• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3378

CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitalu

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zakończyli kontrolę. Zbadali m.in. dokumentację przetargową oraz zweryfikowali odstąpienie przez szpital od umowy.

W połowie lutego bieżącego roku funkcjonariusze CBA podjęli w Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu czynności mające na celu m.in. sprawdzenie prawidłowości toku realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą „Rozbudowa i dostosowanie do aktualnych wymagań istniejącego obiektu Szpitala w Wągrowcu”.

Drobiazgowej analizie poddano pełną dokumentację przetargową i dokumentację prowadzonych robót budowlanych (w tym dziennik budowy, protokoły odbioru robót oraz korespondencję pomiędzy Inwestorem a Wykonawcą prac). Na tej podstawie dokonano weryfikacji przesłanek do zaistniałego odstąpienia przez Szpital od umowy (tj. powodów przerwania zadania inwestycyjnego). Przeanalizowana została także dokumentacja inwentaryzacji wykonanych robót oraz sposób ich rozliczenia (kary umowne, gwarancja bankowa).

Funkcjonariusze CBA zakończyli czynności analityczno-informacyjne nie ujawniając nieprawidłowości w działaniach podejmowanych przez Dyrektora ZOZ-u oraz pozostałych pracowników odpowiedzialnych za objęte sprawdzeniem zadanie inwestycyjne.


Komentarze   

Pis-Janowy
0 #40 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-19 17:07
Go - tylko palant skonczony albo syn Golema moze przyrownywac rzadyu PIS do czasów komuny. Ty mawet nie masz odrobiny pojecia o czasach komuny widze. Za komuny to bylo np. tak jak za PO/PSLK - wszystkie media trabily to samiutko, wszystkie waliły w PIS i gdyby nie Internet to ludzie wierzyli by, ze Kaczynski na miotle lata ..
das
-1 #39 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaludas 2020-10-19 16:52
Pis Janowy akurat tu przyznam Ci racje teraz pis ma jakieś media bo jak był w opozycji to było tylko radio maryja i tv trwam a reszta dmuchała w jedną trąbe a teraz robią wielkie oczy
Pis-Janowy
-1 #38 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-19 09:35
Golem - z toba jest taki problem jak z Nowakiem czy Adamowiczem sp - ty nawet nie potrafisz klamac dobrze. Jeszcze pół roku temu twierdziles, ze masz synba ktory skonczyl 18 lat i dlatego nie bierzesz 500 plus, rok temu twierdzisle, ze skonczyles uniwersytet a kilka miesiecy pozniej, ze polibude ... Ale mniejsza z tym - wy tam wszyscy tak macie. Poza tym - przestan juz truc dupe ta twoja TVP. Masz racje - jest pod kontrola PIS -zawsze ci to przyznawalem, ale ma potęznego przeciwnika w postaci TVN. POLSAT, SUPER TV, ONET, INTERIA, WO.PL, RMF FM, ZETKA i dzisiatek innych. W koncu jest tak jak powinno byc - jest sie gdzie dowiedziec o dwoch stronach medalu. Ja wiem - tobie podoablo sie jak za komuny i PO/PSL - wszystkie media trabia w jedna trabę, ale , dzieki Bogu, skonczylo sie i teraz mozemy dokładnie obejrzec idiotyzmy nieskonczone oPOzycji, fircykowatego Czaszkowskiego, zula owsika itd. Bole cie pewnie, ze okazalo sie, ze twoi guru to zwykłe medny i prostaczki ale muszisz to przezyc. A teraz szmate na ryj i wymyslac jakies nowe historyjki ...
GOLEM
+1 #37 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-18 22:55
Pis-Janowy, intelektualna amebo, czyli prostaku z PGR-ów, podaj choć jeden wpis, gdzie napisałem, że mam syna!!! Żyjesz przygłupie w jakimś matrixie i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. I ty przugłupie, śmiesz się chwalić, że skończyłeś Politechnikę Poznańską?! Nie obrażaj swoim smrodem i prostactwem innych inżynierów, którzy ukończyli tę szanowaną uczelnię.
Zacznij przygłupie czytać ze zrozumieniem, zamiast zamieszczać tutaj swoje brednie i kłamstwa. Nie manipuluj rzeczywistością prostaku.
Co do Giertycha, sprawa jest ciekawa. Poczekajmy i pooglądajmy smród strachu w gaciach PiSdzielców. Ciekawe jest to, jak można skutecznie postawić zarzuty, osobie, która jest nie w pełni przytomna, a informują o tym lekarze. No cóż, w reżimowych mediach zależnych od polityków obecnie rządzących, tego nie usłyszysz. Co gorsza, nie umiesz tego co piszę sprawdzić, bo w twoim prostackim umyśle, nie mieści się coś takiego, jak prawda.
Pis-Janowy, jesteś tylko zwykłym, zmanipulowanym prostakiem, który wierzy w brednie TVPiS, TVP INFO i media braci Karnowskich.
W google, wystarczy wpisać hasło "Media braci Karnowskich" i wszystko jasne, jak PiS manipuluje społeczeństwem.
Od upadku komuny, nie było jeszcze takiej partii, która chciała zawładnąć sądownictwem, prokuraturą i mediami. To tylko komuchy potrafiły zrobić i tylko za czasów komuny. PIS dzięki takim działaniom, udowadnia, że tęsknią za czasami rodem, z komuny i będą robić wszystko, aby komunę przywrócić. Czyżby jakieś ustalenia z Putinem? A może z Łukaszenką, którego, prominentny polityk PiS, a obecnie senator z ramienia PiS i były marszałek senatu, Stanisław Karczewski, nazywał ciepłym człowiekiem!!! TAK WAM TĘSKNO ZA KOMUNĄ?!
GO
0 #36 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGO 2020-10-18 22:09
vcx - nie słyszałeś żeby kogoś oskarżył Kaczyński, choć po nim tak wielu jedzie. Jak chcesz usłyszeć, skoro sam Kaczyński kieruje resortami siłowymi, a prokuraturą Ziobro, a przekazem w publicznej TVP Kurski. Tylko palant nie znający czasów komuny, wierzy w to co dziś słyszy w mediach zależnych od polityków parti rządzącej. No chyba że reprezentujesz poziom intelektualny PiS-Janowego, czyli dno intelektualne, społeczne i kulturalne.
vcx
-1 #35 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluvcx 2020-10-16 14:45
Po Ksaczynskim jadą ostro i jeszcze nie słyszałem żweby podał kogoś do sądu a tu jakiś anonimowy palant Golem straszy niezbyt rozgarnietego Pis Janowego . Golem ty jesteś jeszcze wększy idiota jak twój adwersarz
Pis-Janowy
-3 #34 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-16 08:30
Ha, ha, ha!! Golem - ty debilu - jeszcze pół roku temu twierdziłeś, ze masz dorosłego syna i nie bierzesz 500plus!! A teraz masz dwie córki dodatkowo. Ha, ha, ha!!! Ty skonczony idioto, ty nie jestes jednak potomkime osła - ty jestes jednak jakimś efektem gwałtu pedofila bo takim glupim to nie mozna byc nawet po ojcu osle. I tyle na koniec , debilu skonczony - obserwuje orliki po wiochach i w Poznaniu na duzych osiedlach. PUSTE!! Zyja tutaj tysiące ludzi i PUSTO!! O wiele więcej bylo dzieci na tych boiskach z trawy ktore wymagaly tylko koszenia co jakis czas i były o wiele zdrowsze. KASA W BŁOTO. Widac to juz dokladnie. Umiem czytac kilka razy lepiej niz ty - spojrz w swoj post o rolnikach ty matole , wytworze smrodu palikota ...
Bedziesz mial kolejny obrazek do swego gorna swietych - oprócz przekretasa Adamowicza , Giertych tam niedlugo chyba stanie ... kolejny twoj swiety, pokrzywdzony przez rezim PIS-owski,
GOLEM
+3 #33 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-16 01:44
Pis-Janowy, nazywanie mnie pedofilem, to grube przegięcie. Nie będę Ciebie przygłupie straszył sądem i powództwem cywilnym, bo sąd może uznać ciebie, za osobę niepełnosprawną umysłowo. Zachowam twoje wpisy, jak również wpisy obrażające innych. Nie po to aby to wykorzystać przed zależną od obecnych polityków prokuraturą. Wiadome, że wreszcie masz zależne od polityków sądownictwo, które nazywasz niezależnym. Zachowam, aby to wykorzystać przed niezależnymi sądami w przyszłości, a jeżeli polityczne sądy PiS, wydadzą niekorzystne wyroki, do odwołania przed Trybunałem Sprawiedliwości w Schtrasburgu. Zapewne tego nie ogarniasz i nie wiesz jakie będą konsekwencje. Niewiedza, nie zwalnia ciebie przygłupie, z odpowiedzialnoś ci karnej i sądowej. Przyjdzie przygłupom zapłacić za swoją niewiedzę.
Teraz obserwuj ile mam plusów, a ty minusow. To będzie świadczyć o tym ilu świadomych ludzi czyta nasze wypowiedzi!!!!! !!!!
GOLEM
+1 #32 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-16 01:34
Pis-Janowy, przygłupie i prostaku. Daruj sobie te inwektywy, że niby jestem pedofilem, który nie ma dzieci. Mam jedną córkę dorosłą, a drugą w wieku szkolnym. Nie biegam z dziećmi po boisku, bo moja młodsza córka ma kolegów i koleżanki, z którymi korzystają z Orlików i nie siedzą przed netem.
Jeżeli taki przygłup Jak Pis-Janowy widzi wolne Orliki, to świadczy to o tym, że ten przygłup bywa w Wągrowcu po godzinach działalności szkół i w godzinach kiedy nasze dzieci jeszcze nie są na Orlikach. Ktoś kto mieszka w Wągrowcu, to wie, jak oblegane są Orliki i boiska.
Pis-Janowy, o ilu Orlikach i placach zabaw w Wągrowcu wiesz? Masz świadomość, że takie funkcjonują na osiedlach?! I to na osiedlach nie koniecznie przy ruchliwych ulicach?! Ty widzisz to co widzisz w każdy czwartek, czyli jak to nazywam dzień hunów i barbarzyńców. Hnowie i barbarzyńcy to PGRusy i ich potomkowie, którzy jadą na targ, wpadają do marketów, wykupują co się da, a później jadą do swoich siedlisk i klepisk, żeby wylewać swoje żale jak to im źle, czyli robią to co Pis-Janowy. Brawo przygłupie!!!!! !! Od dawna wiem kim jesteś i co sobą reprezentujesz. Nie jesteś rolnikiem, a jedynie potomkiem PGRusów, czyli życiowych nieudaczników, znający tylko staruszków nie umiejących korzystać z dotaji unijnych, które zostały przyznane na rolnictwo. Te dotacje wypłacane są co roku, w zależności od wielkości gospodarstwa. Jeżeli rolnik był, łajzą, która woli chlać, niż zająć się swoim biznesem, czyli rolą, to dziś ma to o ma.
Jeżeli przygłupie nie rozumiesz to co piszę, to wystarczy zapytać, zamiast interpretować na swój pokrętny sposób. Nie ośmieszaj się przygłupie.
GOLEM
+2 #31 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-16 01:18
Pis-Janowy, przygłupie, udowadniasz swoimi wpisami że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie twierdziłem, że w Polsce są w pełni zautomatyzowane . Twierdziłem, że jest wiele gospodarstw rolnych, które umiały wykorzysta środki unijne i zakupić sprzęt, który spowodował automatyzację produkcji. Istnieje też wiele małych gospodarstw, które nie przetrwają tego. Duży po prostu zje te mniejsze. Podejrzewam, że taki przygłup jak Pis-Janowy, nie wie nawet jak ominąć pośredników w Polsce, którzy skupują żywiec i na tym zarabiają. To właśnie tacy rolnicy, mający duże hodowle trzody, bydła czy drobiu, sprzedają swoje produkty na giełdach. Tam sprzedają bezpośrednio do żeźnii. Wspominasz coś o starszych rolnikach. Jak oni odnaleźli się w sferze pozyskania środków unijnych? Nada próbują żyć z 10-15 ha, mając kilka świnek, krówek i kurek? Nie ośmieszaj tych ludzi i siebie.
Sport możesz uprawiać bez posiadania sportu i uwierz mi w to przygłupie, bo uprawiałem wyczynowo sport, swego czasu. Ty jak biegałeś w zwykłych spodniach za czasów komuny, tak biegasz do dziś, próbując drwić z takich jak ja, którzy stosują odpowiedni strój, do uprawianego sportu. Okulary przeciwsłoneczn e, noszę również na codzień, kiedy świeci słońce, jak również kiedy biegam i jeżdżę na rowerze. Ty nie używasz okularów przeciwsłoneczn ych, ale ciemnych okularów, dla ciemnego ludu.
Dla wyjaśnienia innym czym był postęp kiedyś, a dziś. Kiedyś szczytem techniki w rolnictwie było posiadanie ciągnika Ursus C360 i kombajnu Bizon, a dziś szczytem techniki jest posiadanie ciągnika i kombajnu marki John Deere, gdzie jest radio, klimatyzacja i odpowiednie wygłuszenie. Pis-Janowy, zapewne ogląda takie maszyny do dziś w internecie i branżowych katalogach do dziś, jak coś, co chciałby osiągną, ale jako przygłupowi nie będzie dane. Trzeba umieć wykorzystać, to o daje UE, a nie pierdzieli farmazony, jak to jest źle nieudacznikom z PGRu!!!!
Pis-Janowy
-5 #30 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-14 20:45
Renio zalosno - jeszcze tydzien dwa skakalas na mnie, piszac, ze w powiecie nie gospodarstw 70-100 ha. Sa tylko ,mniejsze ... Dzis Golem ktory zna znakomicie rolnictow w powiecei twierdzi, ze gospodarze w Polsce sa w pełni zautomatyzowani i przegladaja gielde w poszukiwaniu super rynkow zbytu (takie ma pojecie nasz golem). Dogadajcie się a najlepiej spytajcie DOKLADNIE rolników (tych starszych szczegolnie) jak im unia dobrze zrobiła ...A potem ten biedny golem poszedl sobie w rajtuzach na bezsensownego orlika w wagrowcu i tam gral sobie w deszczu (wczoraj po poludniu lalo w Wagrowcu) z jakimis dzieciakami. Czyimi to cholera wie (bo swoich nie ma na pewno) ale jak kazdy dobry pedal pedofil zawsze jakies znajdzie.
I renio - nie trzeba zadnych orlikow, nie trzeba zadnych rajtuz, super rowerow czarnych okularkow, temopmierza i w [wpis niecenzuralny] innych debilnych rzeczy aby uprawiac sport. Uwier mi - wiem co pisze. Orliki mamy od 8 lat - gdzie lezy reprezantacja Polski w noge? W jeszcze wiekszym gównie niz 10 lat temu. Proponowalbym abyś wnioski wyciagnela sobie sama ale wiem, ze tego nie potrafisz. Ja widze wszystkie orliki w mniejszych miejscowosciach w wiekszości PUSTE! Kolejan kasa z UE wyjebana w bloto. Doslownie!!
Renia
+2 #29 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluRenia 2020-10-14 15:47
Janowy cepie zafajdany , właśnie ze środków unii europejskiej rolnictwo się rozwija,A u nciebie na wsi trwa zacofanie i najdłuższa wojna nowoczesnej Europy ,orliki powstały właśnie po to aby można było uprawiać sport ,w Rabczynie z tego co wiem to tylko pozostała do rekreacji ruchowej koszona łąka
Pis-Janowy
-3 #28 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-14 12:09
Golem p- czytam twoj post 27 - (bo retszy kopiuj wklej nawet nie warto) i zastanawiam sie czy cie kon kopnął czy tez piszesz z Wronek ... Przeciez tego steku bzdur, tych pierdol o wyzszosci gry na Orliku w specjalnych rajtuzach na d graniem na trawie w spodniach, twojego debilnego wykladu o spocie wyczynowynm nawet nie da sie normlanie czytac. Rolnicy zbudowali w Polsce w pelni zautomatyzowane ... ja pierdole - RENIA!! Gdzi ejestes!! Poczytaj Golema i jego teorii o rolnikach w Polsce! Niedawno mialas z tym problem!! Kto tobie te plusiki stawia? Ilu takich samych przyglupów jak ty cie otacza? To musi byc jakis osrodek dla uposledzonych albi jakis urzad , co...?
GOLEM
+5 #27 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-14 01:50
PIS-Janowy ja nie mam w rodzinie lekarzy, a jedynie osoby pracujące w służbie zdrowia. No i co niby te osoby mają oceniać? Co ma wspólnego uprawianie sportu ze zdrowiem każdego z nas. A może ty masz jakieś rewelacyjne informacje na temat wyczynowego uprawiania sportu?! Słyszałeś o czymś takim jak wyczynowe uprawianie sportu?! Pytam, bo najwyraźniej nie rozumiesz, jak można przejść na zawodostwo w sporcie. Nie przejdziesz na zawodostwo w sporcie ty i twoje dzieci biegając w przepoonych gaciach. Sport wymaga również wiedzy na temat ubioru i sprzętu. o gorsza nic tam nie osiągniesz nie mając odpowiedniego sprzętu, czyli również odzieży. To są dla ciebie tak kosmiczne jak w przypadku rolników sprzedających żywiec na giełdach zamiast pośrednikom w Polsce.
To, że przygłupie czegoś nie wiesz i nie rozumiesz, nie oznacza, że tego nie ma. Niby wyśmiewasz mnie, a ośmieszasz siebie. Rolnicy w Polsce zbudowali ogromne gospodarstwa, które są zautomatyzowane . Nie dotarło to do ciebie przygłupie?! No to jesteś jeszcze większym przygłupem, który sprzedaje kłamstwa, bo czegoś tam nie widział. Ja też nie widziałem takiego przygłupa jak ty, ale wierzę, że przygłupy wierzące w PiSdzielców istnieją.
GOLEM
+4 #26 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-14 01:36
PIS-Janowy - a ty również wiesz, że trafiłeś?! Tak się składa, że ja, kolega i nasze dzieciaki graliśmy razem na orliku. Tak się składa, że ubraliśmy odpowiednie stroje. Spociliśmy się biegając za piłką. Po powrocie wziąłem prysznic podobnie jak moje dzieciaki. Kiedy zadzwoniłem, usłyszałem od kolegi, że po powrocie każdy z nich wziął prysznic, a dzieciaki poszły spać po prysznicu. Jaki wniosek przygłupie?! My i nasze dzieci umyliśmy się, a ty i twoje dzieci cieszą się że spociliście i śmierdzieliście . Czego ty przygłupie nauczyłeś w tym momencie?! Ja i kolega nauczyliśmy dzieci higieny i porządku, a ty nauczyłeś dzieci lenistwa i smrodu brudu. Co gorsza jesteś z tego dumny. Niektórzy z nas biegali w takich krótkich leginsach, na które ubraliśmy spodenki. Zapewne do ciebie taki krzyk mody jeszcze nie dotarł. Kiedy dotrze zapewne wymyślisz na to kolejne swoje chore teorie. Kiedyś to tylko kobiety używały perfum, stylizowały włosy, oczyszczały skórę. Dziś również robią to faceci.
Ty jednak kichasz w gacie, a kolejnego dnia wywracasz je na drugą stronę, śpiewając utwór Rysia Rynkowskiego "Kobiety lubią brąz". JESTEŚ OBRZYDLIWY!!!!! !!!!!!
GOLEM
+4 #25 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-14 01:10
PIS-Janowy, jakim to niby specjalistą wysokiej klasy był tatuś Kaczyńskich, czyli Rajmund Kaczyński. Skończył w dwa lata kurs na wyższej uczelni. Po kilku latach wrócił tam, uczyć takiego przedmiotu, który nazywa się termodynamiką. Gdybyś ukończył Polibudę, to na pierwszych zajęciach z termy dowiedział byś się, że wszystko co nas otacza to termodynamika - przykład, kiedy kupujemy schłodzone piwo, powstają skropliny. To jest właśnie termodynamika. Dalej takiemu geniuszowi po Polibudzie nie muszę nic więcej tłumaczyć i przytaczać przykładów.
A teraz zamieszczę wklejkę, jak ty to robisz, z wywiadu z osobą znającą Rajmunda Kaczyńskiego:
"W piątek 17 kwietnia 2020 roku przypada 15. rocznica śmierci ojca braci Kaczyńskich. To dobra okazja, by przypomnieć jego historię. Jego życiorys jest o tyle ciekawy, że przewija się w nim postać ciotki byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jakim cudem? Chodzi o powstańcze losy Rajmunda. Ojciec Lecha i Jarosława Kaczyńskich urodził się 1 września 1922 roku w miejscowości Grajewo. Ale, gdy doszło do wybuchu wojny rodzina Rajmunda przyjechała do Warszawy z obawy przed wywózkami. Tu uczył się w szkole średniej i po niej. W 1942 roku wstąpił do Armii Krajowej, a pseudonim jaki przyjął brzmiał "Irek". W 1944 roku brał udział w Powstaniu Warszawskim, był dowódcą 7 drużyny 2 plutonu kompanii K 1 Pułku „Baszta”. To z tym okresem związana jest historia jego i ciotki Komorowskiego.
Ciotka późniejszego prezydenta, czyli Halina Wołłowicz, była sanitariuszką w Powstaniu. Tak się zdarzyło, że opatrywała ona Rajmudna Kaczyńskiego. - Pierwszym rannym, którego opatrywałam w Powstaniu, był Rajmund Kaczyński "Irka", ojciec świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego. Pamiętam to jak dziś. Kciuk wisiał mu dosłownie na jednej żyłce. Muszę przyznać, że byłam tym widokiem przerażona. Na szczęście Rajmund trzymał się dobrze, o wiele lepiej ode mnie, pomimo że to przecież on został ranny. Kazał mi obciąć ten palec, ale ja oczywiście tego nie zrobiłam - opowiadała kobieta po latach w książce "Dziewczyny z Powstania".
Co jeszcze wiadomo o ojcu braci Kaczyńskich, który zmarł 15 lat temu? Dwa lata temu koleżanka Rajmunda z Powstania, mówiła w rozmowie z TVN24: - Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z "Baszty". Jak Leszek Kaczyński został prezydentem Warszawy i mu gratulowaliśmy, jego ojciec powiedział: "Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi" – opowiadała sanitariuszka "Hanka", Hanna Stadnik."
Brawo twoi idole. Zabawny jesteś błaźnie w sprzedawaniu tej swojej nowej historii wg PiSdzielców. Za te kłamstwa będziecie siedzieć, jak komuchy, które naginały historię. Wtedy też były takie przygłupy jak ty , wspierające komuchów, których ty widzisz wszędzie. Nawet ze mnie zrobiłeś potomka UBeka, choć już nie raz pisałem jakie problemy miała moja rodzina za komuny. Taki przygłup jak ty, zapewne myśli, że represje odbywały się tylko w dużych miastach, bo do twojej wioski nawet UBecy nie docierali. Jedyne co pamiętasz z dzieciństwa, to sielankowe czasy komuny, kiedy rodzice kombinowali i kradli w PGR. Ni dziwnego, że wierzysz w prostaki przekaz reżimowej propagandy w TVPiS i TVP INFO. Tęsknisz za czasami komuny, kiedy jeździłeś na rowerze w dżinsach, koszuli flanelowej i gumiakach.
Pis-Janowy
-7 #24 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-14 00:59
Golem - a wiesz , ze trafiles - trzy dni temu kopalem pilke w koszuli flanelowej i dzinsach. Przez dwie godziny, z dzieciakami ... Koszule mozna bylo wyzymnąć. I nikt na to nie zwrocil uwagi a zabawy bylo po uszy. I co .... Masz jakies kolejne , nisamowite wnioski z tego ..?
Pis-Janowy
-8 #23 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-14 00:56
Golem!! Ja pierdole! Ty masz lekarzy ponoc w rodzinie, ha, ha, ha!!! Powiedz im , ze ludzie uprawiają sport wyczynowy bo chcą być zdrowi , he, he, he! A moze ty nie rozumiesz co to jest sport wyczynowy, fanie Morawiec , córki aparatczyka komunistycznego (naucz sie w koncu czytac ze zrozumieniem, idioto). Przesledz moj post # 17 ze trzy razy to moze zrozumiesz co napisałem w koncu.
Zapewniam cie przyglupie, ze wiecej ma ze zdrowiem wspolnego jezdzenie rowerem z umiarkowanym w dzinsach niz w pedalskich rajtuzach na specjalnych rowerach z wybaluszonymi z wysillku oczami za okularkami. Ja osobiscie nie znam zdrowego czlowieka uprawiajacego sport wyczynowy - malo tego jestem dzis o wile sprawniejszy niz ci sportowcy biedni, moi koledzy kiedys dzis leczący tylko rozne kontuzje i urazy ...A dwoch z nich zakonczylo tez zywot. Balans przychlascie, balans jest najwazniejszy!! Co za POjeb kompletny - ciebie to musial faktycznie osiol splodzic bo to za glupi jestes nawet na potomka ruskiego zoldaka co to do zegarka strzelał.
GOLEM
+6 #22 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-14 00:18
PIS-Janowy, dlaczego obrażasz sędzie MOrawiec. Jaki to niby komunistyczny życiorys jej znasz. Twoi rodzice urodzili się i wychowali w komunie, czyli też jesteś nie doruchanym, komunistycznym zjebem. Taki język przygłupie rozumiesz???!!! !
GOLEM
+5 #21 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-14 00:16
PIS-Janowy, prostaku zboczony, sucha gałąź to ty, bo płodzisz nieproduktywne darmozjady na swoje podobieństwo. Lepiej aby ludzie tacy jak ty nie mieli dzieci i nie zatruwali społeczeństwa swoją roszczeniową postawą.
Ty jesteś tak głupi i ograniczony, że nie dotarło do ciebie, że w obecnych czasach ludzie mają odpowiedni strój do pływania, innt do biegania, a jeszcze inny do jazdy na rowerze lub na nartach. Poza tym ludzie uprawiają sport wyczynowo, bo chcą żyć zdrowo. Trudno jednak uprawiać jakiś sport biegając lub jeżdżąc na rowerze w dżinsach i koszuli flanelowej. Tak możesz jeździć na rowerze do wiejskiego sklepiku po kolejną flaszę. Nie zapomnij ubrać PGRowskiego obówia sportowego w postaci gumiaków. Nie zapomni je opłukać od łajna.
kolo
+1 #20 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitalukolo 2020-10-13 19:00
Wszystko ok tylko z naszych podatków trzeba dołożyć kolejne 6 mln . zapewne to nie koniec Kanc zmień lakierki na gumowce może na gospodarstwie się sprawdzisz .
Renia
+2 #19 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluRenia 2020-10-13 18:28
PIS Janowy ty najpierw policz ilu towarzyszy masz w Pizie nie wyłączając prokuratora ze stanu wojennego tylko nie wciskaj kitu że bronił opozycjonistow w czasie stanu wojennego
Do PIS-Janowy
+11 #18 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluDo PIS-Janowy 2020-10-13 09:41
PIS Janowy zdrowo jebie. Stanowczo za mało czosnku.
PS. Nie takich specjalistów w latach pięćdziesiątych wysyłano na białe niedźwiedzie a tu patrz taki wybitny specjalista :lol:
Pis-Janowy
-12 #17 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-13 08:38
gfolem, Renia - a jak tam sie sprawa kolejnej szmaty niedodymanej, bezdzietnej rozwodzki (od tego sie najbardziej czlowikowi jebie w głowce), potmkimi godnej tatusia aparatyczyka PZPR - sedziny Morawiec? Czy kolejny obrazek "swiętej" na waszych szufladkach sie pojawi...?
Pis-Janowy
-9 #16 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-13 08:24
Golemie - ty defekcie TVN-u, twierdze, ze nie ttrzeba zadnego pedalskiego ubranka do uprawiania sportu (oprocz dobrych butów), twierdze, ze pedaly i lesbije to sucha gałąż i sprobuj nam wszystkim uzmyslowic, ze tak a nie jest a ruchanie dziewczyny jest gorsze od ruchania sie facetów. Przyglupie - kilka razy pisalem, ze Konfederacja tylko udowodnila swoim glosowaniem ostatnio, ze blizej jej do idiotów z oPOzycji - moze to da ci cos do myslenia. Poza tym - o nowinkach technicznych na pewno wiem kilka razy wiecej od ciebie i moge cię zapewnic, ze te twoje nowinki dzis to głownie dla takich przyglupich jak ty ... A slowa o TVN-ie ktore wciskasz mi do ust to skad przyglupie znalazłeś? Czy to ze nalezy do Discowery zmienilo charakter jej lewackiego plucia? Napisz jeszcze debilu , synku ormowca, o bezstronnosci takiego CNN czy BBC najlepiej. A przygldales sie kto rzadzi Interią, Onetem, WP.pl itd. Zdajes sobie chopciaz sprawe ty nedzo intelektualno, ze w sasiednch Niemczech, ostoji demokracji i pluralizmu, praktycznie cały rynek medialny jest w rekach Niemców? Podobnie jak sektor finansowy (85% banków to Niemieckie)? Potrafisz , ty kupo balcerowicza, skojarzyc najprostsze fakty?
Pis-Janowy
-11 #15 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-13 08:08
Do PIS Janowy - nie ma co zuc, ty przyjebie intelektualny. Tatus Kaczynskiego byl wysokiej klasy specjalista, po polibudzie i z ogronmna wiedza techniczną. Nawet Niemcy i Rosjanie wiedzieli, ze takich ludzi sie nie zabija i wiezi ale wykorzystuje ich mózgi, tylko taki z[wpis niecenzuralny] syn ubeka czy ormowca jak ty czy golem moze takich faktów nie tłumaczyć. Bo skad o tym maja wiedzieć, przekonani, ze psychiatra i bankowiec swiat rozwija ...
Do PIS-Janowy
+12 #14 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluDo PIS-Janowy 2020-10-13 07:55
Jarek żyje w willi na Żoliborzu, którą tatuś Akowiec otrzymał w latach pięćdziesiątych od komunistów. Innych akowców zamykano w więzieniach. Pilnowany jest przez ochroniarzy i policjantów za których my płacimy.
PS. Jakie ustalenia w sprawie zbiórki przeprowadzonej przez o. Rydzyka na rzecz ratowania stoczni gdańskiej. Stocznia nawet złotówki nie zobaczyła :lol:Będziesz miał co żuć.
GOLEM
+11 #13 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluGOLEM 2020-10-13 02:27
luy - PIS-Janowy, to taki lokalny folklor, czyli przygłup lokalny. Nie rozumie postępu i mody. PIS-Janowy, kpi sobie z ludzi modnie się ubierających i chcących korzystać z nowinek technicznych, Jedyne co tego przygłupa interesuje, to ruchanie, jeżdżenie na rowerze w przepoconych ciuchach i łażenie w obsranych gaciach. Jeżeli dalej interesuje ciebie ten przygłup PIS-Janowy, to gratuluję wzorców.
To tylko zwykły troll, na usługach PiS lub innych skrajnie radykalnych partii, typu Konfederacja. Ten przygłup nie ma szacunku do żadnego człowieka. Bredzi o jakiejś suchej gałęzi, na której zapewne sam siedzi. Skąd wie, czy jego dzieci lub wnuki nie będą lesbijkami lub gejami?! Zapewne będzie chciał leczyć swoje dzieci lub wnuki z tej choroby, doprowadzając ich do depresji, a później samobójstwa.
PIS-Janowy to niebezpieczny folklor, który żyje dla siebie, a nie dla swoich bliskich i dla innych.
PIS-Janowy, opluje każdego, kto nie zgadza się z jego konserwatywnymi poglądami. Nie licz tam na postępowy przekaz, bo dla niego postęp, to reżimowy przekaz z TVPiS lub TVP INFO, a tam z kolei usłyszysz że żyjemy w państwie szczęścia i sukcesu. Czyli jakbyś oglądał TV w Korei Pn. To jest świat PIS-Janowego, który wierzy w te brednie zarzucając innym oglądanie TVN, które należy do DISOVERY. Co gorsza twierdzi, że DISOVER należy do Niemców. Posrało się temu przygłupowi w głowie i pogubił się zapewne w swoich teoriach spiskowych. Tak długiego tekstu ten przygłup nie czyta i dlatego pozwalam sobie na kpinę z tego przygłupa PIS-Janowego. Nie zapoda, żadnej konkretnej riposty, bo zapamięta jedynie 2-3 pierwszych zdań, z całości mojego wpisu.
luy
-2 #12 pis janowyluy 2020-10-13 00:35
niech ktoś mi powie kto to jest, bo wszędzie piszecie o nim.
Do PIS Janowy
+16 #11 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluDo PIS Janowy 2020-10-12 22:58
Zdrowo jebie PIS janowy. Za dużo czosnku :lol:
Pis-Janowy
-13 #10 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-12 22:48
Co ma , przyglupie TOtalny z postu 7 Kaczynski do wiezy? Czy ty jeszcze żujesz to gówno ? Wieze ma a zyje w osyfialej willi na Zoliborzu, z tynkiem odpadajacym z muru ... Idz sie popierdol z Golemem - moze sie naim na rajtuzy zamien, to moze wtedy ochloniesz. Zajmij sie lepiej s.p. Adamowiczem ktory nie wiedzial nawet ile to ma mieszkan, albo imperium Owsika stworzonemu z puchy - tak jest co podziwiac ...
Pis-Janowy
-13 #9 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-12 21:49
Renio - jenym z wielu idoli Golema , Gawlowskim słyszała? "...Stanisław Gawłowski oskarżony jest o to, że jako wiceminister środowiska w rządzie PO-PSL miał przyjąć jako łapówki co najmniej 733 tysiące złotych w postaci gotówki, nieruchomości w Chorwacji oraz dwóch zegarków o łącznej wartości prawie 26 tysięcy złotych. Zarzuty dotyczą także nakłaniania do wręczenia łapówki w wysokości co najmniej 200 tysięcy złotych oraz ujawnienia informacji niejawnej i plagiatu pracy doktorskiej. Prokuratura oskarżyła posła również o pranie brudnych pieniędzy. Żona polityka usłyszała zarzuty prania brudnych pieniędzy.

Wobec posła zastosowane zostały środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 500 tys. złotych i dozoru policyjnego. Na polityka nałożono obowiązek stawiennictwa raz w miesiącu we właściwej jednostce policji. Stanisław G. ma zakaz kontaktowania się z innymi podejrzanymi w sprawie.
Polityk od początku zapewniał, że jest niewinny. W środę napisał na Twitterze: „Cieszę się, że moja sprawa w końcu trafiła do sądu. Tam udowodnię swoją niewinność i polityczne intencje działań prokuratury”... " ten sam skurwiel tłusty, odwal taki numer:
"...Stanisław Gawłowski, poseł PO, oskarżony w aferze korupcyjnej, zamieścił na Twitterze grafikę, na której PiS został porównany do kleszcza. Krytykowany był za to przez dziennikarzy, m.in. przez Cezarego Gmyza, który przypomniał, że takiej samej retoryki używali Niemcy wobec Żydów. Co zrobił Radosław Sikorski, a za nim lewicowy „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ”? Oskarżyli o szerzenie nazistowskiej propagandy dziennikarza TVP. „Ku*wizja trzyma standardy” – napisał na Twitterze Radosław Sikorski, odnosząc się do wpisu Gmyza. „Korespondent TVP Cezary G. znajdując się w Berlinie zamieszczał nazistowską propagandę w sieci” – napisano później na Twitterze OMZRIK. Chodzi o odpowiedź Cezarego Gmyza na grafikę zamieszczoną przez posła PO Stanisława Gawłowskiego. 6 sierpnia wstawił on na Twitterze ilustrację, która przywołuje najgorsze skojarzenia. Widać na niej kontur granic Polski z orłem i atakującym go kleszczem, na którym zamieszczono logo PiS. Polityk zdążył usunąć wpis, ale jego screeny krążą po sieci.
Zamieszczoną przez Gawłowskiego grafikę skrytykowali internauci, którzy zwracają uwagę, że powiązanie przeciwnika z insektami nasuwa skojarzenia z antysemickimi plakatami propagandowymi powstałymi w III Rzeszy. Ich celem była dehumanizacja znienawidzonej mniejszości narodowej. Również Cezary Gmyz postanowił wyrazić swoje zdanie na ten temat, publikując na swoim Twitterze jeden z takich plakatów. Opatrzył go dopiskiem: „Z dedykacją dla Stanisława Gawłowskiego”, oznaczając polityka.
Mimo, że grafika wstawiona przez Gawłowskiego budzi jasne skojarzenia z nazistowskimi plakatami, a Gmyz jedynie zwrócił na ten fakt uwagę, zdaniem OMZRIK to Gmyz propaguje nazizm..."
Do czego sie jeszcze posuną scierwojady takie jak ten gnoj z oskarzeniami? Jak długo jeszcze beda ochraniani przez kolejncyh gnoji w togach?
wasyl
-5 #8 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluwasyl 2020-10-12 21:46
Renia jak widzisz pisowska prokuratura działa nie patrząc czy to radna z pisu czy innej parti Zapewne jakby czuła pismo nosem to by zapisała sie do PO i Neuman by ją przykrył parasolem lub by mówiła tak jak sedzia Morawiec że to nagonka polityczna
Do PIS Janowy
+5 #7 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluDo PIS Janowy 2020-10-12 21:44
Masz rację. taka na przykład sprawa dwóch wież w warszawie to przecież politycy opozycji. Jarek przypadkowo tam tylko przechodził. :lol:
Pis-Janowy
-10 #6 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluPis-Janowy 2020-10-12 20:59
Renio - ty glupio krowo! Ty nawet nie zdajesz sobie roznicy w postepowaniu PO i PIS. Teraz CBA bierze sie za dupe wszystkim ktory zgrzesza - nawet gdy jest sie radnym z PIS, jak widzisz! To jest to co mi sie podoba! A pokaz mi teraz niedorozwoju wagrowiecki jakich to POlitykow PO zatrzymala CBA w latach 208-2015? Bez wczesnijszego robienia krzyku o tym przez inne organy. Z tego co wiem to tylko zrobiono z Sawoickiej swietą a z policjanta ktory ja złapał chciano zamknac bo nie tak za reke chwycił szmatę. Z tego co pamietam to taki dzrewiecki, Chlewicki nawet nie byli zagorzeni dzialaniami CBA? Dalej Budka pomylony chce rozwiazania CBA? Juz napisałem dziś - ty podstawowych faktow nie potrafisz łączyć. Zatrzymnao skurwiela - słusznie - i nie wazne z jakiej partii. Przynajmniej wiadomo, ze nie ochrania sie szwdli swoich - co było standardem za wytrzeszcza przyglupiego tuska. A jak swiety Nowak ? Pokrzywdzony pewnie strasznie rewizjami, co...?
RENIA
+8 #5 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluRENIA 2020-10-12 18:37
PIS-Janowy nie odzywa się w sprawie zakończonej kontroli CBA w Wągrowieckim szpitalu,bo jest kolejna afera z dobrą zmianą.Radna z partii gdzie do polityki nie idzie się dla kasy wylądowała w areszcie a z nią sześć osób zapewne czystych jak kryształ,tylko z tego kryształu w Sanoku wyciekły dane z wydziału komunikacji.U innych widzi się słomkę w oku a u swoich trudno belkę dojrzeć ale spoko,jak będzie trzeba to się ułaskawi przed wyrokiem sądowym.
wasyl
+11 #4 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluwasyl 2020-10-12 17:40
To teraz zapraszamy do Starostwa i UM czas przyjrzeć się temacie szeroko rozumianego budownictwa od sprzedaży działekza 60 zł m w centrum miasta itd
dfg
-1 #3 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaludfg 2020-10-12 17:20
Najważniejsze że na papierze wszystko gra u Morawiec też tak było .
Jowej
+2 #2 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluJowej 2020-10-12 13:55
Do PIS-Janowy - zakończyły się czynności analityczno-inf ormacyjne. Teraz dopiero nastąpi ciąg dalszy. Jak to się stało, że portalik obiektywny informator nic wcześniej nie napisał w tym temacie?
Do PIS-Janowy
+7 #1 RE: CBA zakończyło kontrolę w wągrowieckim szpitaluDo PIS-Janowy 2020-10-12 12:50
Wow. A co na to PIS Janowy, który wszędzie węszy oszustwa. Oczywiście jeżeli nie dotyczy to jego ulubionej władzy? Pewnie liczy kasę przekazaną ojcowi Rydzykowi na stocznie w Gdańsku albo ogląda odcinki kasty aby znowu bełkotać coś o sędziach. A może szuka nazwiska prokuratora, który nie wszczął śledztwa w sprawie zlecenia druku kart wyborczych

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.