• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2253

Ulgi dla przedsiębiorców, nie zapłacą za śmieci!

Urząd Miejski w Wągrowcu wprowadza ulgi dla przedsiębiorców w związku z COVID-19. Po zawieszeniu działalności mogą złożyć deklarację, aby otrzymać zwolnienie z opłaty za śmieci.

- Wszyscy, którzy chcieliby z takiej możliwości skorzystać, powinni złożyć zmieniającą deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi najpóźniej do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiło zawieszenie działalności (np. za marzec termin ten upływa 10 kwietnia) - tłumaczy Piotr Korpowski, Urząd Miejski w Wągrowcu.

Zmianę deklaracji mogą złożyć również firmy, które mimo funkcjonowania zmniejszyły ilość wytwarzanych odpadów.

Deklarację można pobrać TUTAJ, a następnie ją wypełnić i przesłać do Urzędu — tradycyjnie pocztą, za pośrednictwem platformy E-PUAP lub złożyć w skrzynce podawcze.

Wszelkie informacje udzielane są pod nr telefonu 67 268 03 25. Wznowienie działalności powinno być zgłoszone w ten sam sposób – przez niezwłoczne złożenie deklaracji zmieniającej.

Komentarze   

kolo
+2 #5 RE: Ulgi dla przedsiębiorców , nie zapłacą za śmieci!kolo 2020-04-06 21:54
Do poprzedniego postu - łatwo się rozdaje nie ze swojej kasy , gdy za nic się nie odpowiada.Wtedy można dać każdemu do oporu.
cxz
-1 #4 RE: Ulgi dla przedsiębiorców , nie zapłacą za śmieci!cxz 2020-04-06 21:26
Jak to jest słuchając parti opozycyjnych w sejmie to oni za straty wywołane koronawirusem daliby każdemu po sto tysięcy minimum a lokalni włodarze którzy są z parti opozycyjnych pozwalają nie płacić tylko za śmieci Dlaczego nie bierzecie przykładu z Budki i reszty? Co was wstrzymuje ?
marian
+9 #3 RE: Ulgi dla przedsiębiorców , nie zapłacą za śmieci!marian 2020-04-04 10:14
To towarzystwo pseudobiznesmen ów to tylko chce kase wyłudzić Dziś czytam na tvn że 9 organizacji biznesu protestuje bo pomoc za mała Zapewne oczekują że rząd zgodzi się na zmniejszenie pensji robolowi do 500 zł za miesiąc Przedtem dawali zarobić ukrą którzy pieniądze wywozili do siebie ateraz ryje otworzyli że rodacy mało kupują. Zobaczcie grubego chudego auto za setki tysięcy a firma ledwie zipie
tomek2
+2 #2 Kategoriatomek2 2020-04-04 08:36
Racja Marcin, chuj nie firma ja nie moze przetrwac 1-3 m-cy, podobnie jak kuby ekstraklasy :)
marian
+28 #1 zero pomocymarian 2020-04-03 17:19
Wielcy przedsiębiorcy dwa tygodnie wirusa a skomlom jak psy . Może zapytacie swoich pracowników jak sobie radzili gdy im nie płaciliście miesiącami . Sprzedajcie swoje lesingowe limuzyny i ratujcie zadłużone firmy. Po zatym jest wolny rynek kto słaby musi upaść.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.