też SLD, PSL, LPR, AWS, Samoobrona, czy inne mniejszościowe partie na początku la 90-tych. Żadna z tych parti tak jawnie nie prowadziła polityki kolesiostwa, złodziejstwa, kłamstwa i obsadzania na stanowiskach swoich nominatów.
Zapamiętaj sobie jedno. Żadne rządy nie trwają wiecznie. Komuchom też się wydawało, że będą trwać wiecznie. Kiedyś przyjdzie kres PiSdzielców i ich wyznawców. Kiedyś ta sekta się skończy. Wtey emerytura Barusia nie będzie już tak pewna, bo rozliczą go tak, jak wspomniałem wcześniej. Jeżeli nie skończy w pierdlu, to oznaczać może, że partyjniactwo i komuna nadal trzymają się dobrze przy korycie. Bartuś to tylko uśpiony agent komuchów i dzięki temu robi dziś karierę. Skamlij dalej i oskarżaj mnie o skamlenie. Ja się dobrze bawię twoją niewiedzą i chamskimi obelgami. Dzięki tobie wielu widzi kim są wyznawcy PiSdzielców. Chamstwo i wulgaryzmy to normalny język dla wyznawów PiSdzielców, bo tak zastępują sobie merytoryczny brak argumentów.
Życzę dalszego błaznowania i czekam na kolejne błzeńskie wpisy.
szsz
+9 #17 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyszsz 2020-02-12 21:41
Do poprzednika z tą emeryturą A.B to napewno razy dwa bo 5 tys to dostają Ci co odchodzą na emeryture w KP PSP Wrc
@@@@@@@@@
-9 #16 Skamlący-Golem@@@@@@@@@ 2020-02-12 21:01
I jak PO-paprany PO-jebie.Skamle sz jak pies,Bartkowiak owi się udało,a Ty PO-wskie ścierwo?Jesteś tak głupi jak ci ,których popierasz.Barte k-jest kimś,Aa Ty śmieciu-skamles z.Myślałem,że głupki to tylko w TVN,a tutaj taka niespodzianka-j eden PO-wski głupek jest w naszym mieście.Jachira ,Kidawa,czy Budka z Kierwińskim ,Lisem i Sikorskim to przy Tobie pikusie-Ty jesteś PO-jeb do kwadratu.Straża k jest kimś-a Ty PO-paprańcu będziesz skamlał-bo tylko tyle możesz.On dostanie emki z 8 tysi,a Ty dalej będziesz skamlał.Głupek zawsze będzie głupkiem-widzis z PO-jebie-z rozumem trzeba sie urodzić.No dalej skamlaj.To jest piękne,patrzeć, jak PO-jeb PO-paprany jest bezradny
GOLEM
+10 #15 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyGOLEM 2020-02-12 00:08
@@@@@@@@ - włąśnie swoim wpisem pokazałęś rynsztok i chamstwo wyznawców PiSdzielców. Całymi dniami piorą takim jak ty mózgi w TVPiS hejtem i propagandą, a ty i tobie podobni nie umiecie, nie potrafiie i zapewne nie chcecie sprawdzić wiadomości, które wam sprzedają. Wystarczy obejrzeć TVOInfo, aby zauważyć, że kiedy politycy PiS udzielają wywiadu jest tylko mikrofon TVP lub TVP Info. Dziennikarzy innych stacji nie ma, aby nie zadawali trudnych pytań. W innych stacjach bez względu na opcję polityczną, kiedy polityk udziela komentarza to są mikrofony wielu innych stacji radiowych i telewizyjnych. Sprzedają wam papkę, a wyznawcy PiSdzielców wierzą, że to uczciwy i prawdziwy przekaz. Niestety, przekazują wam to co chcą, żebyście wiedzieli i w co macie wierzyć. Uważają was za bezrozumny plebs i takim jesteście, wy wszyscy wyznawcy PiSdzielców.
Co do Bartkowiaka to ubawiłem się z tego jak wielkiego z niego robisz. On jest tylko karierowiczem robiącym zawrotną karierę w państwie PiS, tylko dzięki ukladom partyjnym. Znam go od pona 40-tu lat i wiem jakim człowiekiem jest. Widać, że niewiele od niego odstajesz, więc ślepo wierząc w PiSdzielców, masz szansę zostać naczelnym bojówkarzem PiSdzielców. Adolf Hitler zaczynał swoje rządy od niszczenia niezależnego sądownictwa, nazywając sędziów kastą. Znasz skądś te hasła? Poczytaj, a dowiesz się. Za chwilę zaczną nam tworzyć Trybunał Ludowy i wsadzać do więzień ludzi nie zgadzających się z ich polityką. Ja wolę trafić do więzienia, niż patrzeć bezrozumnie na to jak niszczą Polskę.
Golem
+16 #14 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyGolem 2020-02-08 11:40
Dzięki pisowi to Bartek życie rodzinne sobie ułożył i jeszcze załapie się na 500 plus .
Migdał
+13 #13 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyMigdał 2020-02-05 02:06
Jak się dupsko liże PiSiorom to się awansuje. Nawet Misiewicze zostali ministrami do ENDRJU jeszcze musi się postarać.
PIS-Janowy
+6 #12 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyPIS-Janowy 2020-02-04 08:05
GOLEM ma rację wy PISowskie śmiecie! Z takimi poglądami wasze miejsce jest w więzieniu, ewentualnie na jakimś stanowisku gdzie używa się szmaty.
@@@@@@@@@
-18 #11 GOLEM-idiota@@@@@@@@@ 2020-02-04 07:44
Ty PO-[wpis niecenzuralny] PO-paprańcu-roz umiesz co wypisujesz?Do głosu doszło chamstwo,buta i arogancja?Człow ieku-nikt tak jak ty nie zieje jadem na tym portalu.Ty masz z czymś problem?Matka Cię tłukła w dzieciństwie,cz y kumple z klasy łeb do kibla Ci wkładali?A może dziewczyn nie masz czym pogłaskać?Uczep iłeś się Bartkowiaka-bo co?Bo za mały dla niego jesteś?A rynsztok do jak powiedziałeś nie środowisko pis-tylko PO-jebów z PO i ich zwolenników.A tak na koniec-radzę odwiedzić ortopedę,bo na leczenie Twojego zjebanego łba-już za pózno.SB-cki synu.
GOLEM
+22 #10 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyGOLEM 2020-02-03 23:49
k0lo - czekasz na mój komentarz to go dostaniesz. To kim jesteś to sam przyznałeś, bo każdy ocenia sam po sobie, czyli po swojej przeszłości i po swoim postępowaniu. Ja mam tyle wspólnego z esbekami, co Piotrowicz, Kryże i Pawłowicz z walką w czasach PRL w opozycji o komuny.
Jak tu skomentować tak błyskawiczny awans Bartkowiaka z dowódcy zmiany na stopień starszego brygadiera. To oczywiste, że to awans polityczny. Tak szybki awans w ciągu niespełna 4 lat awansował o kilka stopni to tylko wyznawcy PiSdzielców potrafią wytłumaczyć i usprawiedliwić. Ale cóż, koń jaki jest każdy widzi.
To ostatnie zdanie jest dla inteligentnych, a nie dla wyznawców PiS dzielców.
Swoją drogą, czy to nie żałosne, że Bartkowiak inaczej by nie awansował, gdzyby nie koneksje partyjne. PiSdzielce potrzebuję miernych i wiernych sługusów. Czy to nie jest ewidentny przykład? Dlaczego nie awansował wcześniej. Przecież, będąc tak zdolny o 1996 do 2007 nie rządziłą PO i nie udało mu się awansować. Czyżby wtedy żądzili esbecy, lewacy, weganie, roweżyści i drugi sort z którego powstała PO?! A może w latach 2005-2007 rządził już PiS i wtedy ludzie byli bardziej inteligentni i poziękowali tym oszołomom. Zapewne "k0lo" nie miał wtedy praw wyborczych i dzięki temu głupota ludzka miała niskie loty. Niestety obecnie w Polsce do głosu doszło chamstwo, buta, arogancja. To są obecni wyborcy, którzy wtedy na szczęście nie decydowali, a dziś wreszcie dopuszczeni do głosu sprzedają te swoje poglądy rodem z rynsztoka. Rynsztok to naturalne środowisko występowania osobników wznających i wierzacych w PiSdzielców.
Widz
-18 #9 Re xyzWidz 2020-02-03 16:45
Jeżeli nie potrafić porównać awansów dla potrzeb "wyrównania stopnia do stanowiska" z corocznymi limitami awansów dla PSP, to nawet nie wypowiadaj się..... Porównanie z kosmosu...... :)
hirek
-12 #8 chudyhirek 2020-02-03 16:18
Jeden myślał że po szkole rolniczej jest najmądrzejszy na świecie, a teraz musi Bartkowi buty lizać.
lilli
-6 #7 RE: Andrzej Bartowiak awansowanylilli 2020-02-03 10:23
Gratulacje :-)
PIS-janowy
+28 #6 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyPIS-janowy 2020-02-02 22:24
a ja sie pytam co z tupolewem co go podobno w powietrze wysadzili ??
tyle pisiory kilka lat temu halasu narobili a teraz cicho sza obludniki pis !!!
olas
+14 #5 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyolas 2020-02-02 22:01
O kur*a "papieŻem! Wybaczcie ja kształcony po reformie Zalewskiej.
olas
+9 #4 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyolas 2020-02-02 21:59
Jeszcze trochę i będzie nowym papierzem ten nasz PIS-Janowy.
Kłamczuchy
-10 #3 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyKłamczuchy 2020-02-02 21:32
Co Ciebie redaktorku to interesuje? Przecież Ty nie cierpisz PiSu. Daj se spokój z takimi tematami i zajmij się LGBT w WRC, bo o śmieciach, ich kalkulacji już za późno pisać. Zresztą ty nie czaisz bazy w tych tematach. Szukasz tylko sensacji, jak np z pytaniem na końcu artykułu. ARTYKUŁ PORAŻKA.
k0lo
-16 #2 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyk0lo 2020-02-02 20:24
Golem esbecki pomiocie czekam na Twoje komentarze .
xyz
-5 #1 RE: Andrzej Bartowiak awansowanyxyz 2020-02-02 20:23
Co na to pan Andrzej W . za jego czasów w JRG to podoficer czekał latami za awansem o jeden stopień . I co panie Andrzeju można ? Tylko trzeba chcieć .

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.