• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 640

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Warto przełamać wstyd oraz lęk i zgłosić się do specjalistów. Trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

W całej Polsce, także w Wągrowcu, specjalne dyżury pełnią m.in. prawnicy, kuratorzy sądowi, policjanci i prokuratorzy. Każdy, kto przyjdzie, może liczyć na darmowe porady i dyskrecję.

Jak podkreślają eksperci, wciąż ogromnym problemem jest przemoc domowa. Ofiary rzadko się zgłaszają, bo się wstydzą, ale też boją, że i tak nie uda im się odseparować od oprawcy. Coraz częściej zgłaszają się osoby, które padły ofiarami przestępstw popełnionych przez Internet. Chodzi nie tylko o oszustwa, ale też nękanie, znieważanie i hejt.

Dyżury w Prokuraturze Rejonowej w Wągrowcu potrwają do piątku (28.02) w godzinach od 7:15 do 15:15.

Komentarze   

Do PIS-Janowy
+3 #4 RE: Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym PrzestępstwemDo PIS-Janowy 2020-02-25 22:32
Ups. Ile informacji w komentarzu. Odnieść można wrażenie,że chodząca Wikipedia :D
Jacek 85
-2 #3 tqJacek 85 2020-02-25 08:44
Ja swoją byłą już żonę leję co jakiś czas,nie odejdzie bo wie że wtedy dostanie taki wpierdol o jakim jej się nie śniło.
A tak mam piwko zawsze w lodówce,ona pracuję ja se siedze w domu . O takim życiu marzyłem i takie mam .
PIS-Janowy
-4 #2 RE: Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym PrzestępstwemPIS-Janowy 2020-02-24 20:56
Szkoda wysiłku - usłuzni kolesie w togach za odpowiednia opłatę i tak uznaja ich za niewinnych - przykłady z warszafki osranej czaszkowskiego - komisja Jakiego zasadza zwroty kaminic "sprytwatyzowan ych" przez mafie w togach za grosze a inni kolesie w togach z automatu te decyzje wycofują . Chore w pizdu - moze golem to wyjasni. Moze golem wyjasni majatek bezrobotnego owsika, jego apartamentu, nieruchomosci fundacji, prywtnego landlowera za 400 tys, studia corek w USA, pensje powyzej 13 tys dla siebie, zony i rodziny. Wszystko z puchy - na razie szacuje sie, ze podciagnał z niej około 90 mln złotych przez 27 lat. Ale jemu wolno bo na "dzieci przecia zbiera" i "wypierdala prosorki w kosmos" przy okazji "z miłosci" (zeby nie było, ze z nienawisci). Nasz golem nie potrafi dostrzec zajumanje z puszki kasy czerwoportkeigo zula. Widzi natomiast kase z FOZZ u Kaczynskiego (pewnie w jego starej willi), Ziobry czy Moraweickiego. Przeszkadza mu zrujnowana, stara stodoła profesora Szyszki, odnowiona przez niego w przeciągu lat, a nie widzi 7 mieszkań , lewych wpływów pienięznych na setki tysiecy i przewałek Adamowicza. Nie widzi majatku Kulczyka zrobionego na szkodę Polski przy wsparciu lewicowych rzadów. Nie dostrzega kasy unijnej przewalanej na szemranych funduszach załozonych przez sedziów, na majatkach rozkwitłych z przestępstwa VAT. Nie pamięta firm budowlanych krzaków podczas budowy autostrad za tuska i przewałek jakie tam były robione (te firmy brały kasę i znikały a podwykonawcy zostawali z pustymi kieszeniami i bankrutowały). Nie pamieta skandali przy budowie obwarzanka narodowego za 2 mld złotych? Premii miliowych dla zwalnianych za fuszery dyrektorów budowy stadionu tez nie pamięta - amnezja jak u tej pani - zony generała która nie wiedziała ile ma nieruchomości z "reprywatyzacji " bo jej coś tam mąz kazał podpisywać i nie wiedziała dokładnie co podpisuje. Kpiny z ludzkiej poczciwości w biały dzień. Ale o tym nasz golemcio nie raczy wiedzieć - ojciec Adam zapomnial przekazac pewnie? Nie widzi ile CBA zamyka szemranych gosci codziennie (w końcu). O POwskim burmisrzu Wloch któremu kasa wpada sama przez okno auta pewnie juz zapomniał nasz golemik jahirowaty. A niedługo zacznie Banasia bronić bo CBA sie za niego zabrało ...Czyżby obiektywna TVN takich informacji nie podawała?
olas
+9 #1 RE: Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwemolas 2020-02-24 20:23
Prokuratura niech się lepiej zajmie przewałkami pseudo deweloperów.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.