• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 6198

Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudy

Bezpłatne badania w kierunku koronawirusa to ściema. Zamiast leczyć, uprawiają politykę i wspierają słabnącego w sondażach Andrzeja Dudę.

Wielu mieszkańców Wągrowca otrzymuje telefony z zaproszeniami na bezpłatne badania w kierunku koronawirusa. Badania te mają odbyć się na wągrowieckim Rynku. Administratorem płyty Rynku jest Miejski Dom Kultury i nic o takim badaniu nie wie.

- Miejski Dom Kultury w Wągrowcu, jako administrator płyty rynku, informuje, że nie otrzymał zapytania o możliwość wynajmu tego terenu oraz nie został poinformowany o planowaniu tego typu działalności — czytamy w wydanym komunikacie.

Cała sprawa jest dziwna i budzi sporo emocji.

Podobne telefony otrzymywali mieszkańcy Rogoźna, tam również miały być prowadzone badania, jednak jak się okazało, zamiast badań, był wiec wyborczy i promocja Andrzeja Dudy.

Jak to wyglądało?

Mieszkańcy Rogoźna, po wcześniejszym zaproszeniu, udali się wczoraj na pl. Karola Marcinkowskiego, gdzie zamiast leczenia odbył się wiec polityczny. Marlena Maląg, minister rodziny, pracy i polityki społecznej wraz z posłami i działaczami PiS zachęcała do głosowania na Andrzeja Dudę. Wymieniała jego zasługi i wskazywała, że jedyny dobrym rozwiązaniem dla Polski jest właśnie Duda.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że wiec polityczny odbył się w tym samym czasie co zaplanowana procesja w ramach oktawy Bożego Ciała, zatem część osób, zamiast uczestniczyć w procesji, uczestniczyła w wiecu wyborczym. Mieszkańcy Rogoźna są oburzeni. Ksiądz proboszcz w porozumieniu z organizatorami wczorajszego wiecu zrezygnował z procesji kosztem spotkania politycznego.

Przestrzegamy mieszkańców Wągrowca przed osobami, które dzwonią w sprawie badań. Działania firmy są dziwne, trudno też zlokalizować po nazwie siedzibę firmy.

Prawo i Sprawiedliwość robi wszystko, aby wygrać wybory prezydenckie. Jak widać na przykładzie Rogoźna, nic ich nie zatrzyma. Warto dodać, że w Rogoźnie "na badaniach w kierunku koronowirusa" pojawili się także działacze PiS z Wągrowca m.in. Halina Sobota, całość była ściśle ustalona z proboszczem co potwierdza zdjęcie z Martą Kubiak, posłem PiS.

Swoją drogą, gdzie dystans społeczny, gdzie maseczki ochronne? Widać ostrą panikę w szeregach PiS, a to świadczy o jednym, poparcie dla Andrzeja Dudy słabnie.

zdjęcia: Marta Kubiak / Facebook.

Komentarze   

PIS-Janowy
0 #76 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-29 07:55
Hołownia - "bezpartyjny kandydat" na prezydenta wysłany przez aPOlitczna i bezstronną TVN/ Ha, ha, ha bo sie zes..m ze smiechu!! holuwnia - pacynka wyslana na front walki z PIS, juz dxeklarujący,ze tylko PO .... W jakim to zakatku wagrowca takich idiotów jak golem płodzą? Ja głosowałem na Dude, wiem ze jest "partyjny" i cieszę się, ze jest sterowany czy słucha Kaczyńskiego. Bo to nie wstyd słuchac człowieka madrego z którego wypowiedziami zgadzam sie co najmniej w 90 %. Słuchanie zula dyzmowatego tuska czy bolka (męndżec jeuropy dla golemowatych niedowładów) - to jest dla mnie przejaw debilizmu ostateczny
das
-1 #75 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudydas 2020-06-29 07:44
Golem to jednak prosty człowiek i twierdzi że jak pali się u sąsiada to nie mój problem itp.
GOLEM
0 #74 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyGOLEM 2020-06-29 00:26
PiS-Janowy, cepie śmierdzący lenistwem o niewiedzą. Urząd Miasta i Urząd Powiatowy, to dwie różne instytucje, czyli dwa różne źródła finansowania. Urząd Miasta Wągrowca finansowany jest z podatków ludzi tutaj pracujących i firm opłacających tutaj podatki. Natomiast Urząd Powiatowy utrzymuje się głównie z subwencji państwowych. Poza tym zarówno Burmistrza, jak i Starostę powiatu wągrowieckiego, obowiązuje dyscyplina finansów publicznych. Dla złodzieji i oszustów popierających PiSdzoelców, to coś niezrozumiałe, bo wolicie kraść i oszukiwać, jak ci, których popieracie. Wspierasz Dudę, bo on wspiera i pomaga oszustom i złodzijom. Gratuluję wyboru. Tacy jak ty, jedyne co potrafią robić, to przekręty we firmie. Wyborcy PiSdzielców, to oszuści i złodzieje, chcący żyć z podatków nas Polaków. Dość już dojenia innych! Doś jłamsyw PiS-Janowego!!! PiS-Janowy jest posrany, bo jego kłamstwa będą obnażone.
Jak Duduś przegra wybory, to Kaczor rozwiąże sejm i senat. Znowu zagra vabank, licząc na wygraną. Wrzesień lub październik obnaży skalę kryzysu i kiedy ludzie będą tracić pracę lub firmy. Ciekawe, jakie wtedy kłamstwa będziesz próbował sprzedać.
PiS-Janowy capie śmierdzący. Nie śmierdzisz już tylko lenistwem, ale również oszustwem i złodziejstwem. Mamy tego dość. Ja nie głosowałem na Trzaskowskiego, lecz na Hołownię, czyli bezpartyjnego kandydata. A ty masz się czym pochwalić niezależnybpoli tycznie capie?!
PIS-Janowy
-2 #73 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-28 21:20
Tak, tak inteligencie golemowaty - to dwie rózen instytucje oddzielone murem i dlatego burmistrz miasta w dupie ma szpiatl i przychodnię w swoim mieście a najwazniejsze dla niego to bransoletki zycia i sciezki rowerowe. Nic wiecej nie chc mi sie dodawać - prózne ymoj wysilek ..
PIS-Janowy
0 #72 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-28 09:26
Cztli z wypowiedzi jojo i naszego golema wynika, ze szpiatl w Wagrowcu czy przychodnia to tylko i wyłącznie problem powiatu a nie miasta i nie może burmistrz z szefem powiatu współpracować bo oni przecież pracują w dwóch przyległych budynkach o murach grubość i wysokości nie do pokonania. Nałóz sobie obrączkę życia na łeb i idz oberzec fonatnne bo ponoc ja otworzyli tdal takich jak ty. Ma włąściwosci lecznicze zamaist przychodni ...
GOLEM
+3 #71 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyGOLEM 2020-06-27 19:49
PiS-Janowy capie jeden, Urząd Miasta i Urząd Powiatowy dwa różne budynki, tyle tylko że przylegają do siebie. Przestań trollować i wprowadzać ludzi w błąd.
PIS-Janowy
-12 #70 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-27 07:16
Jojo, kolejny przyjacielu jahiry i golema. A siedziba powiatu wagrowieckiego to gdzie jest ? Na Marsie czy w warszfce? Czy to nie jest ten sam budynek ? A burmistrz z Krancem to w ogole nie rozmawiają? Czy ty w ogóle wiesz co napisałeś? Wynika z tego, ze jest ZERO współpracy nawet w obrębie jednego budynku w sprawie szpitala. I tutaj mozes mieć absolutna rację i nawet nie zdajesz sobie sprawy, ze tylko dołożyłeś cegiełkę do obrazu gówna ... A koperty były w tym szpitalu czy nie? A moze do dzis chodzą? Ja nie wiem, bo na czosnku i cebuli nie musze sie, dzieki Bogu , po tych szpitalach szwendać ...
JooJ
+15 #69 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyJooJ 2020-06-26 23:57
Janowy to opętany przez PiS demon, pewnie ktoś mu płaci za te wpisy, typowy hejter
JooJ
+16 #68 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyJooJ 2020-06-26 23:55
PiS-Janowy, małe sprostowanie, bo jesteś debilem.

Szpital podlega pod Powiat Wągrowiecki, czyli starostę wągrowieckiego Tomasza Kranca.

Bransoletka Życia to program miejski, który wprowadza burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt.

Jak komentujesz debilu to nie manipuluj, tylko pisz prawdę!!!
PIS-Janowy
-17 #67 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-26 23:46
Jedrek - ta przychodnia dxział na zasadach PO-wskich - czyli Wagrowieckich. Nie leczyc, narzekać i kase brać. jaka władza takie wswzytko w tym miescie jest ...
Na pocieszenie mozesz sobie bransoletke zycia załatwic. Bo to jest najwazniejsze dla wlodarzy powiatu ...
Jedrek
+15 #66 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyJedrek 2020-06-26 08:14
PiS Janowy czy ty jesteś OPĘTANY? człowieku ty jesteś chory! To wszystko przez brak dostępu do jakiegokolwiek leczenia w tym mieście. Nie wspomnę o specjaliście, którego powinieneś szybko odwiedzić!!!!! FAKT POZOSTAJE FAKTEM, MIESZKANCY SA POZBAWIENI OPIEKI MEDYCZNEJ I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI. LUDZIE MUSZA KORZYSTAC Z PRYWATNYCH WIZYT W INNYCH MIASTACH. BO NIE BEDA TU DAWAC W ŁAPE LEKARZOM KTORZY W OGOLE NIE PRZYJMUJA W PRZYCHODNI NA NFZ. TYLKO PRZYJMUJA SOBIE WYBRANYCH PACJENTOW.NIE WIEM NA JAKICH ZASADACH SKORO DLA INNYCH PRZYCHODNIE SA ZAMKNIETE. I to jest problem, a nie pierdzenie w stołki jakichś polityków.
PIS-Janowy
-15 #65 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-26 07:51
Jedrek - jedz czosenk, cebulę kiszoną kapustę i popijaj octem jabłkowym. A do tego ruszaj się i ruc..j ile wlezie! Dobrze ci radzę. Wtedy nawet w wieku 100 lat nie będziesz pisał takich bzdur o istnieniu dowództwa wojsk lądowych jak czaszkowski przygłup w swoim programie. Dowództwa które wspólnie z komórkowskim zlikwidowali, he, he, he ... Kandydat oswieconych i inetligentnych .... to ja chce do oszołomów jednak.
Jędrek
+15 #64 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyJędrek 2020-06-26 07:41
PiS Janowy płyń z tymi twoim mądrościami, za robotę się weź, czosnku i cebuli się się nawp.... to może odkazić ci mózg z tej ciemnoty manipulator śmiej. Wina mszalnego się nachlej, to sygnał od swojego pana dostaniesz, że to już na ciebie pora . Prostacki ciemnogród. Kłamstwa setki razy powtarzane, by w końcu ludzie uwierzyli. Prostactwo!
PIS-Janowy
-12 #63 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-26 07:34
Do postu #60 - to jednak nie jest od Merkel. Jak znam Niemców to takie cos nie mogło wyjść spod ich reki. Po tym zlepku gówna widać tylko rękę ekipy POsranej tylko - wszyscy tam myslą jak najwiecj zajebac, w dupie maja program dla czaszkowskiego i takie cos powstało ... Dobrze, ze chociaż nie ma byków ortograficznych . Takie coś nie przemyślanie to student pierwszego roku marketingu i zarządzania wstydziłby sie pokazać na zaliczenie
PIS-Janowy
-9 #62 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-26 07:28
A jak tam program czaszkowskiego, he, he, he!! renia golemie tepy? Zielony ład i 10 tys na kazde gospdoarstwo na remonty. Ale najpierw zniszczyc PIS i pozbyc sie TVP bo non stop jego debilizm ukazuje. A potem postawic swiatynie pedałom i dzieci im dać. Bo przeciez wg. golema tepego pierwszego pedał to to samo co mankut czy pedofil - normalność dla niego.
Na 79 obietnic dla warszafki ile czaszkowski spelnil? Te dane rabiejowi chyba, bo syf z czajki do Wisły jak leciał tak leci. Oczyszczalni za modernizacje ktroej PO zapłaciło 4 miliardy złotych - typowe gówno tworzone przez tych POlityków i gówno w postaci kolejne pacynki w niebieskim garniturze klasy tusk podsuniete takim ludziom jak ole renie i golemy przez profesjonlne stacje typu TVN czyu Polsat (profesjonalne one są - w okłamywaniu i szczuciu Polaków - to na pewno).
Ala
+9 #61 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyAla 2020-06-26 07:13
Co z otwarciem przychodni w Wągrowcu, co z konstytucyjnym prawem do opieki medycznej? W innych miastach przychodnie lekarza pierwszego kontaktu dzialaja normalnie!!!!Ni e może tak być żeby lekarz, który pracuje w poradni na NFZ siedział sobie zamknięty i jeszcze robił łaskę, że porozmawia przez telefon albo wcale nie odbiera. Tylko w Wągrowcu tak to działa. NFZ musi o tym się dowiedziec
xzxzx
-4 #60 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudyxzxzx 2020-06-25 16:57
Podobno jutro Angela Merkel ma przedstawic program wyborczy Rafała Trzaskowskiego
be
-11 #59 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudybe 2020-06-25 16:40
golem jest ciepły ?
nik
-14 #58 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudynik 2020-06-25 14:47
Golem ; Właśnie o to chodzi by dawać . Zgodnie z biologią aby dać potomstwo muszą być różnopłciowi . P.S. Jestem mańkutem i nie obrażam się . Taka jest biologia ,że u niektórych osób inna półkula mózgu jest dominująca . Piszę lewą ręką ,ale dzieci mam .
PIS-Janowy
-23 #57 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-25 11:29
Chołównia o wizycie prezydenta w USA:"...
„Efekty wizyty prezydenta w USA? Żadne. Jaka chmura taki deszcz. Pan Andrzej Duda przywiezie ładne zdjęcie, które będzie mógł wkleić sobie do kampanijnego albumu” - powiedział Szymon Hołownia na antenie Radia ZET. ..."
i dalej:
"...Andrzej Duda nie potrafi nic załatwić, jest kompletnie zależny, jest sterowany na pilota z komitetu centralnego na Nowogrodzkiej. Szczuje ludzi na ludzi, kończy się to tragicznie

—mówił.

To rzeczy, które nie chcą zmieścić się w głowie, że polityk tego formatu zostaje prezydentem. Duda to najgorszy prezydent od początku wolnej Polski

—dodał.

Całkiem nieźle idzie mu defilowanie w Waszyngtonie. Dobrze, że tym razem krzesło przynajmniej było. Sugerowałem, żeby wysłać tam też klęcznik w ramach rozdziału Kościoła od państwa

—kpił Hołownia, który najwidoczniej nie miał żadnych rzeczowych argumentów, którymi mógłby się posłużyć merytorycznie oceniając tę wizytę...."

I od razu widać czym jest holownia - to kolejny kundel niedouczony rzucony przez TVN do walki z prezydentem Dudą. I nic więcej - tylko taka jest jego rola.
PIS-Janowy
-21 #56 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-25 10:58
Okazało sie, ze tutajszy błazen, golem, glosuje na reprezentanta tej prawdziwej oPOzycji - TVN-u jednak - chołownice czy jakoś. Od mam talent - taki sam inteligent po liceum jak wojewodzki, z tym, ze temu udało sie rodzine założyć i dziecko spłodzić jedno. A jaki ma program - ho, ho!! Realistyczne, ze hej. Jeden z postulatów - "Chce powrotu do armii wszystkich tych, którzy ze względu na kwestie polityczne musieli z niej odejść..." - czyli generałowie betonu typiu makrewicz czy bronowicz z powrotem do armii zamiast Andrzejczaka?! Tak jak Duda ma pojecie o syfie i gnojówce wśród środowiska sedziowsko-praw niczego (bo jest w tym zawodzie) to cholopownia ma zeroi pojecia o Polsce i lepiej niech powróci do TVN wyłapywac talenty czy wyborczą odczytywać ogladaczom ...
PIS-Janowy
-16 #55 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-25 08:25
Golem własnie porównał pedałów, transewrstytów i inne odchyłów do leworęcznych. Stwierdził, ze byli kiedys szaklowani. No takiego idiotyzmu to nie widziałem nigdy jeszcze. To tego na polibudzie nauczają? Jakiej??!!! To faktycznie ja na takiej nie byłem. Bo z tego co sie orientuje to tylko POpierdolone humanistyczne uczelnie takie teorie wciskaja swoim studentom za kasę ... Nabieram pewności, ze golem to 100% ciota bez dzieci... nie ma innego wytłumaczenia tych bzdur.
PIS-Janowy
-19 #54 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-25 08:19
Czy ta pacynak czswszkowska ma jakis progarm dla Polaków czy tez bedzie zawsze spuszczał syf do Plolski jak to robił ze sciekami z Czajki? Czy ten sklerotyk jest za pedałami czy jest wierzacy (co deklarował kilka dni temu). Czy ta ciota, ostatni deska ratunku golemowatych idiotów , ochraniana przez mafie w togach (co widać po ostatnich wyrokach dla niego za kłamstwa wyborcze - aż kłują w oczy debilizmem) ma cos do zaoferowania cos więcej niz karte LGBT i aborcje dla kazdego? Lotniska w Polsce nie chce, przekopu nie chce na mierzei, amerykanów nie chce w Polsce, może ruch bezwisowy do USA tez odrzuci bo Trumpa nie lubi? 500 plus nie chciał ale juz chce (co na to beeeee - golem?). Koza w graniturze -wydmuszka PR-owa taka sama jak tuskociap. A szujnie oPOzycjne, TVN, POlsaty, Superatcja, Nowa, ESKA, z, RMF FM, GW, ONET, INteria, WP.pl i setki innych dzień w dzień trują Polaków w spośób zdwojony. ta prawdziwa oPozycja, TVN, to juz nawet nie kryje się doa kogo pracuje. Niech ktos zwróci uwage ciocie golemowatej, ze TVP - ta jego "rezimowa" nigdy nie będzie w stanie zrównoważyc ilości jadu jakie wydzielaja dzień w dzień te stacje, portale i pisma. On jest nie tylko głupi ale oślepły całkowicie
eswz
-14 #53 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudyeswz 2020-06-25 05:46
Widze że Golem chętny oddać swoje dzieci w adopcje do taty i mamy - śmiszka i Biedronia . Myśle ze mało komu oni przeszkadzają ale jako mniejszości niech nie próbują swoich norm wciskać większości .
Kamilos
-18 #52 WyboryKamilos 2020-06-25 02:08
GOLEM - jak miło czasami przeczytać trafną i mądrą wypowiedź. Czytając je wraca mi nadzieja że są jeszcze inteligentni i świadomi ludzie.
GOLEM
+14 #51 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyGOLEM 2020-06-25 01:41
nik - wcześniej w taki sposób stygmatyzowano leoręcznych, nazywając ich mańkutami, co nie było zgodne z biologią. Skąd wiesz co jest zgodne z biologią?!
Dlaczego wykluczasz kogoś, ze względu na orientację seksualną?! Po co komuś zaglądasz do łóżka?! Masz jakieś problemy?!
A może kogoś wykluczysz, za to jaki ma kolor skóry lub jaki zawód wykonuje. To takie typowe la wyznawców PiSdzielców, czerpiących wiedzę z TVPiS lub TVP Info ( nazywane obecnie KURWIZJĄ).
Zamiast czerpać wiedzę od rodziców tęskniących za komuną, bo nie odnaleźli się w obecnej rzeczywistości, może warto szukać miejsca dla własnych pomysłów. Po co oczekiwać czegoś od państwa, może warto oczekiwać, dając jednocześnie. Po co być pijawką. Nie lepiej coś dawać i dopiero wtedy oczekiwać?!
GOLEM
+19 #50 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyGOLEM 2020-06-25 00:54
Instruktor KC PZPR - czytając twoje wypociny, to uważam, że bardzo mało wiesz o ruskich i ich ideologii. Jako reprezentant wyborców PiSdzielców, nie możesz siebie określać uczciwym człowiekiem. Głosujesz na PiSdzielców, bo coś ci dali. Szkoda, że zapomniałeś, że dają tobie osobie o roszczeniowej postawie, z podatków nas wszystkich, czyli uczciwie pracujących Polaków. Nie wiem jak pracujesz, ale oceniając twoją postawę, mogę uważać, że mam do czynienia z kombinatorem i leniem, który popiera takich samych ludzi.
Wyborcy PiSdzielców cieszą się dziś, że coś dostają od państwa, zapominając, że to co dostają jest z naszych podatków. Zapominają równocześnie, że Polacy woleliby, żeby pieniądze z ich podatków szły na służbę zdrowia, niepełnosprawny ch, budowę dróg, nauczycieli, policję i straż pożarną, sędziów i większe subwencje dla samorządów lokalnych, aby w naszych małych miejscowościach żyło się lepiej.
Żeby było jasne towarzyszu, w pierwszej turze głosuję na Hołownię, a dopiero w drugiej turze głosuję na Trzaskowskiego. PO zawiodło mnie w 2015 i wtedy stracili mój głos. Głosuję na nich kiedy trzeba wybierać między normalnością i złodziejstwem PiSdzielców. Nie jestem idiotą pokroju PIS-Janowy, który wierzy w kretyńską propagandę partii rządzącej.
Wszyscy chcą mieć niezależnego prezydenta, ale jednocześnie chcą wybierać między Dudą i Trzaskowskim. Taki wybór, jak dla mnie jest możliwy w drugiej turze. Dla PiSdzielców wybór pozostanie taki sam jak w pierwszej turze. Jedno jest pewne - Duda i PiSdzielce są posrani i wiedzą, że mogą przegrać. Wiedzą też, że jeżeli przegrają wszystkie ich szwindle wyjdą na jaw.
Jeżeli Duda wygra obecne wybory, to tylko dzięki szwindlom i oszustwom PiSdzielców. PIS-Janowy ma obecnie bardzo duże rozwolnienie. Chyba dociera do niego jakie brednie tutaj zamieszczał.
Ja się nie boję tego co tutaj zamieszczam, bo nie oglądam tylko TVN. Czerpię wiedzę z wielu źródeł informacji. Nie bazuję, jak PIS-Janowy, tylko na TVPiS i TVP Info.
Razputin
+18 #49 Duda korona syfRazputin 2020-06-24 18:56
Po 28 czerwca w całej Polsce koryta będą zżarte i chodzenie w kalesonach zamiast maseczek na sznupie.
nik
-20 #48 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudynik 2020-06-24 13:30
Golem nie stawiaj w jednym szeregu sędziów ,nauczycieli i lekarzy z ludźmi LGBT , którzy mają zmienioną osobowość względem biologii .
ala
+19 #47 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudyala 2020-06-24 08:28
2015- wystarczy nie kraść
2016- my nie kradniemy, nam sie należy,
2017- inni też kradli,
2018- inni kradli więcej,
2019- kradniemy, ale zgodnie z prawem,
2020- (jak wygrają) teraz my kradniemy i co nam zrobicie ?
GOLEM
+23 #46 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyGOLEM 2020-06-24 02:36
PiS-Janowy, gdyby Trzaskowski (poprawna pisownia) miał przyjechać, to nikt nie rzucał by mu kwiatków pod nogi, lecz zadał bym mu pytanie, o jego stosunek do sędziów, nauczycieli, lekarzy i LGBT. Wy tych ludzi chcecie wynaturzyć i nie określać mianem ludzi. Twoja szczujnia, czyli TVPiS i TVP Info, sprzedaje kłamstwa na temat tych ludzi. Nie ma ideologi LGBT, jest natomiast ideologia PiSdzielców. Nie ma kasty sędziowskiej. To PiSdzielce stworzyli kastę prawników związanych z Ziobrą, zależnych całkowicie od PiSdzielców. Nie okłamuj ludzi czytających nasze komentarze. Nie ma żadnych ideologi i kast, sami te kasty i ideologię tworzycie. PiSdzielce to jedna wielka ideologia i kasta, nazywana Paranaja i Schizofremia, lub Popaprańcy i Schizofremicy. A może do was pasował by skrót Przeproście i Spierdalajcie. We wszystkich przykładach, skrót to PiS.
GOLEM
+21 #45 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyGOLEM 2020-06-24 02:27
PiS-Janowy, niczego tutaj w sprawie Bartusia nie wypisywałem, ponieważ już raz się wypowiedziałem. Uwżam go za karierowicza, który to co osiągnął, zawdzięcza swojej już byłej żonie Anecie. Jak to fajnie brzmi, w przypadku przedstawiciela wyborców PiSdzielców, że ich przedstawiciel jest już byłym mężem. Hipokryzja tej władzy osiąga Himalaje kłamstw i oszustw. Takiej władzy oszustów i kłamców, w ostatnich 30-tu latach nie było. To pierwsza kampania prezydencka, kiedy dupsko obecnego Prezydenta, broni partia rządząca. Po co ten potok bzdur z reżimowej propagandy. Może wreszcie postarasz się, aby mieć własne zdanie, a nie zaciągnięte z TVPiS lub TVP Info, czyli rządowych szczujnii.
kolo
-15 #44 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudykolo 2020-06-23 16:06
Przysięga Hipokratesa i dzisiejsi lekarze ?.Przecież połowa z nich to łapówkarze którzy tylko dbają o swoją kase a nie o pacjenta .
ch...
-19 #43 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudych... 2020-06-23 13:20
Ty Kryształ ładna słoma zamiast mózgu. Uważaj bo jak zapłoniesz to Andriu nie przyślę straży. A w twoim przypadku to o pożar nie jest trudno. Gratuluję takie wyborcy opozycji. :lol::P
Byko
+18 #42 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyByko 2020-06-23 11:40
Lekarze na NFZ nie przyjmie ale prywatnie to już tak. Do kosmetyczki pazurów robić to już się nie boi i syfów wyciskać ale chory i stary to wróg. No chyba że lekarze zarażają to inna sprawa. To kiedy lekarze wyjdą ze swoich kryjówek i spełnia to do czego się zobowiązali przysięgając na Hipokratesa? Jak nie chcą leczyć to odebrać im uprawnienia. Nauczyciele to chociaż zdalnie uczą, a lekarze to czasu nawet na wizytę telefoniczna im szkoda. Tym to się zyje
Kryształ
+22 #41 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyKryształ 2020-06-22 23:07
Muszę uczciwie przyznać, że gardzę PISem, PISdentem oraz hołotą głosującą na PIS zwaną też suwerenem.
kolo
-27 #40 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudykolo 2020-06-22 21:06
Malutki Romuś zaraz zacznie kasować i blokować komentarze
cxsadzx
+16 #39 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudycxsadzx 2020-06-22 20:56
Tak plują na PIS a Berent poszedł w łaske do Komendanta głównego PSP
cxsadzx
-22 #38 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudycxsadzx 2020-06-22 20:51
Do # 36 - masz racje teraz dla niektórych autorytetem jest czerwony Miler ,. Pałczyński z Piechockim byli w niebie jak widzieli tą czerwoną ś
skorek
-31 #37 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudyskorek 2020-06-22 17:53
Głosuję na Bosaka, reszta kandydatów to jakiś dramat paranoika.
Instruktor KC PZPR
-30 #36 Do sowieckiego agitatora!Instruktor KC PZPR 2020-06-22 15:13
Byłem w Rogoźnie na tym spotkaniu!Nikt mnie na koronowirusa nie zwodził!Byłem z mojej nieprzymuszonej woli!
Jak wynika z tego tekstu,nasz agitator z naszych dobrych czasów stalinowskich nie wyszedł z prawy posługiwania się propagandą,w tym przypadku szarą!Szanowny towarzyszu z tego co Pan tu nabryzgał prawdą jest,że takie spotkanie się odbyło!PO za tym to ściema,kłamstwa ,złe intencje,które szanownego agitatora dezawuwują w oczach uczciwych ludzi!TyPOwa agitka,kłamać, kłamać,kłamać!O brzucać kogoś błotem,coś pewnie się przyklei i może się to przyczynkiem do POwstania ruskiej prawdy!Pan agitatorze zapewne wie,że szara propaganda opiera się na fakcie,który Pan wykorzystał do swojej wrednej agitki!Prawdą ,może być też fakt,że zadzwonił do Pana właściciel i sponsor pańskiej duszy i ciała i abyś Pan coś zrobił z tym faktem,że przyjeżdża Pani Minister Maląg do Rogoźna!To ,że masz Pan obowiązek wobec pańskich sponsorów(nieda wno odwiedził Wągrowiec Leszek Miller i wytyczne POzostawił, to dowód na realizację jego zaleceń) i wredny i świński ryj, to stać Pana na takie plugawe przedstawianie spraw!To coś Pan napisał,napisan e, to dowód pańskie jątrzenie i nikogo innego!!!
alex
-14 #35 PIZ..alex 2020-06-21 14:40
PIS.. TO ....... I .....
Wywalić Janowego, go
-5 #34 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyWywalić Janowego, go 2020-06-21 12:23
Kiedy będą otwarte przychodnie? To jest problem, a nie wasze pierdoły o jakimś wiecu . Guzik mnie to obchodzi. I nie rozumiem dlaczego osoby takie jak pis- Janowy, golem, teraz dołączyła do grupy oszołomów Wera i Renia nadal tu piszą ubliżając komu popadnie . Czy administrator nie ma na to wpływu. Jeszcze raz pytam kiedy burmistrz zajmie się sprawą dostępu mieszkańców do lekarzy. Jeśli przychodnie są zamknięte, to zamknąć też wszystkie instytucje, nakazać większą kontrolę ludzi czy stosują się do napkazu noszenia maseczek w sklepach i czy zachowany jest tam reżim sanitarny.
PIS-Janowy
-40 #33 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-21 11:57
Marek Lukasz - te telefony to mozliwe. Takie osobniki jak renia czy golem mogły dzwonić - nienawiść az kipi. Cyby gotowe tylko czekaja na spuszczenie z łańcucha. Jednak ostatniue zdanie w artykule świadczy dobitnie, jak bardo aPOlityczny jest POrtalwrc...
PIS-Janowy
-43 #32 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-21 11:40
A coś o czaszlowskim może? Gdyby to on mila przyjechac do wagrowca to pewnie nikt nie pytałby o zgodę na wynajem placu a sam golem z renia kwiatki i dywany by mu pod nogi słali. Gosciowi wydmuszce, ktory spuscił miliony scieków do Wisły, nawet nie wie kiedy kłamie a kiedy mówi prawdę, a jego głownym programem jest wszystko dla pedałów i zajb..c PIS. Ekspert od PR - wciąz ławeczkę ze soba nosi? Ostatnia pomoc dla mieszkanców warszafki od strony czaszkowskiego wyglada tak:
"...Warszawa: Mieszkańcy apelują o umorzenie czynszów. Ratusz mówi nie
Problem z opłatami czynszów z powodu pandemii mają nie tylko mieszkańcy Warszawy, ale i innych stolic europejskich (fot. pixabay)
Lokatorzy stołecznych kamienic komunalnych, którzy stracili pracę w powodu pandemii i nie są w stanie płacić czynszu, zaapelowali do prezydenta Rafała Trzaskowskiego o całkowite umorzenie komornego za kwiecień i maj. Odpowiedź Trzaszkowskiego jest negatywna...."
No cóż - trzeba włascicieli kamienic ochraniać - wszakże łożą na kampanię. Ochraniał szwindle na "reprywatyzacji " i musi dalej to robić. Raz ugrzał w szambo i musi w nim tkwić.
Marek Łukasz
-38 #31 Wiec A.DudyMarek Łukasz 2020-06-21 11:32
A może te telefony to była prowokacja aby w złym świetle ukazać kandydata Prezydenta A.Dudę? Może farma troli internetowych z Inowrocławia to wszystko zorganizowała? Proszę przedstawić dowody, w przeciwnym razie scrin artykułu za chwilę znajdzie się w Sztabie Wyborczym A.Dudy! Proszę liczyć się z konsekwencjami prawnymi!
Paranoja jakaś!
-9 #30 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyParanoja jakaś! 2020-06-21 11:29
Dlaczego są zamknięte przychodnie, lekarze mają wpisane w swój zawód ratowanie zdrowia i życia ludzkiego. To nie jest zawód jak każdy inny, teraz ewidentnie widać dlaczego zostali lekarzami, na pewno nie po to by służyć ludziom! Wszystko pozamykane !!!!!! W dużych miastach to nie do pomyślenia! Jak mam zaufać lekarzowi, który ukrył się przed człowiekiem, jak ktoś taki mógł zostać lekarzem, kto boi się do tego stopnia. Złamali wszyscy przysięgę Hipokratesa! Za co biorą kasę z NFZ? Za smsa z kodem na receptę? Bo na rozmowę z pacjentem czasu nie mają!
PIS-Janowy
-38 #29 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyPIS-Janowy 2020-06-21 11:18
Paranoja jakaś - ludziom starszym i schorowanym da się "bransoletki życia " i sprawa w Wagrowcu bedzie załatwiona. renia taka tez dostanie zapewne ...
Paranoja jakaś!
-12 #28 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja DudyParanoja jakaś! 2020-06-21 11:06
Skoro ogólnopolskie media mówią o wiecu to pora częściej ich zapraszać. Np nagłośnić brak dostępu do lekarzy w ramach NFZ.
nik
-34 #27 RE: Wykorzystują koronawirusa do promocji Andrzeja Dudynik 2020-06-21 10:26
Jeżeli to prawda , że zamiast badań jest wiec wyborczy tzn. ;Ktoś robi "niedźwiedzią przysługę " p.Dudzie .Należy zapytać ;przez głupotę czy z premedytacją ? P.S. Dla jasności ;żadni POPiS-owcy nie są w kręgu moich preferencji wyborczych .Jedni warci drugich .

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.