• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4530

Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza Wągrowca

Na stanowisko specjalisty ds. komunikacji społecznej w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu zatrudniony został Hubert Matuszak.

Hubert Matuszak / zdjęcie: Facebook

- W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego Pan Hubert Matuszak uzyskał pozytywną ocenę o przydatności zawodowej na ww. stanowisko. Poziom wiedzy merytorycznej kandydata, związanej ze specyfiką stanowiska pracy oraz posiadane kwalifikacje gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków — czytamy w uzasadnieniu wyboru.

Kim jest nowy pijarowiec burmistrza Wągrowca?

Hubert Matuszak związany jest od lat z Prawem i Sprawiedliwością. Ma 32 lata. W 2014 roku z ramienia PiS startował w wyborach samorządowych do Rady Miejskiej w Wągrowcu. Bezskutecznie, zdobył zaledwie 56 głosów.

Pracował w wągrowieckim Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Oddziale Regionalnym ARMiR w Poznaniu. Po objęciu stanowiska wojewody przez Michała Zielińskiego rozpoczął pracę w Urzędzie Wojewódzkim.

Teraz wraca do Wągrowca, a konkretnie do Urzędu Miejskiego, będzie odpowiadał za wizerunek burmistrza Jarosława Berendta. Zgodnie z naszą wiedzą, burmistrz zamierza kreować się na człowieka o poglądach prawicowych, konserwatywnych.


Komentarze   

Mmmm
+2 #24 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaMmmm 2021-11-24 23:03
Że Ci nie wstyd....
GOLEM
+8 #23 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaGOLEM 2021-11-22 01:45
"podatnik", czym ty się różnisz od głąba PIS-Janowy? Zwolnij połowę Urzędu Miasta, Urzędu Powiatowego i Urzędu Gminy. Jak czegoś nie będziesz mógł załatwić w obowiązującym ich terminie, to wtedy powinieneś mieć pretensje do siebie! Niby dlaczego chcesz zwalniać tych ludzi?! Czyżbyś zazdrościł im wykształcenia i posady? Ja za takie marne grosze nie chciałbym pracować w żadnym Urzędzie i jednostkach samorządowych lub rządowych. Spróbuj się zatrudnić i oby udało się tobie dostać do pracy w Urzędzie, a następnie oceniaj innych. Nie oceniaj innych, po tym, jak sam byś postąpił. Ja bym się nie zatrudnił w Urzędzie, aby mieć kontakt z amebami intelektualnymi, nie rozumiejącymi, jaką pracę wkładają inni, aby zaspokoić potrzeby oszołomów twierdzących, że cokolwiek załatwią krzykiem i bluzgami. Aby zrozumieć pracę drugiego człowieka (sprzątaczki, urzędnika, prawnika, nauczyciela, tokarza, frezera, tapicera, stolarza, ekspedientki, przedstawiciela handlowego, itd.), trzeba się nauczyć szacunku do pracy tego drugiego człowieka, bez względu na zawód i wykształcenie. Szacunek do drugiego człowieka, to podstawa do oceny pracy innych!!!
GOLEM
+7 #22 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaGOLEM 2021-11-22 01:32
PIS-Janowy, a ty jak zawsze przysiadasz z wrażenia, kiedy masz do czynienia z odmiennością i innością. O jakich jałowych macicach wypisujesz swoje brednie. Czyżby o tych kobietach, które miały na tyle żyzne macice, gdzie zagnieździł się zarodek (a dla takiego głąba jak ty jest to już człowiek). Zagnieżdżenie się zarodka następuje po połączeniu dwóch komórek, a następnie dochodzi do dalszego podziału komórkowego. Takie głąby pokroju PIS-Janowy uznają zarodek, będący połączeniem dwóch komórek, za człowieka, ale ten sam głąb, nie uznaje za człowieka ludzi o odmiennej orientacji seksualnej i odmiennych poglądach i uznaje tych ludzi za jakieś ideologie. Strasznie męska jest ta gnida propagandowego przekazu PiSdzielców i Konfederacji. Tych głąbów o poglądach pseudo patriotycznych nie da się już słuchać. Boją się ci odmieńcy intelektualni, wszelkiej inności. Oni nie oceniają według kryteriów humanitarnego postępowania człowieka, lecz wg własnych i wyimaginowanych oraz radykalnych poglądów, nie mających wiele wspólnego z humanitaryzmem i akceptacją drugiego człowieka. W zasadzie oni postrzegają kobiety jako inkubatory, a facetów jako reproduktorów, czyli takie rozpłodowe buhaje. Instrumentalne podejście do bycia kobietą i mężczyzną. Jakie to męskie z perspektywy PGRowca oceniającego kobiety, na podstawie żyzności ich macic, czyli imbecyla PIS-Janowy.
Ciekawe troglodyto PIS-Janowy, jaka jest żyzność twojej fujary. Zapewne spłodziłeś dzieci i na tej podstawie oceniasz żyzność swojego sznurowadła. Spłodziłeś dzieci, które na twoje szczęście urodziły się zdrowe, a jednocześnie zapominasz i odmawiasz prawa do aborcji kobietom, które zostały zgwałcone lub ich ciąża zagraża zdrowiu matki lub dziecka. Bredzisz propagandowy przekaz z TVPiS, TVP INFO, TV RPEUBLIKA oraz mediów braci Karnowskich i i starasz się przekonać, do tych kłamstw ludzi racjonalnie myślących. Racjonalnie dla ciebie myślący to jakaś wyimaginowana przez prawicę Totalna Opozycja. Większej bredni w necie nie można już przeczytać. Cały czas, powtarzacie przekaz o jakiejś niby TOTALNEJ OPOZYCJI. Przekaz o Totalnej Opozycji, przechodzi tylko w reżimowych mediach, czyli mediach Totalnej Partii Rządzącej.
TVPiS, TVP INFO oraz media reżimowe braci Karnowskich, wskazane jako "prawilne" przez Kaczyńskiego trafiają, do elektoratu, który już zapomniał, czym był komunizm i socjalizm. Trafiają ze swoim przekazem do mało rozgarniętego elektoratu, który wierzy w antyszczepionkowe brednie. Wyśmiewasz innych, że zapodali sobie szprycę i noszą szmaty na gębach. Z czego się wyśmiewasz? Z ludzi którzy stosują się do zaleceń, tych którzy mają dbać o bezpieczeństwo (również zdrowotne) i suwerenność każdego z nas. Chcesz komuś coś narzucić, wbrew większości. To podobno większość wybrała tych oszołomów, którzy nam te zalecenia wydają. Czyżbyś wybrał ameby intelektualne i jesteś z tego dumny?! Co taki głąb mógł wybrać, a zapewne teraz zmienia zdanie, bo chcą, aby się stosował do ich zaleceń. Takie głąby jak PIS-Janowy, będą zawsze i wszędzie wszystkich krytykować i negować, bo uważają siebie za lepszych od innych.
OXXI
+9 #21 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaOXXI 2021-11-21 08:03
Noszszsz QWA - jeszcze nie przeczytałem artykułu. Tylko spojrzałem na fotę i wiedziałem, że PiSior - bo wzrok tęsknicy za rozumem. Teraz Berendt liże rowa pisiorom aż kapie wazelina. FUJ !!!
ja
+5 #20 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza Wągrowcaja 2021-11-21 06:26
Jaruś w końcu pokazał swe prawdziwe oblicze.Dobrze ,że wybory już nie długo,ale chyba nie będzie w nich startował,bo wisi mu sprawa w Bydgoszczy,chociaż jak się zwącha z PiS i ministrem Ziobro ,to może mu się upiecze.Jaruś -Kameleon.
Lida
+1 #19 RE;Hubert Matuszak pijarowcemburmistrz WągrowcaLida 2021-11-20 19:11
w głowie się nie mieści jak za plecami można wymyślać co się chce to jest choroba czy covid ...........widać nie szczerych ludzi,,,,,sami się zdradzają,,,,,, zły uśmiech unikanie spojrzenia..... uciekanie ,milczenie,,,,,chowanie się za innych można by tak wymieniać ciekawe czy sumienie zżera ich od środka czy chodzą dumni jak paw,,,,,,,,,,, zazdrość, mściwość w dzisiejszych czasach norma nawet widać jak nie którzy się boją ale cóż pan BÓG NIE RYCHLIWY A SPRAWIEDLIWY karma powraca a potężną siłą jak wam coś będzie pomyślcie o karmie
podatnik.
+4 #18 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza Wągrowcapodatnik. 2021-11-18 20:30
A kiedy wreszcie nastąpi redukcja liczby zatrudnionych w ratuszu? Zagłosuję na tego, kto obniży liczbę o conajmniej 50%.
Stasiu
+15 #17 KomediaStasiu 2021-11-18 20:02
To się nadaje do Barei :lol:
Dodatek
+17 #16 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaDodatek 2021-11-18 07:02
Zapomniano dodać: asystent posła PiS Szałamachy i posła PiS Kraczkowskiego. Bliski kolega Panów Zadrogi i Koteckiego. No powiem iście polityczna kariera.
Szok
+26 #15 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaSzok 2021-11-17 19:07
Co się tu wyrabia...
PIS Janowy
+21 #14 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaPIS Janowy 2021-11-17 17:15
Pan Berendt rozscielajacy dywany przed Millerem i wspierajacy teczowe listy do teczowej juni jeuropejskiej, wspierjacy marsza oszalaych macic jalowych z blyskawicami bedzie konserwatysta i prawicowcem ....? No, no - az musialem usiasc z wrazenia ...
Nmo
+29 #13 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaNmo 2021-11-17 17:06
Ilu było kandydatów? Czym wygrał?
tępić go
+16 #12 miratępić go 2021-11-17 16:46
to jest pisowiec, więc trzeba go nękać, psuć mu chumor ,aż się wykończy !My pisowców nie chcemy !
Staś
+32 #11 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaStaś 2021-11-17 16:35
Trzeci etat w jednym roku 😂
Kolega
+29 #10 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaKolega 2021-11-17 16:22
Przeprowadzonego postępowania konkursowego....... 🤣🤣🤣🤣🤣 Śmiech na sali, takie samo jak było w ARiMR i Urzędzie Wojewodzkim
Stefcio
+33 #9 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaStefcio 2021-11-17 16:15
Jak tak dalej pójdzie, to miejsca dla tych „fachowców” zabraknie.
Doris
+38 #8 PijarowiecDoris 2021-11-17 15:46
Nie mają na co kasy wywalić Ciekawe co jeszcze burmistrz wymyśli Może już czas na zamiany w urzędzie miasta W gminie też by się przydało bo za długo już na stołku
Zezem
+30 #7 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaZezem 2021-11-17 15:20
Cała kariera zawodowa w instytucjach kierowanych przez PIS?
Fh
+30 #6 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaFh 2021-11-17 15:19
A kto rezygnuje z dobrych posad w Poznaniu przychodzac do wagrowieckiego urzedu na posade no cóż 24/24 h
Chyba ze faceta juz tam dosc mieli a ze pisior to wcisnęli tutaj .Bedziemy mieć pijar zgodny z linia partiii.Miasto mlekiem i miodem płynace 😅😅
Kolejny ambitny
Natalka Marlenkowska
+37 #5 Burmistrz jest bardzo konserwatywnyNatalka Marlenkowska 2021-11-17 15:13
Na temat konserwatywnych poglądów burmistrza mają wiele do powiedzenia nauczycielki ze szkoły na Kcyńskiej :lol::lol::lol:
Julka
+32 #4 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaJulka 2021-11-17 15:11
Tłuste koty w akcji, mierny ale wierny, a Jarek z Platformy Obywatelskiej w obawie o tyłek zatrudnia jak mu dyktuje PiS, gdzieś trzeba swoich upychać.
Kaszot
+30 #3 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaKaszot 2021-11-17 15:10
To ilu berent już ma pijarowców tam? Niedawno informowaliście też o zatrudnieniu jakiegoś wybitnego specjalisty od PR. Nawet 10 pijarowców nie pomoże odbudować PR łysego 😁
ARMiR
+27 #2 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrza WągrowcaARMiR 2021-11-17 15:09
O Bożena :lol::lol::lol:Położy Jarka szybciej niż Zbyszek Reiss, Jarek ale wybrałeś "fachowca" :lol::lol::lol:Popytaj pracowników ARMiR, o fachowość i nie pisz bzdur w uzasadnieniu, chyba, że zgłosił się tylko on :P
Razem
+32 #1 RE: Hubert Matuszak pijarowcem burmistrz WągrowcaRazem 2021-11-17 15:06
Młody tłusty kot.😉

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.