• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4006

Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury Krajowej

Prokuratura Krajowa prowadzi intensywne śledztwo w sprawie zdarzenia z listopada 2019 roku. Śledczy próbują wyjaśnić czy sędzia Sądu Rejonowego w Wągrowcu prowadził auto pod wpływem alkoholu.

25 listopada 2019 roku policjanci zostali powiadomieni, że jeden z kierowców na stacji Orlen w Wągrowcu może być pod wpływem alkoholu.  Na miejsce został skierowany patrol policji. Funkcjonariusze na podstawie zapisu z monitoringu stacji ustalili kierującego. Okazał się nim jeden z sędziów Sądu Rejonowego w Wągrowcu.

Sędziego przewieziono do szpitala w Wągrowcu, gdzie trzykrotnie pobrano mu krew do tzw. badań retrospektywnych. W sprawie ruszyło śledztwo dotyczące kierowania samochodem pod wpływem alkoholu.

Czynności procesowe prowadzi Prokuratura Krajowa.

- Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej prowadzi intensywne czynności procesowe w sprawie zdarzenia mającego miejsce 25 listopada 2019 roku w Wągrowcu — poinformował nas dział prasowy Prokuratury Krajowej.

Sędzia, wobec którego prowadzone jest postępowanie, nie stracił immunitetu, nie ma też postawionych zarzutów.

- Z uwagi na fakt, że w myśl ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych sędzia może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej wyłączenie za zezwoleniem Sądu Dyscyplinarnego. Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej po wykonaniu czynności procesowych dokona oceny prawnokarnej zebranego materiału dowodowego, która pozwoli na podjęcie decyzji w zakresie złożenia wniosku o uchylenie immunitetu. Dopiero po ewentualnej zgodzie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego będzie możliwe przedstawienie zarzutów sędziemu — wyjaśnia dział prasowy Prokuratury Krajowej w Warszawie.

Śledczy próbują wyjaśnić, czy w momencie, gdy sędzia znajdował się na stacji benzynowej, był pod wpływem alkoholu. Jeżeli zgromadzony materiał dowodowy to potwierdzi, sędzia najprawdopodobniej straci immunitet i usłyszy zarzuty.

Komentarze   

RENIA
+4 #64 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-06-05 11:09
PIS-Janowy.To co wczoraj zaprezentował pan prezes w sejmie świadczy tylko o małości tego człowieka.Szczy t hipokryzji został pokazany gdy na mównicy przemawia poseł opozycji o dymisję ministra zdrowia a rządzący ostentacyjnie i z lekceważeniem pokazują że mają panią poseł w ,,głębokim poważaniu''.Tyl ko coraz większy strach przed przegranymi wyborami i utratą władzy,pcha obecnie rządzących do okazywania pogardy wobec opozycji.Czy pan prezes PIS-u zostanie ukarany przez komisję etyki,śmiem wątpić.
Przecież on naubliżał tylko ,,bez żadnego trybu''.Ale nadejdzie taki czas że będzie jeszcze normalnie.W normalnym kraju już dawno społeczeństwo by ,,pogoniło''to czyste
jak kryształ towarzystwo.I jeszcze jedno,jeśli pana prezesa poniosły nerwy to niech złoży mandat posła RP.
GOLEM
+8 #63 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejGOLEM 2020-06-04 14:46
PIS-Janowy i jego pomioty. Jeżeli PIS-Janowy jest z rocznika 1972, to nie mógł kończyć Polibudy. Z tego rocznika skończyło nas tylko 4-ech, a zaczynało 9-ciu. Tak więc PIS-Janowy to odpad któremu marzyło się ukończenie Polibudy. Mógł ten ćwok zaplątać się gdzieś tam na zaocznych i w ten sposób ominąć sito Politechniki Poznańskiej, bo mieli okrojonny program nauczania. Uzyskał by jedynie tytuł inżyniera, czyli odpowiednik licencjatu na uczelniach humanistycznych , ekonomicznych i prawniczych.
A więc ćwoku PIS-Janowy (to riposta na kwokę), przebywanie w budynkach Polibudy, nie uprawnia cebie, takiego cepa do powoływania się na tak zacną w naszym regionie i wojewódzwie uczenię. Aby ukończyć Polibudę, trzeba, myśleć logicznie i analitycznie. Zdarza się odpad, który kończy Polibudę, ale są to niedojdy, które nie potrafią sobie radzić z zagadnieniami technicznymi. Skończyłeś Polibudę, czym się chlubisz i obrażasz swoją postawą innych inżynierów bo pieprzysz bez składu i ładu. Tacy jak ty, jeżeli już udało się wam skończyć Polibudę, to co najwyżej sprzedają pietruszkę na bazarze. Tak się określało inżynierów, którzy kończyli Polibudę. przez przypadek. Ciekawe, kto za ciebie zdawał egzaminy, bo nie sądzę, abyś samodzielnie je zdał. Na kierunku mechanicznym poległ byś na materiałoznastw ie lub wytrzymałości materiałów.
Jakie masz osiągnięcia jako inżynier?!
Musisz być kompletnym niedojdą jako inżynier, skoro cieszysz się z tego, że państwo z naszych podatków wypłaca tobie 500+. Dobry inżynier zarabia dzisiaj odpowiednie pieniądze, aby nie skomleć o jałmużnę od państwa, ktora wypłacana jest z podatków innych uczciwie pracujących.
PIS-Janowy
-16 #62 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-06-01 20:58
Reniu! Kwoko! Nie chciałem ale zmuszasz mnie do małostkowości typowej dla ciebie - osoby której argumenty się skończyły. Jest wstyd bo zmuszasz mnie do zejścia do twojego poziomu ale widzę, ze muszę to zrobić. Mam w dupie poprawianie swoich literówek i błędnych uderzeń w klawisze dla takich osób jak ty. A teraz przybije ci twoja "piontke" (nie jedyną ale nigdy nie wytykaną)) i zegnam ozięble.
@@@@@@@@@
-16 #61 Renia -idiotko@@@@@@@@@ 2020-06-01 20:00
"Puzniejsze"-fa ktycznie skończyłaś chyba jakąś uczelnie na wyspach,albo w USA?Kretynizm i głupota nie zna granic.Pózniejs ze-tak się pisze.
RENIA
+13 #60 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-06-01 19:43
PIS-Janowy.Jak czytam styl pisowni twoich wpisów ,,Miśki suszą...''1.06. 2020r,,Sędzia z Wągrowca''z1.06 .2020ri inne to nasuwa się tylko jeden wniosek-Ty nie kończyłeś żadnych wyższych szkól bo widać że z podstawówką był problem.Na tym świecie łez padole pojawiłeś się w1972r,czyż nie tak,a to okres tzw.tłustych lat w PRL-u do końca lat 80-tych.Puzniej sze zmiany ustrojowe z udziałem twoich idoli z PC to pokaz ludzi żądnych władzy.Co do twojego rodzeństwa to chyba była was większa gromadka nie.
RENIA
+11 #59 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-06-01 13:25
Golem-Tylko przybić piontke.Nic dodać nic odjąć.
PIS-Janowy
-17 #58 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-06-01 12:28
Golem zapomniał zzaadresowac PIS-Jaowvy vel Odmieniony, he, he, he ... moze Zdzich i ktos tam jeszcze to tez PIS-Janowy? A wierszzyk godny samej Jahiry czy paligłupa - brawo, brawo! I to pisal absolwent juniwersytetu? Golem jaki to byl ten uniwersytet - czas go zamknąć. Ja po polibudie wiem jedno - ufajmy Niemcom i Rosjanom, otwórzmy sie na nich a oni zadfbają o nas tak jak to robili przez 1000 lat historii .... Zmienili sie nagle. Napise to co mówi naczekny PIS-ior - POlska najpierw!! Rodzina to podstaw, potem nasz kraj a dopiero wtedy mozemy myśleć o lubieniu sąsiadów. Gdy mamy młotek w dłoni i stoimy na silnych nogach. Kolejny raz wykazujesz sie gówniarskim naiwniactwem i totalną nieznajoościa zycia, pajacu załosny.
GOLEM
+17 #57 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejGOLEM 2020-05-31 22:54
PIS-Janowy, Zdzichu i @@@@@@@@@ - jak pięknie skowyczą PiSdzielcowe trolle wągrowieckie. Opluć innego, stworzyć jakieś fałszywe informacje, to są metody działania PiSdzielców. To przechodzi głąby w TVPiS, a nie w internecie i portalach internetowych. Renie i mnie już opluliście, bo mamy odmienne od was zadanie, a brakuje merytorycznych argumentów, więc trzeba opluć i szydzić.
Pasuje do was tekst, który ostanio znalazłem w internecie:
"Nie lubimy Niemców, bo nie zapłacili. Ukraińców za to, że Wołyń zrobili. Żydów nie lubimy, bo ich nie lubimy. Rosjan nie lubimy, bo nas skomusili. Szwedzi też nam winni księgę Kopernika. Ameryki za to, że spotkań unika. Norwegów nie cierpim, za narciarzy astmę. A Rumunów za ich dość cygańską nację. Francuzów nie lubim, bo nas pouczają. Braci Czechów za to, że ciut lepiej mają. Arab też niedobry, bo to islamista. Turek mu podobny i bebab nam wciska. Lecz to nie koniec, a tu niezła draka, bo wielu Polaków nie lubi Polaka. Tak się wynosimy, tak się napinamy i z tego nadęcia chyba się [email protected]"
Takie podsumowanie was, wyznawców PiSdzielców.
PIS-Janowy
-22 #56 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-05-31 11:00
Zdzichu, to ja bym proponował głosowanie nie na pisiorów wstrentnych, ale na panią biedron. ona jest zafsze usmiechiyto, ona obiecala 1000 plus na kazde dziecko, zamkniecie wszelkich koipaln bo smierdzą ohydnie i nowy "zielony łat" jeuropejki (cokolwiek to znatrzy) w polsce naszej. Sam słyszałem na wlasne ószy ...
PIS-Janowy
-12 #55 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-05-31 10:48
@@@@ - daj im spokój - nie wolno szydzic z ludzi ułomnych intelektualnie. Niech sie dalej podniecają owsem w workach konia z janowa czy "demokracją" w wykonaniu tuleji i gersdorf. Ci POpiewrdolency z wagrowca nawet nie wiedzą, ze taki program z pola do sklepu (mało tego zpola do klienta) działa w eurpejskich Niemczech od dziesiątek lat. To własnie rzady czerwono róózowe pod pretekstem walki sanepidowej zablokowaly mozliwość sprzedazy rolnikom ich produktów bezposrednio a dały możliwość do robienie kokosów posrednikom bawiacym się głównie w transport i pakowanie w tony smieci ...
@@@@@@@@@
-11 #54 Renia-debilka@@@@@@@@@ 2020-05-31 09:33
A co ci się nie podoba w pomyśle,by były polskie sklepy?Typowe myślenie wyznawców "czaskoskiego" i innych PO-pierdoleńców ."po co nam nowe lotnisko-jak mamy w Berlinie-Po co nam polskie sklepy-jak mamy niemieckie"A co ci się idiotko w PGR-ach nie podobało?PO-pap rańcy z pomocą Lewandowskiegi i Balcerowicza majątki swoim rozdali,a ludzi na bruk.Razem z Golemem synem SB-eka macie ciekawe podejście do życia.Golem gaciami trzęsie,bo sądy wreszcie będą winnych karali,emerytur y SB-ekom znów pozmniejszają-o j będzie sie działo.-Golem-z gadywanka dla ciebie i twojej kumpeli Reni.Jak nazywa się potocznie smród wydalany z d...y?Pani w przedszkolu mówi"Jasiu puściłeś ...?I Golem rozpracowany
Zdzichu
+9 #53 Tylko pokoZdzichu 2020-05-31 07:22
A 1000 plus kiedy wypłacają? bo chce jechać na fczasy moim samohodem z lizingu bo ja jezdem yntelygent po studiach co za komuny zrobiłem ale jak co to głosuje na czaskoskiego bo on walczy o wolność. Ale jak pisiory dają to wezme ale teraz słucham na okrogło Kazika bo walczxy o wolność i ja też walcze dzieki temu że go słucham. Aha i oglondam tefałen bo tam jest sama prawda. Pozdrawiam paniom renie i golema bo oni majom plusy i walczom o wolność tutaj na portalu.
PIS-Janowy
-12 #52 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-05-30 22:47
Ale sie tutaj POrobiło - jahirowaty golem widzi mnie wszedzie, slowa PIS sycza mu na ustach jak niesiolowi oplutemu, kwoak renia odpowiada jakiemus imbecylowi podszywajacemu sie podemnie - typowy obraz debilizmu i ciemnoty o fanów budki i kopaczowatej czy innej spurek. Tylko odmieniony cos tuytaj tarfnie ocenia ale w tym tlumie pajaców palikowatych nikt tego nawet nie zauwaza. Zegnam mizernych golemów - ide pograc z dzieciakami i w ten sposób spedzic piekny sobotni wieczór. A
fani szczerby i owsika niech chłoną język miłości TVN coby znów syczeli o owsie dla koni i reziomwoej która , na szczęście, cały czas pokazuje te bagienko oPOzycyjne
RENIA
+11 #51 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-05-30 19:53
Janowy-Vel Odmieniony.Rząd przymierza się do reaktywacji PGR-bis.Planowa na jest sieć sklepów spożywczych -GS-Samopomoc Chłopska-reakty wacja.Program ma odbywać się na zasadzi e,,z pola do sklepu''.Jest tylko problem z nową nazwą tej sieci,bo wiadomo PGR i GS-to już było.
Wymyślono ,,Ucho Prezesa''to może nazwać tę sieć-,,Sklepy Prezesa''lub Warzywniak plus.
Odmieniony
-15 #50 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejOdmieniony 2020-05-30 07:55
Olo, nie nazwał cie jeszcze Golem, nasz forumowy geniusz ekonomi, koni wszelakich i znawca polityki, od PIS-Janowego? Zauważyłem, ze ma jakieś lęki emocjonalne na jego tle i każdy głos skierowany przeciwko niemu "musi być" autorstwa P-J.
PIS-Janowy
-10 #49 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-05-30 01:30
Golem pustaku pisze Ci że w 2019 r NIK pod wodzą Kwiatkowskiego robił kontrole w Janowie i wyrok był pozytywny a ty cepie swoje


olo - jesteś debilem
olo
-11 #48 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury Krajowejolo 2020-05-29 19:31
Golem pustaku pisze Ci że w 2019 r NIK pod wodzą Kwiatkowskiego robił kontrole w Janowie i wyrok był pozytywny a ty cepie swoje
GOLEM
+13 #47 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejGOLEM 2020-05-29 01:18
olo - to propagandowa TVPiS, NIE dotaría z przelazem, źe Kwiatlowski jest senatorem niezañeźnym, a szefem NIK jest Banaß mianowany przez PiSdzielców?! Na taichi nieukach bazuje PIS-Janowy, wciskajác swoje kłamstwa, z reżimowej TVPiS Info i tym podobnych.
Zamiast nienawidzić ludzi, za to kim są i co mają, należy zacząć szanować ludzi za ich zaradność i pomysłowość. Szanować, za to, że potrafilii odnaleźć się na tym trudnym rynku i co niektórym, bez pomysłu na życie, dać ppracę.
PIS-Janowy to idol chamstwa i pospólstwa, które obecnie rządzi Polską. I jeszcze idioci wmawiają, że wsrajemy z kolan. Szkoda, że nie dodają, jak upadamy na pysk! Żalosne, to co się obecnie dzieje w Polsce!!!
Olo
-11 #46 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejOlo 2020-05-28 23:55
renia #41 mysl samodzielnie i nie łap jak pelikan tego co mowia w tvn. Najwyzsza Izba KOntroli pod wodzą Kwiatkowskiego z po czyli osoby nieprzychylnej pis nie stwierdzil naduzyc w stadninie w 2019,
GOLEM
+14 #45 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejGOLEM 2020-05-22 03:57
febc - RENIA poruszyła temat stanu stadniny, która byla chlubą Polski znaną na całym świecie. To w Janowie POdlaskim chodowano najlepsze konie arabskie na świecie, za które płacono miliony PLN,EURO i $. NIe napisałem swojej odpowiedzi, bo bliższa mi jest troska nad zwierzętami, niż nad krzywdzonymi dziećmi. Karzda krzywda jest godna potępienia. Krzywda wobec dzieci, to najgorsza ze zbrodni, której nawet więźniowie nie wybaczają. Ludzie dopuszczający się pedofili to najgorszy element jaki jest na tym świecie.
Twoja wątpliwość, czy jestem pedofilem, zasługuje jedynie na naplucie w twarz. Bezrefleksyje przypisywanie komuś takiego zwyrodnialstwa, zasługuje równie dobrze jak sami pedofile!!!!!!! ! Ocknij się dzieciaku, bo chyba nie wiesz co wypisujesz!!!!!
febc
-6 #44 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury Krajowejfebc 2020-05-21 15:08
Golem bardziej niż krzywda zwierząt interesuje mnie krzywda dzieci do których dobierają się zboczeni pedofile różnych profesji. Tobie widze to nie przeszkadza bo jakoś cicho siedzisz. Może też ma skłonności pedofilskie.
GOLEM
+8 #43 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejGOLEM 2020-05-21 14:43
febc - to jedź do Janowa Podlaskiego i sprawdź osobiście. Nie wszystkie media kłamią i manipulją jak TVPiS iinne PiSowskie media.
Polską rządzą dyletanci i nieudacznicy, tacy sami jak ich wyborcy.
febc
-9 #42 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury Krajowejfebc 2020-05-21 10:35
Renia a skąd wiesz czy napewno te fotki były z Janowa ? Ja tego nie wiem
RENIA
+9 #41 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-05-21 09:42
Janowy,kola-Jak oś kaczek i zysku ORLENU w reportażu o stadninie w Janowie Podlaskim nie było widać ni słychać.Były za to pokazane konie w opłakanym stanie.To jest ta wasza ,,dobra zmiana''.Zniszc zyć,zrujnować co tylko się da z poprzednich lat.
GOLEM
+8 #40 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejGOLEM 2020-05-21 04:14
PIS-Janow, Odmienion i olas, czy wy utworzyliście grupe wsparcia idiotów?! To co wypisujecie, nijak się ma z rzeczywistością . Czy wyszukacie wwiększych idiotów od siebie?! PIS-Janowy skowycze, nie umiejąc opowiedzeć merytoryczne RENII.
Jaki jest obeny wasz przekaz, na temat szwindlu w Radiowej Trójce oraz szwindli przy zakupie testów z Korei Południowej, Turcji i Chin?! Jaki przekaz dnia otrzymaliście, który nam tutaj sprzedajecie?! Pytam o wiarygdny i sprawdzony przekaz, a nie przekaz dnia reżimowych mediów, dla iditoów!!! Dajcie coś o siebie, zamiast używanią klawiaturyv- czyli "Ctrl+C" i "Ctrl+V".
Męczą już wielu z nas pwasze wklejki z reżimowych mediów. Jeżeli potrafii, któryś z was coś od siebi napisać, to będzie sukces!!!
No to chłopaki, bieżcie się do roboty, jak nie chcecie siedzieć, jak wasi współplemieńcy! !!
IC
-5 #39 Pod lupą grobu będzie sprawiedliwośćIC 2020-05-19 22:04
Ilu to jeszcze czeka ta sprawiedliwość - dosięgnie każdego lczyka czy nawet owicza.
kola
-11 #38 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury Krajowejkola 2020-05-18 17:52
Renia kwoko jak zejdziesz z grzedy to zobacz sobie zyski Orlenu i porównaj z brakiem owsa w owsu
PIS-Janowy
-12 #37 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-05-18 13:10
Mógłby ktoś spróbowac wyjasnic kwoce reni, zeby sie nie kompromitowała tymi swoimi wywodami o koniach i kaczkach. Zaloze sie, ze do 2015 w zyciu nie słyszała o Janowie teraz tutaj wychodzi na ekspertke i liczy kilogramy owsa ... ja pierdole. Za kidawka juz nie placze? Czas calowac w dupe czaszzkowskiego , co to syf z czajki do wsiły spuszczał i zamiast zająć sie problemem to konferencji udzielał i na wycieczki sobie jeżdził turytyczne. A gdy zostanie prerzydenetem to własnoręcznie dzienniarzy TVP wykosi, baran jeden, bo za duzo na ławeczce go pokazują. Karta pedała juz jest w szkolach w warszfce czy jeszcze nie? Bo nie sledze gowna ...
RENIA
+8 #36 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-05-18 12:47
PIS-Janowy.Twie rdzisz że gospodarka ma się doskonale.Oto jeden z przykładów dobrej zmiany w gospodarce krajowej.Stadni na w Janowie Podlaskim znalazła się na dnie.Prokuratur a rzekome nieprawidłowośc i z lat 2000-2016 a konie w stadninie jedzą owies workowany w którym zawartość owsa na 50kg to około 30kg a pozostałe 20kg to same plewy.Jak podaje prasa w wyniku ciągłych zmian i błędów straty stadniny w 2018r wyniosły3,3mln. zł.klacze które pozrebiły były licytowane podczas zimowej aukcji i nie wiadomo czy zostaną sprzedane.Jaki koń jest każdy widzi.
PIS-Janowy
-7 #35 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-05-18 11:29
Wychodzą kwiatki z zadymy pajaców z KO i "senatorem" Burym w warszafce zasranej. Senator powiedział, że podczas sobotniej manifestacji jeden z demonstrujących został siłą wyciągnięty przez policję z kordonu, którym funkcjonariusze otoczyli manifestujących . Senator utrzymuje, że stanął w jego obronie. Ten człowiek nie robił nic złego, nie był agresywny. Po prostu mówił, co mu się nie podoba w obecnej władzy." Czyli prostymi słowy - stał debil na nielegalnej demontracji i pyskował do policjanta. Normalnie to powinien dostac w pape az nogami by się nakrył. Ale Polska policja jest zbyt kulturalna, niestety.
Pajac Bury tez zaczął do polcijanta puszczyć i "senatorowoać" no to go któryś z policjantów zaciągnął do wozu (a sama Jachira stwierdziła, ze omn sam tam polazł i zaczął nadzorować pracę policji) gdzie po wylegitymowaniu zwolniono go. Oczywiście gbur jeden z samochodu nie chcia znów wyjść i dalej odpierdalał szopkę dla naiwnych golemów.
https://wpolityce.pl/polityka/500607-bury-upiera-sie-przy-swojej-wersji-przypominamy-jak-bylo
A co ciekawsze - wiecie kto brał udziła w tym cyrku oPOzycyjnym? Nie przedsiebiorcy - ich tam było kilku, ale sama smietanka idiotów z oPOzycji , posłanki KO Kamila Gasiuk-Pihowicz oraz Klaudia Jachira, senator Jacek Bury, Michał Kołodziejczak z Agrounii, który grał rolę dziennikarza i aktywnie włączał się w akcję, a także Andrzej Hadacz i „mieszkańcy Wejherowa” ze znanym prowokatorem Arkadiuszem Szczurkiem.
Non stop ustawki podgrzewany czerwonymi paseczkami TVN-u. A golemy i renie aż się slinią z przejęcia na te prostackie prowokację swoich "obiektywnych" mediów i w spazzm wpadają, gdy TVP pokacuje debilizm ich idoli . Gówiarz czaszkowski grozi TVP, he, he, he - i tego półgłówka chce miec KO za prezydenta?
A tymczasem gospodarka w Polsce ma sie doskonale pomimo ciosu koronoswirusem ...
RENIA
+7 #34 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-05-17 16:58
PIS-Janowy.To ogląda się Jahirowatą opozycyjną telewizję.No szacun.A pozwolenie było.Tylko żeby się GURU nie zdenerwował bo jak się dowie to gul mu skoczy to pewne.
PIS-Janowy
-8 #33 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-05-17 16:28
Widzialem tych "przedsiębiorcó w". Na Polsacie rano. Typowi POprzedsiębiorc y z usmieszkiem przygłupim z reguły od szemranych biznesów zwiazanych z rekreacja i prostytucja przydrożną. Im o broty spadły ...Ci którzy prowadzą normalną działalność koronwirus nie rusza - budowlanka jedzie az miło, produkcja zywności to samo, pracy nie brakuje.
A teraz POlska tuskowatych i golemowatych zyje piosenką kazika (kto to, kur.., jest?!) czy jakimś przygłupim senatorem popychanym przez jahirę. A problme jaki ma dzis debilna oPOzycja to po protu brak kandydatów na prezydenta, he, he, he ... nawet kury im sie skończyły. Czaszkowski teraz bedzie z czajki pewnie twity pisal i obiecywal aborcje kazdej malolacie czy walkę z kościołem kazdego ranka (i zastapienie go meczetami - jak w świeckiej francji). Tylko tyle sie nauczyli po latach bycia w polityce. Kwoko renio - powinnaś swoja kandydature na prrzydenta zglosic do PO - udalo sie nijakiej adamowicz zostac europosłanka z ulicy niemlaże, to tobie tez się uda - tam juz mądrzejszych od ciebie nie ma na pewno.
v nb
-1 #32 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury Krajowejv nb 2020-05-17 15:52
Trzaskowski mówi do dziennikarzy tvp info - śpieszcie się z zadawaniem pytań bo niewiele wam czasu zostało To ja się pytam czym bedzie różniła się telewizja państwowa od tej dziś pisowskiej Tamci przyśli wymienili na swoich przyjdzie PO zamieni na swoich i będą mieli swój przekaz Także Renia nie podniecaj się że inny rząd połączy społeczeństwo
olas
+2 #31 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury Krajowejolas 2020-05-17 12:46
Renia - senatora to bym spałował do przykładu jako pierwszego. Co do przedsiębiorców to jak mają zyski to tylko próbują oszukać państwo i wydoić pracownika ale jak już dwa miesiące nie starcza na lesing mercedesa to kwiczą jak świnie w rzeżni. Nieuogólniam bo zapewne większość to są normalni ludzie.
RENIA
+3 #30 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-05-17 11:28
PIS-Janowy.My ponoć jesteśmy krajem katolickim A katolik nie leje katolika i nie czenstuje gazem.
Nie wpycha na chama czynnego senatora do suki co widać w reportażu,nie bacząc na jego imunitet Filmu nie oglądałeś bo to o twoich i prawda w oczy kole.Lepiej zmienić temat,byle nie o swoich.
PIS-Janowy
-13 #29 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-05-17 09:46
Kwoka renia pewnie nie widziała, jak sie traktuje takich proetstujących "przedsiebiorcó w" w swieckiej i demokratycznje francji. Mógłby ktoś biedulce pokazać - widocznie w TVN-ie nie było nigdy jak frnacuska zandarmeria pałuje demonstrantów ...
PIS-Janowy
-10 #28 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejPIS-Janowy 2020-05-17 08:17
Ha, ha, ha!! Ha, ha, ha! Jahirowaty golem dostał juz schizy na moim punkcie. Wszędzie widzi moja osobe, he, he, he ... Normalne - jak sie non stop ma wykazywana swoja głupotę to takie objawy sie ma. Ja na temat szmab jakie stworzyło srodowisko sedziowskie juz swoje napisałem - przypadek pijaczka z wągrowca tylko to potweirdza. Cieszy mnie , ze sa na tym forum inni widzący podobnie.
A co to za bydlo wyszlo na ulicy warszafki ostatnio? Co na to golem siedzacy w domu w obawie przed koronoswirusem? Nie jęczy? Nie rozdziera koszuli nad łamaniem zasad walki z choroba? Gdzie one jest? A moze im wolno - widzialem wszakze w tym tlumiku jahire cycowatą - ulubienice ren i golmów ...
RENIA
+9 #27 Demonstracja i gazRENIA 2020-05-17 07:05
Na protesty przedsiębiorców w Warszawie którzy domagają się realnej pomocy finansowej od rządu,władza reaguje wzmocnionym kordonem policji i gazem.Brakowało tyko oddziałów prewencji i armatki wodnej,tak jak to robiono w czasach ,,realnego dobrobytu''w PRL-u.
GOLEM
+11 #26 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejGOLEM 2020-05-17 04:07
Odmieniony czy też PIS-Janowy, co ty baranie znowu wypisujesz. Co do zeszmaconego środowiska, to właśnie go reprezentujesz. Ilu tych sędziów kleptomanów i złodzieji była. 50%, a może 0,001%???!!! Bełkoczesz tutaj ten swój propagandowy przekaz i przekazujesz go w swóim rynsztokowym stylu. Ja i wielu innych ludzi woli reprezentować poziom Kidawy czy też Kopacz, niż poziom Suskiego, Sasina, Błaszczaka lub Pawłowicz.
Czy ty cepie masz świadomość tego, że Izba Dyscyplinarna istniała w SADZIE. Przed tą Izbą Dyscyplinarna stawała twoja lub wasza prezez Trybunału Konstytucyjnego , za przewlekłość spraw. To co stworzył obbecnie PiS w SN to izba kolesi, wybranych przez polityków twojego pokroju. Czyli przez bandę przygłupów, nie umiejących sobie poradzić z obecnym kryzysem. Ciekawe jakie szambo tobie sprzeali w propagandowych mediach. Zapewne będziesz kretynie szukał reżimowych tekstów, które będziesz mógł wkleić.
Skoro odradzasz nam oglądanie TVN, to dlaczego oglądasz szambo płynące z TVPiS lub TVPInfo?! Jakie gów.o z twoim szmbiarskim przekazem nam polecasz?!
Osiągnąłeś lub jak wolisz osiągnęliście towarzyszu poziom szamba, czyli gów.a.
Sprzedawaj to gów.o wśród swoich imbecyli nipełemosprawny ch umysłowo. Dlaczgo mamy wierzyć szambonurkowi, który osiągnął poziom gów.a.
Wypowiadam się teraz twoim szambiarskim i gównian.m językiem, bo takie szambo jak ty reprezentujesz, tylko taki ty i twoi wspóplemieńcy język zrozume. Takie szmbo przeekazuje obecnie TVPiS i TVPInfo.
Nie wiem czy jesteś świadomy tego, że tacy jak ty b ed a siedzue c, skazani zgodnie z Kodeksem Karnym, obowiązującym w Polsce. Co sobie uchwalą twoi politycy, nikogo nie interesuje, No chyba, że interesuje to Putina albo Łukaszenkę lub Orbna. W tych państwach nagina się cep.e prawo, obowiązujące w cywilizozowanym świecie.
GOLEM
+6 #25 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejGOLEM 2020-05-17 01:36
Odmieniony i PIS-Janowy to jedna i ta sama osoba. Ten pacan wypisuje pod dwoma nickami, żeby stworzyć wrażenie, ze takich kretynów wierzących w propagandę PiSdzielców jest tutaj więcej.
RENIA
+8 #24 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-05-16 11:26
Odmieniony.W tworzeniu i przekazie bełkotu to wam trudno dorównać.Izbę Dyscyplinarną SN utworzyli kosmici z planety Naboo a nie politycy PIS-u.Polecam oglądanie od rychłego rana do puznego wieczora waszych tub propagandowych z tvp-INFO a w szczególności programy pani Magdaleny O.Brakuje tylko wyłączania opozycji mikrofonów bez żadnego trybu.
das
+2 #23 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury Krajowejdas 2020-05-16 10:17
Nikt nie komentuje wyroku jaki zapadł w sprawie właścicielki fabryki trumien która wywiozła swojego pracownika z Ukrainy do lasu aby tam skonał jak leśne zwierze - rok i dziesięć miesięcy więzienia. To mniej jak za uderzenie psa .Mnie nurtuje jeszcze jeden temat dlaczego akurat wiozła go w kierunku Wągrowca ? Czyżby kiedyś tu bywała ?
Odmieniony
-9 #22 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejOdmieniony 2020-05-16 07:40
Panie Tomaszu k z postu 21 - to jednak istniała ta izba przed powstaniem PIS? A pana bełkot to po co teraz? Kota ogonem odwracamy? Teraz o sądach dyscyplinarnych pan pisze? Jakiś bełkot prawniczy zaczyna tutaj uskuteczniać? A może pan z tego zeszmaconego środowiska? Napisał pan wyrażnie " A Izba Dyscyplinarna SN to twór stworzony w całości przez PIS". I teraz taka pani Renia weżmię tą prawdę przez pana objawioną i będzie ją powielała po wszystkich forach Polski. Za TVN czy Michnika pan tutaj robotę odwala? Odniósłby się pan może lepiej do skandalicznych wręcz decyzji tej Izby zanim PIS jej się zaczął przyglądać - to jest temat bardzo ciekawy.
TomaszK
-1 #21 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejTomaszK 2020-05-15 23:29
Do autora postu nr 19: Myli pan kompletnie pojęcia. Sądy dyscyplinarne istniały oczywiscie wcześniej i w sprawach sędziów były to sądy apelacyjne. One decydowały np. o uchyleniu immunitetu i orzekały kary dyscyplinarne w pierwszej instancji.Natom iast Izba Dyscyplinarna w ramach SN to twór zupelnie nowy, pisowski. Zlożony w większości z byłych prokuraturów, podporządkowany ch obecnemu Ministrowi Sprawiedliwości . Proponuję odrobinę się poduczyć.
Woda
+3 #20 Sędzia 2,8 pod lupą SkokówWoda 2020-05-15 23:25
Jako obrońca Stachu.
Odmieniony
-5 #19 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejOdmieniony 2020-05-15 22:52
Nie wiem co miało na celu pani "kopiuj wklej", pani Renio, ale faktem jest, ze Jan Rokita BYŁ jednym z ważniejszych członków PO i teraz wypowiada się uczciwie właśnie o PO w postaci KO.

A do pana Tomasz K z postu numer 15 - Izba Dyscyplinarna nie jest tworem PIS - to typowy twór sędziów aby "dyscyplinowali " sami siebie (kolesie kolesiów - jak pisze tutaj Janowy z PIS). Istniał długo zanim zanim PIS narodził się w głowie Kaczyńskiego. Proszę mniej TVN-u oglądać bo niedługo poziom intelektualny osiągnie ten wykazywany przez Panią Kidawę czy Kopacz. PIS próbował sprawić aby wyroki w Izbie Dyscyplinarnej zapadały normalne - jak w przypadku wszystkich ludzi, a nie kończyły się masowymi uniewinnieniami sędziów kleptomanów, złodziei i pijaczków. Nie udało się (no bo jak mozna sędziego z rodziny mafijnej skazywać), ciągłe opluwanie Polski za granica przez "sędziów'" odniosły jakiś skutek ale dziś jest nadzieja, ze dzięki PIS zacznie to działać normalnie i sędzię pijaczka potraktują jak Kowalskiego. A powinni jeszcze surowiej bo przecież z naszych podatków idzie na to aby sędzia był człowiekiem krystalicznym a nie bydlakiem - potencjalnym morderca w aucie - zgadza sie panie Tomaszu?
RENIA
+7 #18 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-05-15 21:46
PIS-Janowy.Jan Rokita -człowiek który miał być wicepremierem.P o upadku rządu Marka Belki premierem został Kazimierz Marcinkiewicz z PIS-u a wicepremierem miał być Jan Rokita z PO.Ruszyły rozmowy w sprawie koalicji POPIS-u.Kandyda t PO na wicepremiera był przekonany że nim zostanie a tag że szefem MSWiA.W wyniku coraz większych tarć 26.10.2005rw Sejmie dochdzi do konfrontacji o fotel marszałka.Ostat ecznie został nim Marek Jurek.30.10.200 5r.w Gdańsku doszło do spotkania POPIS-u-Jarosła wa Kaczyńskiego, Kazimierz Marcinkowskiego ,Marka Jurka, Donalda Tuska Jana Rokity-To spotkanie nie przyniosło zgody PIS-u aby wicepremierem i szefem MSWiA został Jan Rokita,a funkcję tę objoł 3,,blizniak'' Ludwig Dorn.W dniu 31.10.2005r.Ale ksander Kwaśniewski powołał rząd Kzimierza Marcinkiewicza. Z inicjatywy PIS na przełomie kwietni i maja 2006r.podpisano umowę koalicyjną z Samoobroną RP i Ligą Polskich Rodzin.5maja wicepremierami zostali obok pani Gilowskiej pana Dorna -Andrzej Lepper i Roman Giertych.Tak to prysnoł czar Jana Rokity.
RENIA
0 #17 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejRENIA 2020-05-15 18:39
Do wpisu [email protected]@@@@@@@@.Wła śnie widzę co
się dzieje.Poszedł pełniący p.o.S N pan Kamil
Zaradkiewicz po radę do prezydenta ws.wyboru
1 Prezesa SN bo od tygodnia nie może wykonać
zadania zleconego z ,,centrali''a wyszedł z dymisją.Następc a pan Stępowski już dopasował
fotel do swojej osoby.
Emeryt
+4 #16 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejEmeryt 2020-05-15 13:33
Takiego burdelu jak za PIS to nie pamiętam, nawet za komuny było bardziej prawo i sprawiedliwie.
TomaszK
+5 #15 RE: Sędzia z Wągrowca nadal pod lupą Prokuratury KrajowejTomaszK 2020-05-15 11:02
Przypominam wszystkim komentującym wykrzykującym nazwę PIS jako zbawiciela odrzekomych układów, że prokuratura jest w całości w rękach obecnej władzy. A Izba Dyscyplinarna SN to twór stworzony w całości przez PIS. Jeśli zatem prokuratura działa powoli i nieudolnie, wykrzywkiwanie na tym forum "tylko PIS" jest objawem jakiejś choroby. Proponuję mniej mediów rządowych oglądać, bo to może się skończyć objawami somatycznymi.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 90 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.